Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορεις φιλε μου μεσω του blackberry desktop manager.αυτο το προγραμμα το βρισκεις στο cd που εχει η συσκευασια ή το κατεβαζεις.μπορεις να παρεις αντιγραγα ασφαλειας ή/και να μεταφερεις της επαφες σου κτλ σε αλλα bb

 

Προσπαθώ τώρα να κάνω τον συγχρονισμό των επαφών μου και του ημερολογίου μου στο blackberry desktop manager. Σε περίπτωση που χαλάσει ο υπολογιστής μου πχ, χάνω και τα δεδομένα μου από το blackberry, ή μπορώ σε οποιονδήποτε υπολογιστή, μέσω του cd και της συσκευής μου, να έχω πρόσβαση στο back up μου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσπαθώ τώρα να κάνω τον συγχρονισμό των επαφών μου και του ημερολογίου μου στο blackberry desktop manager. Σε περίπτωση που χαλάσει ο υπολογιστής μου πχ, χάνω και τα δεδομένα μου από το blackberry, ή μπορώ σε οποιονδήποτε υπολογιστή, μέσω του cd και της συσκευής μου, να έχω πρόσβαση στο back up μου?

Κανε back-up και το αρχειο στειλε το στο e-mail σου, οποτε δεν θα εχεις προβλημα αν χαλασει ο υπολογιστης σου. Εναλακτικα μπορεις να κανεις back-up μονο τις επαφες σου, και το αρχειακι αυτο το σωζεις σε στικακι η (και) το στελνεις στο ε-μαιλ σου. Αυτο το κανω εγω πολυ τακτικα, οποτε πριν ενα μηνα που το 9700 μου πηγε για μπανιο, δεν ειχα κανενα προβλημα να σωσω "τα παντα" σε ενα αλλο ΒΒ.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορείς μέσω bis να συγχρονίζεις online-άμεσα τις επαφές με gmail ή και μέσω της εφαρμογής google sync.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορείς μέσω bis να συγχρονίζεις online-άμεσα τις επαφές με gmail ή και μέσω της εφαρμογής google sync.

 

Με ποιον τρόπο μπορώ να κάνω την πρώτη επιλογή που μου είπες και να συγχρονίζω άμεσα και online τις επαφές μου;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Θέλω να κανό μια ερώτηση. Έκανα εγκατάσταση στο Bold 9700 το καινούργιο OS 6.0 και δεν μου λειτουργεί το GPS. Πιστεύεται ότι το πρόβλημα το δημιουργεί το καινούργιο λογισμικό?
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εξακολουθεί να μην δουλεύει. Μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει ότι το GPS δεν είναι διαθέσιμο προσωρινά. Καμία άλλη ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πειράξει τπτ από τις επιλογές του κινητού αλλά στις ρυθμίσεις GPS τα έχει όλα ενεργοποιημένα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

θα ήταν εύκολο κάποιος να μου πει πως μπορεί να απενεργοποιηθεί το Τ9 στο πληκτρολόγιο γιατί βγάζει δικές του λέξεις όταν γράφω.

Το απενεργοποίησα από τα σμσ απλά δεν μπορώ να το βγάλω και από τα μαιλ.

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν εννοεί το γνωστό θέμα με το autotext, οπότε και θα πρέπει να κοιτάξει εδώ.

 

Το αρχείο που χρειάζεται είναι αυτό (το παλιό λινκ έχει λήξει).

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα

Εδώ και 2 εβδομάδες κάτοχος 9700, τις τελευταίες 2 με BIS

Σας έχω διαβάσει και μπορώ να πω οι περισσότερες απορίες είναι λυμένες, μόνο που έχω ένα πρόβλημα με την εφαρμογή Facebook.

Ενώ είμαι μέσα μετά από κάνα 2 post η συσκευή κάνει reboot από μόνη της.

Την πρώτη φορά έκανα battery pull αλλά τίποτα, τη δεύτερη φορά απεγκατέστησα την εφαρμογή και την ξαναέκανα install, πάλι τα ίδια.

Έχετε ιδέα τι μπορεί να είναι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι βέβαιος, αλλά είναι λύση για πολλά προβλήματα. Δε χάνεις κάτι να δοκιμάσεις μια νεότερη έκδοση.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι βέβαιος, αλλά είναι λύση για πολλά προβλήματα. Δε χάνεις κάτι να δοκιμάσεις μια νεότερη έκδοση.

 

 

Τελικά έβαλα την 5.0.0.586 και όλα ok :thanks:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έβαλα την 5.0.0.586 και όλα ok :thanks:

 

Θα σου συνιστούσα να δοκιμάσεις την 6.0 αλλά θα έχεις πρόβλημα με τα ελληνικά σου στα SMS...

PIN:
Link to comment
Share on other sites

Οπου και να εχω ρωτίσει για το 9700 με την προσςφορα στην wind εδω και 15 ημερες μου λένε οτι η προσφορα ισχυει αλλα εχουν τελιώσει τα αποθέματα
Link to comment
Share on other sites

θα ψαξω και εγω γιατι πιστευω οτι ειναι καλη προσφορα , σε ποιοες περιοχες εχεις κανει την ερευνα ? για να συντονιστούμε λιγο:)
Link to comment
Share on other sites

θα ψαξω και εγω γιατι πιστευω οτι ειναι καλη προσφορα , σε ποιοες περιοχες εχεις κανει την ερευνα ? για να συντονιστούμε λιγο:)

 

εχω παει σε 3 μαγαζια στην αθήνα αλλα οταν σου λενε οτι εχουν τελειωσει τα αποθεματα παει να πει οτι δεν παιζει πουθενα

πήγα στο avenue και το είδα στην βιτρίνα τους ρωτησα και ειπαν οτι δεν εχουν απόθεμα, τους λέω δώστε μου αυτο πού έχετε στην βιτρίνα και ειπαν οτι δεν γινεται

ακρη δεν βγάζεις

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήταν διαφημιστικό τρικ η προσφορά.

Φίλος το ψάχνει από την ημέρα που ανακοινώθηκε και δεν υπάρχει πουθενά...!

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

διαφημιστικο τρικ για πιο λογο? για να πας απο τα καταστηματα τους ? αφου αν πας γι αυτο δεν υπαρχει και φευγεις , δεν εχουν κανενα κερδος να σε φερουν στο καταστημα τους , αν πας για συγκεκριμενο λογο , ισα ισα που συμβαινει το αναποδο , αν ειναι τρικ , θα τα τσαντιστουν οι πελατες και δεν προκειται να σε εμπιστευτουν ποτε ..

 

εχει παρει κανεις τελικα με αυτη την προσφορα το τηλεφωνο ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...