Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλες και όλους! :happy:

Μετά την αποχή μου για λίγες μέρες από το forum, επανέρχομαι!

Eίδα και το καινούριο wildfire 2 στο net και μου άρεσε πολύ (θα έχει και gingerbread και gpu και το καινούριο sense σύμφωνα με τις φήμες)... Το μόνο που με "χάλασε" είναι η μεγαλύτερη ανάλυση της οθόνης (η οποία είναι μεγαλύτερη) και παρόλο που αυτό είναι καλό, δε θα μπορέσουν να το κάνουν port (όχι τόσο εύκολα τουλάχιστον) τη rom για το δικό μας :p

Επίσης ετοιμάζω σιγά σιγά ανανεωμένη έκδοση για τον οδηγό στο πρώτο μήνυμα του θέματος αυτού! Μόλις είναι έτοιμος θα ενημερωθείτε!

 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Απλά από desire βάζουμε παλιά και κάνουμε nandroid backup, βάζουμε καινούρια και από recovery, restore. Για αυτό ρώτησα. Σε ευχαριστώ και πάλι!!

Αυτός ο τρόπος που αναφέρεις είναι κυρίως για να μεταφέρεις πχ εφαρμογές που είναι στην κάρτα μνήμης (κυρίως μέσω του a2sd script). Δεν ξέρω αν μεταφέρει και user data, όπως πχ τις φωτογραφίες σου ή όχι... Η αντιγραφή από sd σε sd, πιάνει τα πάντα εκτός από εφαρμογές που έχεις εγκαταστήσει στην κάρτα μνήμης, οπότε αν δεν είσαι rooted είναι σίγουρη λύση!

Αυτη τη στιγμή στο τηλέφωνο μου δεν είμαι συνδεδεμένος στο ιντερνετ με καποιο τρόπο και το έχω συνδέσει με τον υπολογοστή μου (μεσω HTC sync). πως μπορώ να περάσω στο τηλέφωνο εφαρμογές που κατεβάζω απο το site του market απο τον υπολογιστή? υπάρχει κάποια ρύθμιση? θα έπρεπε να το κανει αυτόματα?

(όταν πατάω εγκατασταση μου δείχνει οτι λεχει εγκατασταθεί και στο My market account φαινεται να υπάρχει η εφαρμογή αλλα στο τηλέφωνο δεν υπαρχει τίποτα)

Για να περάσεις εφαρμογές από το site του market, δεν είναι ανάγκη να είσαι συνδεδεμένος σε υπολογιστή, αλλά στο ίντερνετ. Ανοίγεις το ίντερνετ στο κινητό και μπαίνοντας από τον υπολογιστή στο market (κι έχοντας βάλει εννοείται το username/password) μπορείς να κάνεις εγκατάσταση της εφαρμογής μέσω του υπολογιστή. Αν δε στο δείχνει, είναι πολλές φορές πιθανό η εφαρμογή να μην υποστηρίζεται στη χώρα/κινητό σου, οπότε και γι'αυτό δε φαίνεται ;) (και απλά για ενημέρωση δεν μπορείς να κάνεις download εφαρμογή από το market στον υπολογιστή ;) ).

Ευχαριστώ Villis. Όντως ο Launcher pro είναι πιο γρήγορος και με έχει βοηθήσει. Άντε να βγεί και καμία ROM για 2.2 να δούμε τα καλύτερα...

ROMs θα βγούνε, αυτό είναι σίγουρο, ROOT να δούμε αν και πότε θα βγεί... :confused:

Roms 2.2 ήδη υπάρχουνε παίδες... Εδώ έχει βγεί 2.3 rom! :D

hi there!

 

ειμαι ενας ολοκαινουργιος χρηστης ενος HTC WILDFIRE και του συστηματος android!

 

παρολο που δεν ειμαι καινουργιος στα smartphones ( PALM TREO,HTC S740 ) εχω ψιλοχοντρομπερδευτει η αληθεια ειναι!

 

θα ηθελα να ρωτησω τα παρακατω λοιπον...

 

γιατι οταν συνδεω το pc με το κινητο δεν μπορω να περιηγηθω στο ιντερνετ απο το κινητο ( εννοειται οτι στον υπολογιστη εχω ιντερνετ! ) ενω στο S740 μπορουσα απευθειας;

 

πως μπορω να βαλω την φωτογραφια καποιου να φαινεται στην αρχικη οθονη οταν με καλει;

 

μπορειτε να μου προτεινετε καποιες ενδιαφερουσες εφαρμογες διαφορων ειδων;

Kαλησπέρα φίλε και καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Απαντώντας στο πρώτο, απλά δεν έχεις wm. Εδώ δεν μπορείς να μπεις στο ίντερνετ όντας συνδεδεμένος με υπολογιστή που έχει ίντερνετ. Σε άλλα μοντέλα γίνεται αυτό, αλλά όχι εδώ... Μπορείς να κάνεις το ανάποδο (tethering μέσω usb/wifi), αλλά όχι αυτό.

Για τη δεύτερη απορία, μπορείς απλά να διαλέξεις φωτογραφία επαφής πηγαίνοντας να επεξεργαστείς τις επαφές σου ;)

Για προτεινόμενες εφαρμογές, κοίταξε εδώ! :)

Μεχρι ποσα G μπορει να ειναι ειναι η καρτα μνημης?
Κάπου είχα διαβάσει για μέχρι 32 GB...

skreenshot μπορουμε να παρουμε απο το κινητο;
μόνο αν είσαι rooted, υπάρχει κάποια εφαρμογή...

Ή θα κάνεις root και θα βάλεις κάποια εφαρμογή όπως σου είπε ο charlie (αυτή η εφαρμογή λέει ότι ίσως δουλέψει σε κάποιο κινητό και χωρίς root αλλά δε δουλεύει σε όλα-δε χάνεις όμως κάτι να δοκιμάσεις) ή θα συνδεθείς μέσω adb και θα το κάνεις από τον υπολογιστή σου (δε χρειάζεται root σε αυτή την περίπτωση)!

παιδια να ρωτησο κατι?ακομα δεν εχει βγει ροοτ για την 2.2?επισης μπορω να κανω οβερκλοκ τιν cpu ??

Δεν έχει βγεί ακόμα και αν/όταν βγεί, θα το μάθεις από εδώ μέσα (ή πιο γρήγορα από το xda)! Οveclocking δεν μπορείς να κάνεις αν δεν είσαι rooted!

Άσχημα τα νέα.Το wildfire που μου έπεσε από τα χέρια (όχι με δική μου ευθύνη) μου ζήτησαν 130 ευρω για να φτιαχτεί.Έχει πρόβλημα ο οθόνη και η ταρίφα είναι τα 130.Με 143 αγοράζεις το blade!Αυτά για να έχετε μια ιδέα από service.

ΥΓ.Προσοχή στις πτώσεις!

Δυστυχώς βλέπω ότι όλοι με μια πτώση έχουν το ίδιο πρόβλημα... Χαλάει η οθόνη. Απαράδεκτο με μια πτώση να γίνεται αυτό. Τί να πω φίλε; Τί θα κάνεις τελικά;

1. Πού το βρίσκουμε αυτό?

2. Επίσης έχω μία επαφή στο τηλέφωνο, πώς μπορώ να τη μεταφέρω στα τηλ/να Google (γιατί έκανα λάθος επιλογή στην αρχή)?

Που είναι αυτή η οθόνη;

Aυτό το screenshot που πόσταρε ο athanasso είναι -αν δεν κάνω λάθος- από άλλη συσκευή... Δεν υπάρχει αυτή η οθόνη σ'εμάς! Σίγουρα γίνεται μέσω του google mail αλλά μόνο για επαφές google. Πηγαίνοντας στις google contacts μέσω του gmail υπάρχει επιλογή για το sorting! Για το άλλο με τις επαφές... Επειδή είναι όλες μου οι επαφές συγχρονισμένες με το google δεν μπορώ να δψ. Αλλά αν επεξεργαστείς μια επαφή σου και μετά την αποθηκεύσεις, δε θα σε ρωτήσει που να την αποθηκεύσεις;

Καλησπερα σας πηρα το Htc to wildfire και θελω να το συνχρωνησω με το htc sync αλλα εχω windows 64bit xp και δεν μου δουλευει το windows media format 11 και το htc drivers installer τι μπορω να κανω??

To htc sync δε δουλεύει σε πολλούς... Δοκίμασε με το myphone explorer

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Aυτό το screenshot που πόσταρε ο athanasso είναι -αν δεν κάνω λάθος- από άλλη συσκευή... Δεν υπάρχει αυτή η οθόνη σ'εμάς!

 

Δεν κάνεις λάθος. Αυτό που ζήτησε ο φίλος είναι διαθέσιμο στις περισσότερες συσκευές με froyo και θεώρησα ότι θα ισχύει παντού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

...

Δυστυχώς βλέπω ότι όλοι με μια πτώση έχουν το ίδιο πρόβλημα... Χαλάει η οθόνη. Απαράδεκτο με μια πτώση να γίνεται αυτό. Τί να πω φίλε; Τί θα κάνεις τελικά;

 

 

 

Πήρα το zte blade.Το wildfire αν βρω να το σκοτώσω για ανταλλακτικά καλώς.Διαφορικά αγοράζω οθόνη όταν τη βρω σε καλή τιμή και το φτιάχνω μόνος.Καλή η htc αλλά πολλά ρε παιδιά αυτά που ζητάνε για service.Προσωπικά θα αργήσω να ξαναδώσω πολλά λεφτά για κινητό.Ελπίζω το 2011 να γεμίσει η ελληνική αγορά με πολλά και φτηνά smartphone.

 

ΥΓ.Το wildfire 2 καλό ;)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :)

Λοιπόν είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι επιτέλους κατάφερα να ανανεώσω τον οδηγό στο πρώτο post με πολλά καινούρια πράγματα! Προστέθηκαν οδηγοί για το πως μπορούμε να κάνουμε root τη συσκευή (μόνο για όσους δεν έχουν περάσει τη 2.2.1 ακόμα), ή για το πως μπορούμε να αλλάξουμε τη rom και άλλα τέτοια. Επίσης προστέθηκαν και λεπτομερώς όλα τα τεχνικά χαρακτηριστικά της συσκευής και τέλος προστέθηκαν και κάποια επιπλέον πράγματα (πολύ απλές ερωτήσεις) ώστε να παραπέμπουμε εκεί όποιον έχει απορίες σχετικά με τη συσκευή-πιθανό αγοραστή. Θα σας παρακαλούσα οποιοδήποτε λάθος βρείτε να μου το αναφέρετε ώστε να διορθωθεί! ;)

Πέρα από όσους πήρα πληροφορίες, θα ήθελα να ευχαριστήσω και τους mods εδώ του myphone που με βοήθησαν ώστε να πραγματοποιήσω αυτές τις προσθήκες και να ανεβάσω τον οδηγό! Αν έχετε υπόψιν σας κάποιον οδηγό που θα ήταν καλό να προστεθεί, μπορείτε να τον κάνετε και να μου το στείλετε με πμ να το προσθέσω ή να το κάνω εγώ κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο. Θα σας παρακαλούσα όλους όσους έχετε-ασχολείστε με το wildfire να το διαβάσετε μια φορά στα γρήγορα, ώστε να αποφεύγονται περιττές ερωτήσεις! :happy:

 

Δεν κάνεις λάθος. Αυτό που ζήτησε ο φίλος είναι διαθέσιμο στις περισσότερες συσκευές με froyo και θεώρησα ότι θα ισχύει παντού.
Το sense (καλώς ή κακώς) έχει τα δικά του "τερτίπια" :p

 

Πήρα το zte blade.Το wildfire αν βρω να το σκοτώσω για ανταλλακτικά καλώς.Διαφορικά αγοράζω οθόνη όταν τη βρω σε καλή τιμή και το φτιάχνω μόνος.Καλή η htc αλλά πολλά ρε παιδιά αυτά που ζητάνε για service.Προσωπικά θα αργήσω να ξαναδώσω πολλά λεφτά για κινητό.Ελπίζω το 2011 να γεμίσει η ελληνική αγορά με πολλά και φτηνά smartphone.

 

ΥΓ.Το wildfire 2 καλό ;)!!!!

Καλά κι εγώ στη θέση σου το ίδιο θα έκανα... Με γειά το κινητό! :)

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!! Τρομερό το πρώτο ποστ!!

ένα μικρό λαθάκι βιασύνης:

(ή κάποια custom που να βασίζεται πάνω σε custom)

 

φαντάζομαι ήθελες να πεις σε επίσημη...

 

και πάλι μπράβο!! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε πρόβλημα τελευταία με ορισμένα βιντεακια στο you tube;

Δεν τα αναπαράγει μπορεί να σχετιζεται με την ανάλυση τους;;;

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε χρησιμοποιώ το YouTube συνεχώς, απλά πρόβλημα δεν παρατηρησα. Γενικότερα ηξερα ότι δεν εμφανίζει όλα τα βίντεο όταν κάνεις αναζητηση, αλλά δεν είχα πότε πρόβλημα να μου παίξει κάποιο! Παλιά στα έπαιζε κανονικά; Καθαρισες την προσωρινή μνήμη τής εφαρμογής;

 

Sent from my HTC Wildfire

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ο Adobe flash player 10.1 που υπάρχει στο market παίζει στο wildfire. Να τον εγκαταστησω ή δεν είναι συμβατός με το τηλεφωνακι μας; :happy:
"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

Flash δεν υποστηριζει το κινητο. Τωρα και να μπαινει σαν εφαρμογη, δεν νομιζω να δεις καμια διαφορα:)
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα κάποιου είδους flash player (flash lite) έχει το wildfire. Αυτό φαίνεται στον default browser όπως ανοίγει τις σελίδες. Στο desire παίζει ο Adobe flash player 10.1. Στο wildfire γιατί να μην παίζει; Δεν το υποστηρίζει το hardware δηλαδή;
"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

Flash lite ναι εχει. Flash 10.1 δεν υποστηριζει λογω hardware (μικρος επεξεργαστης).

 

Οι σελιδες μπορει να ανοιγουν αλλα αμα θελει 5 λεπτα να ανοιξει πληρως η σελιδα, καηκαμε:p

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει τον 10.1? Σκέφτομαι να τον εγκαταστησω, λες να κολλήσει η συσκευή?
"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να παίξει... Δεν ξέρω αν θα κολλήσει ή απλά αν δε θα μπορέσει καν να λειτουργήσει, αλλά λόγω περιορισμένων δυνατοτήτων επεξεργαστή, δεν υποστηρίζεται από το κινητό μας, οπότε και δεν υπάρχει λόγος να το εγκαταστήσεις ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Δε χρησιμοποιώ το YouTube συνεχώς, απλά πρόβλημα δεν παρατηρησα. Γενικότερα ηξερα ότι δεν εμφανίζει όλα τα βίντεο όταν κάνεις αναζητηση, αλλά δεν είχα πότε πρόβλημα να μου παίξει κάποιο! Παλιά στα έπαιζε κανονικά; Καθαρισες την προσωρινή μνήμη τής εφαρμογής;

 

Sent from my HTC Wildfire

 

ΝΑΙ ΤΟ ΔΟΚΊΜΑΣΑ, ΕΝΤΑΞΕΙ, ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΥΧΝΑ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΤΥΧΕ. ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ (ΝΕΑ) ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μένουμε με το flash lite. Εντάξει την κάνει τη δουλειά του. Κρίμα πάντως είχε αρχίσει να μου αρέσει η ιδέα του full flash support. :O
"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

http://www.digitallife.gr/i-mera-tis-htc-mwc-2011-flyer-incredible-s-desire-s-wildfire-s-salsa-chacha/

 

ανακοινώθηκε το wildfire s, θα τρέχει android 2.3...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα. Πρώτη φορά γράφω εδώ καθώς μέχρι τώρα είχα γράψει μόνο στο αντίστοιχο φόρουμ για το samsung H1 που έχω και θέλω επιτέλους να αλλάξω. Σκεφτόμουν το Μάρτιο που βγαίνει η επιδότηση μου να πάρω το wildfire μιας που έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια μέχρι τώρα, και η τιμή του είναι πιστέυω άκρως ενδιαφέρουσα. Το θέμα είναι οτι πρίν λίγο κοιτάζοντας το site του Πλαισίου είδα οτι δεν το έχει πλέον. Έχει μάθει κανείς τίποτα? Μήπως το κατάργησε εν αναμονή του αντικαταστάτη του? Εντω μεταξύ εδώ και αρκετό καιρό το έδινε με έκπτωση, λές και ήθελε να διώξει το στοκ. Η Vodafone το δίνει ακόμα στην τιμή των 279€.

Το wildfire 2 ή s πότε προβλέπεται να έρθει στην Ελλάδα? Καμιά πρόβλεψη για την τιμή του υπάρχει?

ΥΓ. Το πλαίσιο δίνει εδώ και καιρό με πολύ καλή έκπτωση και το DESIRE. Είναι και αυτό προς αντικατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Τα νεα κινητα λογικα τα περιμενουμε απο τον Μαιο και μετα. Για τιμες κτλ δεν ξερουμε ακομα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα. Πρώτη φορά γράφω εδώ καθώς μέχρι τώρα είχα γράψει μόνο στο αντίστοιχο φόρουμ για το samsung H1 που έχω και θέλω επιτέλους να αλλάξω. Σκεφτόμουν το Μάρτιο που βγαίνει η επιδότηση μου να πάρω το wildfire μιας που έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια μέχρι τώρα, και η τιμή του είναι πιστέυω άκρως ενδιαφέρουσα. Το θέμα είναι οτι πρίν λίγο κοιτάζοντας το site του Πλαισίου είδα οτι δεν το έχει πλέον. Έχει μάθει κανείς τίποτα? Μήπως το κατάργησε εν αναμονή του αντικαταστάτη του? Εντω μεταξύ εδώ και αρκετό καιρό το έδινε με έκπτωση, λές και ήθελε να διώξει το στοκ. Η Vodafone το δίνει ακόμα στην τιμή των 279€.

Το wildfire 2 ή s πότε προβλέπεται να έρθει στην Ελλάδα? Καμιά πρόβλεψη για την τιμή του υπάρχει?

ΥΓ. Το πλαίσιο δίνει εδώ και καιρό με πολύ καλή έκπτωση και το DESIRE. Είναι και αυτό προς αντικατάσταση?

 

ναι και τα 2 είναι προς αντικατάσταση. με το wildfire είχαν καιρό πρόβλημα διαθεσιμότητας τώρα τι παίζει δεν ξέρω. Πάντος λένε οτι κατά τον Απρίλιο θα κυκλοφορήσει το νέο μοντέλο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! Οπότε μέχρι τα μεσα Μαρτιου που ειναι η επιδοτηση, και θα περιμένω έτσι και αλλιώς, βλέπουμε. Αν θα υπάρχει διαθέσιμο τότε ή αν θα έχουν έρθει τα νεα. Και σε τι τιμές βέβαια... Αν και το να πάρω μια συσκευή μόλις έχει βγεί και δεν έχει δοκιμαστεί με φοβίζει λίγο... Την πάτησα άσχημα βλέπεται με το Samsung H1, και όποις έχει καεί λέει μια παροιμία...
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΤΟ ΔΟΚΊΜΑΣΑ, ΕΝΤΑΞΕΙ, ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΥΧΝΑ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΤΥΧΕ. ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ (ΝΕΑ) ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.

Καλύτερα να μη γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι αντιαισθητικό και είναι σα να φωνάζεις, ενώ απαγορεύεται και από τους κανόνες του forum!

Μου έχει τύχει κι εμένα πάντως αλλά δε νομίζω να φταίει το κινητό, αλλά η εφαρμογή youtube. Προσωπική μου άποψη βέβαια...

Οπότε μένουμε με το flash lite. Εντάξει την κάνει τη δουλειά του. Κρίμα πάντως είχε αρχίσει να μου αρέσει η ιδέα του full flash support. :O
Δυστυχώς ναι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι... Είχε γίνει γνωστό σαν φήμη εδώ μέσα, πρίν καλά καλά κυκλοφορήσει το κινητό ;)

Γεια σας και απο εμένα. Πρώτη φορά γράφω εδώ καθώς μέχρι τώρα είχα γράψει μόνο στο αντίστοιχο φόρουμ για το samsung H1 που έχω και θέλω επιτέλους να αλλάξω. Σκεφτόμουν το Μάρτιο που βγαίνει η επιδότηση μου να πάρω το wildfire μιας που έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια μέχρι τώρα, και η τιμή του είναι πιστέυω άκρως ενδιαφέρουσα. Το θέμα είναι οτι πρίν λίγο κοιτάζοντας το site του Πλαισίου είδα οτι δεν το έχει πλέον. Έχει μάθει κανείς τίποτα? Μήπως το κατάργησε εν αναμονή του αντικαταστάτη του? Εντω μεταξύ εδώ και αρκετό καιρό το έδινε με έκπτωση, λές και ήθελε να διώξει το στοκ. Η Vodafone το δίνει ακόμα στην τιμή των 279€.

Το wildfire 2 ή s πότε προβλέπεται να έρθει στην Ελλάδα? Καμιά πρόβλεψη για την τιμή του υπάρχει?

ΥΓ. Το πλαίσιο δίνει εδώ και καιρό με πολύ καλή έκπτωση και το DESIRE. Είναι και αυτό προς αντικατάσταση?

Γεια σου φίλε μου. Κατ'αρχάς σε περίπτωση που θες να συγκρίνεις κάποια κινητά, μπορείς να θέσεις εδώ το ερώτημά σου! Σήμερα που ήμουν στο πλαίσιο (εδώ στη Θεσσαλονίκη) το είχε το wildfire (τουλάχιστον σα δείγμα). Γενικότερα μάλλον η χαμηλή τιμή ήταν για να ξε-στοκάρουν ώστε κάποια στιγμή να έρθει ο αντικαταστάτης. Φαντάζομαι το ίδιο συμβαίνει και για το desire γιατί ανακοινώθηκαν αντικαταστάτες του incredible, του desire και του wildfire! Η vodafone μου φαίνεται το παρακάνει που αντί να ρίξει την τιμή, την έχει ακόμα 279 (εγώ το είχα πάρει από vodafone μόλις βγήκε στα 269 :blink: )
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Αν κοιτάξεις στο site του Πλαισίου δεν το εμφανίζει πλέον. Μάλλον θα είναι οτι υπάρχει διαθέσιμο πλέον στα καταστήματα ή θα το πάνε στο stock house...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...