Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχμμ...

Μήπως είναι root και δεν το ξέρει; :wacko::wacko:

Το δοκίμασα στο X8 μου με 2.1 χωρίς να είναι root και μου λέει... Να σιγουρευτώ ότι είναι root και κάτι άλλα bla bla bla

 

Κάποια άλλη εφαρμογή???Γιατί Δεν Λειτουργεί Καμία στο mini μου... :(

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Και πως την κάνεις paste μετά? για να δουμε αν δουλεύει το shortcut..

 

Δεν την κανεις paste... την πεταει μεσα στο gallery κατευθειαν

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποσοι εχετε παρει χαμπαρει οτι κυκοφλορει μια εφαρμογη της vodafone που

σου παρεχει πληροφοριες για τον λογαριασμο σου. Ποια καταστηματα υπαρχουν γυρω κ.α

 

Εμενα παντως σε Desire unroot και σε δικτυο vodafone δεν βλεπει τα στοιχεια μου αλλα δεν υπαρχει κ η επιλογη να τα περασω .:mad:

 

τα ιδια ακριβως προβληματα εχω και εγω (legend unroot) και επιπλεον συνεχως μου πεταει μηνυμα για αναγκαστικο κλεισιμο της εφαρμογης.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα καλό πρόγραμα για κωδικούς που να κάνει backup στην κάρτα και να έχει ολοκληρωμένα templates, μπορείτε να μου προτείνετε; δοκίμασα μερικά, αλλά δεν μου κάνουν. Κ είναι πάρα πολλά.

Ευχαριστώ!

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα καλό πρόγραμα για κωδικούς που να κάνει backup στην κάρτα και να έχει ολοκληρωμένα templates, μπορείτε να μου προτείνετε; δοκίμασα μερικά, αλλά δεν μου κάνουν. Κ είναι πάρα πολλά.

Ευχαριστώ!

 

τι εννοεις ολοκληρωμενα templates ; εγω χρησιμοποιω το keepassdroid το οποιο υπαρχει και για pc (http://www.keepassx.org/) οποτε μπορεις να εχεις το ιδιο αρχειο και να εχεις τους κωδικους σου παντου.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια

εχω μια ερωτηση να κανω

πως μπορω να βαλω τον ηχο που θελω εγω για να χτυπαει στα μηνυματα και οχι τους ηχους που εχει αυτος.

κατεβασα μια εφαρμογη funny sms tone αλλα ειχε παλι συγκεκριμενους ηχους!

 

 

για galaxy3 αν παιζει ρολο...

ευχαριστωωω πολυ

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια

εχω μια ερωτηση να κανω

πως μπορω να βαλω τον ηχο που θελω εγω για να χτυπαει στα μηνυματα και οχι τους ηχους που εχει αυτος.

κατεβασα μια εφαρμογη funny sms tone αλλα ειχε παλι συγκεκριμενους ηχους!

 

 

για galaxy3 αν παιζει ρολο...

ευχαριστωωω πολυ

 

 

Γενικα για δικους μας ηχους φτιαχνουμε 3 φακελους στην καρτα μνημης

 

Ringtones

Alarms

Notification

 

Εκει βαζουμε σε mp3 δικους μας ηχους και του επιλεγουμε απο τις επιλογες για ηχους.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ποια είναι η εφαρμογή που πρέπει να

έχουμε για να μην έχω διαφημίσεις

κατά την ώρα που παίζω κάποιο παιχνίδι ?

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη android για να κατεβασω ταινιες απευθειας στο κινητο?εαν οχι πως μπορω να περασω και να δω μια?
Link to comment
Share on other sites

ποια είναι η εφαρμογή που πρέπει να

έχουμε για να μην έχω διαφημίσεις

κατά την ώρα που παίζω κάποιο παιχνίδι ?

AdFree από Market και χρειάζεσαι root που πιθανώς θα έχεις μιας και βλέπω στο avatar σου HD2.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

πως κατεβάζουμε από το crycet ????????

Πάνω αριστερά έχει ένα ασπρόμαυρο σηματάκι (barcode). Έχοντας μια εφαρμογή στο κινητό σου που διαβάζει barcodes, σκανάρεις εκείνο το σηματάκι και είσαι οκ!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος πως λειτουργει...??? http://www.appbrain.com/app/iforce/com.rostamimagic.iforce

 

τι ακριβως κανει, γιατι δεν εχω καταλαβει

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως κανει, γιατι δεν εχω καταλαβει

 

Βοηθάει να δεν ξερεις να κάνεις καμάκι στην γκόμενα :lol::lol::lol:

 

Αμερικανιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Γενικα για δικους μας ηχους φτιαχνουμε 3 φακελους στην καρτα μνημης

 

Ringtones

Alarms

Notification

 

Εκει βαζουμε σε mp3 δικους μας ηχους και του επιλεγουμε απο τις επιλογες για ηχους.

 

Φίλε αυτή η διαδικασία που παραθέτεις είναι σωστή αλλά δεν λειτουργεί στην περίπτωση που θέλουμε να επιλέξουμε για ήχο νέου μηνύματος.

Για εισερχόμενη κλήση η για ξυπνητήρι δουλεύει μια χαρά

Edited by jastonas
Άσκοπη χρησιμοποίηση bold
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτή η διαδικασία που παραθέτεις είναι σωστή αλλά δεν λειτουργεί στην περίπτωση που θέλουμε να επιλέξουμε για ήχο νέου μηνύματος.

Για εισερχόμενη κλήση η για ξυπνητήρι δουλεύει μια χαρά

Σ'εμένα με htc wildfire, λειτουργεί κανονικά ;)

Για μήνυμα αρκεί να βάλεις τον επιθυμητό ήχο στο φάκελο notifications

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτή η διαδικασία που παραθέτεις είναι σωστή αλλά δεν λειτουργεί στην περίπτωση που θέλουμε να επιλέξουμε για ήχο νέου μηνύματος.

Για εισερχόμενη κλήση η για ξυπνητήρι δουλεύει μια χαρά

 

Αν ηχο εισερχομενου μηνυματος εννοεις αυτον ενος sms μια χαρα δουλευει.

 

Εμενα μου λεει "Εχετε μηνυμα" οταν εχω εισερχομενο sms.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...εχω ενα προβλημα εχω το galaxy s με 2.2.1 εκδοση jpy και εχω κατεβασει την εφαρμογη handcent sms για τα μηνυματα.Το προβλημα ειναι οτι οταν μου στελνουν ενα μηνυμα ερχεται ειδοποιηση εισερχομενου και απο την μαμισια εφαρμογη (οχι σαν ηχος αλλα σαν ενδειξη στην βασικη μπαρα εφαρμογων).Τι μπορω να κανω για να μην μου δειχνει ενδειξη????Γιατι τωρα τα διαβαζω απο 2 φορες :wacko:
Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...εχω ενα προβλημα εχω το galaxy s με 2.2.1 εκδοση jpy και εχω κατεβασει την εφαρμογη handcent sms για τα μηνυματα.Το προβλημα ειναι οτι οταν μου στελνουν ενα μηνυμα ερχεται ειδοποιηση εισερχομενου και απο την μαμισια εφαρμογη (οχι σαν ηχος αλλα σαν ενδειξη στην βασικη μπαρα εφαρμογων).Τι μπορω να κανω για να μην μου δειχνει ενδειξη????Γιατι τωρα τα διαβαζω απο 2 φορες :wacko:

 

θα πας στην εφαρμογη μηνυματων του κινητου στις ρυθμισεις, (οχι στις ρυθμισεις γενικα της συσκευης) και απο εκει θα επιλεξεις να μην σου ερχονται ειδοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για το Handcent.

Γιατί όταν ρυθμίζω ξεχωριστά μια επαφή για εισερχόμενα sms (άλλος ήχος, δόνηση...), οι ρυθμίσεις αυτές εφαρμόζονται μόνο για τα sms και όχι και για τα mms από την επαφή αυτή;

Κάτοχος Wildfire.

Edited by spyrdano
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...