Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα βάλεις για APN Internet

Τίποτα άλλο δεν θα χρειαστείς

Link to comment
Share on other sites

ps: Υπάρχει τρόπος να check-άρουμε και τα mb?

 

Στέλνεις info στο 1313 :)

 

Sent from my Blade using Tapatalk

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβα αυτο με τις 2 ωρες δωρεαν προς ολα τα εθνικα δικτυα..:what: (για wu)

Αυτό ισχύει στην Cosmokarta μόνο!

Υπάρχει η προσφορά των 150 λεπτών προς Σταθερά με 5€ για το what's up.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το CALL THEM ALL 1500 ισχύει μέχρι 31/01/2011 και επίσημα πλέον.

 

http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-1500

 

Για αλλο ενα μηνα παραταση

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

μεγάλη αγωνία το τι θα κάνει η cosmote...δεν μπορώ να κοιμηθώ :whistle:...λέτε να το πηγαίνει από μήνα σε μήνα ?
Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστώ για τις απαντήσεις ρε παίδες! Μια τελευταία γιατί έχω γίνει κουραστικός! Πως μπορώ να check-άρω αν ένας αριθμός ανήκει στην Cosmote?
Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστώ για τις απαντήσεις ρε παίδες! Μια τελευταία γιατί έχω γίνει κουραστικός! Πως μπορώ να check-άρω αν ένας αριθμός ανήκει στην Cosmote?

 

Φίλε διάβασε προτού ποστάρεις:O http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-1500

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως έστειλε η cosmote μηνύματα γι αυτό το θέμα.Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα τίποτα αλλά χθες το βράδυ του ήρθε του πατέρα μου που έχει cosmocarta

Και επίσημα παράταση μέχρι την 31η Ιανουαρίου για την προσφορά των δύο ωρών προς όλους.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζονται πραγματικα.

Μηνα μηνα το πανε.

Πως λεμε 'πουλαει καρπουζι με τη φέτα'!

Τι προσφορες ειναι αυτες, με τις μερες παιζουν, κομπογιαννιτες ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζονται πραγματικα.

Μηνα μηνα το πανε.

Πως λεμε 'πουλαει καρπουζι με τη φέτα'!

Τι προσφορες ειναι αυτες, με τις μερες παιζουν, κομπογιαννιτες ειναι?

 

Προσπαθούν να "παρασύρουν" όσους έχουν Κοσμοκάρτα και καλόμαθαν με τις 2 ώρες, να πάνε σε συμβόλαιο, ιδίως τώρα που παίζουν και διάφορες "προσφορές", λόγω εορταστικής περιόδου. Αντιστοίχως και στην 2η του καρτέλ, Vodafone.

 

Το πάνε από μήνα σε μήνα, έως ότου το σταματήσουν τελείως κάποια στιγμή. Τώρα θα τις μάθουμε; :rolleyes:

 

Από την άλλη ωστόσο, είναι προσφορά, όχι κάτι μόνιμο, οπότε δεν είναι και πολύ λογικό να έχουν μία προσφορά να τρέχει επ'άπειρον.

Link to comment
Share on other sites

στην παρουσα φαση δεν εξεταζω το γοατι δωσαν παραταση. μου αρκει απλα οτι θα εκμεταλλευτω την προσφορα για ενα μηνα ακομα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην παρουσα φαση δεν εξεταζω το γοατι δωσαν παραταση. μου αρκει απλα οτι θα εκμεταλλευτω την προσφορα για ενα μηνα ακομα

 

κοιτα να δεις μπορεις να εκμεταλευτεις την προσφορα και τον φεβρουαριο απλα βαλε καρτα στο τελος του Ιανουαριου και θα ισχυει το πακετο και μεχρι το τελοσ του φεβρουαριου. Ισως κατι ετοιμαζουν τα δικτυα για αυτο να δινουν παραταση του πακετου. η wind ομως ετοιμαζει πολλα απο οτι διαβασα για να δουμε τι θα γινει απο αρχες του ετους διοτι πολλα ακουμε.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχ.....μας δουλέυουν κανονικά μέρες που είναι!!!

αν δεν βγάλουν μία αξιόλογη προσφορά με ιντερνετ τότε με το νέο :D έτος....http://www.youtube.com/watch?v=KOphGZZrE44&translated=1 με πολύ αγάπη για τη μαφία της Cosmote.

:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Για το πακέτο με τα 1500' και 1500 σμς υπάρχει καποιος αριθμός που βλέπουμε πόσα μας έχουνε μείνει?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποιησει το πακετο με τα 500mb. Ειλικρινα με εχει σωσει, ειδικα τωρα χρονιαρες μερες που ειμαι μακρια απο το σπιτι! Οι ταχυτητες ειναι λογικες (πανω απο 100kb/s), οχι σαν κατι αλλες, ονοματα δεν λεμε με 1,5gb ιντερνετ και ταχυτητες με το ζορι 10kb/s και αν. Μακαρι αυτο το πακετο απο προσφορα να γινει μονιμη υπηρεσια!
Link to comment
Share on other sites

Οι ταχυτητες ειναι λογικες (πανω απο 100kb/s), οχι σαν κατι αλλες, ονοματα δεν λεμε με 1,5gb ιντερνετ και ταχυτητες με το ζορι 10kb/s και αν.

 

το παραμαμησες ...

οχι και 10kbps..

προφανως εισαι περιπτωση...

ολα παιζουν ρολο,κινητο ,θεση ,ισχυς σηματος.

και εξαλου ειναι περρισοτεροι αυτοι που θαβουν την cosmote,γιατι μονο σημα δεν εχει...χρονια τωρα!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποιησει το πακετο με τα 500mb. Ειλικρινα με εχει σωσει, ειδικα τωρα χρονιαρες μερες που ειμαι μακρια απο το σπιτι! Οι ταχυτητες ειναι λογικες (πανω απο 100kb/s), οχι σαν κατι αλλες, ονοματα δεν λεμε με 1,5gb ιντερνετ και ταχυτητες με το ζορι 10kb/s και αν. Μακαρι αυτο το πακετο απο προσφορα να γινει μονιμη υπηρεσια!

Απο που βγαινει αυτο το συμπερασμα φιλε; Μεγα λαθος κανεις. Εχω 1,5γιγα το μηνα απο γουιντ και παει σφαιρατο σε 3g. Σερνεται μονο οταν ειμαι στο γηπεδο, εκει ομως που μπαινουν χιλιαδες ταυτοχρονα.

 

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο που βγαινει αυτο το συμπερασμα φιλε; Μεγα λαθος κανεις. Εχω 1,5γιγα το μηνα απο γουιντ και παει σφαιρατο σε 3g. Σερνεται μονο οταν ειμαι στο γηπεδο, εκει ομως που μπαινουν χιλιαδες ταυτοχρονα.

 

Sent from my iPhone via Tapatalk

Το συμπερασμα βγαινει απο τους πειραματισμους μου σε Αθηνα και Αγρινιο, με συσκευες Galaxy3 και Nokia e52. Μπορει και να ειμαι η περιπτωση, αλλα δε νομιζω να ειμαι ο μονος που σερνεται με Wind.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...