Jump to content

iOS 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην περίπτωση που είναι κλειστό τι γίνεται?

 

Σε περίπτωση που είναι κλειστό γίνονται όλα τα παραπάνω.Όταν το τηλέφωνο ανοίξει, τότε ισχύουν οι εντολές που έχεις δώσει οποιαδήποτε κάρτα έχει βάλει μέσα ο άλλος που στο έχει πάρει. Γιατί κάποια στιγμή σίγουρα θα το ανοίξει.

Αγάπη είναι η μοναξιά που πρέπει στον καθένα....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα. εχω ενα αει φοουν 4 και εχω κανει jb με Limera1n την 4.1. Η 4.2 τι διαφορεσ εχει? Τι θα πρεπει να κανω για να την περασω χωρισ να χασω τισ εφαρμογες που εχω?
Link to comment
Share on other sites

που ακριβως ειναι η free ευρεση που λετε??

 

Ψάξε στο app store "find my iPhone" και κατέβασε το..

 

Παιδιά προσοχή! Αν σας το κλέψουν και διαγράψουν τα πάντα από τη συσκευή (settings-general-reset-delete all content) τότε όλα τα παραπάνω αναιρούνται μονομιάς...

 

Υ.Γ. Υπενθύμιση!! Μόνο οι κάτοχοι 4, iPad, και iPod touch 4gen μπορούν να το χρησιμοποιήσουν!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ανάγκη να κατεβάσετε την εφαρμογή από το app store.. Μόνο ένα account χρειάζεται από το Settings > Mail, Contacts, Calendar > Add Account... > Mobile me > Find my iphone > ON

kαι μετά αν μπείτε από το pc σας στο http://www.me.com θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την υπηρεσία :)

 

Αν πάντως αυτός που κλέψει πχ το iPhone βάλει το Find my iphone στο OFF ή κλείσει data και Location Services προφανώς δεν λειτουργεί έτσι? Όπως και αν είναι κλειστό το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ανάγκη να κατεβάσετε την εφαρμογή από το app store.. Μόνο ένα account χρειάζεται από το Settings > Mail, Contacts, Calendar > Add Account... > Mobile me > Find my iphone > ON

kαι μετά αν μπείτε από το pc σας στο http://www.me.com θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την υπηρεσία :)

 

Αν πάντως αυτός που κλέψει πχ το iPhone βάλει το Find my iphone στο OFF ή κλείσει data και Location Services προφανώς δεν λειτουργεί έτσι? Όπως και αν είναι κλειστό το κινητό.

 

Σωστά... Στην περίπτωση που έχεις μία συσκευή iOS... Εγώ που έχω 5...έχω και την εφαρμογή σε καθεμία από αυτές.... ;)

 

Ναι, αν τα απενεργοποιήσεις όλα αυτά, εννοείται, η συσκευή δεν μπορεί να εντοπιστεί..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

να πω και το αλλο.πρπεει απαραιτητα να εχω ios 4,2??ετσι βλεπω στο site της apple.!και επισης δεν κατι παιζει με τα email και δεν μου το παιρνει!
Link to comment
Share on other sites

να πω και το αλλο.πρπεει απαραιτητα να εχω ios 4,2??ετσι βλεπω στο site της apple.!και επισης δεν κατι παιζει με τα email και δεν μου το παιρνει!

 

4.2 και iphone 4!!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

σωστε με

πως λειτουργει το air print?

δε βλεπει με τιποτα τον εκτυπωτη μου !

 

:(

 

"Αirprint compatible printers on a local wireles network."

Link to comment
Share on other sites

Ποια Είναι η Καλύτερη εφαρμογη γία e -mail για iPhone 4?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

HP Δεν υποστηριζουνε?

 

Υποτίθεται ναι... Η HP είναι από τισ πιο compatible εταιρίες σχετικά με λειτουργικά Mac OS X..

Ποιο μοντέλο έχεις...;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

PhotoSmart Plus B209a-m

 

οταν παταω εκτυπωση λεει δε βρισκει εκτυπωτη.

Πρεπει να κανω κατι πρωτα?

:X
Link to comment
Share on other sites

Ποια Είναι η Καλύτερη εφαρμογη γία e -mail για iPhone 4?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Η native εφαρμογή mail...!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Η native εφαρμογή mail...!!!

 

ευχαριστω.

απλως μου μπλοκαρη στο να στειλω αν μπενω απο το κινητο πολλες φορες

με hotmail και μπενω απο το κανονικο και βαζω κωδικο για να ξεπλωκαρο γιατι με περναει για spammer

Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία air print υποστηρίζεται προς το παρόν μόνο από κάποιους HP εκτυπωτές..

Η λίστα είναι η παρακάτω

http://support.apple.com/kb/HT4356

Δυστυχώς ο εκτυπωτής σου δεν είναι στη λίστα. Η apple πάντως είπε ότι πολύ σύντομα θα υποστηρίζεται και από άλλους εκτυπωτές..

Link to comment
Share on other sites

μολις τα ειδα.

Για ενα μοντελο πισω δε το υποστηριζουν...

 

Καποιο προγραμμα δεν υπαρχει που να κανει αυτη τη δουλεια? Μεσω wifi να εκτυπωνει τις φωτο απο το κινητο?

:X
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχουν διάφορα προγράμματα αλλά εγώ δεν τα ξέρω και καλά.. Αυτό ίσως http://itunes.apple.com/gr/app/print-printing-for-everyday/id299423224?mt=8
Link to comment
Share on other sites

Η v4.2 τρέχει πιο γρήγορα στο iphone 3G από την v4.1 ή τα κολλήματα/delays εξακολουθούν να υπάρχουν?

Τρέχει αρκετά πιο γρήγορα στο δικό μου (3gs) και σταμάτησαν τα κολλήματα που μου έκανε συνέχεια (ετοιμαζόμουν να το στείλω με την εγγύηση πίσω) Αλήθεια είχαν και άλλοι πρόβλημα με κολλήματα γιατί νόμιζα ότι το δικό μου ήταν ελαττωματικό ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...