Jump to content

Ποια είναι τα καλύτερα ακουστικά-«ψείρες»;


saroy1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αααααα! ωραία είδηση, μας θυμήθηκες ntropic. Tα animation δεν κολακευουν καθόλου τα γενεσις, στη φωτογραφία είναι πολύ πιο όμορφα.

Πάντως οι τιμές του trεοo είναι εξωφρενικές!:confused:

 

Όντως,κι εξίσου ύποπτο είναι το οτι τα Genesis εμφανίζονται να έχουν την ίδια περίπου τιμή με τα Eterna rev.2(αν και απλά εγω υποθέτω οτι τα Genesis θα είναι ακριβότερα)

Αυτό που συγκρατώ είναι πως θα χουμε νεότερα τον επόμενο μήνα.

 

 

Οδυσσέα πιστεύεις πως τα genesis μπορεί να είναι πραγματιά καλύτερα από τα eterna? :shifty: Χμμ... Αναρωτιέμαι αν τα DBA-02 είναι η πραγματικά 'καλύτερη' επιλογή,το επόμενο σκαλί.

 

Με δεδομένο το οτι ουτε τα Eterna είναι το τέλειο σετ,αν τα Genesis ειναι βελτιωμένα στα σημεία και αποτελουν "τη φυσική εξέλιξη" των Eterna,τότε σίγουρα η αγορά τους θ'αξίζει και θα πλασαριστούν σαν "προσιτα hi-fi" δίπλα π.χ. στα Μ3.

 

Απο την άλλη σύμφωνα με αυτα που διαβάζω,δεν είμαι βέβαιος οτι τα DBA-02 είναι το "επόμενο σκαλί"-σίγουρα αποτελούν αναβάθμιση αλλα παράλληλα διαφοροποιούνται ηχητικά σε σχέση με τα Eterna.Εγω για το επόμενο βήμα θα προσανατολιζόμουν προς τα IE8 ή ακόμα και τα Triple fi,παραμένοντας κατω απο το όριο των 300 ευρώ.Θα περίμενα να δω και τα X-Jays.Και φυσικά υπάρχουν και οι λύσεις της Westone.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους, όπως υποσχέθηκα

 

οι εντυπώσεις μου σχετικά με τα Meelectronics M6P

 

- Συσκευασία & περιεχόμενα

Όπως ακριβώς την έχετε δεί σε φωτογραφίες στα reviews που μπορείτε να βρείτε στο δίκτυο.

Τίποτα ιδιαίτερο, ακριβώς ο ίδιος τύπος συσκευασίας που έχουν οι θήκες σιλικόνης της Belkin για τα iPhone.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ο αριθμός των tip που περιλαμβάνονται. Μεγάλη ποικιλία,

συγκεκριμένα

2 ζευγάρια τριπλές φλάτζες (1 μεσαίου & 1 μικρού μεγέθους)

1 ζευγάρι διπλές φλάτζες (μεγάλου μεγέθους)

3 ζευγάρια απλές φλάτζες (μικρού, μεσαίου και μεγάλου μεγέθους).

 

Συμπεριλαμβάνονται επίσης

μια ημίσκληρη θήκη προστασίας/μεταφοράς ακουστικών/αξεσουάρ με φερμουάρ,

εξάρτημα cable managment,

airplane stereo adaptor.

 

Θα προτιμούσα αντί για τον airplane stereo adaptor να υπήρχε ένα cleaning tool για τα ακουστικά.

 

- Ποιότητα κατασκευής & φινίρισμα

Στις φωτογραφίες που είχα δεί στα διάφορα reviews φαινόντουσαν κάπως πιο ποιοτικά.

Εξηγούμαι,

Το καλώδιο τους, αν και λεπτό (δεν εννοώ λεπτό με την κακή έννοια) φαίνεται ανθεκτικό και προσεγμένο, εσωτερικά είναι braided και εξωτερικά περιβάλεται από ένα "πλαστικό" σκουρόχρωμο ημιδιαφανές περίβλημα. Αυτό το εξωτερικό περίβλημα έχει μια ιδιαίτερη υφή, δεν θυμίζει ούτε τη γνωστή μαλακή λαστιχένια αίσθηση της σιλικόνης, αλλά ούτε και τη σκληρότερη και πιο γυαλιστερή, πιο "πλαστική" αίσθηση που σου δίνουν κάποια άλλα (π.χ. Shure). Είναι κάτι ενδιάμεσο.

Αποτέλεσμα ;

Το καλώδιο δεν μπερδεύεται με τίποτα και δεν προκαλεί καθόλου μικροφωνισμούς.

Τα σημεία ένωσης του καλωδίου (με το stereo plug, τον Υ splitter και τα ίδια τα ακουστικά) είναι ενισχυμένα και ιδιαίτερα προσεγμένα, φαίνονται αρκετά ανθεκτικά.

Το stereo plug είναι επιχρυσωμένο και έχει κλήση 120 μοιρών, δηλαδή δεν είναι ούτε το κλασικό τύπου L (90 μοίρες) ούτε το δημοφιλές (λόγω iPhone) I (straight plug).

Πιστεύω αυτού του είδους το plug είναι ο ιδανικός "συμβιβασμός" ανθεκτικότητας/βολικότητας.

Θα μου πείτε αφού όλα είναι τόσο προσεγμένα γιατί είπες "Στις φωτογραφίες που είχα δεί στα διάφορα reviews φαινόντουσαν κάπως πιο ποιοτικά" ;;;

Το housing των ακουστικών δεν έχει και το καλύτερο φινίρισμα,

δηλαδή

το βερνίκι/χρώμα που έχει περαστεί, σε κάποια σημεία είναι κάπως "τραχύ"

και

το etching του logo είναι πολύ μέτριας ποιότητας.

Μιλάμε βέβαια μόνο για αισθητικές λεπτομέρειες, αλλά σε κάθε περίπτωση πρόκειται για ατέλειες ...

Τα ίδια τα ακουστικά είναι πανάλαφρα (το θεωρώ προτέρημα) !

 

Το ενσωματωμένο μικρόφωνο είναι πολύ καλό, με όλους όσους έχω μιλήσει, όταν τους ρώτησα, μου απάντησαν πως ακούγομαι πολύ καθαρά/δυνατά και δεν κατάλαβαν ότι μιλώ απο hands free.

Το "κουμπί" του μικροφώνου καλύπτει ολόκληρη την πλαστική επιφάνεια και έτσι έχεις εύκολη/άμεση πρόσβαση, επιπλέον το μικρόφωνο είναι τοποθετημένο κατά την αποψή μου σε πολύ σωστή θέση πάνω στο καλώδιο, ακριβώς εκεί που θα έπρεπε δηλαδή για να μη χρειάζεται κανείς να πιάνει το καλώδιο για να το φέρει κοντά στο στόμα του.

Για 'μένα το παραπάνω ήταν κρίσιμης σημασίας καθώς σκοπέυω το συγκεκριμένο ζευγάρι να το χρησιμοποιώ αποκλειστικά με κινητά τηλέφωνα, δεν το επέλεξα για ακροάσεις με mp3 players ...

 

 

- Fit

Προσωπικά το βρήκα εξαιρετικό και αποτελεσματικό σε σχέση με το noise isolation.

Άνεση ;

Πολύ καλή, πανάλαφρα και μεγάλη ποικιλία tip, σίγουρα όλοι θα βρούν κάποιο που τους ταιριάζει γάντι.

 

- Ηχητική απόδοση

Αφού σας άνοιξα την όρεξη, ας περάσουμε και στο "ζουμί" της υπόθεσης.

 

Χαμηλές

'Εχουν ΠΟΛΥ μπάσο. Δε θα το χαρακτήριζα grainy ή distorted αλλά μου φάνηκε λίγο "πλαδαρό" (πάντα σε σχέση με ΠΟΛΥΥΥΥ πιο ακριβά ζευγάρια π.χ Ultimate Ears Super.Fi 5 Pro) και overextended (προς τις μέσες). Σίγουρα δεν είναι και το πιο detailed αλλά η αναλυτικότητά του δε πιστεύω πως θα απογοητεύσει. Σε ταχύτητα και decay κυμαίνεται σε ικανοποιητικά επίπεδα.

 

Μέσες

Η ΠΟΛΥΥΥΥ θετική "έκπληξη" είναι ότι με τέτοιο μπάσο, ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!

Και όταν λέω υπάρχουν δεν εννοώ ότι πρέπει να είσαι "προσεκτικός" ή να ψάξεις σε συγκεκριμένα κομμάτια για να τις βρείς ...

Τις ακούς με αρκετά ζεστό ύφος και ικανοποιητική λεπτομέρεια όπου ακριβώς θα περίμενες και διαισθητικά να τις ακούσεις.

Απλά αρκετές φορές εύχεσαι να ήταν λίγο πιο "μπροστά", να είχαν δηλαδή κάπως πιο πρωταγωνιστικό ρόλο, αν μπορούσαν δηλαδή να "κλέψουν" λίγο την παράσταση απο το μπάσο.

 

Υψηλές

Μια χαρά, κανένα παράπονο (αν σκεφτείς και το κόστος), αρμονικές και μελωδικές.

Κανένα άμεσα ορατό σημάδι τραχύτητας ή οξύτητας.

 

Συμπέρασμα ;

Πολύ τίμια πρόταση.

Ηχητικά, προτιμώ το πιο "εξευγενισμένο" μπάσο των Sennheiser CX550, τα οποία κλήθηκαν να αντικαταστήσουν.

Γενικά, αν εξαιρέσω το μπάσο που για τα προσωπικά μου γούστα είναι κάπως "επιθετικό", τα βρίσκω ΠΑΡΑ πολύ κοντά στα Sennheiser CX550, πολλοί είμαι σίγουρος πως θα τα προτιμούσαν κιόλας χωρίς δεύτερη σκέψη, ιδιαίτερα αν ακούν genres όπου το μπάσο παίζει πρωταγωνιστικό ρόλο ή δίνει έναν ιδιαίτερο χαρακτήρα π.χ. ηλεκτρονική μουσική ή RnB κ.τ.λ.

 

Συγνώμη για το μεγάλο αριθμό Αγγλικής φρασεολογίας, αλλά ηχητικά μου έρχονται πολύ πιο φυσικά και εύκολα αυτές οι λέξεις και δεν ήθελα να κουράσω με επιτηδευμένες Ελληνικές εναλλακτικές ...

Edited by dbekia
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο review, πολύ κατατοπιστικό! :up:

Αξίζουν δηλαδή στην πρσφορά. Περίμενα να δω αν η τοποθέτηση είναι ευκολη γιατι ήταν το μονο που διαβαζα οτι είναι δύσκολη. Αρα μάλλον εσύ πρέπει ναχεις την νέα έκδοση που βελτιώσανε το fit in.

Πόσα λεφτά θα έλεγες πως αξίζουν να τα αγοράσει κάποιος:music:?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ναι, στη τιμή τους σίγουρα είναι από τις καλύτερες προτάσεις

αφού είναι πάρα πολύ κοντά στα Sennheiser CX 550 που έχουν υπερδιπλάσια τιμή.

Πάρα πολλοί θα τα θεωρήσουν και καλύτερα κιόλας λόγω του εμφατικού τους μπάσου.

Το fit τους είναι πολύ καλό γενικά και ειδικότερα από τα καλύτερα

για over the ear "φόρεμα".

Edited by dbekia
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να τα δοκίμαζα αλλα δεν μπορώ να τα αγοράζω όλα.:happy:

 

έχουμε και νέα! άρχισαν τα reviews των genesis!

http://www.head-fi.org/forum/thread/519167/fischer-audio-genesis-falcon-first-impressions-world-first

Για να δουμε τι θα δούμε!

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Απο τα DBA-02,Yuin OK1, και PK1,εχει κανεις αποψη;

Εγω,περιμενω ακομη τα PK1,(Σημερα φυγανε απο το Hong Kong),αλλα σημερα εμαθα και για τα OK1,τα οποια,λεει,ειναι πιο αναλυτικα απο τα αλλα.(Η αντισταση τους βεβαια,ειναι 150ΩΜ,και θα δουμε πως θα τα πανε,χωρις περαιτερω ενισχυτικο σταδιο).

Και τα DBA-02 ομως,ειναι κι αυτα πολυ καλα,αλλα δεν μπορει να τα δοκιμαζει κανεις ολα.Δυστυχως.

Θα μπορουσε βεβαια,να γινεται καμια συναντηση για καφε,σε κανα καφενωνα,(που δεν καπνιζουν βεβαια),και εκει,να γινεται "ανταλλαγη προιοντων",πα να πει,δοκιμη διαφορων ακουστικων,ιδιας ποιοτητας-τιμης.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα DBA-02,Yuin OK1, και PK1,εχει κανεις αποψη;

Εγω,περιμενω ακομη τα PK1,(Σημερα φυγανε απο το Hong Kong),αλλα σημερα εμαθα και για τα OK1,τα οποια,λεει,ειναι πιο αναλυτικα απο τα αλλα.(Η αντισταση τους βεβαια,ειναι 150ΩΜ,και θα δουμε πως θα τα πανε,χωρις περαιτερω ενισχυτικο σταδιο).

Και τα DBA-02 ομως,ειναι κι αυτα πολυ καλα,αλλα δεν μπορει να τα δοκιμαζει κανεις ολα.Δυστυχως.

Θα μπορουσε βεβαια,να γινεται καμια συναντηση για καφε,σε κανα καφενωνα,(που δεν καπνιζουν βεβαια),και εκει,να γινεται "ανταλλαγη προιοντων",πα να πει,δοκιμη διαφορων ακουστικων,ιδιας ποιοτητας-τιμης.

 

Δουλευουνε Κυριακή?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εγω,θα γραψω κατι ασχετο τωρα.

Μου ηλθε σημερα ειδοποιηση απο το live mail 2011,που εχω,για καποια ποστ του site.

Πατησα πανω για να διαβασω,οπως κανω συνηθως,αλλα τα ποστ που με παρεπεμπε,ηταν ΠΡΟιστορικα.Πολυ παλια δηλαδη.

Πως και γιατι εγινε αυτο,το οποιο συνεβη για πρωτη φορά;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα παραγγείλω κάποια μοντέλα από

την Fischer Audio. Κάποια για μένα κάποια για φίλους που επίσης ενδιαφέρονται και ασχολούνται ιδιαίτερα με το "sport".

Ήρθε ο καιρός να διαπιστώσω και ιδίοις όμασει και από πρώτο χέρι

ή καλύτερα από "πρώτο αυτί" :lol: για την ακρίβεια,

την ποιότητα και την απόδοση των προϊόντων αυτής της

ΠΟΛΛΑ υποσχόμενης εταιρίας, βλέπω πως στο εξωτερικό

συγκεντρώνει μόνο θετικά σχόλια και κολακευτικές κριτικές,

μου κάνει εντύπωση πως όλοι έχουν να περιγράφουν εμπειρίες

πλημυρισμένες με θετικότατα συναισθήματα έκπληξης και ικανοποίησης.

Θα ανεβάσω τις εντυπώσεις μου μόλις έχω κάτι να γράψω.

Edited by dbekia
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα παραγγείλω κάποια μοντέλα από

την Fischer Audio. Κάποια για μένα κάποια για φίλους που επίσης ενδιαφέρονται και ασχολούνται ιδιαίτερα με το "sport".

Ήρθε ο καιρός να διαπιστώσω και ιδίοις όμασει και από πρώτο χέρι

ή καλύτερα από "πρώτο αυτί" :lol: για την ακρίβεια,

την ποιότητα και την απόδοση των προϊόντων αυτής της

ΠΟΛΛΑ υποσχόμενης εταιρίας, βλέπω πως στο εξωτερικό

συγκεντρώνει μόνο θετικά σχόλια και κολακευτικές κριτικές,

μου κάνει εντύπωση πως όλοι έχουν να περιγράφουν εμπειρίες

πλημυρισμένες με θετικότατα συναισθήματα έκπληξης και ικανοποίησης.

Θα ανεβάσω τις εντυπώσεις μου μόλις έχω κάτι να γράψω.

 

Ποια μοντέλα σκέφτεσαι? την νέα entry level σειρά? genesis? η τα δοκιμασμένα?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παντως ρεαλιστικά τα μοντέλα που αξίζουν στα αντίστοιχα price brackets είναι τα Eterna/Genesis, τα DBA-02 & τα Silver Bullet.
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παντως ρεαλιστικά τα μοντέλα που αξίζουν στα αντίστοιχα price brackets είναι τα Eterna/Genesis, τα DBA-02 & τα Silver Bullet.

 

Συμφωνώ, μέχρι στιγμής (!!!) έτσι φαίνεται.

Με το "μέχρι στιγμής (!!!)” εννοώ πως ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ απο τα reviews που έχουμε δεί όλοι ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ...

Και αυτό το τονίζω γιατί πολύ ενδιαφέροντα φαίνονται και τα μοντέλα τους στις

σειρές Signature και Premium.

 

Θα δείξει, αναλόγως ποιά ενδιαφέρονται να δοκιμάσουν και οι υπόλοιποι της παρέας :D ...

Edited by dbekia
Link to comment
Share on other sites

Eγω,περιμενω τα Yuin PK1,και θα δω πως θα τα πανε.Αν δεν μου αρεσουν,ή δεν μπορουν να οδηγηθουν λογω μεγαλης αντιστασεως,θα παω για τα DBA-02.

Ετσι νομιζω δηλαδη,γιατι μερικοι ανθρωποι,αμα παρουν φορα,φτανουν και μεχρι τον...i-Qube2.

Ξερω τι σας λεω.

(Καποτε,παραμονη Χριστουγεννων,γυρισα στο σπιτι,με ενα πικ απ Linn,και ενα βραχιονα Grace 707,και ενα κατοσταρικο στην τσεπη,υπολοιπο απο δωρο ΚΑΙ μισθο).

Τρελλαρες.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για ένα headset (με μικρόφωνο), υποδοχή 3.5" και καλή ποιότητα ήχου. Η μουσική που με ενδιαφέρει είναι electro pop, deep house και γενικώς ηλεκτρονικής μουσικής...

 

Λόγω μη εκτεταμένης μουσικής χρήσης του κινητού, το budget που διαθέτω είναι μέχρι 50€ και με ενδιαφέρει αγορά από εξωτερικό ή ebay. Ακούω τις προτάσεις σας...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για ένα headset (με μικρόφωνο), υποδοχή 3.5" και καλή ποιότητα ήχου. Η μουσική που με ενδιαφέρει είναι electro pop, deep house και γενικώς ηλεκτρονικής μουσικής...

 

Λόγω μη εκτεταμένης μουσικής χρήσης του κινητού, το budget που διαθέτω είναι μέχρι 50€ και με ενδιαφέρει αγορά από εξωτερικό ή ebay. Ακούω τις προτάσεις σας...

 

Σου προτεινω τα Klipsch s4i, η phonak 022 perfect bass αλλα ειναι στα 75 ευρω πανω κατω.

Κατω απο τα 50 τα nuforce ne7m, MEElectronics M9P.

Oλα αυτα υποστηριζουν 3.5" jack.

Letv x800 + Neutron + Westone W30:music:
Link to comment
Share on other sites

Tα Klipsch s4i (τα i που ειναι με ενσωματωμενο χειριστηριο) που μπορουμε να τα βρουμε σε λευκο χρωμα???? σε Ελληνικο καταστημα δεν τα βρηκα καπου,εχετε να προτεινεται καποιο site(?) αλλα εντως Ε.Ε. για να μην υπαρξει περιπτωση να πληρωσω τελωνειο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Σου προτεινω τα Klipsch s4i, η phonak 022 perfect bass αλλα ειναι στα 75 ευρω πανω κατω.

Κατω απο τα 50 τα nuforce ne7m, MEElectronics M9P.

Oλα αυτα υποστηριζουν 3.5" jack.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Τα s4i τα κοίταγα και εγώ αλλά πάνε στο 80αρι και το σκεφτόμουνα λόγω όπως είπα περιορισμένης χρήσης...

 

Τα nuforce τα είχα δει αλλά με χαλάει το αρκετά φτηνιάρικο χειριστήριο τους...

Link to comment
Share on other sites

Tα Klipsch s4i (τα i που ειναι με ενσωματωμενο χειριστηριο) που μπορουμε να τα βρουμε σε λευκο χρωμα???? σε Ελληνικο καταστημα δεν τα βρηκα καπου,εχετε να προτεινεται καποιο site(?) αλλα εντως Ε.Ε. για να μην υπαρξει περιπτωση να πληρωσω τελωνειο.:)

 

Δες εδω περα

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Αλλα γιατι τα εχει 100 ευρω? λογω mac-site? θυμαμαι πριν λιγο καιρο τa εβρισκα 80 ευρω,οσο εχουν τα μαυρα τωρα. Κανα αλλο site με καλυτερες τιμες γνωριζετε? μεσα στην Ε.Ε.

Απλα δεν ξερω που να πρωτοκοιταξω σε καταστηματα του εξωτερικου γι αυτο ρωταω εσας που αγοραζετε συχνα...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

το pixmania έχει τα μαύρα στα 79
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

το pixmania έχει τα μαύρα στα 79

Yeah i know..απλα ενδιαφερομαι μονο για τα λευκα, οποιος μπορει να προτεινει κανα site εντως Ε.Ε.(για να μην υπαρξει προβλημα με το τελωνειο ) που θω βρω τα KLIPSCH S4i (σε λευκο χρωμα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Yeah i know..απλα ενδιαφερομαι μονο για τα λευκα, οποιος μπορει να προτεινει κανα site εντως Ε.Ε.(για να μην υπαρξει προβλημα με το τελωνειο ) που θω βρω τα KLIPSCH S4i (σε λευκο χρωμα)

 

Δοκίμασες την αντιπροσωπεία? Ν.Ι. ΛΑΙΟΣ Α.Ε.Β.Ε. 2108629513.

Εγώ όταν είχα πάρει τα x10i, μου έβαλαν να ακούσω και τα s4i και είμαι αρκετά σίγουρος ότι ήταν σε λευκό χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες την αντιπροσωπεία? Ν.Ι. ΛΑΙΟΣ Α.Ε.Β.Ε. 2108629513.

Εγώ όταν είχα πάρει τα x10i, μου έβαλαν να ακούσω και τα s4i και είμαι αρκετά σίγουρος ότι ήταν σε λευκό χρώμα!

Eπειδη δεν βρισκομαι Αθηνα αυτες τις μερες δεν μπορω να παω.

Τοσο δυσευρετα ειναι σε λευκο χρωμα?(αλλο "iphone 4" μας βρηκε απο δω:lol: ) σε ηλεκτρονικα καταστηματα που αγοραζετε εσεις απο εξω δεν θα τα βρω?προτεινετε καποιο καταστημα βρε παιδια εσεις που γνωριζετε(εντος Ε.Ε. αν γινεται για να μην υπαρξει θεμα με το τελωνειο)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη δεν βρισκομαι Αθηνα αυτες τις μερες δεν μπορω να παω.

Τοσο δυσευρετα ειναι σε λευκο χρωμα?(αλλο "iphone 4" μας βρηκε απο δω:lol: ) σε ηλεκτρονικα καταστηματα που αγοραζετε εσεις απο εξω δεν θα τα βρω?προτεινετε καποιο καταστημα βρε παιδια εσεις που γνωριζετε(εντος Ε.Ε. αν γινεται για να μην υπαρξει θεμα με το τελωνειο)

 

Πήρα τηλέφωνο και τα έχουν σε λευκό. Αν είσαι εντός Ελλάδας γιατί δεν τους ζητάς να στα στείλουν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...