Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον, δοκιμασα και τις 3 επιλογες και :

με τις επιλογες αλφαβητο gsm και unicode στελνει κανονικα με το swype.

αν το εχω στο αυτοματο δεν στελνει.

δοκιμαστε το κι'εσεις και πειτε μου :).

 

Περιεργο σε μενα μονο σε αυτοματο στελνει σωστα το μηνυμα αν και τις περισσοτερες φορες χρησιμοποιω το Htc IME πληκτρολογιο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω παραγγείλει ήδη την έκδοση χωρίς το κλιπάκι ζώνης, υποθέτω θα έρθει σε καναδυό μέρες... θα σου πω αν είναι οκ

 

Πότε το παράγγειλες και περιμένεις σε 2 μέρες να φτάσουν? Ξέρεις ημερομηνία που έφυγε από ταχυδρομεία Hong Kong? Αν ο κωδικός αρχίζει με RB, τότε έχει ενδιάμεση στάση...

ΥΓ. Η ερώτηση ισχύει φυσικά με την προϋπόθεση ότι παράγγειλες από την ίδια την PDair...

 

Για το θέμα των μηνυμάτων βάλτε Unicode για να στέλνει και μικρά και κεφαλαία...στο αυτόματο φαίνεται να στέλνει σωστά, αλλά κάποιες φορές φτάνουν τα μηνύματα με ερωτηματικά...με Unicode όμως κανένα πρόβλημα...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω πολυ ξερει καποιος να μου πει πως θα βαλω ηχο δικο μου για το

ξυπνητηρι και αν μπορει να δυναμωνει ο ηχος του σιγα σιγα και οχι αμεσως στο μεγιστο

Ευχαριστω για τις βοηθειες που γενικα μου δινεται

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανεις ενα φακελο Notifications και να τον βαλεις στην καρτα μνημης χυμα και εκει μεσα να βαλεις τον ηχο..μετα πας μηνυματα-ρυθμισεις-κατω κατω στις ρυθμισεις ειδοποιησης επιλογη ηχου κλησης,επιλεγεις και εισαι jet!!:D

 

παιζει ομως τον ηχο και οταν στελνω

εγω θελω οταν λαμβανω

μπορει να το κανει αυτο

ευχαριστω φιλαρακι

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω πολυ ξερει καποιος να μου πει πως θα βαλω ηχο δικο μου για το

ξυπνητηρι και αν μπορει να δυναμωνει ο ηχος του σιγα σιγα και οχι αμεσως στο μεγιστο

Ευχαριστω για τις βοηθειες που γενικα μου ινεται

 

Χωρις να το έχω δοκιμασει βαλε στο φακελλο sounds το mp3 που θες και μετα επελεξε το απο τον ηχο ειδοποιησης και μεταβαση στα αρχεια μου.

Δοκιμασε αν ισχυει αυτο που λεω

Edited by argam
Link to comment
Share on other sites

παιζει ομως τον ηχο και οταν στελνω

εγω θελω οταν λαμβανω

μπορει να το κανει αυτο

ευχαριστω φιλαρακι

 

αν εννοεις την αναφορα..αυτη δεν εχω καταφερει να την αλλαξω....:mad:

 

κανενας τροπος να μην ειναι ιδιος ο ηχος της αναφορας με αυτον του μηνυματος??

Edited by sk7lafkos
Link to comment
Share on other sites

παιδια,εσεις που το εχετε το κινητο,τι λεει με δυο λογια?αξιζει να το παρω?καποιος που εχει δοκιμασει το blutooth του με car-kit να πει εντυπωσεις?για update σε froyo ακουστηκε τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια,εσεις που το εχετε το κινητο,τι λεει με δυο λογια?αξιζει να το παρω?καποιος που εχει δοκιμασει το blutoth του με car-kit να πει εντυπωσεις?για update σε froyo ακουστηκε τιποτα?

Αν αξιζει ειναι υποκειμενικο για τον καθενα, μην περιμενεις καποια απαντηση

Για bluetooth δεν ξερω

froyo τελος του μηνα λενε

Link to comment
Share on other sites

Πότε το παράγγειλες και περιμένεις σε 2 μέρες να φτάσουν? Ξέρεις ημερομηνία που έφυγε από ταχυδρομεία Hong Kong? Αν ο κωδικός αρχίζει με RB, τότε έχει ενδιάμεση στάση...

ΥΓ. Η ερώτηση ισχύει φυσικά με την προϋπόθεση ότι παράγγειλες από την ίδια την PDair...

 

Για το θέμα των μηνυμάτων βάλτε Unicode για να στέλνει και μικρά και κεφαλαία...στο αυτόματο φαίνεται να στέλνει σωστά, αλλά κάποιες φορές φτάνουν τα μηνύματα με ερωτηματικά...με Unicode όμως κανένα πρόβλημα...

 

Όχι το παρήγγειλα από άγγλο πωλητή, όχι απο HK. Λογικά αύριο-μεθαύριο θα έρθει.

 

Για τα μηνύματα, εξαρτάται από το firmware... o TonyK υποψιάζομαι έχει το XWJG1, που έχει προβλήματα με το Swype... εγώ τό'χω πάντα στο αυτόματο και όλα μου τα μηνύματα φεύγουν μια χαρά.

Με την αναβάθμιση θα λυθούν αυτά.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Με JM2 αγορασμένο, στο αυτόματο τα μηνύματα φτάνανε σωστά σε iPhone3 που βρισκόταν στην Σουηδία, ενώ στην Ελλάδα σε άλλο κινητό φτάνανε με κάποια ερωτηματικά. Το σίγουρο είναι ότι στο Unicode δεν θα υπάρχει πρόβλημα θεωρητικά με οποιοδήποτε firmware...
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια προστασία οθόνης (ζελατίνα) ?

Από ότι έχω διαβάσει εδώ τουλάχιστον με τις γνωστές υπάρχουν προβλήματα... (ή δεν είναι έτσι?)

 

Εχω αυτη http://cgi.ebay.com/Vikuiti-screen-protector-Samsung-I9000-Galaxy-S-/180546216201?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item2a0964a109 και ειμαι υπερ-ευχαριστημενος.

Ειναι λιγο ζορι να την βαλεις αλλα ειναι πολυ καλη.Δεν καταλαβαινεις οτι εχει screan protector.

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Nα το Swype με αγγλικα και ελληνικα οπως ειχα υποσχεθει το απογευμα. Οπως ειπαν τα παιδια παραπανω ειναι πολυ ευκολο να αλλαξεις γλωσσα ετσι κι αλλιως, εγω απλως το εβαλα διοτι ειναι μικροτερο αρχειο και (υπεθεσα πως) φορτωνει γρηγοροτερα. Δεν ειμαι σιγουρος διοτι δεν το χρησιμοποιω τελικα καθως προτιμω το HTC_IME.

 

http://rapidshare.com/files/417715561/Swype_1.60.36.8214_WVGA_UK_EL.apk

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Nα το Swype με αγγλικα και ελληνικα οπως ειχα υποσχεθει το απογευμα. Οπως ειπαν τα παιδια παραπανω ειναι πολυ ευκολο να αλλαξεις γλωσσα ετσι κι αλλιως, εγω απλως το εβαλα διοτι ειναι μικροτερο αρχειο και (υπεθεσα πως) φορτωνει γρηγοροτερα. Δεν ειμαι σιγουρος διοτι δεν το χρησιμοποιω τελικα καθως προτιμω το HTC_IME.

 

http://rapidshare.com/files/417715561/Swype_1.60.36.8214_WVGA_UK_EL.apk

 

Δεν έχει καμία διαφορά στην ταχύτητα, απλά το κανονικό είναι μεγαλύτερο επειδή έχει περισσότερες γλώσσες. Απλά φορτώνει τη γλώσσα που του λες, δεν έχει καμία διαφορά αν έχει 2 ή 100 :)

Χρήστες τηλεφώνων όπως το ΗΤC Desire που έχουν πολύ μικρή μνήμη για εφαρμογές, δε θέλουν να βάλουν ένα μεγάλο αρχείο γιατί τους γεμίζει το τηλέφωνο... εμείς με τα gigabytes δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα.

 

Οπότε αν έχετε ήδη ελληνικά, δε χρειάζεστε το παραπάνω αρχείο... :)

 

Δουλεύει τέλεια το Swype αν το συνηθίσεις πάντως... δώστου άλλη μια ευκαιρία. Έγραφα τις προάλλες αβίαστα σ'ένα λεωφορείο που πήγαινε σαν τρελό απ'όλες τις λακούβες... φυσικά ήμουν ο μόνος :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ξέρω και είχα μάθει αρκετά και από εσένα και από άλλα παιδιά

Θα σου πω μερικές εεφαρμογουλες που έχω και πιθανόν να σου φανούν χρήσιμες και εσένα, δεν έχεις παρά να δοκιμάσεις αν θές.

Beautiful Widgets με ώρα, καιρό στην homme screen σε παρα πολλά σκινσ, και διαφορα χρησιμα widget (airplane on off, gps on off, bluetooth κλπ)

AutoSync on off (Widget)

Battery status, το διάλεξα τυχαία γιατί μου άρεσε το όνομα, ξέρεις από WM, αλλά μου βγήκε καλό, έχει διάφορα σκινσ, σου δείχνει μπαταρία σε ποσοστο, θερμοκρασία, αλλάζεις από 3g σε 2g κλπ.

AppRemover για γρήγορη απεγκατάσταση εφαρμογών για να μην ψάχνεις από τις ρυθμίσεις

Σίγουρα να βάλεις το ApPBrain για συγχρονισμό των εφαρμογών σου

Δοκίμασε το MortPlayer αν δεν σου αρέσει ο default mp3 player

Spot4u, ελληνική εφαρμογή με pois, φαρμακαεια βενζινάδικα φαγητό κλπ

Τέλος υπάρχει και ελληνικο εορτολογιο

αυτά τα λίγα αν ξέρει και κανεις άλλος κάτι χρήσιμο ας πει

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε. σου ειμαι υποχρεος :).

 

Όχι το παρήγγειλα από άγγλο πωλητή, όχι απο HK. Λογικά αύριο-μεθαύριο θα έρθει.

 

Για τα μηνύματα, εξαρτάται από το firmware... o TonyK υποψιάζομαι έχει το XWJG1, που έχει προβλήματα με το Swype... εγώ τό'χω πάντα στο αυτόματο και όλα μου τα μηνύματα φεύγουν μια χαρά.

Με την αναβάθμιση θα λυθούν αυτά.

οντως φιλε αυτην την εκδοση εχω (XWJG1).εκανα πειραματα στελνωντας sms στης γυναικας μου το iphone 3gs.

και αναφερω τα εξης :

 

- με το πληκτρολογιο samsung, την επιλογη "qwerty πληκτρολογιο" και την επιλογη "αλφαβητο gsm", την ελληνικη λεξη την εδειχνε με ερωτηματικα.

 

- με το πληκτρολογιο samsung και την επιλογη "3/4 πληκτ/γιο" και την επιλογη "αλφαβητο gsm", ειδε κανονικα τα ελληνικα αλλα τα τονισμενα γραμματα τα εβλεπε με ερωτηματικο και παλι.

 

- με το πληκτρολογιο swype και την επιλογη "αλφαβητο gsm", την ελληνικη λεξη την εδειχνε με ερωτηματικα και παλι.

 

- με το πληκτρολογιο samsung, την επιλογη "qwerty πληκτρολογιο" και την επιλογη "unicode", την ελληνικη λεξη την εδειχνε κανονικοτατα.

 

- με το πληκτρολογιο samsung και την επιλογη "3/4 πληκτ/γιο" και την επιλογη "unicode", την ελληνικη λεξη την εδειχνε κανονικοτατα.

 

- με το πληκτρολογιο swype και την επιλογη "unicode", την ελληνικη λεξη την εδειχνε κανονικοτατα.

 

- και με τα δυο πληκτρολογια της samsung, και στην επιλογη "αυτοματο", την ελληνικη λεξη την βλεπει κανονικοτατα και παλι.

 

- με το swype στην επιλογη αυτοματο, δεν στελνει καθολου το μηνυμα !!!!

 

αυτα :).

 

να κανω και μια ερωτησουλα τωρα :

στα πληκτρολογια της samsung, υπαρχει τροπος να αλλαζω απο ελληνικα σε αγγλικα χωρις να πρεπει να μπω μεσα στο μενου ρυθμισεων ?

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καμία διαφορά στην ταχύτητα, απλά το κανονικό είναι μεγαλύτερο επειδή έχει περισσότερες γλώσσες. Απλά φορτώνει τη γλώσσα που του λες, δεν έχει καμία διαφορά αν έχει 2 ή 100 :)

Χρήστες τηλεφώνων όπως το ΗΤC Desire που έχουν πολύ μικρή μνήμη για εφαρμογές, δε θέλουν να βάλουν ένα μεγάλο αρχείο γιατί τους γεμίζει το τηλέφωνο... εμείς με τα gigabytes δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα.

 

Οπότε αν έχετε ήδη ελληνικά, δε χρειάζεστε το παραπάνω αρχείο... :)

 

Δουλεύει τέλεια το Swype αν το συνηθίσεις πάντως... δώστου άλλη μια ευκαιρία. Έγραφα τις προάλλες αβίαστα σ'ένα λεωφορείο που πήγαινε σαν τρελό απ'όλες τις λακούβες... φυσικά ήμουν ο μόνος :)

 

Το swype οντως αν το συνηθίσεις ειναι μαγικο εργαλειο. Το μονο του προβλημα (που λογικα διαφερει απο ανθρωπο σε ανθρωπο) ειναι οτι γινεται σχεδον αδυνατο να το χρησιμοποιησεις αν τα χερια σου ειναι ιδρωμενα και δεν γλιστρανε καλα στην οθονη. Τοτε τα λαθη πηγαινουν συννεφο...

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

 

Δουλεύει τέλεια το Swype αν το συνηθίσεις πάντως... δώστου άλλη μια ευκαιρία. Έγραφα τις προάλλες αβίαστα σ'ένα λεωφορείο που πήγαινε σαν τρελό απ'όλες τις λακούβες... φυσικά ήμουν ο μόνος :)

 

Σε portrait φυσικα γιατι σε landscape δεν ειναι τοσο βολικο ε?

Τι να πω, θα το δοκιμασω παλι, μου αρεσει το concept του swype και τοσος κοσμος που το χρησιμοποιει κατι θα ξερει :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

 

να κανω και μια ερωτησουλα τωρα :

στα πληκτρολογια της samsung, υπαρχει τροπος να αλλαζω απο ελληνικα σε αγγλικα χωρις να πρεπει να μπω μεσα στο μενου ρυθμισεων ?

 

Όχι, αλλά αν θες να χρησιμοποιήσεις non-Swype πληκτρολόγιο, βάλε το HTC_IME, είναι πολύ καλύτερο από το μαμίσιο... και οι γλώσσες αλλάζουν με ένα πλήκτρο.

 

Όσο για το Swype, ναι, δε λέει αν δε γλυστράνε τα χέρια σου, γι'αυτό αν έχεις βάλει κάτι σε στυλ Zagg shield που κολλάει το δάχτυλο στην οθονη, ε...δε λέει.

Σε landscape φυσικά είναι καλύτερο... αλλά συνήθως το κάνω σε portrait... :) Αν το συνηθίσεις βασικά δεν παίζεται... (αρκεί βέβαια να έχεις μια βασική γνώση του πληκτρολογίου... αν δεν ξέρεις έστω στο περίπου που είναι τα πλήκτρα, τότε τα πράγματα αλλάζουν...εγώ πληκτρολογώ τυφλά, ίσως γι'αυτό να με βολεύει.)

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έχω λατρέψει το Swype, αλλά όντως αν "κολλάνε" τα δάχτυλα, δεν είναι καθόλου άνετο.

 

Τώρα, παρατήρησα κάτι ρε παιδιά. Το Galaxy του αδερφού μου, έχει πολύ μεγαλύτερο Lag από το δικό μου Vibrant :blink: Με ίδια χρήση πάνω-κάτω.

 

Α! Και κάτι να σας ρωτήσω. Τις πρώτες μέρες που πήρα το κινητό, δεν έδωσα σημασία. Τώρα όμως άρχισε να με ενοχλεί. Ενώ π.χ. η μπαταρία βλέπω ότι έχει κατέβει π.χ. στο 40% (αυτό το βλέπω από το Status), η μπαταρία στην ένδειξη συνεχίζει να είναι "κολλημένη" σε ένα κομμάτι. Βασικά, κατεβαίνει έως εκείνο το κομμάτι. Άντε δηλαδή να έχει κατέβει δύο γραμμές, ενώ είναι στο 40%. Τι μπορεί να φταίει; Μπορώ να κάνω με κάποιο τρόπο Battery Stats Reset; Είμαι Rooted.

 

Edit: Προσπάθησα να περάσω το Swype με τα Ελληνικά, ενώ: Είμαι ήδη Rooted, έχω περάσει το Recovery του ClockWork και έχω εγκαταστήσει το Titanium Backup, μου λέει ότι δε γίνεται η εγκατάσταση καθώς πάει να το εγκαταστήσει. Να αναφέρω ότι... Δε ξέρω αν λειτουργεί σωστά η Recovery. Τι μπορεί να φταίει;

 

Edit2: Έκανα κανονικά BackUp, άρα λειτουργεί η Recovery, αλλά συνεχίζω να μη καταλαβαίνω τι φταίει.

Edited by giorgos147
Link to comment
Share on other sites

το HTC_IME υπαρχει στο market ? εκανα μια αναζητηση αλλα δεν το βρηκα.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έχω λατρέψει το Swype, αλλά όντως αν "κολλάνε" τα δάχτυλα, δεν είναι καθόλου άνετο.

 

Τώρα, παρατήρησα κάτι ρε παιδιά. Το Galaxy του αδερφού μου, έχει πολύ μεγαλύτερο Lag από το δικό μου Vibrant :blink: Με ίδια χρήση πάνω-κάτω.

 

Α! Και κάτι να σας ρωτήσω. Τις πρώτες μέρες που πήρα το κινητό, δεν έδωσα σημασία. Τώρα όμως άρχισε να με ενοχλεί. Ενώ π.χ. η μπαταρία βλέπω ότι έχει κατέβει π.χ. στο 40% (αυτό το βλέπω από το Status), η μπαταρία στην ένδειξη συνεχίζει να είναι "κολλημένη" σε ένα κομμάτι. Βασικά, κατεβαίνει έως εκείνο το κομμάτι. Άντε δηλαδή να έχει κατέβει δύο γραμμές, ενώ είναι στο 40%. Τι μπορεί να φταίει; Μπορώ να κάνω με κάποιο τρόπο Battery Stats Reset; Είμαι Rooted.

 

Edit: Προσπάθησα να περάσω το Swype με τα Ελληνικά, ενώ: Είμαι ήδη Rooted, έχω περάσει το Recovery του ClockWork και έχω εγκαταστήσει το Titanium Backup, μου λέει ότι δε γίνεται η εγκατάσταση καθώς πάει να το εγκαταστήσει. Να αναφέρω ότι... Δε ξέρω αν λειτουργεί σωστά η Recovery. Τι μπορεί να φταίει;

 

Aυτό με τη μπαταρία είναι κι αυτό θέμα firmware, θα το φτιάξουν πιστεύω. Τα stats μπορείς να τα σβήσεις σβήνοντας το /data/system/batterystats.bin αφού τη φουλάρεις. Αλλά δε βοηθάει σε τίποτα... καλύτερα να βάλεις κάποιο app όπως το battery indicator, αν θες να ξέρεις ακριβώς πόσο έχεις. Στο xda λένε ότι δουλεύει καλά.

 

Swype:

Είναι αρχείο συστήματός γι'αυτό. Μετονόμασε το .apk σε Swype.apk , και κάντο copy στο /system/app/ . Επίσης σιγούρεψε ότι δεν υπάρχει ο φάκελος /data/data/com.swype.android.inputmethod/ (Θα έπρεπε να τον έχει βγάλει το titanium). Τότε μπορείς να εγκαταστήσεις το αρχείο σου, από την sdcard σου ή από όπου το κατέβασες. Θα σου πει ότι είναι εφαρμογή συστήματος, πες οκ.

 

 

το HTC_IME υπαρχει στο market ? εκανα μια αναζητηση αλλα δεν το βρηκα.

 

Έπρεπε να κάνεις αναζήτηση σ'αυτό το φόρουμ... http://www.hallerud.se/htc_ime_jonasl_hires_27.zip

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Tyxerakias για τη βοήθεια σου!

 

Έκανα ό,τι είπες, αλλά:

Δυστυχώς δε τα κατάφερα.

 

Δεύτερον, δε βρήκα πουθενά φάκελο system :S

 

Τρίτον και τέλος, όταν πάω να κάνω εγκατάσταση, μου λέει ότι είναι system application και οτι θα σβήσει όλα τα προηγούμενα user data. Πατάω οκ και αμέσως μετά Install. Καθώς κάνει την εγκατάσταση, μου πετάει "Application not installed". Τι μπορεί να φταίει; =/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Tyxerakias για τη βοήθεια σου!

 

Έκανα ό,τι είπες, αλλά:

Δυστυχώς δε τα κατάφερα.

 

Δεύτερον, δε βρήκα πουθενά φάκελο system :S

 

Τρίτον και τέλος, όταν πάω να κάνω εγκατάσταση, μου λέει ότι είναι system application και οτι θα σβήσει όλα τα προηγούμενα user data. Πατάω οκ και αμέσως μετά Install. Καθώς κάνει την εγκατάσταση, μου πετάει "Application not installed". Τι μπορεί να φταίει; =/

 

Αν δε βρήκες το φάκελο system, πώς έκανες ό,τι είπα; :)

 

Χρησιμοποίησε τον root explorer για να δεις αρχεία συστήματος. Ο κανονικός file manager δεν τα βλέπει.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Σβησε τις διευθυνσεις του facebook. Τελειως. Απο κει και περα συνδεσε τον λογαριασμο του facebook μεσω των ρυθμισεων (accounts νομιζω ειναι) και θα εισαι ενταξει. Θα σου βγει μενου για να αντιστοιχεις τις επαφες ξεχωριστα (πχ τον Giorgo Papadopoulo του fb με τον Γιωργο Παπαδοπουλο των επαφων σου αφου δεν μπορει να καταλαβει την αντιστοιχια). Βασικα αν βαριεσαι να σβηνεις τις διευθυνσεις απο τις σημειωσεις μην το κανεις, πιστευω θα ειναι οκ ακομα και αν παραλειψεις το βημα αυτο.

Νομιζω επισης πως το ιδιο γινεται αν κατεβασεις την εφαρμογη facebook απο το market και κανεις merge του καταλογου. Μετα θα πας στις ρυθμισεις της καθε επαφης και θα την αντιστοιχισεις με την facebook επαφη της..

Να προσθέσω ότι κάνει και συγχώνευση των επαφών twitter (σε κάποιες επαφές εμφανίζονται 3 εικονίδια [g][f][t])!

 

παιδια,εσεις που το εχετε το κινητο...καποιος που εχει δοκιμασει το blutooth του με car-kit να πει εντυπωσεις...

Στο BT του Mondeo δουλεύει απροβλημάτιστα. Καλύτερη ανίχνευση και εισαγωγή κωδικού από winmo που είχα προηγουμένως, αφού μου έβγαζε πάντα τον κωδικό όταν πατούσα στη συσκευή ακύρωση... και μετά τον ξαναπέρναγα για να συνδεθεί. Τώρα όλα gg!

 

Τέλος, δε βρίσκω τη ρύθμιση (αν υπάρχει) να μου κρατάει την οθόνη ανοικτή στο google maps. Ευχαριστώ

Edited by me00016
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους Tyxerakia. Τα κατάφερα, αλλά ούτε ξέρω πώς. Έσβησα το αρχείο και τελικά έκανα εγκατάσταση μέσω της sdcard. Ευτυχώς, τέλος καλά, όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Τι φορτιστή αυτοκινήτου προτείνετε?

 

Έχει κανείς τον επίσημο της Samsung?

 

Τον αγόρασα εγώ απο την Μεσογείων 14€. Μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...