Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συνδεδεμενο οχι, παλι δυστυχως δε μπαινει, το δοκιμασα χθες! να σε ρωτησω, ειναι ευκολο να μπω με adb σε download mode? εχεις καποιον οδηγο σχετικα? απλα λεω να το δοκιμασω, οποτε αμα μπαινει δε νομιζω οτι θα αντιμετωπισω κανενα προβλημα σε περιπτωση αναγκης για flasharisma!

 

Είναι πολύ εύκολο... θα σου στείλω πμ με οδηγίες σε λίγο

 

Όχι. Ίσα ίσα που ότι γραμματοσειρά και να διαλέξω δεν αλλάζει τίποτα. Ούτε μέγεθος ούτε στυλ.

Ο RyanZA έβαλε μια εφαρμογή για fonts στην τελευταία έκδοση που έχει δημιουργήσει και σε άλλους προβλήματα. Κάποιοι είπανε ότι αν κάνεις uninstall/reinstall όλη την εφαρμογή διορθώθηκε το πρόβλημά τους...

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οκ! σ ευχαριστω πολυ και παλι! θα το δοκιμασω οταν παω σπιτι μου και αμα μπαινει δε θα το επιστρεψω! ρωτησα και δε το εχουν σε στοκ..θα το εχουν σε 10 μερες περιπου οποτε ψαχνω δικαιολογια να μη το δωσω!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ολα τα παιδια για τις απαντησεις :).

φιλε Αργυρη (το ειδα απο την υπογραφη σου), επειδη μαλλον σε μπερδεψα με την ερωτηση μου, αυτο που ηθελα πραγματικα να ρωτησω ειναι το εξης :

 

αν αυτα που εκανες με το hd2 με τα windows mobile (οχι με το android στο hd2), αν τα κανεις το ιδιο ευκολα, γρηγορα και απλα με το galaxy. για να παρω μια γνωμη αν και κατα τι ποσοστο μπορει να με καλυψει το galaxy Και το android, σε σχεση με το hd2 Και τα windows mobile 6.5.x.

 

και κατι αλλο. το hd2 το εδωσες η το εχεις κρατησει ?

 

Κατ αρχάς θέλω να σου πω ότι στα WM δεν έκανα επαγγελματική χρήση και δεν χρησιμοποιούσα εξεζητημένα προγράμματα (οικονομικά, ιτρικά κλπ) κατά τα λοιπά για την καθημερινή μου χρήση ναι είναι το ίδιο εύκολο και απλό και γρήγορο, δεν μου έχει λήψει τίποτα από wm εκτός από 2-3 εφορμογούλες (spb weather, magicall) και φυσικά από πλοήγηση αν σε ενδιαφέρει δεν νομίζω να μείνεις ικανοποιημένος από android

Link to comment
Share on other sites

οκ! σ ευχαριστω πολυ και παλι! θα το δοκιμασω οταν παω σπιτι μου και αμα μπαινει δε θα το επιστρεψω! ρωτησα και δε το εχουν σε στοκ..θα το εχουν σε 10 μερες περιπου οποτε ψαχνω δικαιολογια να μη το δωσω!

 

Απ'αυτά που έχεις πει, δε βρίσκω λόγο να το δώσεις πάντως.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

βασικα να το δωσω για αντικατασταση. αμα δεν εχω προβλημα σε περιπτωση brickarismatos δε θελω φυσικα να το αλλαξω. διαβασα διαφορα χθες με το οτι πρεπει να μπορεις να φλασαρεις το κινητο σου γιατι μπορει να κατεβασεις πχ καποια κακη εφαρμογη και να σου κολλησει το τηλ...να μην κανει boot κτλ..σε τετοια περιπτωση αν δεν παιζει φλασαρισμα τρως πακετο νομιζω!
Link to comment
Share on other sites

9) υπαρχει δυνατοτητα push mail σε παραπανω απο ενα λογαριασμο email ?

εγω εχω 2 Hotmail Λογαριασμους και εναν gmail. θελω ξεχωριστο push mail για τον gmail και ξεχωριστο push για τον ενα απο τους δυο Hotmail. γινεται ? το εχει δοκιμασει κανεις ?

 

για τα προηγούμενα νομίζω σου έχουν απαντήσει οπότε ας απαντήσω για αυτο

 

έχω βάλει από χτες push mail σε έναν λογαριασμό hotmail κι έναν gmail (δεν χρησιμοποιώ το gmail app μιάς κι δε με βόλεψε λόγω zoom κ.α. οπότε χρησιμοποιώ τον ενσωματομένο κι μέχρι στιγμής όλα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

βασικα να το δωσω για αντικατασταση. αμα δεν εχω προβλημα σε περιπτωση brickarismatos δε θελω φυσικα να το αλλαξω. διαβασα διαφορα χθες με το οτι πρεπει να μπορεις να φλασαρεις το κινητο σου γιατι μπορει να κατεβασεις πχ καποια κακη εφαρμογη και να σου κολλησει το τηλ...να μην κανει boot κτλ..σε τετοια περιπτωση αν δεν παιζει φλασαρισμα τρως πακετο νομιζω!

 

 

Πάντως 3 μήνες που το έχω δεν έχω διαβάσει για κάποιον που να τουβλαρε το κινητό..

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπερδέυτηκα,

εγώ δεν θέλω να περάσω καμία μη επίσημη rom, και επειδή για την ώρα είναι 2ο τηλέφωνο μια χαρά μου φαίνεται και η μαμίσια του Γερμανού. Τα download mode και recovery mode που αναφέρετε είναι για φλασαρίσματα; Η και για root (που κάποια στιγμή θα το κάνω); Το επίσημο 2.2 δεν θα βγει από Kies; (χωρίς σκάλισμα της συσκευής κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως 3 μήνες που το έχω δεν έχω διαβάσει για κάποιον που να τουβλαρε το κινητό..

Sent from my Galaxy S

 

εγω στη μικρη μου καριερα εχω brikarei psp και εχω χαλασει 2 motherboards προσπαθωντας για αναβαθμιση firmware upgrade! κινητο ουτε εγω προς το παρον!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπερδέυτηκα,

εγώ δεν θέλω να περάσω καμία μη επίσημη rom, και επειδή για την ώρα είναι 2ο τηλέφωνο μια χαρά μου φαίνεται και η μαμίσια του Γερμανού. Τα download mode και recovery mode που αναφέρετε είναι για φλασαρίσματα; Η και για root (που κάποια στιγμή θα το κάνω); Το επίσημο 2.2 δεν θα βγει από Kies; (χωρίς σκάλισμα της συσκευής κλπ)

 

το download kai recovery modes ειναι μενου που σου ξεκλειδωνουν στο μαμισιο firmware. της samsung ειναι..απλα χρησιμοποιειται και για σπασιματα.

Link to comment
Share on other sites

εγω στη μικρη μου καριερα εχω brikarei psp και εχω χαλασει 2 motherboards προσπαθωντας για αναβαθμιση firmware upgrade! κινητο ουτε εγω προς το παρον!

 

Lol psp!! Είμαι τρελός με το psp πως στο καλό το κατάφερες;

Τεσπα επειδή με το πείραγμα στα κινητά έχω εμπειρια (omnia hd) το προηγούμενο κινητό μου για όσους γνωρίζουν νομίζω ότι το να τουβλαρεις κινητό είναι πολύ δύσκολο....

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

ειχα το πρωτο psp απο ιαπωνια συγκεκριμενα.ειχα δοκιμασει απο τα πρωτα σπασιματα πριν καποια χρονια(γιατι πλεον δεν παιζω) και brickare. νομιζω ειχε βγει fix για brikarismena αλλα δεν ειχα ασχοληθει!
Link to comment
Share on other sites

Είπα να μη στείλω pm, μιας και φαίνεται πολλοί δεν ξέρουν πως να χρησιμοποιήσουν το adb.

 

To adb είναι μέρος του android sdk, (development kit), και επιτρέπει την επικοινωνία ενός υπολογιστή με μια συσκευή android, είτε είναι τηλέφωνο είτε κάτι άλλο (π.χ. tablet). Με το adb μπορείς να δεις μέσα στη συσκευή, να αντιγράψεις ή να σβήσεις αρχεία, να την κάνεις reboot, να της αλλάξεις τα φώτα γενικά.

 

Οι οδηγίες παρακάτω αφορούν μόνο υπολογιστές με windows, που έχουν οι περισσότεροι. Φυσικά γίνεται και σε mac και σε linux, αλλά δε θα καλύψω αυτές τις περιπτώσεις.

 

1) Προετοιμασία

Πρέπει ο υπολογιστής να έχεις τους οδηγούς (drivers) για το Galaxy S. Αν έχετε κάνει εγκατάσταση το Kies, περνάει τους drivers αυτόματα, οπότε δε χρειάζεστε αυτό το βήμα. Αν όχι, εδώ είναι οι drivers για 32-bit windows: http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES/Samsung/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x86.shtml, και εδώ για 64-bit:

http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES/Samsung/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x64.shtml

 

Το adb θα το βρείτε εδώ: http://www.multiupload.com/1LXG9T3VNN Απλά κάντε το unzip στο C:\

 

Επίσης, το τηλέφωνο πρέπει να έχει το USB debugging mode (εντοπισμός σφαλμάτων USB) ενεργοποιημένο. Είναι στα Settings, Applications, Development. (Ρυθμίσεις, Εφαρμογές, Ανάπτυξη). Είναι ένα τικ.

 

2) ADB

Το adb το δουλεύουμε από τη γραμμή εντολών των windows. Δηλαδή Start (Run), cmd. Βγαίνει έτσι ένα παράθυρο μαύρο, που γράφει C:\Users\.....\> (ή C:\Documents and Settings\...\>).

Εκεί γράφουμε cd 'c:\adb' , και μπαίνουμε στο directory που κάναμε unzip πιο πάνω. Θα γράφει τώρα C:\adb> (Αν κάνετε 'dir' σ'αυτό το σημείο, θα δείξει 3 αρχεία, ένα εκ των οποίων είναι το adb.exe)

 

- Τώρα συνδέουμε το κινητό με το καλώδιο USB στο PC. Θα βγάλει πάνω αριστερά ένα κόκκινο τρίγωνο το κινητό, που θα λέει ότι είναι σε USB debugging mode.

- Γράφουμε στη γραμμή εντολών adb devices. Θα πει κάτι για τον adb daemon που ενεργοποιείται, και μετά θα δείτε 'List of devices attached:'

Αν έκεί έχει από κάτω μια σειρά γραμμάτων/αριθμών, σημαίνει ότι βλέπει μια χαρά τη συσκευή (η οποία αντιστοιχεί σ'αυτά τα γράμματα), και μπορούμε να συνεχίσουμε, με τις πιο κοινές εντολές adb.

 

- Για reboot, γράφουμε adb reboot.

- Για reboot σε recovery mode, γράφουμε adb reboot recovery

- Για reboot σε download mode, adb reboot download

- Για να ελέγχουμε το κινητό, adb shell. Έτσι είμαστε μέσα στο κινητό, σε περιβάλλον linux. (Bγαίνει το $). Με exit βγαίνουμε.

- Για να αντιγράψουμε κάτι στο ή από το κινητό, adb push ή adb pull

(π.χ. adb push arxeio.zip /sdcard/arxeio.zip , περνάει το αρχείο arxeio.zip στο κινητό).

- Για να κάνουμε install μια εφαρμογή κατεύθείαν, βάζουμε το arxeio.apk της εφαρμογής στο C:\adb\ φάκελο, και γράφουμε adb install arxeio.apk

 

...Και διάφορα άλλα.

 

Ελπίζω να βοήθησα στα πρώτα βήματα κάποιων στον κόσμο του Android.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

βασικα να το δωσω για αντικατασταση. αμα δεν εχω προβλημα σε περιπτωση brickarismatos δε θελω φυσικα να το αλλαξω. διαβασα διαφορα χθες με το οτι πρεπει να μπορεις να φλασαρεις το κινητο σου γιατι μπορει να κατεβασεις πχ καποια κακη εφαρμογη και να σου κολλησει το τηλ...να μην κανει boot κτλ..σε τετοια περιπτωση αν δεν παιζει φλασαρισμα τρως πακετο νομιζω!

 

O ΜΟΝΟΣ τρόπος να brickάρεις το Galaxy, κι αυτός δεν είναι σίγουρος, είναι να του κάνεις flash firmware για άλλο τηλέφωνο. Και σόρρυ κιόλας, αλλά αν κάποιος το κάνει αυτό, του αξίζει ένα τούβλο :lol:

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Έχει και η ίδια η εφαρμογή του one click lag fix μία επιλογή για fonts ...να δοκίμαζες αυτή δεν ξέρω....έβαλες το fix του μάρκετ; Εμένα δεν μου δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα...δες και στο xda στο αντίστοιχο thread μήπως και το είχε κάποιος άλλος αλλιώς ποσταρε του εσύ το πρόβλημα...

 

Sent from my Galaxy S

 

Ναι, του market έβαλα και το δοκίμασα αυτό που λες αλλά μου λέει: "Installed Font Failed: Error while copying over new font, font backup restored: cp write error: No space left on device"

Link to comment
Share on other sites

Ναι, του market έβαλα και το δοκίμασα αυτό που λες αλλά μου λέει: "Installed Font Failed: Error while copying over new font, font backup restored: cp write error: No space left on device"

 

Τι να πω βγάλτο τότε (μέσα στην εφαρμογή έχει αυτή την επιλογή) και ξαναπέρασε το μήπως και διορθωθεί το πρόβλημα

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Πω πω νασαι καλά tyherakias τα είχαμε πει και παλαιοτερα όμως δεν τα είχα τώρα τα έσωσα γιατί σίγουρα κάπου θα χρησιμεύσουν! Πρέπει o mod να τα βάλει στην ΑΡΧΗ του thread είναι εξαιρετικά χρήσιμα για όσους δεν γνωρίζουμε!

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

thanks maan!!!!!!!:) θα κανω το χειρουργειο αργοτερα οταν παω σπιτι! μια τελευταια ερωτηση:

μπορω απλα να μπω στο download mode και να κανω απλα restart η πρεπει να περασω οπως και να εχει firmware για να ξαναbootarei?

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχάς θέλω να σου πω ότι στα WM δεν έκανα επαγγελματική χρήση και δεν χρησιμοποιούσα εξεζητημένα προγράμματα (οικονομικά, ιτρικά κλπ) κατά τα λοιπά για την καθημερινή μου χρήση ναι είναι το ίδιο εύκολο και απλό και γρήγορο, δεν μου έχει λήψει τίποτα από wm εκτός από 2-3 εφορμογούλες (spb weather, magicall) και φυσικά από πλοήγηση αν σε ενδιαφέρει δεν νομίζω να μείνεις ικανοποιημένος από android

Με αγχωσες λιγο με το θεμα της πλοηγησης. μαλλον ομως εγω δεν καταλαβα καλα.

εννοεις πλοηγηση στο ιντερνετ η πλοηγηση με gps (distinator Κ.τ.λ) ?

 

* μολις πριν μιση ωρα επιασα σε ενα καταστημα γερμανος ενα desire και ενα galaxy.

η αληθεια ειναι οτι η πρωτη ματια και η πρωτη αισθηση που μου αφησε το galaxy δεν ηταν ενθουσιασμος. εξηγω παρακατω τι εννοω :

 

1) το desire εχει ασυγκριτα καλυτερη ποιοτητα κατασκευης απ'οσο ειδα σε σχεση με το galaxy. εχωντας μαζι μου το δικο μου hd2, τα εβαλα διπλα διπλα και απογοητευτικα λιγο. το hd2 πραγματικα οταν το βλεπεις καποιος απο θεμα ποιοτητας ειναι πολυ σουπερ. απο τα 3 αυτα το galaxy ερχεται 3ο με διαφορα κιολας :(.

 

2) το μεγεθος του desire ειναι πολυ πιο βολικο στο χερι. αυτο που δεν μου αρεσε στο galaxy ειναι οτι ενω εχει 4αρα οθονη και το hd2 4.3, το galaxy ειναι πιο μεγαλο σε μηκος λιγο. στην πραγματικοτητα το hd2 ειναι 120,5 και το galaxy 122.4.

αν καποιος παρατηρησει διπλα διπλα τις δυο συσκευες, η samsung εχει κανει για μενα προσωπικα το εξης σχεδιαστικο λαθος. εχει κανει πολυ κακη κατανομη της οθονης, των πληκτρων και οτιδηποτε αλλο υπαρχει πανω στην μπροστινη οψη.

 

στο πανω μερος, απο το σημειο που τελειωνει η οθονη μεχρι και το τερμα πανω κομματι της μπροστινης οψης, εχει απιστευτα πολυ χωρο ανεκμεταλευτο και αχρηστο συναμα.

θα μπορουσε η να κανει πιο μεγαλη την οθονη, η να εχει μικροτεο χωρο απο την οθονη και πανω οπως ειπα πριν, και ετσι το τηλεφωνο θα ηταν κατω απο 120mm μηκος και θα ηταν ακομα πιο στυλατο και πιο ομορφο.

η αποψη μου ειναι οτι το εκανε ετσι για να βγαλει το επομενο καποια στιγμη με 4,3 η 4,5 ιντσες οθονη.

 

3) τα πληκτρα του galaxy τερμα κατω θα μπορουσε να ηταν πιο μικρα ακομα. ετσι θα κερδιζε πολυ χωρο η για να γινει πιο μικρο η για μεγαλυτερη οθονη. παντως και το hardware key αλλα και τα δυο Πληκτρα αφης πατιουντε μια χαρα και πολυ ευκολα. εκει εκανε καλη δουλεια η samsung.

 

4) δεν ξερω αν το συγκεκριμενο δειγμα που ειχαν στον γερμανο αν ειχε κατι αλλα εμενα η αναλυση της οθονης δεν με εξεπληξε καθολου. στην πραγματικοτητα δεν ειδα καμια διαφορα με το hd2.

 

5) δεν ξερω αν φταιει κατι επισης στην συγκεκριμενη συσκευη που δοκιμασα αλλα το desire που ηταν εκει διπλα και το δοκιμασα συγχρονως, ειχε πολυ καλυτερη αισθηση και στο scrolling αλλα και στο touch feeling !!!!

 

η αληθεια ειναι οτι με εχει βαλει σε σκεψεις η ολη φαση. αν το desire δεν ειχε μικρη μνημη θα το επαιρνα με τη μια. και το κακο ειναι οτι απ'οσο διαβαζω μελλοντικα στο επομενο εξαμηνο δεν βλεπω την htc να βγαζει καποιο android που να εχει internal storage μεγαλο (8bg/16bg). οποτε το galaxy απ'οσο βλεπω ειναι μονοδρομος.

 

εσεις τι λετε για ολα τα παραπανω που γραφω ? συμφωνειτε ? διαφωνειτε ?

 

παλικαριαααααα βοηθηστε λιγακι να μου ανεβασετε την ψυχολογια, γιατι εκει που ειχα ενθουσιαστει με το galaxy, τωρα ειμαι πιο cool Που το επιασα.:lol::lol::lol::lol:

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Ένα είναι το θέμα για εμένα....οτιδήποτε σε κινητό πρέπει να είναι 4 ίντσες η άντε μέχρι 4.3 που έχεις εσύ...έχω πιάσει hd2 και ήταν εξίσου βολικό...τώρα από θέματα ποιότητας συμφωνώ μαζί σου αλλά το καθαυτό κινητό και οι δυνατότητες του είναι άλλο θέμα...το galaxy έχει τρομερές δυνατότητες αλλά θέλει κέφι για ψάξιμο...

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

βασικα απλα οθονη..χρειαζεσαι κι αλλα? :)

σχετικα με την ποιοτητα..νομιζω οτι ειναι παρεξηγημενη λογω του πολυ χαμηλου βαρους νομιζεις οτι πιανεις dummy. μου φαινοταν κι εμενα καπως στην αρχη. τωρα μου φαινεται καλη. θεμα χρονου ειναι..απλα δεν εχεις χαναπιασει τοσο γυαλιστερο τηλ και τοσο ελαφρυ!

Link to comment
Share on other sites

βασικα απλα οθονη..χρειαζεσαι κι αλλα? :)

σχετικα με την ποιοτητα..νομιζω οτι ειναι παρεξηγημενη λογω του πολυ χαμηλου βαρους νομιζεις οτι πιανεις dummy. μου φαινοταν κι εμενα καπως στην αρχη. τωρα μου φαινεται καλη. θεμα χρονου ειναι..απλα δεν εχεις χαναπιασει τοσο γυαλιστερο τηλ και τοσο ελαφρυ!

ισως να ειναι και αυτο, που ειναι τοσο ελαφρυ και φενεται καπως "ψευτικο".

παντως η samsung δεν εχει κανει καλη κατανομη του χωρου στην μπροστινη πλευρα. συμφωνειτε ?

 

ειναι σαν να εχει φτιαξει ενα σπιτι 150 τετραγωνικα και οταν εισαι μεσα να φενεται τοσο μικρο, γιατι εχει κανει κακη κατανομη του χωρου και των δωματιων.

αυτη την αισθηση μου αφησε το μπροστινο μερος του Galaxy.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

ισως να ειναι και αυτο, που ειναι τοσο ελαφρυ και φενεται καπως "ψευτικο".

παντως η samsung δεν εχει κανει καλη κατανομη του χωρου στην μπροστινη πλευρα. συμφωνειτε ?

 

ειναι σαν να εχει φτιαξει ενα σπιτι 150 τετραγωνικα και οταν εισαι μεσα να φενεται τοσο μικρο, γιατι εχει κανει κακη κατανομη του χωρου και των δωματιων.

αυτη την αισθηση μου αφησε το μπροστινο μερος του Galaxy.

 

Είναι το κέφι για ψάξιμο που σου έγραψα πιο πάνω...εμένα για παράδειγμα αυτή την στιγμή αν μου έσπαγε το κινητό θα έπαιρνα το ίδιο...και κάτι άλλο για το lag fix και μπαταρία ....λόγω ακινητοποίησης μου σε καρέκλα λόγω σπασίματος στο πόδι από το πρωί συνεχώς στο ιντερνέτ με 3 κλήσεις 2 μηνύματα wifi ανοιχτό bluetooth ανοιχτό radio time μονίμως ανοιχτό διάβασμα συνεχές στο ίντερνετ αποστολή μηνυμάτων σε forums μπαταρία στο 6% ....ευτυχώς που έχω μπριζες στο σπίτι lol...

Να συμπληρώσω χωρίς lag fix με περίπου ίδια χρήση η μπαταρία ήταν στο 20%...

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

thanks maan!!!!!!!:) θα κανω το χειρουργειο αργοτερα οταν παω σπιτι! μια τελευταια ερωτηση:

μπορω απλα να μπω στο download mode και να κανω απλα restart η πρεπει να περασω οπως και να εχει firmware για να ξαναbootarei?

 

Αν μπεις σε download mode πρέπει να βγάλεις τη μπαταρία για να σβησει, το power button δε δουλεύει σε download mode. Πες μας και ποιό firmware έχεις... με το ΧΧJM1 πάντως τα 3 κουμπιά δουλεύουν μια χαρά, μόλις το δοκίμασα στο δικό μου. Και για recovery και για download.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...