Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημά μου το βασικό είναι η οθόνη, δε μου αρέσει καθόλου του 8520. Να φανταστώ, του 9700 είναι απείρως καλύτερη ε;

Και ακόμα, η ποιότητα κατασκευής στο 8520 είναι χάλια. Τρίζει το καπάκι και το trackpad νομίζεις θα σου μείνει στα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποιο "τζόγο" έχω διαπιστώσει κι εγω στο trackpad... και δεν θελω ούτε να το σκέφτομαι οτι αν χρειαστει αλλαγή θα πρέπει να το αφήσω στο service για 45 μέρες όπως είπαν σε ένα φίλο που την πάτησε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημά μου το βασικό είναι η οθόνη, δε μου αρέσει καθόλου του 8520. Να φανταστώ, του 9700 είναι απείρως καλύτερη ε;

Και ακόμα, η ποιότητα κατασκευής στο 8520 είναι χάλια. Τρίζει το καπάκι και το trackpad νομίζεις θα σου μείνει στα χέρια.

 

 

Ειδικά η οθόνη αλλά και γενικότερα η ποιότητα κατασκευής είναι κάτι παραπάνω από εμφανώς καλύτερα στο 9700. Μην ξεχνάς ότι το 8520 είναι ένα entry level blackberry. Μπορείς να το δεις όμως και live σε κάποιο κατάστημα (συνήθως στο πλάισιο έχουν demo συσκευές, σε καταστήματα παρόχων δεν έχω πετύχει).

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάπου στην Κοζάνη, δυστυχώς.

Το κινητό πάντως μου αρέσει πολύ. Μάλλον θα το πάρω :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς την τελευταία έκδοση και πού μπορώ να την βρω;
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω μολις ανακοινωσαν "τα μηλα" το νεο ιφον ετρεξα να παρω το 9700 δεν ξερω πως εγινε αυτο:!::!: ,ασυναισθητα τελειως :D, μετα απο πολλεσ αλλαγες αντροιντ συμβιαν τατσ και ξετατσ νιωθω οτι πηρα επιτελουσ ΤΗΛΕΦΩΝΟ εργαλειο ....λοιπον γουελκομ μι στην παρεα και ευχαριστω για την βοηθεια προκαταβολικα που σιγουρα θα χρειαστω .....
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στη σελίδα των ρυθμίσεων του παρόχου σου και θα δημιουργήσεις ένα φίλτρο για τον λογαριασμό που θες μόνο τα headers. Θα βάλεις στις επιλογές να λειτουργεί για κάθε νέο email και από κάτω θα δεις ρυθμίσεις για παράδοση μόνο των headers.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η ποιότητα κατασκευής είναι καλή; Το trackball κάνει καθόλου "wooble" (δε ξέρω πώς να το πω, αν τρίζει τέλος πάντων);

 

Στην αρχή δεν κάνει αλλά με τον καιρό αρχίζει να κάνει. Είναι πολύ σπαστικό και ενοχλητικό αλλά φτιάχνεται όπως λένε εδώ:

 

http://forums.*****berry.com/f146/how-i-fixed-my-trackpad-wobble-383468/

 

Εγώ δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά ψήνομαι....

Edited by KofoE
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

καινουργιος στα blackberry και στο myphone γενικοτερα

 

εχω ενα bold 9700 και σημερα το πρωι ενεργοποιηθηκε το surf and mail απο τη vodafone. πηγα να κανω εγκατασταση το email ομως δν μου εβγαλε τις 2 επιλογες που ανεφερε ο οδηγος, email για ιδιωτη ή email εταιρικο, μου εβγαλε μονο το εταιρικο.

υποθετω οτι αντι για το bis ενεργοποιηθηκε το bes;

αφτο ειναι καποιο λαθς της vodafone ή συμβαινει κατι αλλο;

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

καινουργιος στα blackberry και στο myphone γενικοτερα

 

εχω ενα bold 9700 και σημερα το πρωι ενεργοποιηθηκε το surf and mail απο τη vodafone. πηγα να κανω εγκατασταση το email ομως δν μου εβγαλε τις 2 επιλογες που ανεφερε ο οδηγος, email για ιδιωτη ή email εταιρικο, μου εβγαλε μονο το εταιρικο.

υποθετω οτι αντι για το bis ενεργοποιηθηκε το bes;

αφτο ειναι καποιο λαθς της vodafone ή συμβαινει κατι αλλο;

 

ευχαριστω εκ των προτερων

 

αν έβγαλε μόνο επιλογή για activate enterprise server, σωστά τα λες. Πάρτους ένα τηλέφωνο να στο γυρίσουν σε BIS

Link to comment
Share on other sites

τελικα το data alerter δουλεψε απο μονο του μετα απο 10^6 bat pull....

ειναι ρεγματικα ανεξιγιτο το φαινομενο ουτε αναβα8μιση εκανα ουτε τπτ απλα το επιασα μια μερα κατο πλασοκοσα στα reset και ξαφνικα δουλεψε!!!!!!

ringo7213 και GiorgosH αφιστε με εμενα που ειμαι υπερβολικος και το κανω καθε μερα αυτο (απο wifi ενοειται!) αλλα το ειπα απο την αποψη οτι 2 ωρες και 4 μπρει ανετα να τις κανει οποιοσδηποτε σε ενα μηνα.....

σε 2ωρες εκανα 100 αν κανω 4-5 ωρες μεσα σε ενα μηνα (φισιολογικα πραματα δηλ) το 250αρι που εχω το ξεφτιλησα!!!

εγω σπαζομαι απο τα δηθεν απεριοριστα κ π@π@ρι@ που λεει η καθε ετερια!

ασεμε ρε φιλε να αξιολογισω εγω τι θα πει απεριοριστο για μενα!(πες μ απλα εχεις τοσα και ασεμε να φανταζοναι εγω αν μου φτανουν!)

ετσι μου τα ειχανε πει κ εμενα πριν το παρω 250 ειναι πραγματικα απεριοριστα και δεν φανταζεσαι τι συμπιεση κανει κτλ κτλ εεεεε και ειπα για να λενε ολοι ετσι για τα ββ ετσι 8α ειναι........ αλλα δεν!!!!!!!(ειναι σιγουρα πολυ πιο συμπιεζμενα!)

εχει δοκιμασει κανενας να δει καμια 10αρια βιντεακια απο youtube να δει την καταναλοση?? να καταβασει κανα τραγουδακι???? κανα βιντεακι?????

σορρυ!!!!!! γιατι να μην το χρησιμοποιω το κWλW bb σαν τον υπολογιστη αφου εχει τετοιες δηνατοτητες......... τζαμπα το πηρα?? για να μην εχω navigation για να μην εχω κανονικο σερφαρισμα αλλα να περνω τα email μου και βαρια να διαβαζω τπτ ειδησεις και να βλεπω τον καιρο???????????????????

σορρυ αλλα δεν πειρα γιαυτο τον σκοπο ββ με κοντα 700Mhz επεξεργαστη!!!

αλλιως 8α ειμουνα πολυ ευχαριστημενος με ενα curve μην σου πω perl.......

 

αν δεν αξιοποιεις τις δινατοτητες του μηχανιματος που πηρες τσαμπα τα λευτα που εδοσες! χαρησετο σε κανενα που 8α το χρησημοποιησει και παρε ενα 3310 απο τα μεταχειρισμενα με καινουρια μπαταρια!!!! ο μονος λογος που το πειρες ειναι για να λες οτι εχεις καινουριο smartphone!

πραγματικα αυτο το σκηνικο μου θυμηζει κατι μπαρμπαδες που πενουν ferarri, labo, και αλλα supercars και πανε με ρελαντι!!!! -ΜΠΑΡΜΠΑ χαρισετην και παρε καμια μπεμπουλα η καμια μερσαντουλα!! και αυτε χλιδα και κιριλε ειναι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλά τα λες, αλλά είναι προφανές ότι όταν μιλάμε για video/music streaming τότε δε νοείται συμπίεση σε κανένα τηλέφωνο και από καμία υπηρεσία. Οι πωλητές όπως και εμείς εδώ όταν εκθειάζουμε τη συμπίεση του Blackberry δεν εννοούμε το streaming, αφού εκεί δεν εφαρμόζεται. Τα λέω αυτά για να είναι πιο ξεκάθαρο για τι μιλάει ο καθένας. Στην πρώτη τοποθέτησή σου δεν ανέφερες βίντεο και τραγούδια, γι'αυτό και όλοι, όπως είδες, φάνηκαν δύσπιστοι. Προφανώς με τη χρήση που περιγράφεις τώρα, είναι λογική η κατανάλωση δεδομένων που μας λες.

 

Από κει και πέρα, προσωπικά θεωρώ ότι ίσως έπρεπε να στραφείς σε κάποια άλλη λύση, που θα ήταν και φθηνότερη και πιο fun, αφού το blackberry έχει πιο "επαγγελματικό" προσανατολισμό και όπως φαίνεται δε σε καλύπτουν τα προτερήματα που κατέχει και με τα οποία στέκεται απέναντι στον ανταγωνισμό. Θα μου πεις, "τι διαφορά θα έχει; Αφού πάλι ασυμπίεστα θα είναι τα βίντεο και η μουσική". Ναι αλλά θα έχεις και navigation που ανέφερες και browsing ίσως καλύτερο κλπ κλπ. Τέλος, τα "αρνητικά" που αναφέρεις είναι καθαρά θέμα κακής πληροφόρησης/έρευνας αγοράς. Προφανώς και το να βλέπεις βίντεο στο youtube δεν είναι "οι δυνατότητες του smartphone που δεν αξιοποιείς", το οποίο θεωρείται παγκοσμίως ένα από τα πιο δυνατά business εργαλεία. Δε νομίζω όλοι οι ικανοποιημένοι χρήστες εδώ να είναι απλά αυτό που περιγράφεις στην παρομοίωση με τα αυτοκίνητα, ούτε είναι σωστό να απαξιώνεις με τέτοιο τρόπο τις επιλογές των άλλων, ειδικά όταν, όπως φαίνεται, δεν τις κατανοείς.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τον τηλεφωνικο καταλογο θα ηθελα να ασκησω καποιες ερωτησεις.

 

Γινεται οταν ανακαλεις εναν αριθμο, να στον ομαδοποιει με παυλες πχ 691-χχ-χχ-χχχ, ή και επισης να σου διαβαζει φωνητικά τα ψηφία?

 

Τέλος θα με ενδιεφερε και ενας τροπος να καταχωρο επεκτασεις. Δηλαδη μια εταρια σου λεει πως το σταθερο ειναι 219-1234561 έως και 9 το 1-9 πως θα μπορουσα να το καταχωρησω χωρις να κανω 9 καταγραφες στον κατάλογο?

 

Μιας και το τηλέφωνο ειναι επαγγελματικό θα πρέπει πιστεύω να ανταποκρίνεται σε τέτοια θέματα.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω μολις ανακοινωσαν "τα μηλα" το νεο ιφον ετρεξα να παρω το 9700 δεν ξερω πως εγινε αυτο:!::!: ,ασυναισθητα τελειως :D, μετα απο πολλεσ αλλαγες αντροιντ συμβιαν τατσ και ξετατσ νιωθω οτι πηρα επιτελουσ ΤΗΛΕΦΩΝΟ εργαλειο ....λοιπον γουελκομ μι στην παρεα και ευχαριστω για την βοηθεια προκαταβολικα που σιγουρα θα χρειαστω .....

 

Καλως ήλθες! Ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ :) Το παρέλαβα χθές.

 

Παρατήρησα κάτι περίεργο όμως. Οταν πατάω τα κουμπιά στα δεξιά (volume, camera etc), η οθόνη κάνει λίγα "νερά" στη δεξιά πλευρα, σαν να την πιέζει το πλαίσιο. Ειναι λογικό αυτο που συμβαίνει η να το γυρίσω να πάρω άλλο?

Το 8800 που έχω είναι πολύ στιβαρό γύρω απο την οθονη αλλα το 9700 δεν μοιάζει να προστατέυει την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

εκανα τεστ και νερα δεν βλεπω οταν παταω τα συγκεκριμενα κουμπια ,νερα μου κανει οταν παταω την οθονη απο πανω ποθ ειναι και λογικο οποτε κανε μια βολτα απο εκει που το πηρες και δεν χανει τιποτα αν μπορεις αλλαξεις τηλ αν ειναι τοσο εμφανες το προβλημα ......

σχολιο για το τηλεφωνο, ειναι αιωνες μπροστα η συσκευη ειδικα οταν την κανεις χρηση για επαγγελματικο σκοπο ....και οχι μονο.......

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τον τηλεφωνικο καταλογο θα ηθελα να ασκησω καποιες ερωτησεις.

 

Γινεται οταν ανακαλεις εναν αριθμο, να στον ομαδοποιει με παυλες πχ 691-χχ-χχ-χχχ, ή και επισης να σου διαβαζει φωνητικά τα ψηφία?

 

Τέλος θα με ενδιεφερε και ενας τροπος να καταχωρο επεκτασεις. Δηλαδη μια εταρια σου λεει πως το σταθερο ειναι 219-1234561 έως και 9 το 1-9 πως θα μπορουσα να το καταχωρησω χωρις να κανω 9 καταγραφες στον κατάλογο?

 

Μιας και το τηλέφωνο ειναι επαγγελματικό θα πρέπει πιστεύω να ανταποκρίνεται σε τέτοια θέματα.

 

1) Οι παύλες αυτόματα δε γνωρίζω τρόπο για να μπουν. Το μόνο που γνωρίζω είναι ότι αν τις έχεις βάλει από πριν κατά την καταχώρηση του αριθμού (ή μπορείς πχ να τα επεξεργαστείς όλα στο outlook), τότε στην αναζήτηση στον κατάλογο θα τις βλέπεις κανονικά χωρίς να ενοχλούν σε κάτι. Όταν καλείς όμως θα κρύβονται αυτόματα, όπως και όταν σε παίρνουν (στην αναγνώριση). Για να σου διαβάζει το νούμερο δε γνωρίζω κάτι.

 

2) Κάτι είχα δει παλαιότερα για το θέμα αυτό αλλά δεν το θυμάμαι και δεν έχω χρόνο τώρα. Αργότερα που θα επιστρέψω θα το ψάξω λίγο.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Οκ θενξ για την απαντηση. Α επισης πως μπορεις να προσθεση αποκρυψη σε ενα νουμερο χωρις να τρεχεις να αλλαζεις απο τις επιλογες?

 

Θα επρεπε οταν κανεις Highlight μια επαφη, οταν πατας το bb button Να σου χει την επιλογη call using blocked number ή κατι τετοιο...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω vasilis_d για την απάντηση!

 

Πολύ καλό το Βold για προσωπική χρήση! Ειδικά τo ΒΒΜ kαι το twitter app τα λατρέυω!!

Link to comment
Share on other sites

thief νομιζα οτι ειχε λυθει το θεμα της γραματοσειρας κ δεν το τσεκαρα καν! εχε πολυ καιρο να μου εμφανισει οτιδηποτε και στην προβολη και στο ποσταρισμα!! και εδω νομιζα οτι ηταν θεμα γραματοσειρας του myphone και οτι ειχε διορθωθει!

τσπα! το κσαναγραφω!

 

για σ ολους! Κ με'γεια στους νεους κατοχους!

Εγω από την πλευρα μου να σας πω οτι το 9700 ειναι ενα φοβερο κινητο με απιστευτες δινατοτητες!

Αλλα ειναι κατι διαφορετικο απο τα αλλα! 8ελει το ψαξιμο του και χρονο για να εξικιο8εις και να ανακαλυψεις ολες του τις διαντοτητες μιας κ οι ρυθμισεις ειναι παραπολες ιδικα αν δεν ''το κατεχεις κ πολυ'' εμενα παντον με βολεψε πολυ κ δν το εχω μετανιωσει! (Στραβα 8α εχουν ολα!)

 

Φιλε chief μια χαρα τα λες κ εγω τα ξερω πλεον! Αλλα οταν το παριγγηλα αλλα μ ειχαν πει!! Οποτε μηλαμε μονο για λα8ως ενημερωση από τον πωλητη αφου ειχα ρωτησει ολες τις λεπτομεριες! κ τοτε δν ειχα κ καμια σπουδαια εμπειρια απο smartphones! Και ενοειται οτι εχω κανει από την πρωτη στηγμη π τα παρατηρησα εγγραφα παραπονα στην εταιρια!

Πι8ανον να επερνα κατι αλλο αλλα το 9700 καληπτε απο προδιαγραφες ολες μου τις απετισεις κ ηταν η καλητερη προσφορα π μ καναν με το επαγγελματικο συμβολαιο κ οι επιλογες απο αλλα smart phones ηταν περιορισμενες!

Τωρα, εγω ειχα πει αναλυτικα την αποψη μου κ ειχα διευκρινισει τα παντα! ''δοκιμαστε να σερφαρεται μια ωριτσα στο car κ να ανοιγεται κ τις φοτο.....λιγο youtube!!'' Μπορεις να το ξανα διαβασεις το ποστ μου! Αρα μαλλον οι αλλοι με παραξηγιασανε!!!

Επιπλεον θεωρω οτι απλα τα 250mb ειναι λιγα γτ κ με απλο σερφαρισμα γινονται! σε τουτο το φορουμ καθε σελιδα π ανοιγεις ειναι 50-150kb! Στο bbforum.com ειναι 100-200kb ασε τα site των εφιμεριδων κ των blogs π ειναι τιγκα στις διαφιμισεις κ τις φοτο!! Μην πας κα8ολου σε car ktl π ειναι πιο βαρια ακομα! Αρα μπορουμε ευκολα να μετρησουμε τα κλικ που χρειζονται για να τα ξοδεψουμε! Δν ειναι και απεριοριστα! Ειναι απλος για να ικανοποιουμε τις πολυ βασικες μας αναγκες! Εγω γιαυτο εκραξα! Τωρα αν παμε σε streming τα καταναλονουμε σε 3ωριτσες ευκολα ευκολα!

Αποκει κ περα εφαρμογες mail pushing εχουν βγει για τα περισσοτερα κινητα!

Κ απ την αλλη δν εχει κ το ββ να ζηλεψει τπτ από τα αλλα σε σερφαρισμα εκτως από τις μεγαλες τατσ οθονες και την απευθιας συνδεση στο youtube που ουτος η αλλως μεσω 3g δν εχει νοημα κ μεσω wifi γινεται κανονικα!

Ακομα, επαγκελματικο προσανοτιλισμο δν πολυβλεπω μιας κ τις ιδιες δυνατοτητες εχουν τα περισσοτερα! Προσωπικα το βλεπω σαν ενα κινητο για πολυ σερφαρισμα κ γραπτη επικοινωνια λογο του πληκτρολογιου του-κ αυτο ειναι π μαρεσει! (Ασε π οι περισοτεροι businesman εχουν iphone!!!!) Αυτες ειναι οι δινατοτητες π λεω οτι καποιος μπορει να μην απολαμβανει!!

Αααα κ navigation πλεον εχω με garmin... απλα σωστο!

 

 

Tελως να ζητησω συγνωμη αν προεβαλα καποιον με την παρομοιωση μου! (Ειτε ως προς κινητα ειτε ως προς αμαξια!)

Link to comment
Share on other sites

Το αutotext πως το απενεργοποιεις τελειως? Στα ελληνικα ειναι πολυ κουραστικο και πραγματικα ακυρο. Βαριεμαι καθε φορα που μου βγαζει κατι ακυρο να τρεχω στις επιλογες και να το σβησω.

 

Στο 8920 ελεγε πως στα sms options μπορεις να το απενεργοποιησεις. Αν δεν υπαρχει λυση θα κατσω να σβησω οτι προταση εχει για εληνικα.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Σαν "παλιός" με το 9700 να σας πω τα εξής:

 

1. Η οθόνη δεν κάνει νερά, εκτός αν την πατήσεις απ΄ ευθείας!

2. Τα πλήκτρα δουλεύουν κανονικά μέχρι να πέσει η συσκευή μια δύο φορές, οπότε και μπορεί να παρουσιαστεί κάποια δυσκολία στο "9".

3. Μετά από έντονη χρήση 5 μηνών, άρχισαν να "τρίζουν" τα νίκελ πλαισιάκια. Βέβαια έχω τον τρόπο να τα φτιάξω, είναι γνωστός και θέλει προσοχή, κυκλοφορούν πολλά How-to, αλλά δεν το δοκιμάζω. Προτιμώ να αλλάξω τη συσκευή (το καλό να είσαι σε εταιρία κινητής!!)

4. Μετά από ένα εξωτερικού (από eXpansys), ένα από Vodafone Αγγλίας, ένα από Vodafone Ελλάδας με ελληνικό πληκτρολόγιο, και ένα ακόμα από Vodafone Αγγλίας (από ανανέωση σύμβασης), κατέληξα πως το πιο ωραίο από όλα είναι το τελευταίο, από την Αγγλία. Κι ας μην έχει τους Ελληνικούς χαρακτήρες στα πλήκτρα. Είναι αυτό που δεν παίζει να έρχεται στην Ελλάδα! BB Bold 9700 σε λευκό!!

 

Κι αν και περιμένω το 4ο μήλο, αυτό το συγκεκριμένο μοντέλο (το 9700, όχι το λευκό), δεν το αλλάζω

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω κι εγώ ως "παλιός" χρήστης, πως από θέμα κατασκευής δεν έχει προβλήματα, αν και φαίνεται λίγο ευαίσθητο... Έχει αντοχές και όσο την κρατάς μέσα στην θήκη της γλιτώνεις τα χειρότερα!

Επίσης, πρόσφατα άρχισα να βλέπω και streaming videos από το youtube μέσω 3G! Άλλα κάτι έχει αλλάξει!

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Βασικά μετά την 5.0.0.6XΧ (αναλόγως της χώρας και του Customization firmware το X), είδα πως μεγάλωσε η γραμματοσειρά στις κλήσεις. Επίσης ενώ το προηγούμενο 9700 μου από τη Voda UK ήταν Canada, τα άλλα 2 μαύρα ήταν Ουγγαρία, και το λευκό είναι Μεξικό!! Επίσης η θήκη είναι η κλασική καπότα του 8900/9000/Storm. Θα το βγάλω φωτό και θα τις ανεβάσω.

 

Παρεπιπτόντως, έχω ακούσει από χρήστες που έχουν πάρει Berry από το εργοστάσιο του Μεξικό να παραπονιούνται για ποιότητα κατασκευής κλπ. Μπορώ να πω πως σαν ποιότητα είναι το καλύτερο μέχρι τώρα από όσα έχω δουλέψει.

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια χαζή ίσως ερώτηση.Σκέφτομαι να το παρω όχι τόσο γιατί το χρειάζομαι για δουλειά, αλλά γιατι απλά μου αρέσει πολύ! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να βλέπω τα emails που ήδη έχω λάβει, χωρίς να μπάινω στο ιντερνετ. Δηλαδή τα ήδη διαβασμένα emails.Kαι μια ακομα ερωτησούλα.Αν το πάρω από εξωτερικό, γίνεται να του βάλω ελληνικό μενού? Τουλάχιστον τις επαφές μου και τα μηνύματα να μπορώ να γράφω στα ελληνικά?

 

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας

Edited by camerakias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...