Jump to content

[Επίσημο] HTC Magic


miky7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας...μπορώ να διαγράψω το λειτουργικό του htc magic και να εγκαταστήσω windows mobile 6.5?

 

Όχι, δεν μπορείς να εγκαταστήσεις windows mobile στο Magic ελλείψει κατάλληλων drivers.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To Gallery3D.apk βρίσκεται στο φάκελο /system/app της ROM. Αν δεν έχεις την test5, κατέβασέ την από εδώ.

 

Γεια χαρα.

Περασα την Τ6 ,ολα καλα ,μονο το Gallery με χαλασε. Βασιλη εχω παρει το Gallery3D.apk απο την Τ5 και το μετονομασα σε Gallery σκετο. Μπορω να το εγκαταστησω μεσω recovery ή fastboot ;; .... δεν εχω file manager και δεν ξερω γιατι ... :X ,αλλα στο συγκεκριμενο λειτουργικο δεν θελω να εγκαταστησω καποιον ,.... προτιμω να κανω fiile managing μεσω usb ...

- Επειδη ημουν "διπλα" και παρακολουθουσα το thread του Gallery3D ,το εχουν επισυναψει σε zip που μπορει να εγκατασταθει μεσω της καρτας απο recovery .... επειδη δεν ειμαι γραμμενος στο φορουμ μπορεις να το ανεβασεις; ...

- Ευχαριστω προκαταβολικα ... :)

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, υπαρχει καποιος τροπος να εχουμε και τις 2 gallery ? με 2 εικονιδια και να τρεχουμε οποια θελουμε καθε φορα?

 

ναι φιλε εγω ετσι το εκανα.Κατ'αρχας παρε απο την test5 απο εκει που λεει ο vman πιο πανω το Gallery3D.apk.

Tωρα υπαρχουν 2 τροποι να το κανεις push

 

1.μεσω adb shell:βαλε το Gallery3D.apk στο tools dir του υπολογιστη σου,και απο το adb δωσε τις εντολες

adb remount

adb push Gallery3D.apk /system/app/Gallery3D.apk

adb reboot

 

2.Μεσω του terminal του τηλεφωνου:βαλε το Galler3D.apk χυμα(οχι σε καποιο φακελλο) στην sd card και μεσω terminal δωσε τις εντολες

 

su

mount -o rw,remount /system

cp /sdcard/Gallery3D.apk /system/app/Gallery3D.apk

mount -o ro,remount /system

reboot

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο παιχτης .... και αν δεν θελω την απλη εκδοχη και θελω να την αντικαταστησω με την 3D ; ... πως την κανω τη δουλεια;

Δηλαδη να αφαιρεσω τη απλη και στην θεση της να βαλω την "ενισχυμενη" ... :rolleyes: ... γιατι οπως ειδα η απλη ειναι απελπισια ...

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Για να εγκαταστήσεις οποιοδήποτε apk μπορείς να κάνεις το εξής:

  • Αντέγραψε το apk στο φάκελο tools του AndroidSDK
  • Άνοιξε ένα τερματικό στο PC και γράψε την παρακάτω εντολή:

adb install <name>

όπου <name> το όνομα της εφαρμογής πχ Gallery3D.apk

 

:offtopic: Με συγχωρείς αλλά δεν κατάλαβα που είναι το "δίπλα"

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο παιχτης .... και αν δεν θελω την απλη εκδοχη και θελω να την αντικαταστησω με την 3D ; ... πως την κανω τη δουλεια;

Δηλαδη να αφαιρεσω τη απλη και στην θεση της να βαλω την "ενισχυμενη" ... :rolleyes: ... γιατι οπως ειδα η απλη ειναι απελπισια ...

 

δυστυχως οι γνωσεις μου περιοριζονται μεχρι εδω,αν και υποψιαζομαι οτι μετονομαζεις το αρχειο και δινεις αναλογως τις εντολες.Καλυτερα ομως περιμενε μια πιο σιγουρη απαντηση

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Εμενα συγχωρα Βασιλη .... ειμαι απορροφημενος με το θεμα και νομιζω πως ολοι κανουν το ιδιο ,στο ιδιο σημειο με μενα

Εδω ειμαι (ημουν)

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφει ο sardas παραπάνω δε θα δουλέψουν, γιατί χρειάζεται να αλλάξεις permissions (chmod 777 /system/app). Φαντάζομαι ότι ο sardas κάνει την αλλαγή των permissions μέσα από recovery, γι' αυτό του δουλεύει.

 

Μπορείς να δοκιμάσεις αυτό που σου είπα παραπάνω ή να χρησιμοποιήσεις το 3DGalleryT6.zip που υπάρχει στο forum του Cyanogen.

Link to comment
Share on other sites

Για να εγκαταστήσεις οποιοδήποτε apk μπορείς να κάνεις το εξής:

  • Αντέγραψε το apk στο φάκελο tools του AndroidSDK
  • Άνοιξε ένα τερματικό στο PC και γράψε την παρακάτω εντολή:

adb install <name>

όπου <name> το όνομα της εφαρμογής πχ Gallery3D.apk

 

ΟΚ ,οταν ομως θελω να αντικαταστησω την αρχικη εφαρμογη με την πιο εξελιγμενη της εκδοχη;; .... δεν θελω 2 Galleries :) ... ή οταν περνας με τον παραπανω τροπο κατι με το ιδιο ονομα, αυτο διαγραφει το προηγουμενο; ...

.... το πρωι εκανα flash μεσω fastboot την νεα recovery του amon_RA 1.7.0 ενω ειχα εγκατεστημενη την 1.6.2 , ... ολα ΟΚ , που σημαινει οτι γραφτηκε πανω στην αλλη; ή εσβησε την προηγουμενη και μετα εγκαταστηθηκε η νεα; ... συγνωμη για τις πολλες αποριες ,αλλα να ξερω περιπου και τι κανω πατωντας τις εντολες ...

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφει ο sardas παραπάνω δε θα δουλέψουν, γιατί χρειάζεται να αλλάξεις permissions (chmod 777 /system/app). Φαντάζομαι ότι ο sardas κάνει την αλλαγή των permissions μέσα από recovery, γι' αυτό του δουλεύει.

 

Μπορείς να δοκιμάσεις αυτό που σου είπα παραπάνω ή να χρησιμοποιήσεις το 3DGalleryT6.zip που υπάρχει στο forum του Cyanogen.

 

ναι σε καθε καινουργια ρομ κανω fix_permissions

 

edit παντως απ'οτι διαβαζω στο φορουμ του cyan δουλευει κανονικα με μετονομασια και push μεσω adb σε κατοχους magic

Edited by sardas

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ,οταν ομως θελω να αντικαταστησω την αρχικη εφαρμογη με την πιο εξελιγμενη της εκδοχη;; .... δεν θελω 2 Galleries :) ... ή οταν περνας με τον παραπανω τροπο κατι με το ιδιο ονομα, αυτο διαγραφει το προηγουμενο; ...

.... το πρωι εκανα flash μεσω fastboot την νεα recovery του amon_RA 1.7.0 ενω ειχα εγκατεστημενη την 1.6.2 , ... ολα ΟΚ , που σημαινει οτι γραφτηκε πανω στην αλλη; ή εσβησε την προηγουμενη και μετα εγκαταστηθηκε η νεα; ... συγνωμη για τις πολλες αποριες ,αλλα να ξερω περιπου και τι κανω πατωντας τις εντολες ...

 

Δεν ξέρω ποιο είναι το όνομα της default gallery εφαρμογής, οπότε δεν μπορώ να σου πω αν θα την αντικαταστήσει. Εάν έχουν το ίδιο όνομα, τότε θα αντικατασταθεί. Το ορθότερο θα ήταν να διαγράψεις την υπάρχουσα εφαρμογή ως εξής:

adb shell
mount -o rw,remount -t yaffs2 /dev/block/mtdblock3 /system
chmod 777 /system/app
rm <name>
exit
adb push Gallery3D.apk /system/app
adb shell
chmod 755 /system/app
mount -o ro,remount -t yaffs2 /dev/block/mtdblock3 /system
reboot

όπου <name> το όνομα της εφαρμογής. Προσοχή στα κεφαλαία και πεζά. Το Gallery3D.apk είναι διαφορετικό από το gallery3d.apk.

 

Σχετικά με τη recovery, εννοείται ότι η καινούρια γράφτηκε πάνω από την παλιά. Εάν ήθελες πρώτα να διαγράψεις την παλιά, θα έπρεπε να δώσεις την εντολή:

fastboot erase recovery

 

ναι σε καθε καινουργια ρομ κανω fix_permissions

 

edit παντως απ'οτι διαβαζω στο φορουμ του cyan δουλευει κανονικα με μετονομασια και push μεσω adb σε κατοχους magic

 

Δεν ξέρουμε, αν έχουν κάνει κι αυτοί fix_permissions ή αν εξαρχής ο Cyanogen έχει θέσει τα permissions του /system/app σε 777.

 

οκ ευχαριστώ... μπορώ μήπως να εγκαταστήσω adobe flash 10? ή κάποιο άλλο adobe? δεν μου ανοίγουν κάποια video που χρειάζονται adobe flash.

 

Δυστυχώς, δεν μπορείς να εγκαταστήσεις flash. Η έκδοση 2.2 του Android θα υποστηρίζει flash, αλλά δεν υπάρχει άμεσα διαθέσιμη. Σύντομα η Google θα δώσει τον κώδικα της 2.2 και θα εμφανιστούν οι πρώτες custom ROM, όπου θα μπορείς να έχεις και flash.

Edited by vman
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιο είναι το όνομα της default gallery εφαρμογής, οπότε δεν μπορώ να σου πω αν θα την αντικαταστήσει. Εάν έχουν το ίδιο όνομα, τότε θα αντικατασταθεί. Το ορθότερο θα ήταν να διαγράψεις την υπάρχουσα εφαρμογή ως εξής:

adb shell
mount -o rw,remount -t yaffs2 /dev/block/mtdblock3 /system
chmod 777 /system/app
rm <name>
exit
adb push Gallery3D.apk /system/app
adb shell
chmod 755 /system/app
mount -o ro,remount -t yaffs2 /dev/block/mtdblock3 /system
reboot

όπου <name> το όνομα της εφαρμογής. Προσοχή στα κεφαλαία και πεζά. Το Gallery3D.apk είναι διαφορετικό από το gallery3d.apk.

 

Σχετικά με τη recovery, εννοείται ότι η καινούρια γράφτηκε πάνω από την παλιά. Εάν ήθελες πρώτα να διαγράψεις την παλιά, θα έπρεπε να δώσεις την εντολή:

fastboot erase recovery

 

Ευχαριστω φιλε Βασιλη για την υπομονη σου :) ..... παλι βιαστηκα και περασα το Gallery.apk ,με τον τροπο που ειπες ( adb install Gallery.apk) .... τωρα εχω 2 Galleries ... :cry: . Ανοιξα το αρχειο της ρομ Τ6 και ειναι κι εκει Gallery.apk .... δεν θα επρεπε να αντικατασταθει; ... Τωρα αν εκτελεσω τις εντολες που μου γραφεις θα διαγραφουν και οι 2; .... καλα μιλαμε εχει πλακα η υποθεση .... για να δουμε τι θα συμβει;

 

EDIT: Δυστυχως ,δεν λειτουργει με τις εντολες .... :( ... περνω το εξης αποτελεσμα: "rm: can't remove Gallery.apk: no such file or directory"

 

... ετσι, .. παμε αλλη μια γυρα επανεγκατασταση .... :( ... :ninja: ....... :lol:

 

EDIT 2: Μηπως θα μπορουσα να αντικαταστησω το αρχειο Gallery.apk ,απο την Τ6 με το Gallery3D.apk της Τ5 ; .... μπορω να κανω editing στα zip των ρομ;;

Edited by hitech
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Βασιλη για την υπομονη σου :) ..... παλι βιαστηκα και περασα το Gallery.apk ,με τον τροπο που ειπες ( adb install Gallery.apk) .... τωρα εχω 2 Galleries ... :cry: . Ανοιξα το αρχειο της ρομ Τ6 και ειναι κι εκει Gallery.apk .... δεν θα επρεπε να αντικατασταθει; ... Τωρα αν εκτελεσω τις εντολες που μου γραφεις θα διαγραφουν και οι 2; .... καλα μιλαμε εχει πλακα η υποθεση .... για να δουμε τι θα συμβει;

 

EDIT: Δυστυχως ,δεν λειτουργει με τις εντολες .... :( ... περνω το εξης αποτελεσμα: "rm: can't remove Gallery.apk: no such file or directory"

 

... ετσι, .. παμε αλλη μια γυρα επανεγκατασταση .... :( ... :ninja: ....... :lol:

 

EDIT 2: Μηπως θα μπορουσα να αντικαταστησω το αρχειο Gallery.apk ,απο την Τ6 με το Gallery3D.apk της Τ5 ; .... μπορω να κανω editing στα zip των ρομ;;

 

φίλε μου το αρχείο που σου έδωσε ο vman πρέπει να το φλασαρεις από recovery οπότε θα αντικαταστήσει το gallery2d

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφει ο sardas παραπάνω δε θα δουλέψουν, γιατί χρειάζεται να αλλάξεις permissions (chmod 777 /system/app). Φαντάζομαι ότι ο sardas κάνει την αλλαγή των permissions μέσα από recovery, γι' αυτό του δουλεύει.

 

Μπορείς να δοκιμάσεις αυτό που σου είπα παραπάνω ή να χρησιμοποιήσεις το 3DGalleryT6.zip που υπάρχει στο forum του Cyanogen.

 

Το σενιαρα .... :D , φτου κι απ' την αρχη ολα ... και περασα το παραπανω αρχειο απο την καρτα μου μεσω recovery και πλεον εχω 3D gallery ... μονο !!! :shifty: , προφανως αντικαθιστα το 2D gallery της Τ6 ,αλλα απ' οτι ειδα ειναι και αυτο Gallery.apk , .... τι κολπο να γινεται και η νεα εφαρμογη αντικαθιστα την υπαρχουσα ,ενω εμενα εγκατασταθηκε διπλα στην αρχικη,

- .... απ' οτι ειδα και στο ζιπ της ρομ ,αλλα και στο παραπανω αρχειο ζιπ , η ονομασια της εφαρμογης ηταν "Gallery.apk";;;; ... αν εχει διαφορετικα permissions ,το συστημα την βλεπει διαφορετικη εφαρμογη ,εστω κι αν εχει το ιδιο ονομα;; ...

 

- Στην προηγουμενη προσπαθεια ειχα 2 εφαρμογες Gallery ,με την μονη διαφορα οτι οταν ανοιγα την εφαρμογη με το 3D ,εβλεπα κατευθειαν τις φωτος ,ενω με την αρχικη 2D ,οταν πατουσα να δω την φωτο ,εβγαινε ποπ-απ που μου ζητουσε να επιλεξω με ποια εφαρμογη θα την δω, οταν επελεγα μια απο τις δυο ....επερνα μια μαυρη οθονη, ... ποιος ξερει ,ενδεχομενως να γινεται conflict ....

- Αν εχει αλλος εγκαταστησει και τις δυο Galleries ,ας το κοιταξει να μας πει το αποτελεσμα..

 

φίλε μου το αρχείο που σου έδωσε ο vman πρέπει να το φλασαρεις από recovery οπότε θα αντικαταστήσει το gallery2d

 

Sardas ,με τις εντολες ,δεν περασα το ζιπ αρχειο που επισυναπτει ο Βασιλης ,αλλα το Gallery.apk ,που απεσπασα απο το ζιπ αρχειο της Τ5 ρομ ....

Edited by vman
Συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποιούμε την τροποποίηση, για να προσθέσουμε σε υπάρχον μήνυμα.
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο ακομη???μπορει να δουλεψει καποιος browser στο htc?mozilla? i opera?i google chrome?μια και εχει λογισμικο arnoid

 

Για θέματα software είναι καλύτερο να απευθύνεσαι στο αντίστοιχο thread.

 

Υπάρχει η έκδοση του mozilla για κινητά (fennec), αλλά είναι σε alpha (με αρκετά προβλήματα) κι επιπλέον χρειάζεται Android 2.1.

 

Μπορείς να εγκαταστήσεις τον Opera mini ή τον Skyfire.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες... Θα ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις. Κατ' αρχάς πόσο κοστίζει τη δεδομένη στιγμή το κινητό; Δεύτερον, ποια έκδοση "android" έχει; Τέλος αξίζει να το αγοράσω για να αντικαταστήσω το 5800 μου ή καλύτερα να περιμένω για Legend και Desire?
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες... Θα ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις. Κατ' αρχάς πόσο κοστίζει τη δεδομένη στιγμή το κινητό; Δεύτερον, ποια έκδοση "android" έχει; Τέλος αξίζει να το αγοράσω για να αντικαταστήσω το 5800 μου ή καλύτερα να περιμένω για Legend και Desire?

 

Το συγκεκριμένο κινητό δε διατίθεται πλέον προς αγορά από καταστήματα ή εταιρείες κινητής τηλεφωνίας. Εάν σ' ενδιαφέρει, ίσως το βρεις μεταχειρισμένο.

 

Θα σε παρακαλέσω, να ανοίξεις ένα θέμα στους Διαξιφισμούς για τη σύγκριση μεταξύ των συσκευών που σ' ενδιαφέρουν και να μην κάνεις post σε κάθε συσκευή ξεχωριστά. Σ' ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω σκοπό να φτιάξω μια σωστή και μελετημένη ROM, ΠΟΛΥ vanilla και ΠΟΛΥ custom συγχρόνως (απολύτως στα μέτρα μου). Μιας και είμαι χρόνια λινουξάς όμως, θα ήθελα να δώσω ιδιαίτερη σημασία στον πυρήνα. Δεν βρίσκω κάτι για το τί πρέπει να αλλαχτει, πώς πρέπει να γίνει compile, etc. αλλά μόνο για τη ROM, εδώ:

 

http://lukasz.szmit.eu/2009/12/making-your-own-rooted-android-rom.html

 

Αν έχετε καμμιά ιδέα/οδηγό/whatever, πείτε μου για να ξεκινήσω :)

Έχω κι εγώ blog!

http://archlinux.me/gtklocker/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω σκοπό να φτιάξω μια σωστή και μελετημένη ROM, ΠΟΛΥ vanilla και ΠΟΛΥ custom συγχρόνως (απολύτως στα μέτρα μου). Μιας και είμαι χρόνια λινουξάς όμως, θα ήθελα να δώσω ιδιαίτερη σημασία στον πυρήνα. Δεν βρίσκω κάτι για το τί πρέπει να αλλαχτει, πώς πρέπει να γίνει compile, etc. αλλά μόνο για τη ROM, εδώ:

 

http://lukasz.szmit.eu/2009/12/making-your-own-rooted-android-rom.html

 

Αν έχετε καμμιά ιδέα/οδηγό/whatever, πείτε μου για να ξεκινήσω :)

 

τετοιες πρωτοβουλιες πρεπει να χειροκροτουνται

καλη επιτυχια φιλε μου, μαζι σου ειμαστε !

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο κινητό δε διατίθεται πλέον προς αγορά από καταστήματα ή εταιρείες κινητής τηλεφωνίας. Εάν σ' ενδιαφέρει, ίσως το βρεις μεταχειρισμένο.

 

Το γνωρίζω αυτό που λες, αλλά κατά μία περίεργη περίπτωση, το είδα στο τοπικό κατάστημα Γερμανός προχθές!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω σκοπό να φτιάξω μια σωστή και μελετημένη ROM, ΠΟΛΥ vanilla και ΠΟΛΥ custom συγχρόνως (απολύτως στα μέτρα μου). Μιας και είμαι χρόνια λινουξάς όμως, θα ήθελα να δώσω ιδιαίτερη σημασία στον πυρήνα. Δεν βρίσκω κάτι για το τί πρέπει να αλλαχτει, πώς πρέπει να γίνει compile, etc. αλλά μόνο για τη ROM, εδώ:

 

http://lukasz.szmit.eu/2009/12/making-your-own-rooted-android-rom.html

 

Αν έχετε καμμιά ιδέα/οδηγό/whatever, πείτε μου για να ξεκινήσω :)

 

Εγώ είχα κάνει compile και 2.1 και 1.6 ROM, για το καινούριο radio. Ωστόσο, η HTC δεν έχει δώσει τον κώδικα για τον kernel και γι' αυτό χρησιμοποιούσα τον precompiled του Sanpei. Οπότε, εάν θέλεις να φτιάξεις vanilla ROM θα περιοριστείς στο παλιό radio.

 

Ειδικά το developing του kernel απαιτεί αρκετά εξειδικευμένες γνώσεις. Δε θέλω να σε προσβάλλω, αλλά αν τις είχες δε θα ρωτούσες εδώ για guides. Θα σου συνιστούσα να κάνεις compile τη ROM που θέλεις και να χρησιμοποιήσεις κάποιον kernel από άλλη ROM πχ του Cyanogen. Μια καλή αρχή είναι να κατεβάσεις τον κώδικα από τα repos του Cyanogen στο github.

 

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, η 1.6 ROM που είχα κάνει compile, δοκιμάστηκε από 3 ανθρώπους εδώ μέσα. Υπάρχει τέτοια πληθώρα ROM στο xda που δεν άξιζε να παιδεύομαι και να διορθώνω bugs, γιατί αμέσως ήταν ξεπερασμένη. Αν θέλεις να το κάνεις για 'σένα, είναι άλλη ιστορία. Αν μπορώ να βοηθήσω, είμαι στη διάθεσή σου.

 

Το γνωρίζω αυτό που λες, αλλά κατά μία περίεργη περίπτωση, το είδα στο τοπικό κατάστημα Γερμανός προχθές!

 

Κι εγώ κατά σύμπτωση το είδα στο Public σήμερα, αλλά δεν μπήκα στη διαδικασία να ρωτήσω, γιατί είδα την τιμή του. Γύρω στα 500 ευρώ:X. Πιθανώς τους έχουν ξεμείνει κάποια κομμάτια, αλλά με τέτοια τιμή δεν τίθεται θέμα αγοράς (ειδικά όταν το Desire θα έχει περίπου αυτήν την τιμή, όταν κυκλοφορήσει).

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τη διαδικασία εγκατάστασης των drivers και του android sdk για ubuntu? Πλέον το magic είναι ο μόνος λόγος που ανοίγω τα windows. Με λίγη βοήθεια από εσάς ελπίζω να μην τα ανοίξω ποτέ ξανά:)
Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Λεωνίδα εδώ έχει έναν αρκετά καλό οδηγό. Αν συναντήσεις κάποιο πρόβλημα, πες μου.

 

Update

 

Δόθηκε σε κυκλοφορία η test7 έκδοση του Cyanogen. Σύμφωνα με τον Cyanogen θα είναι η τελευταία δοκιμαστική έκδοση. Μπορείτε να δείτε τις οδηγίες εδώ.

Edited by vman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...