Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, ελπίζω να είστε όλοι καλά.

προσπάθησα να διαβάσω τις περισσότερες σελίδες με μηνύματά σας, όχι όμως όλες. Το Η1 με ενδιαφέρει αρκετά, και ρωτάω. Εφόσον το κινητό έχει λογισμικό Linux, εφόσον είναι open source, μπορούμε να αλλάξουμε το λογισμικό του? Δηλαδή να βάλουμε πιο καινούρια έκδοση Linux, αφ' ενός για μεγαλύτερη παραμετροποίηση αφ' ετέρου για να πετάξω έξω την σαβούρα της Vodafone.

Το έχει δοκιμάσει κανένας? Και, εάν ναι, τότε τι διαφορά είδε? το GPS, λειτουργεί κανονικά?

γειά σας

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εφόσον το κινητό έχει λογισμικό Linux, εφόσον είναι open source, μπορούμε να αλλάξουμε το λογισμικό του? Δηλαδή να βάλουμε πιο καινούρια έκδοση Linux, αφ' ενός για μεγαλύτερη παραμετροποίηση αφ' ετέρου για να πετάξω έξω την σαβούρα της Vodafone.

Το έχει δοκιμάσει κανένας? Και, εάν ναι, τότε τι διαφορά είδε? το GPS, λειτουργεί κανονικά?

γειά σας

Μπορεί να έχει linux-like Λειτουργικό αλλά δεν μπορείς να το "πειράξεις" ακόμη τουλάχιστον. Το GPS του παίζει σχετικά καλά

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

επαφες πως μπορουμε να κανουμε back up?επισης εχω back up απο κινητο νοκια πως γινεται να τις βαλω στο samsung?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

επαφες πως μπορουμε να κανουμε back up?επισης εχω back up απο κινητο νοκια πως γινεται να τις βαλω στο samsung?

 

τις εκανα οκ!

το εδωσα για αναβαθμιση στη vodafone γιατι οταν εβαζα σιμ αυτο εκανε επανεκκινησεις αλλα εχω το εξης προβλημα!οταν δεν λειτουργει η επιλογη πισω...τι μπορω να κανω?γνεται να κανω εγω αναβαθμιση?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πρίν απο λίγες ώρες πήρα το Η1 (συνηθισμένος αρκετά χρόνια με symbian ομολογώ πως έχω ξενερώσει λίγο.. :( )

Θα ήθελα να μάθω τα εξής

α) γίνετε να κάνω διαγραφή τα προφίλ ιντερνετ της vodafone που έχει ήδη μέσα?

β) Το samsung pc studio κολλάει τόσο πολύ σε όλους? Τίποτα δεν μπορώ να κάνω εκει μέσα (έχω windows7)

γ) Υπάρχει επιλογή να συνδέετε για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ μόνο απο wi-fi ? Είδα οτι το Οpera έχει επιλογή για προτίμηση σύνδεσης με wi-fi αλλα όποτε το ανοίγω το κινητό συνδέετε μεσω vodafone ακόμα και αν επιλέξω "Κινητό" κατα την εκκίνηση. (Ίσως επειδή έκανα το λάθος να δημιουργήσω account στο 360).

δ) Όταν συνδέετε στο ίνερνετ βγαίνουν τα 2 τόξα πάνω απο τo gprs σωστά? :X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πρίν απο λίγες ώρες πήρα το Η1 (συνηθισμένος αρκετά χρόνια με symbian ομολογώ πως έχω ξενερώσει λίγο.. :( )

Θα ήθελα να μάθω τα εξής

α) γίνετε να κάνω διαγραφή τα προφίλ ιντερνετ της vodafone που έχει ήδη μέσα?

β) Το samsung pc studio κολλάει τόσο πολύ σε όλους? Τίποτα δεν μπορώ να κάνω εκει μέσα (έχω windows7)

γ) Υπάρχει επιλογή να συνδέετε για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ μόνο απο wi-fi ? Είδα οτι το Οpera έχει επιλογή για προτίμηση σύνδεσης με wi-fi αλλα όποτε το ανοίγω το κινητό συνδέετε μεσω vodafone ακόμα και αν επιλέξω "Κινητό" κατα την εκκίνηση. (Ίσως επειδή έκανα το λάθος να δημιουργήσω account στο 360).

δ) Όταν συνδέετε στο ίνερνετ βγαίνουν τα 2 τόξα πάνω απο τo gprs σωστά? :X

 

α)Δεν νομίζω να γίνεται

β) Τι σου κολλάει; Δεν πετάει βέβαια κιόλας αλλά πάνω κάτω μπορώ να μπω σε όλες τις λειτουργίες.

γ) Αν έχεις βάλει προτίμηση σύνδεσης σε wi-fi, συνδεθείς πρώτα σε wi-fi και μετά πας να ανοίξεις την εφαρμογή Ιντερνετ, συνδέεται απευθείας μέσω wi-fi και όχι μέσω δικτύου κινητής.

Σημείωση ότι την διαδικασία με την προτίμηση σύνδεσης πρέπει να την κάνεις ξεχωριστά για όλες τις εφαρμογές που έχουν τέτοια επιλογή. Πχ. Web Player, Java Apps (Opera Mini) κτλ.

 

Αυτό που εσύ θες γίνεται με πλάγιο τρόπο. Πήγαινε ρυθμίσεις ->ρυθμίσεις δικτύου -> συνδέσεις Vodafone και φτιάξε νεό προφίλ με άσχετα στοιχεία. Πχ Ονομα -> κενό

Μετά πήγαινε στο Ιντερνετ και στις ρυθμίσεις Προφίλ Ιντερνετ επέλεξε Συνδέσεις Vodafone και από εκεί την νέα κενή σύνδεση που έφτιαξες. Μετά γυρνώντας τις Προτιμήσεις σύνδεσης σε συνδέσεις Wi-fi, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να συνδεθεί μέσω δικτύου κινητής.

δ) Ναι

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα Panosaoua, άψογος! :up:

 

Υ.Γ Τελικα το pc studio έτρεξε μόνο με συμβατότητα για XP sp3

 

Ok. Αντε καλορίζικο και να το συνηθίσεις γρήγορα.

Εγώ το PC Studio το τρέχω με συμβατότητα για Vista SP2.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, σας βγάζει καθόλου προβλήματα το κινητό αυτό? Γιατί έχω διαβάσει τα χειρότερα σχόλια. Θέλω να το πάρω αλλά...............
Link to comment
Share on other sites

Απο χτές που το έχω λίωσει κανένα.. Δουλεύει άψογα και γρήγορα αλλα δεν μπορώ να βρώ τίποτα σπασμένο :p μεγάλη πίκρα :lol:

Έχει ιδέα κανείς πως προσθέτουμε widgets? Κατέβασα κάποια , τα περνάω στο κιν αλλά δεν τα 'βλέπει΄ καν.

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Απορίες σχετικά με το κινητό:

1. Το browser κολάει kαθόλου, δεν σε πετά έξω?

2. Μπορείς να βλέπεις στο youtube βιδεάκια χωρείς προβλήματα?

3. Με τα sms όταν στέλνεις, είναι όλα okay?

4. Πιο firmware έχεις τώρα?

5. Στο facebook μπορείς να κάνεις chat?

 

Δοκείμασαι να βάλεις msn και να δεις αν λειτουργή κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Απο χτές που το έχω λίωσει κανένα.. Δουλεύει άψογα και γρήγορα αλλα δεν μπορώ να βρώ τίποτα σπασμένο :p μεγάλη πίκρα :lol:

Έχει ιδέα κανείς πως προσθέτουμε widgets? Κατέβασα κάποια , τα περνάω στο κιν αλλά δεν τα 'βλέπει΄ καν.

 

Τι εννοείς δεν τα βλέπει; Δεν προστίθενται στις εφαρμογές με τα εικονιδιά τους;

 

Απορίες σχετικά με το κινητό:

1. Το browser κολάει kαθόλου, δεν σε πετά έξω?

2. Μπορείς να βλέπεις στο youtube βιδεάκια χωρείς προβλήματα?

3. Με τα sms όταν στέλνεις, είναι όλα okay?

4. Πιο firmware έχεις τώρα?

5. Στο facebook μπορείς να κάνεις chat?

 

Δοκείμασαι να βάλεις msn και να δεις αν λειτουργή κανονικά.

 

1. Ναι συμβαίνει σε κάποιες σελίδες, ειδικά με flash.

 

2. Βιντεάκια βλέπεις (ανοίγει βέβαια η εφαρμογή Web player)

 

3. SMS όλα καλά ειδικά αν απενεργοποιήσεις την αναφορά παράδοσης. Είχα κάποια θέματα και την απενεργοποίησα.

 

4. Εγώ έχω το Κ5. Από ότι αναφέρεται το νέο firmware πλησιάζει να βγει σε κυκλοφορία.

5. Δεν μπαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες, πόσο ευχαριστημένος είσαι με το κινητό και τι σου λυπεί από το κινητό ?

 

Το κινητό σαν κάμερα, βίντεο και media player με έχει ικανοποιήσει αρκετά.

Η οθόνη είναι καταπληκτική.

Το GPS έτσι όπως δουλεύει με έχει απογοητεύσει. Ούτε συντεταγμένες δεν μπορείς να δεις, ακόμα και με το 360 ανοιχτό.

Το Ιντερνετ αν και φαίνεται υπέροχα λόγω της οθόνης κλείνει κάθε τρεις και λίγο. Είμαι σίγουρος ότι ευθύνεται το flash και το αστείο είναι ότι δεν κλείνει με τίποτε. Και με την αντίστοιχη επιλογή απο τις επιλογές πάλι εμφανίζει τα φλασάκια με οδυνηρά αποτελέσματα.

Σαν απόκριση στο τηλέφωνο δεν έχω θέμα αφού το βρίσκω αρκετά γρήγορο.

 

Αυτά πάνω κάτω είχα γράψει παλιότερα.

 

Σαν συσκευή και δυνατότητες είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος. Ακόμη περισσότερο με την σημερινή τιμή. (Πχ. η οθόνη του για μένα είναι πολύ καλύτερη από Iphone )

 

Το λειτουργικό έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης και παράλληλα και οι εφαρμογές είναι λίγες με σχετικά περιορισμένες δυνατότητες.

 

Αυτό που με χαλάει και περιμένω να φτιαχτεί άμεσα είναι το θέμα με την αναφορά των SMS και το Ιντερνετ που κλείνει όποτε του καπνίσει. (πάντως παίζει και η Οπερα Μίνι για όπου δεν μπορώ να μπω και θέλω να δω κάτι)

Link to comment
Share on other sites

Απο χτές που το έχω λίωσει κανένα.. Δουλεύει άψογα και γρήγορα αλλα δεν μπορώ να βρώ τίποτα σπασμένο :p μεγάλη πίκρα :lol:

Έχει ιδέα κανείς πως προσθέτουμε widgets? Κατέβασα κάποια , τα περνάω στο κιν αλλά δεν τα 'βλέπει΄ καν.

 

Στο τηλέφωνο πληκτρολόγησε *#35767# Θα βγει μια σελίδα με τρεις επιλογές. Επιλέγεις την τελευταία Allowed. Τώρα το τηλέφωνο θα βλέπει και θα εγκαθιστά widgets.

Link to comment
Share on other sites

Τα widgets είναι οι εφαρμογές που μπορείς να προσθέσεις στη συσκευή σου.

Για να δεις τις εφαρμογές στον υπολογιστή σου:

http://www.360.com -> Shop -> Apps

Για να τις δεις από το κινητό σου:

Applications (το δεξί πλήκτρο κάτω από την οθόνη του κινητού σου) -> Shop -> Apps

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι και πάλι την βοήθειά σας.

 

Μέσα από το site του vodafone360 επιλέγω κάποιες εφαρμογές από το shop και δίνω την εντολή να μου σταλούν στο κινητό μου.

1ον : Συνδέομαι με το wi-fi και όταν επιλέγω τον σύνδεσμο δεν μου ανοίγει καμία σελίδα.

2ον: Όταν επιλέγω τον σύνδεσμο που μου έρχεται στο κινητό (χωρίς να έχω συνδεθεί με wi-fi) συνδέετε μέσω GPRS και με παραπέμπει σε μία σελίδα η οποία μου ζητάει κάποιο κωδικό.

 

 

Με ποιό τρόπο θα μπορέσω να κατεβάσω apps από το shop?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με χαλάει και περιμένω να φτιαχτεί άμεσα είναι το θέμα με την αναφορά των SMS και το Ιντερνετ που κλείνει όποτε του καπνίσει. (πάντως παίζει και η Οπερα Μίνι για όπου δεν μπορώ να μπω και θέλω να δω κάτι)

 

Panos εμένα δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτα απο αυτά που αναφέρεις προς το παρόν (και ελπίζω και στο μέλλον)

Διόρθωση: το Οπερα κλείνει με μήνυμα σφάλματος σε όλες τις σελίδες φλασ πλέιρ η με ποπ απ παράθυρα.. @(*##

 

Στο τηλέφωνο πληκτρολόγησε *#35767# Θα βγει μια σελίδα με τρεις επιλογές. Επιλέγεις την τελευταία Allowed. Τώρα το τηλέφωνο θα βλέπει και θα εγκαθιστά widgets.

 

Το έκανα αλλά δεν άλλαξε τίποτα :worry:

 

Επειδή είδα κάποιος ρωτούσε αν μπορεί να μεταφέρει κάπως τις επαφές του από ΝΟΚΙΑ , είναι πολύ απλό: Μαζική αποστολή ΟΛΩΝ των επαφών με bluetooth . σε 2 λεπτά μου πέρασε 300 επαφές ακριβώς όπως τις είχα ακόμα και οι εικόνες τους .

 

 

ΥΓ. Κάτι που με τρελαίνει , πώς μπορω στο ΧΤ9 να προσθέσω λέξη που δεν αναγνωρίζει απο μόνο του. Δεν είναι δηλαδή σε αυτές που προτείνει? :angry:

Διόρθωση: Τελικά τις προσθέτει μόνο του αφού τις γράψεις χωρίς ΧΤ9

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι και φίλες.

Απέκτησα και εγώ το Η1 την περασμένη τρίτη. Απο τότε δεν έχω καταφέρει να ησυχάσω ούτε ένα λεπτό και για να πώ την αλήθεια το μετάνιωσα που πήρα τη συγκεκριμένη συσκευή. Εντάξει δε λέω μπορεί η συσκευή να έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά, αλλά τι να το κάνεις όταν μια απο τις βασικές λειτουργίες που έχει ακόμα και ένα κινητό των 20€, στη δικιά μου συσκευή δεν μπορεί να λειτουργήσει; Μιλάω φυσικά για το θέμα των μυνημάτων (SMS). Η ιστορία έχει ώς εξής. Αγόρασα την συσκευή την περασμένη Τρίτη. Απο την πρώτη κιόλας μέρα άρχισε το θέμα με τα μυνήματα. Απο την αρχή ενεργοποίησα την αναφορά παράδοσης μυνημάτων (που να ήξερα οτι υπάρχει θέμα με αυτό). Στην αρχή έστειλα δύο μυνήματα για τα οποία ποτέ δεν μου ήρθε αναφορά παράδοσης. Απο εκεί αρχίζει το βάσανο. Η απάντηση στο δεύτερο μύνημα που μου έστειλαν δεν ήρθε. Απο εκεί και πέρα να μή μπορώ να στείλω μύνημα. Να πατάω αποστολή και να κολάει σε κατάσταση αποστολής. Κάποια απο αυτά τα μυνήματα έφτασαν στον προορισμό τους και κάποια όχι, ενώ σε εμένα εμφάνιζε ή οτι το μύνημα είναι σε αποστολή ή αποτυχία. Άρχισε μια τηλεφωνική επικοινωνία με τη Vodafone. Πραγματικά είμαι συνδρομητής της Vodafone απο το 1999 και τόσα τηλέφωνα που τους έκανα αυτές τις μέρες δεν τα έχω κάνει τόσα χρόνια... Ταυτόχρονα ψάχνωντας στο internet για λύση βρήκα και το συγκεκριμένο forum.

Εγκατέστησα απο την πρώτη στιγμή το PC Studio και δοκίμασα εξ' αρχής να κάνω αναβάθμιση της συσκευής μου. Όμως το πρόγραμμα μου έβγαζε συνεχώς την ένδειξη δεν υπάρχει νεότερη έκδοση για την συσκευή σας και οτι η έκδοση λογισμικού που ήταν εγκατεστημένη ήταν η τελέυταία. Δε ξέρω για ποιό λόγο. Επικοινωνία συνεχώς με τη Vodafone. Εκεί μου αναφέρουν οτι γνωρίζουν το πρόβλημα, και ότι μέσα σε δυο μήνες θα κάνει η εταιρεία αναβάθμιση λογισμικού για το H1. Ναι αλλά μέχρι τότε; Ένας απο όλους τους τεχνικούς που μίλησα με ρώτησε βέβαια αν έχω κάνει αναβάθμιση της συσκευής, και του είπα τι μύνημα μου εμφανίζει και δε μπορώ να κάνω. Μου είπε να απενεργοποιήσω την αναφορά μυνημάτων. Μα εγώ θέλω να έχω αναφορά μυνημάτων... Το θεωρώ απαραίτητο κατά την άποψή μου. Η επόμενη κίνηση που ήταν είναι να απενεργοποιήσω τη συσκευή να βγάλω τη μπαταρία, να τη ξαναβάλω και να ενεργοποιήσω ξανά. Διαπιστώνω ότι κάθε φορά με την παραπάνω διαδικασία μπορώ να στείλω μόνο ένα μύνημα. Μετά πάλι τα ίδια. Και φυσικά όυτε λόγος για αναφορά παράδοσης, και για την λήψη της απάντησης που μου έστελνε ο παραλήπτης του μυνήματός μου.

Τα μαζεύω όλα και πάω στο κατάστημα της Vodafone που πήρα τη συσκευή. Εκέι αρχίζει ένας άλλος τραγελαφικός για εμένα κύκλος. Οι άνθρωποι απο τι έχω καταλάβει πουλάνε ενα προιόν που δε μπορούν και δε ξέρουν να το υποστηρίξουν. Ο πωλητής να παίρνει τηλέφωνο την τεχνική υποστήριξη, να συμβουλεύεται τον συνάδελφο που έχει το Η1 κλπ κλπ. Μου είπαν φυσικά ξανά να απενεργοποιήσω την αναφορά παράδοσης και να βάζω σε κάθε μύνημα *# μπροστά άν θέλω να μου έρχεται αναφορά. Αδιανόητο νομίζω... Τους ανέφερα το πρόβλημα με την αναβάθμιση. Μου είπαν οτι δε μπορεί να έχει την τελευταία έκδοση επάνω, όπως ήταν απόλυτα φυσικό. Ωραία τους λέω, αφού εμένα απο το σπίτι δε μου την κάνει να την κάνουμε απο εδώ. Απάντηση; Δεν γίνεται γιατί το κατάστημα δεν έχει τεχνικό, και εκτός αυτού οι υπολογιστές του καταστήματος δεν έχουν πρόσβαση στο Internet... Με τα πολλά μιάς που η συσκευή ήταν ολόφρεσκη (ακόμα με τις ζελατίνες επάνω), μου την αντικατέστησαν με μια καινουργια. Εκεί συνεχίζεται η ιστορία.

Σήμερα λοιπόν βάζω την κάρτα μου και ενεργοποιώ την νέα συσκευή. Πάλι πρόβλημα με τα μυνήματα, ενώ διαπιστώνω οτι το πρόβλημα υφίσταται και με απενεργοποιημένη την αναφορά παράδοσης. Τηλέφωνο στη Vodafone όπου ο τύπος μου λέει οτι το ξέρουν το πρόβλημα, και ετοιμάζουν νέο λογισμικό και μέχρι τότε υπομονή. Του λέω για αναβάθμιση, και μου απαντάει ότι αναβάθμιση απο το σπίτι δε μπορεί να γίνεια και να το πάω στο κατάστημα, να το πανε στο service να μου την κάνουν. Αγανάκτησα και η αλήθεια είναι οτι τα έψαλα για τα καλά στο παλικάρι. Στη συνέχεια το συνδέω στο PC Studio και μετά απο πολλές προσπάθειες γίνεται η αναβάθμιση. Τότε αρχίζει να λειτουργεί κανονικά. Ενεργοποιημένη η αναφορά, στέλνει μυνήματα, έρχεται η αναφορά, έρχονται οι απαντήσεις! Όμως η χαρά μου κράτησε πολύ λίγο. Μετά απο κάποια μυνήματα επανερχόμαστε στα ίδια. Βάζω το κινητό του αδερφού μου δίπλα και του στέλνω μυνήματα. Βλέπω οτι τα λαμβάνει την ίδια ώρα που στο δικό μου κολλάει η αποστολή. Απάντηση σε εμένα δεν έρχεται με τίποτα. Ακόμα και με απενεργοποιημένη την αναφορά τα ίδια. Ακόμα και με επανεκινήσεις τα ίδια. Έχω φτάσει σε απόγνωση.

Μα είναι κατάσταση αυτή; Είναι δυνατόν ένα κινητό να παρουσιάζει τέτοια προβλήματα και αυτοί να μένουν ατάραχοι; Φυσικά τους ζήτησα να το επιστρέψω και να πάρω μια αλλη συσκευή πληρώνοντας τη διαφορά. Δεν γίνεται λέει. Είναι δυνατόν να έχεις ένα κινητό τελευταίας τεχνολογίας και να μην μπορείς να στείλεις μύνημα; Και τι παει να πεί απενεργοποίησε την αναφορά και βάλε *#; Στο 1990 είμαστε ή στο 2010; Εγώ θεωρώ απαραίτητο να έχω αναφορά παράδοσης και χωρίς αστεράκια και ιστορίες.

Και λέω και το άλλο, είναι αυτή συμπεριφορά μιας εταιρείας κινητής τηλεφωνίας; Πλασάρει ενα αποκλειστικό προιόν που δεν μπορεί να το υποστηρίξει; Να σου λένε ουσιαστικά γνωρίζουμε το πρόβλημα αλλά δεν έχουμε λύση; Αφού το γνωρίζουν τόσο καιρό γιατί αφήνουν τη συσκεύη να κυκλοφορεί στο εμπόριο; Ας την αποσύρουν και όταν επιτέλους λύσουν το θέμα ας την ξαναβγάλουν. Σημείωση οτι το τηλέφωνο αυτό το χρησιμοποιώ και για τη δουλειά μου και δε μπορώ να τρέχω κάθε τρείς και λίγο για αυτό. Στο κάτω κάτω ας μου δώσουν την επιλογή να το επιστρέψω και να πάρω μια άλλη συσκευή της επιλογής μου πληρώνοντας την διαφορά. Πραγματικά είναι απαράδεκτοι...

Συγνώμη για ο μέγεθος του μυνήματος αλλά έχω βγεί απο τα ρόυχα μου...

Αν μπορεί κάποιος να προτείνει κάτι που μπορεί να λύσει το πρόβλημα τον ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

 

Πριν πας να αγοράσεις κάτι πρώτα να το ψάξεις και μετά να κάνεις την κίνηση. Όλοι έχουμε αυτό το πρόβλημα (εκτός από μένα που ακόμα δεν το έχω αγοράσει και μάλλον από δευτέρας θα το πάρω)

 

Για τώρα υπομονή μέχρι το καινούριο firmware...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...