Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό όχι δεν είναι free. Η χρήση του εντούτοις αποτελεί μονόδρομο.

 

.

ok athanaso77. είσαι πολύ άμμεσος. σ'ευχαριστώ.

 

και μια διευκρίνηση για το NoData.

 

έκανα disabled το vodafone web.

αυτό σημαίνει ότι δεν θα ξανασυνδεθεί απο μόνο του και κάθε φορά που θέλω να συνδεθώ θα το κάνω enabled? σωστά;;;

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και καλη εβδομαδα.

εδω κ λιγες ωρες παιδευομαι με την energy κ εχω ενα προβλημα με οτι radio κ να περασω το κιν οταν ανοιγει δεν μου ζηταει πιν κ πρεπει να παω μεσω commManager κ να το ενεργοποιησω μονος μου. τα ραδιο τα περναω πριν την ρομ κ παντα με task29 κ παντα κανω 2 hard reset.

ευχαριστω εκ'των προτερων για την οποια βοηθεια.

 

 

 

τσεκαρε λιγο το BsB tweaks,τι ρυθμισεις εχει κ ενεργοποιησε το stk .

 

πες μας αν βρηκες ακρη.εγω δεν εχω ποτε πιν στα κινητα μου,μονο κωδικο ασφαλειας..

 

μιας κ οποιος παρει το κινητο μου το πρωτο που θα κανει θα ειναι να πεταξει την καρτα sim απο το τηλ κ να βαλει την δικη του...οποτε προς τι το πιν?;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν φταιει η ρομ στο πληκτρολογιο.κανε αυτο που λεω με το πκηκτρολογιο που εχει δωσει ο Γιαννης (και που σημερα ειδα οτι ειναι δουλεια του Αθηναιου,ευχαριστουμε πολυ!)

δεν ειναι στο πρωτο ποστ το δικο μου η δεν βλεπω εγω?

 

εδω ειναι ολα τα πληκτρολογια μου επίσημα και ελληνικα

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=4433326&postcount=1

 

ειναι απο το τπ2 αλλα λειτουργει ακριβως το ιδιο

δεν ξερω αν το ελληνικο του hd2 μηπως ειναι πιο καινουριο.. αν και το 2.1.2011 ειναι πολυ καινουριο τοσο που παιζει το HD2 να εχει παλιοτερο... :X

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι στο πρωτο ποστ το δικο μου η δεν βλεπω εγω?

 

εδω ειναι ολα

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=4433326&postcount=1

 

ειναι απο το τπ2 αλλα λειτουργει ακριβως το ιδιο

δεν ξερω αν το ελληνικο του hd2 μηπως ειναι πιο καινουριο.. αν και το 2.1.2011 ειναι πολυ καινουριο τοσο που παιζει το HD2 να εχει παλιοτερο... :X

 

φιλε μου αυτο που ειχε δωσει ο Γιαννης,ηταν το δικο σου και σε ευχαριστουμε πολυ για την δουλεια σου:)

 

στο καιζερ δεν σε ειχα προλαβει,μιας κ ειχα το hd1 κ το iphone,αλλα μια δουλεια σου για αυτο,την εχω δοκιμασει μιας κ το καιζερ το εχω ακομη;)

 

ps

@Γιαννη αν μπορεiς προσθεσε το πληκτρολογιο του Κωνσταντινου στο ΄1ο ποστ γιατι ολο κ πιο πολυ θα χρειαζεται οπως πανε οι ρομς στα 6.5.χ

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αυτό σημαίνει ότι δεν θα ξανασυνδεθεί απο μόνο του και κάθε φορά που θέλω να συνδεθώ θα το κάνω enabled? σωστά;;;

 

Σωστά.....

 

δεν ειναι στο πρωτο ποστ το δικο μου η δεν βλεπω εγω?

 

εδω ειναι ολα τα πληκτρολογια μου επίσημα και ελληνικα

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=4433326&postcount=1

 

ειναι απο το τπ2 αλλα λειτουργει ακριβως το ιδιο

δεν ξερω αν το ελληνικο του hd2 μηπως ειναι πιο καινουριο.. αν και το 2.1.2011 ειναι πολυ καινουριο τοσο που παιζει το HD2 να εχει παλιοτερο... :X

 

Φυσικά προστέθηκε στο πρώτο post. Είναι κάτι που δεν έγινε άμεσα μιας και έπρεπε να δοκιμαστεί από τους χρήστες και να πάρουμε το ανάλογο feedback.

 

Ευχαριστούμε τον Κωνσταντίνο! ;)

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε λιγο το BsB tweaks,τι ρυθμισεις εχει κ ενεργοποιησε το stk .

 

πες μας αν βρηκες ακρη.εγω δεν εχω ποτε πιν στα κινητα μου,μονο κωδικο ασφαλειας..

 

μιας κ οποιος παρει το κινητο μου το πρωτο που θα κανει θα ειναι να πεταξει την καρτα sim απο το τηλ κ να βαλει την δικη του...οποτε προς τι το πιν?;)

 

Δημητρη κ το πιν που απενεργοποιησα κ παλι μια απο τα ιδια κ το stk ειναι ενεργοποιημενο. δεν βρισκω ακρη με οτι κ να κανω κ σκετο το ραδιο ξαναπερασα αφου ειχα περασει την ρομ αλλα τζιφος. κριμα γιατι ειναι πολυ καλη κ γριγορη κ δεν θελω να την βγαλω

γιατι ολα φενονται διαφορετικα μετα τις 14,000r.p.m ....:X

valentino οπου και να πας εγω μαζι σου!!!!

παντα φιλικα

πανα ω της

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα παρακαλούσα να αποφεύγουμε τη γραφή SMS και να γράφουμε ολόκληρες τις λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δείτε εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη κ το πιν που απενεργοποιησα κ παλι μια απο τα ιδια κ το stk ειναι ενεργοποιημενο. δεν βρισκω ακρη με οτι κ να κανω κ σκετο το ραδιο ξαναπερασα αφου ειχα περασει την ρομ αλλα τζιφος. κριμα γιατι ειναι πολυ καλη κ γριγορη κ δεν θελω να την βγαλω

 

 

 

δεν καταλαβαινω την εμμονη σας με το πιν...αφου δεν υπαρχει καμια ασφαλεια στα κινητα με αυτο,γιατι το χρησιμοποιειτε?

προσπαθησε να το καταργησεις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δημήτρη στα κινητά μπορεί να μην παρέχει ασφάλεια, παρέχει όμως στη σύνδεση με τον provider για ανεπιθύμητες χρεώσεις εάν βρεθεί σε λάθος χέρια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οταν το κρατας σε portrait Ομως εχει πληκτρολογια qwerty, η εχει το κλασσικο απο 1 ως 9 που καθε αριθμος αντιστοιχει σε 3 χαρακτηρες? Αν ισχυει το πρωτο καλως. :)

 

Ειναι το κλασσικο απο 1 εως 9

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη στα κινητά μπορεί να μην παρέχει ασφάλεια, παρέχει όμως στη σύνδεση με τον provider για ανεπιθύμητες χρεώσεις εάν βρεθεί σε λάθος χέρια.

 

το σεβομαι Γιαννη,αλλα αν χασω ενα κινητο σαν το λεο μου,με οτι εχω μεσα...:cry: το τελευταιο που θα με νοιαξει θα ειναι μην χρησιμοποιησουν την sim μου:) ππυ με μια απλη κληση απλα την ακυρωνεις...ασχετα αν η δικη μου ειναι sim max κ εχει μεσα 4 διαφορετικους αριθμους(wind,cosmokarta,whatsup,cosmote συνδεση κλπ) και μπορω να "γραψω μεχρι 12 !

 

εγω το καταλαβαινω,να εχω πιν,που δεν εχω...

 

@Παναγιωτη,μηπως ειναι φιλε μου το κινητο σου σε κατασταση πτησης?

 

τσεκαρισε το ρε φιλε γιατι εμενα μου δουλευει κανονικα το πιν(κοιτα τι με βαζεις να κανω :lol:)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μιας κ οποιος παρει το κινητο μου το πρωτο που θα κανει θα ειναι να πεταξει την καρτα sim απο το τηλ κ να βαλει την δικη του...οποτε προς τι το πιν?;)

Χρησιμοποιώ εδώ και δύο χρόνια το sprite terminator. Δεν είναι μόνον το κινητό αλλά τα στοιχεία που έχει μέσα του (ewallet, PIM κ.λ.π) που αξίζουν περισσότερο.

Κλειδώνει σε αλλαγή κάρτας, κάνει format με SMS από άλλο κινητό, σου στέλνει τις κλήσεις που έχει κάνει και τα νούμερα και πολλά άλλα.

Φιλικά Τάκης

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω κι εγώ την energy τώρα αλλά μου παγώνει κάποιες φορές το κινητό και δεν κάνει τίποτα! Πρέπει να βγάλω μπαταρία για να συνέλθει! Στην αρχή υπέθεσα πως φταίει το ράδιο 2.09.51.03 και το άλλαξα στο 2.07.50 αλλά μου το ξανακάνει! Τι μπορεί να φταίει?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ εδώ και δύο χρόνια το sprite terminator. Δεν είναι μόνον το κινητό αλλά τα στοιχεία που έχει μέσα του (ewallet, PIM κ.λ.π) που αξίζουν περισσότερο.

Κλειδώνει σε αλλαγή κάρτας, κάνει format με SMS από άλλο κινητό, σου στέλνει τις κλήσεις που έχει κάνει και τα νούμερα και πολλά άλλα.

Φιλικά Τάκης

 

 

ειναι δοκιμασμενο αυτο Τακη?γιατι αν ειναι οπως τα λες,ειναι πραγματικο εργαλειο!!

Δοκιμάζω κι εγώ την energy τώρα αλλά μου παγώνει κάποιες φορές το κινητό και δεν κάνει τίποτα! Πρέπει να βγάλω μπαταρία για να συνέλθει! Στην αρχή υπέθεσα πως φταίει το ράδιο 2.09.51.03 και το άλλαξα στο 2.07.50 αλλά μου το ξανακάνει! Τι μπορεί να φταίει?:confused:

 

bad flash μου μυριζει φιλε μου,αν στο κανει με γυμνη την ρομ χωρις να εχεις βαλει τπτ! η ρομ μου δουλευει απλα ΑΨΟΓΑ! απο το τηλ ποσταρω ολη μερα;)

 

ξανα φλασαρισε την απο την αρχη κ μετα απο καθε φλασαρισμα,κανουμε ΠΑΝΤΑ HARD RESET :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εβαλα κατι προγραμματακια στο κινητο και μου βγαζει οτι πρεπει να αναβαθμισω το Microsoft .NET Compact Framework που θα το βρω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εβαλα κατι προγραμματακια στο κινητο και μου βγαζει οτι πρεπει να αναβαθμισω το Microsoft .NET Compact Framework που θα το βρω?

 

 

στο 1ο ποστ φιλε μου ;)

 

 

@Τακη,αυτη η εφαρμογη οπως κ πολλες παρομοιες,δεν ειχαν τυχη ποτε στα wm...αν αυτος που σου παρει το τηλ ξερει λιγα πραγματα,κανει hard reset (με συνδοιασμο πληκτρων και οχι μεσα απο την συσκευη) και ολα τελος ;) αντε βρες τον μετα...

 

μια εφαρμογη παλιοτερα,ειχε την δυνατοτητα,να μαγειρευτει ΜΕΣΑ στην ρομ,μαζι με τις ρυθμισεις της (κωδικους,αριθμο ειδοποιησης κλπ) αλλα ποσοι μπορουν να το κανουν αυτο ?...αν θυμαμαι καλα την ελεγαν ultimate theft alert η καπως ετσι...μετα ομως απο καθε hard reset,εχανε τις ρυθμισεις οποτε...τζιφος...

 

μια αλλη παλι πιο παλια ακομη,υποστηριζοταν απο τους κατασκευαστες της,οτι δεν εφευγε ουτε με hard reset,κατι που ηταν πολυ ευοιωνο τοτε...αλλα δυστυχως τπτ...εκεινη την ειχα αγορασει κ μετα την εγκατασταση της,εκανα hr κι ειδα οτι ηταν απατη...ζητησα τα λεφτα μου πισω...αλλα προταθηκανε να μου στειλουν κατι αλλο :p αλλα ειχα τετοια...

 

ειναι η φυση του λειτουργικου τετοια,που δεν στηριζουν τετοιες εφαρμογες...ενα hr,ενα φλασαρισμα-αναβαθμιση ρομ και ολα χανονται...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν ξερω αν το ελληνικο του hd2 μηπως ειναι πιο καινουριο.. αν και το 2.1.2011 ειναι πολυ καινουριο τοσο που παιζει το HD2 να εχει παλιοτερο... :X

 

Ενδεχομένως να είναι όντως παλαιότερο, μήπως όμως είναι και μικρότερο σε μέγεθος; Και ρωτάω γιατί ενδεχομένως το πληκτρολόγιο του TP2 να περιέχει και τα κατάλληλα αρχεία για το hardware keyboard κάτι που εδώ φυσικά δεν χρειάζεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε κανένας την artemis v10

έχω περασμένη την v.8 και σκέφτομαι

να πάω στη v.10 . κανένας που την πέρασε να

μας πει εντυπώσεις ?

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

στο 1ο ποστ φιλε μου ;)

@Τακη,αυτη η εφαρμογη οπως κ πολλες παρομοιες,δεν ειχαν τυχη ποτε στα wm...αν αυτος που σου παρει το τηλ ξερει λιγα πραγματα,κανει hard reset (με συνδοιασμο πληκτρων και οχι μεσα απο την συσκευη) και ολα τελος ;)

..

Δημήτρη μου αυτό το hard reset αξίζει περισσότερο από τα 600 € της συσκευής.

2008 στους Ολυμπιακούς χάνω ένα ΕΤΕΝ και έπρεπε από Πεκίνο να ακυρώσω κάρτες και ν'αλλάξω κωδικούς σε internet banking. Αν και είχα τετραψήφιο κωδικό στο ewallet, αλλά κάτι μ' έτρωγε μέσα μου. Καταλαβαίνεις σπατάλη χρόνου. Τώρα μπορώ να κάνω format της συσκευής μέσω SMS.

Φιλικά Τάκης

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη μου αυτό το hard reset αξίζει περισσότερο από τα 600 € της συσκευής.

2008 στους Ολυμπιακούς χάνω ένα ΕΤΕΝ και έπρεπε από Πεκίνο να ακυρώσω κάρτες και ν'αλλάξω κωδικούς σε internet banking. Αν και είχα τετραψήφιο κωδικό στο ewallet, αλλά κάτι μ' έτρωγε μέσα μου. Καταλαβαίνεις σπατάλη χρόνου. Τώρα μπορώ να κάνω format της συσκευής μέσω SMS.

Φιλικά Τάκης

 

 

σιγουρα φιλε μου αξιζει πολλα περισσοτερα απο τα 600ε καθε συσκευης κ δεν το συζηταω!

 

θα το δοκιμασω στην 1η ευκαιρια:) το εχω κατεβασει ηδη ;) ευχαριστουμε για την ενημερωση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτη η καινουρια nrg ειναι με τα 576mb? Σκεφτομαι να την φλασαρω αν και με την 1.5.2 που εχω τωρα δεν εχω κανενα προβλημα, απλα σε δουλεια να βρισκομαστε!!

Επισης πρεπει να περασω πρωτα αλλο hspl η αυτο που περασα την 1.5.2 κανει την δουλεια του?

Και κατι τελευταιο, πρωτα πρεπει να φλασαρουμε το ραδιο και μετα τη ρομ η πρωτα τη ρομ και μετα το ραδιο? :O

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω κι εγώ την energy τώρα αλλά μου παγώνει κάποιες φορές το κινητό και δεν κάνει τίποτα! Πρέπει να βγάλω μπαταρία για να συνέλθει! Στην αρχή υπέθεσα πως φταίει το ράδιο 2.09.51.03 και το άλλαξα στο 2.07.50 αλλά μου το ξανακάνει! Τι μπορεί να φταίει?:confused:

 

μια απο τα ιδια...! :(

 

λες να φταει το HSPL? εχω το 2.08

Link to comment
Share on other sites

@athanasso77: χιλια συγνωμη πραγματικα δεν εγινε κατι επιτηδες .

 

 

Δημητρη ευχαριστω για ολα (και για τις αποριες για το igo) τελικα εφτιαξε μετα απο 5 συνεχομενα task29 και φλασαρισμα απο καρτα και οχι μεσω υπολογιστη οπως πριν.Ποσο δικιο εχεις οταν λες απο καρτα φλασαρισμα.....

γιατι ολα φενονται διαφορετικα μετα τις 14,000r.p.m ....:X

valentino οπου και να πας εγω μαζι σου!!!!

παντα φιλικα

πανα ω της

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται στην energy να αυξησουμε το μεγεθος της γραμματοσειρας στο τηλεφωνο οπου φαινονται οι επαφεσ???????
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Την δοκιμαζω απο προχθες την energy που λεει ο Δημήτρης.

Το σιγουρο ειναι οτι προκειται για οτι πιο γρηγορο εχω δει, πλην του Κωνσταντινου που δεν την εχω δοκιμασει ακομα.

 

Τυχαινει να βρισκομαι με 2 HD2 συσκευες αυτες τις μερες και μπορω να κανω αμεσες συγκρισεις.

Συγκρινα λοιπον αρχικα την miri με την Αρτεμις 7 που ειχε ο ανηψιος μου.

Σε οτιδηποτε κι αν εκανα του miri ηταν ενα τσακ πισω.

 

Μετα περασα στο δικο μου την energy και συγκρινα παλι με την Αρτεμις αλλα αυτη την φορα την V10.

Μεγαλη διαφορα σε ταχυτητα.

Στον χρονο απο επανεκινηση η energy ειχε πολυ μεγαλη διαφορα υπερ της.

Το ιδιο και στα περισσοτερα προγραμματα ειδικα οταν ανοιγαν απο τερματισμο και οχι απο minimise.

 

Παμε στα αρνητικα:

Δεν μ αρεσει που εχει βαλει δικο του θεμα.

Καποια προγραμματα δεν θα τα ηθελα μεσα στην ρομ.

 

Μου εκανε 2 κολληματα οχι σε καποια εφαρμογη, αλλα καθως επανεφερα την συσκευη απο sleep με τον slider.

 

Μια φορα μπερδεψε τα mails με τα sms. Δηλαδη παταγα να δω τα εισερχομενα mails και με πηγαινε στα εισερχομενα sms. με επανεκινηση λυθηκε.

 

Δεν μ αρεσει το ελληνικο πληκτρολογιο που υπαρχει. Δεν ειναι κεντραρισμενα καλα τα γραμματα και το πληκτρο του διαστηματος ειναι τεραστιο.

 

Θα την ξαναφλασαρω να δω μηπως κατι δεν πηγε καλα γιατι με τοσα προγραμματα που εχει μεσα θελει χρονο να φλασαριστει και μπορει να στραβωσει κατι.

 

Η μπαταρια σιγουρα με τοσους ιππους που δινει η ρομ πεφτει πιο γρηγορα αλλα εχουμε και εφεδρικες αν δεν ειμαστε καπου με ρευμα:)

 

φιλε μου μπορεις να τεσταρεις την δικια μου ρομ σε συγκριση με αρτεμης και με ενερτζη?

 

σιμερα η αυριο ανεβαζω ρομ με μερικα φιξακια...

 

περιμενω απαντηση ευχαριστω...

 

 

 

 

Ενδεχομένως να είναι όντως παλαιότερο, μήπως όμως είναι και μικρότερο σε μέγεθος; Και ρωτάω γιατί ενδεχομένως το πληκτρολόγιο του TP2 να περιέχει και τα κατάλληλα αρχεία για το hardware keyboard κάτι που εδώ φυσικά δεν χρειάζεται.

 

δεν νομιζω.. αλλα θα ανεβάσω ενα cab συντομα διαφορετικα η ρομ μου εχει το ελληνικο HD2 πληκτρολογιο χεχεχε

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...