Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

stendor,

to site το γνωριζω αλλα ελεγα μπας και.......λεμε τωρα.....αν υπηρχε κατι τις!

 

Αλλες οδηγιες χρησης της εφαρμογης?

 

μηπως ξερεις σχετικα με τις χρεωσεις και τον coreplayer?

 

Mηπως το παρακατω αρχειακι κανει για το συγκεκριμενο κινητο ή ειναι παλια έκδοση?

 

Να προσθεσω κ αλλη μια ερωτηση (ισως χαζη):

Αν θελω να εκαταστησω μια εφαρμογη σε νοκια Ε72, Τι πρεπει απο τα 2 να ειναι

(εκτος απο symbian s60 3rd edition) OS 9.1 ή 9.2?

 

Πρεπει να βαλω antivirus στο κινητο?

ΤΟ Kaspersky Anti-Virus Mobile - Symbian OS 9.1 ειναι καλο?

 

Ευχαριστω!

Edited by akaliptos_13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οποιαδήποτε εφαρμογή είναι για 3rd edition κάνει για το Ε72.

Antivirus δεν υπάρχει λόγος να βάλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειδα σημερα στην εφημεριδα Τα Νεα διαφημιση που αναφέρει ότι έβγαλαν εφαρμογή για νοκια. την έχει βρει κανεις? εψαξα στο ovi store που υποτίθεται πως υπάρχει αλλά δεν την βρήκα...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος;Σε ποια εφαρμογή αναφέρεσαι;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος;Σε ποια εφαρμογή αναφέρεσαι;

 

Προκειται για εφαρμογη της εφημερίδας Τα Νεα για Νοκια κινητά όπως λέει για να διαβάζεις το περιεχόμενο της εφημερίδας.

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για εφαρμογη της εφημερίδας Τα Νεα για Νοκια κινητά όπως λέει για να διαβάζεις το περιεχόμενο της εφημερίδας.

 

https://store.ovi.com/applications

δες εδω

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω, το εψαξα ήδη εκεί αλλά επειδή δεν μπόρεσα να το βρω. ρώτησα μηπως καποιος το έχει εγκαταστήσει ήδη να μας πει πως το βρήκε. εψαξα ως "τα νεα" αλλα και "ta nea" αλλα τιποτα... ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μετά τη χρήσιμη υπόδειξη του impreza_sti για πρόγραμμα ηχογράφησης συνομιλίας,εγκατέστησα το Killer.Mobile.TotalRecall.v4.2.0. όντως κάνει ηχογράφηση αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ότι στο δικό μου κινητό Nokia 6710 Navigator ακούγεται το μπιπ,δεν ξέρω αν αυτό διορθώνεται επίσης για να γράψει πρέπει να το έχω ανοικτό το πρόγραμμα να τρέχει στο παρασκήνιο,μήπως γίνεται να το ενεργοποιώ εγώ όποτε θέλω,αν γνωρίζει κάποιος κάτι να με βοηθήσει με τις ρυθμίσεις του προγράμματος,ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποια έκδοση του x-plore που να υποστηρίζει ελληνικα; έβαλα απ'τα γνωστα μαγαζιά την 1.43 αλλά οποίος φάκελος είναι με ελληνικούς χαρακτήρες τον εμφανίζει με ερωτηματικά.

Απ'ότι θυμάμαι πάντως η παλιότερη 1.22 υποστήριζε κανονικά τα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποια έκδοση του x-plore που να υποστηρίζει ελληνικα; έβαλα απ'τα γνωστα μαγαζιά την 1.43 αλλά οποίος φάκελος είναι με ελληνικούς χαρακτήρες τον εμφανίζει με ερωτηματικά.

Απ'ότι θυμάμαι πάντως η παλιότερη 1.22 υποστήριζε κανονικά τα ελληνικα

 

Aν θυμάμαι καλά η τελευταία έκδοση που υποστήριζε την ελληνική μετάφραση είναι η 1.30 (ίσως και η 1.35).

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποια έκδοση του x-plore που να υποστηρίζει ελληνικα; έβαλα απ'τα γνωστα μαγαζιά την 1.43 αλλά οποίος φάκελος είναι με ελληνικούς χαρακτήρες τον εμφανίζει με ερωτηματικά.

Απ'ότι θυμάμαι πάντως η παλιότερη 1.22 υποστήριζε κανονικά τα ελληνικα

Υποστηρίζει κανονικά Ελληνικά, απλά θα πρέπει να αλλάξεις μια ρύθμιση, θα πας στο Menu > Tools > Configuration > Use system fοnts και θα το επιλέξεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Λοιπον εκανα λογαριασμο μεσω κινητου στη nokia για να μπορεσω να κατεβασω την εφαρμογη windows live messenger-msn, απο το καταστημα ovi (δωρεαν)!

 

Εγινε κανονικα εγκατασταση αλλα οταν παω να μπω msn λεει οτι

''Δεν συνδεθηκε κ οτι ενδεχεται να οφειλεται στην υπηρεσια ή δεν υπαρχει καλη ληψη

στο σημειο που ειμαι'' παρ'όλο που εκει που ειμαι εχει καλο σημα 3G!

 

Μηπως ξερει κανεις τιποτα?

 

Ευχαριστω....

 

οκ το διορθωσα!

 

καλησπερα κ παλι...

 

Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να ''καθαριζει'' το κινητο

χωρις πριν να εγκαταστησω το python.

 

Κατεβασα το rescleanup.py αλλα απ οτι καταλαβα επρεπε πρωτα να εγκαταστησω το python.

 

Ευχαριστω....

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειδα σημερα στην εφημεριδα Τα Νεα διαφημιση που αναφέρει ότι έβγαλαν εφαρμογή για νοκια. την έχει βρει κανεις? εψαξα στο ovi store που υποτίθεται πως υπάρχει αλλά δεν την βρήκα...

Yπάρχει κανονικά στο ovi store, βγαίνει στα προτεινόμενα, πολύ εύχρηστη κ περιεκτική.Τη χρησιμοποιώ πολύ συχνά στο Ε71.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κανονικά στο ovi store, βγαίνει στα προτεινόμενα, πολύ εύχρηστη κ περιεκτική.Τη χρησιμοποιώ πολύ συχνά στο Ε71.

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να το κατεβάσω γιατι μένω Αγγλία και μου βγαζει μηνυμα οτι δεν είναι διαθέσιμο στην χωρα μου! Ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ να το κατεβάσω γιατι μένω Αγγλία και μου βγαζει μηνυμα οτι δεν είναι διαθέσιμο στην χωρα μου! Ελεος...

 

προσπάθησε να στην στήλη άλλως την εφαρμογή απο Ελλάδα στον αριθμό του κινητού σου

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει εξαγωγη vcf ή csv ενος αρχειου τις επαφες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το Contacts Transfer αν και εχω να το χρησιμοποιησω χρονια νομιζω οτι ειναι αυτο που ψαχνεις :)

 

http://www.elisanet.fi/portal/s60/

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ να το κατεβάσω γιατι μένω Αγγλία και μου βγαζει μηνυμα οτι δεν είναι διαθέσιμο στην χωρα μου! Ελεος...

 

και εγω το ιδιο προβλημα εχω, κανενας αλλος τροπος να την βρω την εφαρμογη??

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να μπείς μέσω ελληνικού proxy server.

 

 

δυστυχως ουτε ετσι.

 

μηπως μπορει να μου το στειλει καποιος?? συσκευη εχω το Ε75, νομιζω οτι το αρχειο θα ειναι το ιδιο με το Ε71....:happy:

 

και το ζηταω απο εδω μιας και ειναι δωρεαν εφαρμογη...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να αποθηκεύσω στο pc τις επαφές μου σε μορφή excel?? Γιατί με το ovi suite δεν δίνεται η δυνατότητα αποθήκευσης των επαφών σε μορφή excel και εκτύπωσης αυτών, παρά μόνο ο συγχρονισμός...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να αποθηκεύσω στο pc τις επαφές μου σε μορφή excel?? Γιατί με το ovi suite δεν δίνεται η δυνατότητα αποθήκευσης των επαφών σε μορφή excel και εκτύπωσης αυτών, παρά μόνο ο συγχρονισμός...

 

Συγχρονισμός με outlook και μετά εξαγωγή από outlook σε excel :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...