Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Desire (HTC Bravo)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μου ηρθε το mail oτι ηρθαν κομματια απλα με ρωτανε αν θελω αυτο που ηρθε που απλα δεν εχει τα optimizations της ace hellas αρα χωρις sms με 160 χαρακτηρες κτλ...Τι προτεινετε?Να περιμενω στο τελος του μηνα που θα ερθουν αυτα?Φανταζομαι μηνυμα θα μπορω να γραψω στα ελληνικα αλλα με 80 χαρακτηρες?Η τα λεω λαθος?

 

Εσεις στην περιπτωση μου τι θα κανατε?

 

αυτοι οι περιορισμοι ισχυουν εαν το παραγγέλνεις απο expansys??

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω δεν θελω να μπλεκω με τετοια ομως...Και το hd το ειχα παρει κανονικο...Και δεν ειχα προβλημα με ελληνικα και ας το μενου το ειχα στα αγγλικα...

Οι περιορισμοι του sms πιστευω ναι θα ειναι και στο expansys γιατι σιγουρα δεν θα ειναι το ελληνικο απο την ace αλλα το ευρωπαικο...

 

Αν τελικα το κανω ακυρωση η τους πω να περιμενω το ελληνικο καποιον θα σωσω που δεν θα επαιρνε :P

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Οι περιορισμοι του sms πιστευω ναι θα ειναι και στο expansys γιατι σιγουρα δεν θα ειναι το ελληνικο απο την ace αλλα το ευρωπαικο...

 

το expansys έχει 100% την ευρωπαική έκδοση του, με ότι αυτό συνεπάγεται...

Link to comment
Share on other sites

οχι σιγα δεν μπορεισ για λιγεσ μερες να γραφεις greenglish?σιγα το πραγμα παρτο και μεχρι τελους του μηνα θα εχει κυκλοφορησει η ελληνικη εκδοση για να την περασεις!εδω στις 16 κυκλοφορει η 2.1 για τα hero! παρτο και μην κολλας!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα σιγουρα θα περνιεται η θα θελει τιποτα δηλωση IMEI στην ace hellas και αν δεν ειναι απο ελλαδα δεν θα το δεχεται κτλ?Εγω αυτο φοβαμαι μονο...Δεν υπαρχει κανεις που να εχει παρει αλλο android(πχ nexus και να μας πει τι γινεται με τα ελληνικα?)

Περιμενω να δω και τα ποστς οσων γραψουν μεχρι το πρωι και θα τους στειλω απαντηση πριν παω δουλεια για το τι να κανουν...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον η συσκεύη θα έχει Android OS 2.1 (Eclair) θα έχει ως επιλογή και τα Ελληνικά. Δε χρειάζεται να ανησυχείς για τίποτα.

 

ελεος :) δες και αυτο-Ηandcent SMS-πολυ καλο και με ΕΛΛΗΝΙΚΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι αλλα σιγουρα θα περνιεται η θα θελει τιποτα δηλωση IMEI στην ace hellas και αν δεν ειναι απο ελλαδα δεν θα το δεχεται κτλ?

 

Αυτό πλέον δεν γίνεται. Η ACE Hellas πια δεν αναμειγνύεται σε αυτό το κομμάτι.

 

Δεν υπαρχει κανεις που να εχει παρει αλλο android(πχ nexus και να μας πει τι γινεται με τα ελληνικα?)

 

Στις τελευταίες (android) συσκευές της HTC μέσω του market κατεβάζεις μια εφαρμογή (morelocale) και αλλάζεις το interface σε ελληνικό. Λογικά το ίδιο θα γίνει και εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Bασικά έχουν δύο καταστήματα.Το κεντρικό τους είναι στην Πάτρα αν έχω καταλάβε σωστά αφού από εκεί απαντάνε και στα mail,οπότε καθόλου απίθανο να μιλάτε με διαφορετικά άτομα.:lol:

 

Πάντως σήμερα μου ξαναέστειλαν mail μόνοι τους κου μου είπαν πως το έχουν διαθέσιμο.

 

Too late όμως,τα ακουμπήσαμε στην handtec :p

Ειχα κανει παραγγελια στο play Μ.Τεταρτη με πηραν αυτη την βδομαδα για την ακριβεια Τριτη να επιβεβαιωσουμε την παραγγελια και στο stasus ελεγε συγκεντρωση προιντων κατι τετοιο απο τοτε εμπαινα συχνα μπας και δω ασπρη μερα αλλα συνεχεια μου εδειχνε το ιδιο και σημερα τους εστειλα μαιλ να ρωτησω τι γινεται και ποτε θα το εχω στα χερια μου και μου ειπαν οτι 12/04 θα το εχω στο χωρο μου αυτα :)

 

Δεν παιρνω τηλεφωνο αντιθετα μιλαω με mail ελπιζω σε μενα να λενε τα σωστα και να το παρω διοτι με το διαμαντι και με winmob δεν την παλευω καθολου ! :P

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Απλώς περιμένω νέα την Τρίτη και 13 από Handtec...

 

"I will get this order processed for you immedaitely.

 

Please note though that:

 

We have just been notified by HTC That a further delay has Occurred.

They have not given us any reason for this delay.

Please note that this Delay will affect all HTC Dealers and not just Handtec.

Stock will now arrive on the 13th.

Our sincerest apologies for the delay"

Link to comment
Share on other sites

Καλα αν εχει delay το κινητο τοτε το play πως και εχει κομματια?Τι γινεται ρε παιδια?

 

Αυτό πλέον δεν γίνεται. Η ACE Hellas πια δεν αναμειγνύεται σε αυτό το κομμάτι.

Ναι αλλα και η htc ζηταει s/n για να σου δωσει το update...Μηπως ειναι το ιδιο?Αλλωστε ειμαστε σιγουροι οτι η ace δεχεται ευρωπαικες συσκευες για επισκευη?Ειμαι σιγουρος οτι καπου εχει ειπωθει αλλα δεν θυμαμαι την απαντηση...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε νεότερα

Αφίχθη στο Κέντρο Διαλογής <Περιοχή> Athens - Greece 08:59 :)

 

edit:

Αφίχθη στο Σταθμό Παράδοσης <Περιοχή> Athens - Greece 09:47

Η αποστολή είναι με τον διανομέα προς παράδοση 10:55

Link to comment
Share on other sites

απο ποιο καταστημα?απο play?ρε παιδια οπως λενε παραπανω σε ολους τους dealers απο αγγλια θα εχει καθηστερηση τι παιζει με αυτη τη μ...κια?
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε νεότερα

Αφίχθη στο Κέντρο Διαλογής <Περιοχή> Athens - Greece 08:59 :)

 

Κεντρο Διαλογης ????? Χμμμμ, εμενα γιατι μολις εφτασε στα Σπατα ??? Καλα με ποσες πτησεις ερχονται ???

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το εχω απο βδομαδα να ρωτησω οσοι το παραγγειλατε απο handtec κλπ πως πληρωσατε ? με πιστωτικη ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε:)

Τρέχουσα Κατάσταση:Κατάστημα Μαρούσι Αθήνας

Περιγραφή:Η παραγγελία βρίσκεται στο κατάστημα της Αθήνας, έτοιμη προς παραλαβή. Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το κατάστημα για περισσότερες πληροφορίες.

:)

Link to comment
Share on other sites

Απο τους πρωτους τυχερους . Περιμενουμε πιο λεπτομερούς εντυπωσεις :D

Μεγια στους κατοχους αντε και εγο απο Δευτερα θα το εχω πφφ ηλι8ιο play δεν μπορουσες να μου το στειλεις αυτη την εβδομαδα :@

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου και η πρώτη εντύπωση είναι άριστη.

 

ως 1ος επίσημος κάτοχος περιμένουμε μέχρι το βράδυ οπωσδήποτε τις πρώτες εντυπώσεις και τα υπερ/κατά -όσο αυτό είναι δυνατόν- της συσκευής...

 

ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ !!!!!!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινιτακι τα σπαει! Το εχω 3 ώρες και δεν το χορταινω! ΠΟΛΎ ΓΡΗΓΟΡΟ! Μπήκα στη σελιδα από αυτό..Πλήρως ελληνικο,εκτός μάλλον των 160 χαρακτήρων στα μυνήματα! Από expansys!

Ps:έχει και τρομερή αίσθηση στην αφη!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

ως 1ος επίσημος κάτοχος περιμένουμε μέχρι το βράδυ οπωσδήποτε τις πρώτες εντυπώσεις και τα υπερ/κατά -όσο αυτό είναι δυνατόν- της συσκευής...

 

ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ !!!!!!!! :D :D :D

 

Είναι η πρώτη μου επαφή με android να καταλάβω πρώτα το λειτουργικό και μετά:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυσκολο dont worry . Αντε περιμενουμε με ανυπομονησια :D

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινιτακι τα σπαει! Το εχω 3 ώρες και δεν το χορταινω! ΠΟΛΎ ΓΡΗΓΟΡΟ! Μπήκα στη σελιδα από αυτό..Πλήρως ελληνικο,εκτός μάλλον των 160 χαρακτήρων στα μυνήματα! Από expansys!

Ps:έχει και τρομερή αίσθηση στην αφη!

 

Αν μπορείς ρίξε μια ματιά στο manual του κινητού να μας πεις sar στο σώμα και στο κεφάλι.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...