Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Desire (HTC Bravo)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως το βρηκατε πουθενα στο ιντερνετ σε ασημι??? :D

 

Το ειδα στο ENGADGET και θα πουλιέται στην Ολλανδία και σε ασημι σιγουρα.

Αν θες για αγορα ψαξου εκει

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ειπα οτι δεν ισχυει η εγγυηση απο την ace απλα μου ειπαν οτι δεν παιρνει ελληνικο firmware αν δεν ειναι απο εκεινους.Παιζει να λενε και ακυροσυνες επι τουτου αλλα ενταξει...Δεν ηθελα να το μαθω ετσι :P
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρω απο handtec με εταιρικό αφμ γλιτώνω το φπα;

Ναι το ΦΠΑ στο αφαιρεί στο checkout.To έκανα εχθές.Το πρόβλημά μου όμως εμένα είναι άλλο: Το αγόρασα με προπληρωμένη κάρτα WeBUY της Τρ.Πειραιώς και έκανε κανονικά την παραγγελία αλλά σήμερα μου ζητάει με mail (και καλά κάνει) διαβατήριο/ταυτότητα και έναν κωδικό που τον αναφέρει ως Bank Authorisation Code (or Bank Transaction Code) για την συγκεκριμένη συναλλαγή.Αυτόν τον κωδικό πρέπει να πάω στην τράπεζα να μου τον δώσουν ή μπορώ να τον δω και κάπου στο e-banking;Γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ΦΠΑ στο αφαιρεί στο checkout.To έκανα εχθές.Το πρόβλημά μου όμως εμένα είναι άλλο: Το αγόρασα με προπληρωμένη κάρτα WeBUY της Τρ.Πειραιώς και έκανε κανονικά την παραγγελία αλλά σήμερα μου ζητάει με mail (και καλά κάνει) διαβατήριο/ταυτότητα και έναν κωδικό που τον αναφέρει ως Bank Authorisation Code (or Bank Transaction Code) για την συγκεκριμένη συναλλαγή.Αυτόν τον κωδικό πρέπει να πάω στην τράπεζα να μου τον δώσουν ή μπορώ να τον δω και κάπου στο e-banking;Γνωρίζει κανείς;

 

Δηλαδή μέσω προπληρωμένης κάρτας τράπεζας σου ζητάει:rocket: και διαβατήριο:chair:/ταυτότητα???:spider:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ΦΠΑ στο αφαιρεί στο checkout.To έκανα εχθές.Το πρόβλημά μου όμως εμένα είναι άλλο: Το αγόρασα με προπληρωμένη κάρτα WeBUY της Τρ.Πειραιώς και έκανε κανονικά την παραγγελία αλλά σήμερα μου ζητάει με mail (και καλά κάνει) διαβατήριο/ταυτότητα και έναν κωδικό που τον αναφέρει ως Bank Authorisation Code (or Bank Transaction Code) για την συγκεκριμένη συναλλαγή.Αυτόν τον κωδικό πρέπει να πάω στην τράπεζα να μου τον δώσουν ή μπορώ να τον δω και κάπου στο e-banking;Γνωρίζει κανείς;

 

Και εγώ με τον ίδιο τρόπο πλήρωσα, και μου ζήτησαν το ίδιο, διαβατήριο και Credit Card Statement.

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν το πάρω απο handtec με εταιρικό αφμ γλιτώνω το φπα;

 

Ναι, το παίρνεις χωρίς ΦΠΑ.

 

Δηλαδή μέσω προπληρωμένης κάρτας τράπεζας σου ζητάει:rocket: και διαβατήριο:chair:/ταυτότητα???:spider:

 

Την πρώτη φορά ναι για λόγους ασφάλειας και αξιοπιστίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ekotas αυτό πάω στην τράπεζα και το ζητάω;Ακόμα κ αν πρόκειται για την WeBuy που είναι virtual;

 

Επειδή δεν έχω χρόνο (λόγο δουλειάς) να τρέχω στην τράπεζα να ρωτώ, έστειλα μια φωτοτυπία της κάρτας. Δεν μου έχουν στείλει άλλο mail για το αν είναι επαρκή τα στοιχεία η θέλουν κάτι άλλο.

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

προφανως λογο προπληρωμενης ...και δεν βαζατε debit card καλυτερα θα ητανε

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

προφανως λογο προπληρωμενης ...και δεν βαζατε debit card καλυτερα θα ητανε

 

Μέσο PayPal έγινε η πληρωμή (από εμένα τουλάχιστον). Το PayPal είναι συνδεδεμένο με αυτή την κάρτα.

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

ελλαδα ποτε θα το δουμε??

το play247 λεει αναμενεται συντομα.

ποσο συντομα??θα ειναι ελληνικο??

ευχαριστω!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά το χτύπησα από expansys με εταιρικό AΦΜ και με εκπτωτικό κωδικό βγαίνει στα 414,95€.Για τρόπο πληρωμής προτίμησα την τραπεζική κατάθεση

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

αν το παρω με εταιρικο ΑΦΜ απο handtec και πληρωσω με visa electron προσωπικη θα εχω κανενα προβλημα; τι θα θελουν ως στοιχεια για επεβεβαιωση; πρεπει να πληρωσω απο λογαριασμο της εταιριας;
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ΦΠΑ στο αφαιρεί στο checkout.To έκανα εχθές.Το πρόβλημά μου όμως εμένα είναι άλλο: Το αγόρασα με προπληρωμένη κάρτα WeBUY της Τρ.Πειραιώς και έκανε κανονικά την παραγγελία αλλά σήμερα μου ζητάει με mail (και καλά κάνει) διαβατήριο/ταυτότητα και έναν κωδικό που τον αναφέρει ως Bank Authorisation Code (or Bank Transaction Code) για την συγκεκριμένη συναλλαγή.Αυτόν τον κωδικό πρέπει να πάω στην τράπεζα να μου τον δώσουν ή μπορώ να τον δω και κάπου στο e-banking;Γνωρίζει κανείς;

 

Μήπως είναι ο τριψήφιος κωδικός που στις κάρτες φαίνεται στο πίσω μέρος; (είναι τα τρία τελευταία ψηφία μετά τον αριθμό της κάρτας). Στην webuy στον δίνουν μαζί με τον αριθμό της κάρτας..

Link to comment
Share on other sites

αν το παρω με εταιρικο ΑΦΜ απο handtec και πληρωσω με visa electron προσωπικη θα εχω κανενα προβλημα; τι θα θελουν ως στοιχεια για επεβεβαιωση; πρεπει να πληρωσω απο λογαριασμο της εταιριας;

 

καποιος που γνωριζει παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ από handtec μαζί με φορτιστή αυτοκινήτου και screen protector. Ας ελπίσουμε να μην αργήσει πολύ μετά τις 5 Απριλίου να κατηφορίσει κατά δω...Πάντως επειδή αγόραζα πρώτη φορά μου έβγαλαν λίγο την ψυχή στα mail ζητώντας διάφορα στοιχεία (που δεν είχα ή δεν τους έκαναν αυτά που είχα - εκτός από το διαβατήριο/ταυτότητα) αλλά νομίζω αυτό προσθέτει στην αξιοπιστία του καταστήματος.
Link to comment
Share on other sites

αυτα ζηταει την πρωτη φορα που παραγγελνεις κατι απο αυτους.

 

να ρωτησω ξανα κατι; αν παραγγειλω με εαταιρικο ΑΦΜ και πληρωσω με δικη μου visa (μεσω paypal) υπαρχει οποιοδηποτε προβλημα;

 

θα ζητησουν τπτ χαρτια της εταιριας;

Link to comment
Share on other sites

αυτα ζηταει την πρωτη φορα που παραγγελνεις κατι απο αυτους.

 

να ρωτησω ξανα κατι; αν παραγγειλω με εαταιρικο ΑΦΜ και πληρωσω με δικη μου visa (μεσω paypal) υπαρχει οποιοδηποτε προβλημα;

 

θα ζητησουν τπτ χαρτια της εταιριας;

 

Χαρτιά εταιρίας δεν ζητάνε αλλα εμένα προσωπικά δεν με αφησε με πληρωσω με προσωπική πιστωτική. Πιστευω οτι η κατάθεση ειναι η καλύτερη λύση παιδιά. Θα την κάνω και την άλλη βδομάδα την πληρωμή. Οπότε βλέπουμε μέχρι τότε

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

αυτα ζηταει την πρωτη φορα που παραγγελνεις κατι απο αυτους.

 

να ρωτησω ξανα κατι; αν παραγγειλω με εαταιρικο ΑΦΜ και πληρωσω με δικη μου visa (μεσω paypal) υπαρχει οποιοδηποτε προβλημα;

 

θα ζητησουν τπτ χαρτια της εταιριας;

Και εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά γιατί η WeBuy που χρησιμοποίησα είναι στο όνομά μου και η επιχείρηση είναι ατομική οπότε το ΑΦΜ της είναι το δικό μου..:)

Link to comment
Share on other sites

Χαρτιά εταιρίας δεν ζητάνε αλλα εμένα προσωπικά δεν με αφησε με πληρωσω με προσωπική πιστωτική. Πιστευω οτι η κατάθεση ειναι η καλύτερη λύση παιδιά. Θα την κάνω και την άλλη βδομάδα την πληρωμή. Οπότε βλέπουμε μέχρι τότε

Επειδή και εγώ το παρείγγειλα με εταιρικό αφμ και με τρόπο πληρωμής την τραπεζική κατάθεση και χθες μου έστειλαν mail να πληρώσω όταν θα υπάρχει διαθεσιμότητα και σήμερα μου ήρθε άλλο mail που έλεγε να πληρώσω τώρα.Σου ήρθε και εσένα κάτι τέτοιο;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...