Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την επίσημη ελληνικη... Και εχω κανει εγκατασταση ολα τα hotfixes...:worry:

 

Η rom της υπογραφής σου, (εάν φοράς αυτή) δεν είναι η τελευταία που κυκλοφόρησε η htc για την Ελλάδα!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μετα την 1.48 που εχω εγω, δεν ειναι η 1.66 που περιμενουμε να βγει??:confused:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Μετα την 1.48 που εχω εγω, δεν ειναι η 1.66 που περιμενουμε να βγει??:confused:

 

Η τελευταία ελληνική είναι αυτή (όπως τη δίνει το site της htc):

HTC_ELL_1.48.482.4_Radio_Signed_15.28.50.07U_2.05.51.05_2

Τσέκαρε εάν έχεις αυτή!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια!

Να κανω μια χαζη ερωτηση μιας και εχω στα χερια μου το HD2 μολις 3ωρες.

Το κλειδωμα της Ο2, αν βαλω μια rom ελληνικη, θα εξακολουθει να υφισταται;

Οχι τιποτα αλλο, ετοιμαζομαι να πληρωσω το unlock και μετα να αλλαξω rom. Μη τα σκασω τζαμπα δλδ! ;)

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

θα πρεπει ν πληρωσεις :(
N95 -> N95 8g -> OMNIA -> Xperia -> OMNIA HD -> HTC HD -> N97 -> Iphone 3gs -> HTC HD2 -> Iphone 4 -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S II -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy SIII -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 3 -> HTC M8 -> Iphone 5s -> LG G3 -> Samsung Galaxy Note 4 -> SONY Z3 -> LG G4 -> Xiaomi Mi MAX
Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκουμε την Kwbr Topix 1.2 Sense 2.5;

Έφυγα από την 1.1.7 Topix και φλασάρισα του Λαυρέντη την 3 για την ROM 1.66 αλλά δεν...

Αλήθεια Δημήτρη Ζαχ. φαίνεσαι ότι είσαι beta tester και στην 3 αλλά μάλλον έχει ξεμείνει εκεί από τη προηγούμενη έκδοση. Ετσι είναι;

Φιλικά Τάκης

http://vidmes.com/xda/LEO%20HTC%20HD2/ROMS/Kwbr/

Εγω στο Destinator 7 ψαχνω να βρω πως γινεται να μην κλεινει ο φωτισμος της οθονης, αλλα δεν το βρισκω πουθενα... Καμια βοηθεια?:O

start/settings/system/power/backlight και ξετσεκαρεις ολα τα κουτακια

εχει βγει η ρομ 1,66 αλλα για τισ ελληνικεσ σθσκεθεσ δεν κανει...ΣΩΣΤΑ?η κανω εγω κατι λαθοσ και δε μπωρω να την κατεβασω.

δεν κατεβαινει η ρομ γιατι το s/n που βαζεις ειναι απο ελληνικη συσκευη και ακομη δεν εχει βγει ελληνικη rom 1.66

Εχουμε καποιο link για απευθειας κατεβασμα της ελληνικης 1.66 rom

θα πας κανονικα στο site htc και οταν θα πας να κατεβασεις τη ρομ θα βαλεις serial number αυτο HT9AZNW00968 και θα την κατεβασεις

καλησπερα σε ολους

αν περασω την topix, τι πρεπει να κανω για να εχω ελληνικα σε μενου και να στελνω μυνηματα με 160 ελληνικους χαρακτηρες;

θελεις εναν registry editor

http://freewareppc.com/utilities/phmregistryeditor.shtml

και μετα πας HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang και αλλαζεις το νουμερο αναλογα τι θελεις

408 για ελληνικα

409 για αγγλικα

καλησπέρα παιδια!

Να κανω μια χαζη ερωτηση μιας και εχω στα χερια μου το HD2 μολις 3ωρες.

Το κλειδωμα της Ο2, αν βαλω μια rom ελληνικη, θα εξακολουθει να υφισταται;

Οχι τιποτα αλλο, ετοιμαζομαι να πληρωσω το unlock και μετα να αλλαξω rom. Μη τα σκασω τζαμπα δλδ! ;)

Ευχαριστω.

το ξεκλειδωμα δεν εχει σχεση με το φορτωμα αλλης ρομ αλλα με τη simοποτε μαλλον το ulock δεν το γλιτωνεις

Link to comment
Share on other sites

Αρε Μητσο ποσο ζηλευω, μαμω τα μηλα μου

Ετσι μουρχεται στις 15 φλεβαρη να το κανω ανταλλαγη με κανα HD2

 

εγω θα σου προτεινα Κωστη να κρατησεις το μηλο και να περασεις και μια βολτα απο το λεο παραλληλα:)

 

αξιζει φιλε μου,με ενα μεγαλο συν αν το κανεις ετσι..θα εχεις παντα την σιγουρια του μηλου σου αν κατι δεν παει καλα με το λεο σε φλασαρισμα/δοκιμες μεχρι να το φερεις στα μετρα σου και μετα να εισαι ετοιμος να αποφασισεις αν σου χρειαζεται η οχι το μηλο;)

 

παντως στην μουσικη διαχειριση και στην πληθωρα εφαρμογων, το λεο μπροστα στο μηλο ειναι απαρχαιωμενο....αν βαλεις και την πανευκολη διαχειριση του browsing του μηλου...

 

Η αληθεια ειναι πως μας εχεις λειψει Κωστα....

 

Τεχω για μια μερα ολοκληρη την μαμα 1,66.

Ναι ειναι φωρτομενη αλλα παει σφαιρα. Λες να προσελαβαν κανεναν απο XDA μερια??

 

απο εκει βγαινει ολη η δουλεια Βαγγελη χρονια τωρα :lol:

 

μονο και μονο γιατι εχει λυθει 100% το προβλημα που εχει ο φιλος με τα sms και τη γυναικα του!

 

 

ακριβώς αυτο το συνδιασμο εχω αρκετες μερες τωρα! ειναι οτι πιο καλο αυτη τη στιγμη! εγω δεν εχω αντιμετωπισει ποτε προβλημα με τα sms!

 

Γιωργο απλα ο καλυτερος συνδιασμος μεχρι τωρα :)

 

Εγω με του Kwbr πολλες φορες τα μηνυματα μου εφταναν διπλα η ακομα και τριπλα.

Αυτο με την 1,66 δεν γινεται. Για μενα εχει λυθει εξολοκληρου το προβλημα.

 

Επισης η αυτονομια εχει βελτιωθει αισθητα. Για οποιον δεν χρησιμοποιει τα footprints προτεινω να απενεργοποιησει το ταμπ, οπως και αυτο με τις μετοχες.

 

Επισης ηρθε η στιγμη να δαιφωνησω σε κατι με τον Δημητρη. Για μενα και μετα απο πολυ ενασχοληση με το θεμα, το κινητο πρεπει να μεινει χωρις Task manager. Ετσι εχει σχεδιαστει να δουλευει. Το ολο ζητημα με τη μνημη και το εαν θα κλεινει η οχι το προγραμμα πατωντας το Χ, ειναι καθαρα ψυχολογικο. Γιατι 4-5 προγραμματα που χρησιμοπιουμε συνεχεια να μην τρεχουν στο παρασκηνιο. Ισα ισα που φορτονονται στο μπαμ!

 

Και για οσους χρησιμοποιουν τον Resco File explorer στην καινουρια εκδοση 8 που κυκλοφορησε προχτες, συμπεριλαμβανεται πανεμορφος Task manager, ο οποιος απλα επιτρεπει να κλεισεις τα προγραμματα η να εναλασσεσαι μεταξυ τους με δυο τροπους, ή με συντομευση στην αρχικη οθονη, ή με το cabακι που κυκλοφορει στους XDA που σου δινει τη δυνατοτητα να εμφανιζεται με συνεχες πατημα του send key.

 

Για μενα δεν ειναι καθολου τυχαιο που η HTC δινει το κινητο χωρις τασκ μανατζερ, και δεν ειναι καθολου τυχαιο που πλεον τον απλο τασκ μανατζερ που ηταν στις παλιερ ρομ προσβασιμος μονο απο το φακελο windows ή απο το settings->other->task manager, τον εχει πλεον πεταξει χυμα μεσα στο σταρτ μενου.

 

Δημητρη πραγματικα παιξε λιγο με το κινητο χωρις τασκ μανατζερ και θα καταλαβεις τι εννοω,...:)

 

Βαγγελη δεν μπορω να το συνηθισω ετσι...μου αρεσει ο τροπος που δουλευω τοσο καιρο μεσω wtask τα wm μου και ειναι πολυ δυσκολο να το αλλαξω...

 

οσο για την απουσια task manager απο την htc ειναι που επιτελους πηραν χαμπαρι οτι ο δικος τους ηταν για τα μπαζα και μονο ζημια εκανε και τον πεταξαν απο μεσα....τωρα αν δεν εχουν βαλει αλλον μεσα ειναι γιατι θα επρεπε να χρησιμοποιησουν καποιον after market και εκει ειναι και το θεμα marketing πιστευω...

 

για τον resco 8 το ειδα και εγω,αυτον χρησιμοποιω,αλλα δεν το εχω δοκιμασει ακομη..ειμαι τοσο ευχαριστημενος με την αποδοση του wtask που δεν βλεπω τον λογο να τον βγαλω,δοκιμαζοντας κατι αλλο..καποια στιγμη θα τον απενεργοποιησω και θα τεσταρω του resco για να παρω μια ιδεα του τι κανει και αν με βολευει ;)

 

Μπρεις λιγο να μου πεις πως τα κανω αναλυτικα μη σβησω τπτ καταλαθος που δεν πρεπει?

 

πλακα κανεις ετσι??:confused:

 

κατι αλλο,για την cache του album παντως και για οσους παλιους ξερουν,θα πω μερικες λεξεις για να παρετε μπροστα και να ηρεμησετε:rolleyes:

 

clear temp/user folder/auto clean on startup

η memaid και μια απο τα ιδια περιπου...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις ετσι??:confused:

 

κατι αλλο,για την cache του album παντως και για οσους παλιους ξερουν,θα πω μερικες λεξεις για να παρετε μπροστα και να ηρεμησετε:rolleyes:

 

clear temp/user folder/auto clean on startup

η memaid και μια απο τα ιδια περιπου...

 

:p Οταν το εγραφα οχι αλλα το βρηκα 1 λεπτο μετα.:lol:

 

Για καντω πιο λιανια για μας που δεν εχουμε κλεισει ακομα χρονο με WM!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:p Οταν το εγραφα οχι αλλα το βρηκα 1 λεπτο μετα.:lol:

 

Για καντω πιο λιανια για μας που δεν εχουμε κλεισει ακομα χρονο με WM!!

 

θα κανω ενα οδηγο σε λιγο γιατι ανεβαζω ενα μεγαλο αρχειο τωρα :mad:

 

και θα σας τα εξηγησω πιο αναλυτικα ;)

 

απλα ξεχνας να ασχολεισαι με το μεγεθος της cache του htc album μια και καλη ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θα κανω ενα οδηγο σε λιγο γιατι ανεβαζω ενα μεγαλο αρχειο τωρα :mad:

 

και θα σας τα εξηγησω πιο αναλυτικα ;)

 

απλα ξεχνας να ασχολεισαι με το μεγεθος της cache του htc album μια και καλη ;)

εγω εχω βαλει ενα cab και τα εχω μεταφερει στην καρτα μνημησ.........

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

αυτοματος καθαρισμος της cache του Htc album

 

 

λοιπον οπως βλεπετε στα screen shots,χρησιμοποιω ενα δωρεαν προγραμματακι που λεγεται clear temp.

http://rapidshare.com/files/207751092/ClearTemp-v1.2.1.CAB

 

μεσω αυτου του προγραμματος μπορειτε να καθαριζετε καποια σκουπιδια που μαζευονται κατα καιρους στα pda σας.

 

η αμεση χρησιμοτητα του στο λεο ειναι ο αυτοματος καθαρισμος της cache του Htc album,κατι πολυ σπαστικο και παραλληλα σοβαρο προβλημα που επιβαρυνει την μνημη της συσκευης μας.

 

1.εγκαθιστατε την εφαρμογη στην μνημη της συσκευης

2. τσεκαρετε οτι θελετε να σβηνετε καθε φορα που το προγραμμα εκτελειται.(αν θελετε βαλτε οτι εχω ηδη τσεκαρει εγω,αν και αυτο ποικιλει αναλογα με ποιες εφαρμογες απο αυτες που υποστηριζει το προγραμμα ειναι εγκατεστημενες στο τηλ μας.)

3.πατηστε tools/options/browse σε οποιον custom folder θελετε εσεις πηγαινοντας στην διαδρομη application data/htc/htc album/cache και πατηστε ok.

4.τσεκαρετε την επιλογη Auto clean on startup

5.πατηστε tools/apply settings και βγειτε απο το προγραμμα.

 

τωρα απο εδω και στο εξης μετα απο καθε επανεκκινηση του τηλ σας η cache του album απλα θα μηδενιζεται;)

 

αφηνοντας σας να χαιρεστε το browsing μεσω του album,των φωτογραφιων σας χωρις το αγχος να μην γεμισει η μνημη της συσκευης σας αλλα και να μην χρειαζεται καθε φορα να πηγαινετε και να την σβηνετε χειροκινητα!

 

εναλλακτικα μπορειτε απλα να ανοιγετε το προγραμμα χωρις να κανετε επανεκινηση και πατωντας tools/clean να κανετε χειροκινητα οτι θα γινοταν αυτοματα κατα την επανεκινηση της συσκευης σας :)

 

ps

εναλλακτικα

οσοι χρησιμοποιειτε το memaid,αντιστοιχιζοντας τον custom folder του προγραμματος παλι με το htc album εχετε την ιδια επιλογη,απλα εκει γινεται μονο χειροκινητα.

 

η υπαρξη των custom folders 1+2 σε τετοιου ειδους εφαρμογες, ειναι για να μας δινεται η δυνατοτητα να αντιστοιχισουμε κατι εμεις στις προεπιλεγμενες επιλογες καθαρισμου που υπαρχουν στα εκαστοτε προγραμματα..

εμεις χρησιμοποιουμε μονο τον εναν folder απο τους 2 που μας δινουν οι εφαρμογες αυτες,αλλα μπορουμε παραλληλα να αντιστοιχισουμε και ενα 2ο για καθαρισμο,πχ opera cache(αν και θα συνιστουσα αυτη η δουλεια να γινεται κατευθειαν μεσω των ρυθμισεων του οπερα ;)) η καποιας αλλης εφαρμογης.

 

 

@Γιαννη ;)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

http://vidmes.com/xda/LEO%20HTC%20HD2/ROMS/Kwbr/

θα πας κανονικα στο site htc και οταν θα πας να κατεβασεις τη ρομ θα βαλεις serial number αυτο HT9AZNW00968 και θα την κατεβασεις

 

εισαι σιγουρος οτι ετσι θα κατεβασει την ελληνικη την οποια ζηταει ο φιλος?

γιατι εγω βλεπω να κατεβαινει η WWE

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε...αλλα το 2.06.50.04 δεν συγκρινεται με κανενα.

ημουν 3 μερες με το 2.07.51.05...ηταν αρκετα καλο...αλλα ειχα την αισθηση οτι δεν ηταν οπως το 2.06.50.04, ετσι ειπα να το ξαναβαλω για να σιγουρευτω.

ειμαι 2 μερες με το 2.06.50.04. τωρα ειμαι σιγουρος.:)

για οποιον εχει ενδοιασμους ας ξαναβαλει το 2.06.50.04 για δοκιμη.

καλυτερο gps-σημα...καμπανα:lol:-wifi και κατ'εμε εχει αρκετα καλυτερη διαχειριση ενεργειας.

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι ετσι θα κατεβασει την ελληνικη την οποια ζηταει ο φιλος?

γιατι εγω βλεπω να κατεβαινει η WWE

 

ελληνικη ακομη δεν υπαρχει το γραφω ακριβως πιο πανω

απλα ειναι η μονη που μπορει να κατεβασει και με αλλαγη γλωσσας στο manila

μπορει να εχει ελληνικο μενου μεχρι να βγει ελληνικη 1.66

Link to comment
Share on other sites

νομιζω το ποστ του zaharakis θα πρεπει να μπει στο πρωτο ποστ για να το δουν ολοι!

 

σ ευχαριστουμε Δημητρη :)

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να κατεβαζει κατευθιαν στο κινητο βιντεο απο το youtube? οπως ειναι to mxtube στο iphone?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να κατεβαζει κατευθιαν στο κινητο βιντεο απο το youtube? οπως ειναι to mxtube στο iphone?

 

 

εχει ξανα ειπωθει ;)

 

στο 1ο ποστ,στα addons υπαρχει μια εφαρμογη μεσα,που λεγεται youtube downloader που κανει οτι ακριβως λεει το ονομα του ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
νομιζω το ποστ του zaharakis θα πρεπει να μπει στο πρωτο ποστ για να το δουν ολοι!

 

Μπήκε.

 

καλησπέρα παιδια!

Να κανω μια χαζη ερωτηση μιας και εχω στα χερια μου το HD2 μολις 3ωρες.

Το κλειδωμα της Ο2, αν βαλω μια rom ελληνικη, θα εξακολουθει να υφισταται;

Οχι τιποτα αλλο, ετοιμαζομαι να πληρωσω το unlock και μετα να αλλαξω rom. Μη τα σκασω τζαμπα δλδ! ;)

Ευχαριστω.

 

Για το SIM unlock πρέπει να πληρώσεις και είναι ανεξάρτητο το ποια ROM θα φοράει η συσκευή σου. Όσες ROM και να αλλάξεις εάν έχεις κάνει τη συσκευή σου SIM unlock δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Μετα την 1.48 που εχω εγω, δεν ειναι η 1.66 που περιμενουμε να βγει??:confused:

 

Οσονούπω θα βγει η ελληνική 1.66. Καλύτερα να περιμένεις εκείνη.

 

Τα fixes τα απεσυρε η ιδια η HTC απο το support!

 

Επειδή η τελευταία ROM (1.66) δεν τα χρειάζεται.

 

αυτοματος καθαρισμος της cache του Htc album

 

 

λοιπον οπως βλεπετε στα screen shots,χρησιμοποιω ενα δωρεαν προγραμματακι που λεγεται clear temp.

http://rapidshare.com/files/207751092/ClearTemp-v1.2.1.CAB

 

Δημήτρη υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που δεν χρησιμοποιείς την έκδοση 1.2.3; (http://www.brothersoft.com/mobile/cleartemp-59079.html)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να κατεβαζει κατευθιαν στο κινητο βιντεο απο το youtube? οπως ειναι to mxtube στο iphone?

 

Εγώ προτείνω το web video downloader που υποστηρίζει κι άλλα sites ;)

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-w-v-d-web-video-downloader.html

 

Επίσης με τη παρατήρηση του vanzelvoul θα συμφωνήσω κι εγώ. Μάλιστα διάβασα σε ένα άρθρο ότι τα 6.5.3 έχουν τρομερή διαχείρηση μνήμης ωστε όταν χρειαστείς παραπάνω να κλείνει από μόνο του τις εφαρμογες ktl ktl. Πραγματικά στη συσκευή καλύτερα είναι να μην ασχολείσαι με το τι έχει ξεμείνει ανοιχτό και δείχνει έτσι να λειτουργεί καλύτερα.

Ένας task manager βέβαια χρησιμεύει και στην εύκολη εναλλαγή μεταξύ των εφαρμογών

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο sms fix απο την HTC.

 

http://www.htc.com/europe/SupportViewNews.aspx?dl_id=812&news_id=508

 

Για rom less than 1.66.XXX.X

 

Επίσης νεα έκδοση του Montecristoff's Tweaks

 

http://www.montecristoff.com/hd2tweak.htm

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε...αλλα το 2.06.50.04 δεν συγκρινεται με κανενα.

ημουν 3 μερες με το 2.07.51.05...ηταν αρκετα καλο...αλλα ειχα την αισθηση οτι δεν ηταν οπως το 2.06.50.04, ετσι ειπα να το ξαναβαλω για να σιγουρευτω.

ειμαι 2 μερες με το 2.06.50.04. τωρα ειμαι σιγουρος.:)

για οποιον εχει ενδοιασμους ας ξαναβαλει το 2.06.50.04 για δοκιμη.

καλυτερο gps-σημα...καμπανα:lol:-wifi και κατ'εμε εχει αρκετα καλυτερη διαχειριση ενεργειας.

αυτο ειναι ? Leo_RADIO_15.29.50.07U_2.06.50.04 **(from TMOUS 2.02):
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα, παλι τα ιδια... Οποτε προφανως, και σε εσας ετσι θα πρεπει να τα βγαζει... Αλλιως θα τρελαθω!! Θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!:lol::lol:Εκει που γραφω μια φραση, ο κερσορας απομακρυνεται απο την λεξη που εγραφα και συνεχιζει να γραφει... Και μετα επανερχεται η λεξη διπλα στις πρωτες... Ετσι γινεται?? Βασικα, γινεται να απενεργοποιησω τον τροπο αποστολης μηνυματων μεσω του sense και να χρησιμοποιω τον default των wm?:worry:

Καινούργιο sms fix απο την HTC.

http://www.htc.com/europe/SupportViewNews.aspx?dl_id=812&news_id=508

Για rom less than 1.66.XXX.X

Aυτο το fix διορθωσε το προβλημα που ειχα με τη συνταξη νεου sms!!:D

Τελεια!!! Περιμενω, λοιπον, κι εγω να περασω την Ελληνικη 1.66!!:happy:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

πηρα μια απαντηση απο cosmote για οποιον αλλον ενδιαφερεται για το ποτε θα γινει διαθεσιμο

 

"Καλημέρα σας, η συσκευή αναμένεται το πρώτο 10ημερο του Φεβρουαρίου."

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Aυτο το fix διορθωσε το προβλημα που ειχα με τη συνταξη νεου sms!!:D

 

Να τονίσουμε ότι αυτό το update είναι μόνο για όσους έχουν ακόμα 1.48 και όχι την 1.66 ROM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις να μου πει ποξα .dll αρχεία χρησιμοποιει ο internet explorer για να τον αγαιρεσω απο τη ρομ? εχω 23518 εκδοση..
Παύλος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...