Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καποιο προγραμμα μετρητης επιδοσεων για το αυτοκινητο? :O

 

Καποιος φιλος που με ρωτησε μου ειπε πως αυτο που ειδε μετραει τις επιδοσεις οπως :

0-100 μετρα , 0-200 κτλ και 0-100 χιλιομετρα κ.τ.λ.

Υπάρχει κάτι σχετικό. Λέγεται Τempes GTx.

Δεν νομίζω να έχει όλες αυτές τις επιλογές αλλά κάποτε που το δοκίμασα είχε μερικές απο αυτές.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που μπορω να το βρω αυτο ξερεις?

 

Το VNC+ υπάρχει στα γνωστά μαγαζάκια- είναι java εφαρμογή οπότε είναι εύκολο να την περάσεις κατευθείαν στο κινητό σου!!! Με μία αναζήτηση στο Google την βρήσκεις έυκολα...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα μετρητης επιδοσεων για το αυτοκινητο? :O

 

Καποιος φιλος που με ρωτησε μου ειπε πως αυτο που ειδε μετραει τις επιδοσεις οπως :

0-100 μετρα , 0-200 κτλ και 0-100 χιλιομετρα κ.τ.λ.

 

Υπάρχει κάτι σχετικό. Λέγεται Τempes GTx.

Δεν νομίζω να έχει όλες αυτές τις επιλογές αλλά κάποτε που το δοκίμασα είχε μερικές απο αυτές.;)

 

Ναι αυτο ειναι το προγραμμα που λεει ο Στεφανος και μαλιστα αν του βαλεις να μετρησει πχ 0-100 και συνεχισεις να επιταχυνεις αυτο θα καταγραφει συνεχεια 0-110, 0-120 κλπ μεχρι να σταματησει η επιταχυνση! Επισης αποθηκευει ξεχωριστα καθε μετρηση σε txt αρχειο στο κινητο! (και μαζι με τον χρονο σου καταγραφει και μετρα) Το κακο ειναι οτι θελει καλο σημα και γενικα ειναι καπως ευαισθητο σε αυτο το θεμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

παιδια πια η καλυτερη εφαρμογη για διαχειρηση εγγραφων?

 

openoffice ή κατι αλλο?

 

Ευχαριστω

 

Νομιζω το quickoffice ειναι μονοδρομος..

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι το προγραμμα που λεει ο Στεφανος και μαλιστα αν του βαλεις να μετρησει πχ 0-100 και συνεχισεις να επιταχυνεις αυτο θα καταγραφει συνεχεια 0-110, 0-120 κλπ μεχρι να σταματησει η επιταχυνση! Επισης αποθηκευει ξεχωριστα καθε μετρηση σε txt αρχειο στο κινητο! (και μαζι με τον χρονο σου καταγραφει και μετρα) Το κακο ειναι οτι θελει καλο σημα και γενικα ειναι καπως ευαισθητο σε αυτο το θεμα!

 

Και κάνει πολύ καλά τη δουλειά του ! (όταν έχει καλό σήμα)

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Google Voice Search demoed on Nokia 5800

http://dailymobile.se/2010/01/25/google-voice-search-demoed-on-nokia-5800/

 

Για να το κατεβάσετε στο κινητό σας, απλά μπείτε στον web browser που χρησιμοποιείτε και πληκτρολογήστε την διεύθυνση m.google.com/search

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Google Voice Search demoed on Nokia 5800

http://dailymobile.se/2010/01/25/google-voice-search-demoed-on-nokia-5800/

 

Για να το κατεβάσετε στο κινητό σας, απλά μπείτε στον web browser που χρησιμοποιείτε και πληκτρολογήστε την διεύθυνση m.google.com/search

 

Δεν λεει να κατεβει.Ουτε με τον nokia browser μητε με Opera.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά το Tempes, ποτέ δε μου δούλεψε όπως έπρεπε.

Τώρα τι θα πει καλό σήμα, δεν ξέρω αλλά αν είναι να δουλεύει το πρόγραμμα μία φορά στις 100, τότε για μένα είναι άχρηστο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Google Voice Search demoed on Nokia 5800

http://dailymobile.se/2010/01/25/google-voice-search-demoed-on-nokia-5800/

 

Για να το κατεβάσετε στο κινητό σας, απλά μπείτε στον web browser που χρησιμοποιείτε και πληκτρολογήστε την διεύθυνση m.google.com/search

 

Ουτε εμενα μου κατεβαζει.Ελληνικα εχει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys κάποιο binary calculator υπάρχει??

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

http://very-soft.com/nicecalc

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

Για κατόχους Ν97

 

Nokia N97 Application: Huge Battery Widget

http://dailymobile.se/2010/01/26/nokia-n97-application-huge-battery-widget/

http://free-nokia-softwares.blogspot.com/2010/01/huge-battery-v10-widget-s60v5.html

 

http://images.dailymobile.se/wp-content/uploads/2010/01/bat.jpg

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

RamControl v1.0 S60 3rd-5th Symbian 9.x Unsigned Freeware

 

http://img130.imageshack.us/img130/1137/ramcontrol.jpg

Small application shows the value of RAM memory over all windows in the form of a thin strip in the bottom of screen. RamControl has no UI, adjust size and color of the indicator, you can edit the file c:/system/apps/ramcontrol/set.dat, First line - size of the strip, second and third - color (in the RGB format 0x00BBGGRR).

 

Ελαφριά και χρήσιμη εφαρμογή για να έχεις μια εικόνα για την κατάσταση της RAM χωρίς να ανοίγεις κάποιον task manager. ;)

Κατεβάστε από εδώ.

Edited by White_butter_fly

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Κατέβασά το Windows Live Messenger for 5th Edition έχω ασύρματο δύκτιο και μπάινω με αυτό και όταν κάνω log in μου λεει οτι μπορεί να χρεώνομαι. Ειναι χρέωση της εφαρμογής ? μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό? τελικά χρεώνομαι ?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Κατέβασά το Windows Live Messenger for 5th Edition έχω ασύρματο δύκτιο και μπάινω με αυτό και όταν κάνω log in μου λεει οτι μπορεί να χρεώνομαι. Ειναι χρέωση της εφαρμογής ? μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό? τελικά χρεώνομαι ?

αφού στο λέει καθαρά μπορεί και να χρεώνεσαι, δε ξέρει η υπηρεσία τι συμφωνία έχεις κανει εσύ, μπορείς να μπαίνεις και μέσω gprs ή μέσω ασύρματου δικτύου με χρέωση όγκου δεδομένων γι΄αυτο σε ενημερώνει. Συνήθως ενημερώνει και τους άλλους που σε βλέπουν online ότι μπορεί εσύ να χρεώνεσαι αν σου στείλουν κατι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ναι ρώτησα έναν φίλο μου που μιλούσαμε οτι του έβγαζε αυτο το μύνημα που μου είπες και εσύ ,δηλαδή λογικά όταν μπαίνω μέσο wi-fi δεν θα χρεώνετε σώστα? Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

ναι ρώτησα έναν φίλο μ που μιλούσαμε οτι του έβγαζε αυτο το μύνημα που μου είπες και εσύ ,δηλαδή λογικά όταν μπαίνω μέσο wi-fi δεν θα χρεώνετε σώστα?

 

Μέσω wi-fi δεν χρεώνεσαι ποτέ τίποτα απολύτως

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα. Έχω το facebook application στο Ν97. Όταν βάζω upload photo, ναι μεν τραβάει κανονικά τη φωτογραφία αλλά δε φαίνεται να την ανεβάζει στις φωτογραφίες μου.. Τι φταίει?

 

 

update:

its fixed!

Edited by Venus_Is_A_Boy

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Τον φάκελο hotmail μέσα στα μηνύματα πως μπορώ να τον σβήσω? Πήγα Μηνύματα - ρυθμίσεις - email - γραμματοκιβώτια , αλλά δεν εμφανίζει το hotmail παρά μόνο τα άλλα δύο που έχω ρυθμίσει εγώ και τα θέλω. Μήπως τον φάκελο τον εγκαθιστά το live messenger και δε βγαίνει manual παρά μόνο με απεγκατάσταση του live messenger?
Link to comment
Share on other sites

Τον φάκελο hotmail μέσα στα μηνύματα πως μπορώ να τον σβήσω? Πήγα Μηνύματα - ρυθμίσεις - email - γραμματοκιβώτια , αλλά δεν εμφανίζει το hotmail παρά μόνο τα άλλα δύο που έχω ρυθμίσει εγώ και τα θέλω. Μήπως τον φάκελο τον εγκαθιστά το live messenger και δε βγαίνει manual παρά μόνο με απεγκατάσταση του live messenger?

 

ακριβώς.. το hotmail μπαίνει αυτόματα όταν βάλεις το live msn

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση.υπαρχει windows live messenger για το 5800/5530 το οποιο μπορει να παιζει τα παιχνιδια τα ιδια με το msn του υπολογιστη??αν υπαρχει μπορει καποιος να μου πει που μπορω να το βρω...
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το windows live messenger στο 5800 και εκτός του ότι δεν είχε ελληνικά επέλεξα αγλλικά μου βγάζει πολλές επιλογές με τετραγωνάκια σαν να μην μπορεί να αναγνωρίσει τα γράμματα που θα έπρεπε να προβάλει. Τι γίνεται έχω κάνει κάποιο λάθος;;;

Υπάρχει κάποια σελίδα να το κατεβάσω ξανά και να δοκιμάσω;;;

 

Υ.Γ. Βιντεοκλήση με την μικρή κάμερα κάνει;;;

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το windows live messenger στο 5800 και εκτός του ότι δεν είχε ελληνικά επέλεξα αγλλικά μου βγάζει πολλές επιλογές με τετραγωνάκια σαν να μην μπορεί να αναγνωρίσει τα γράμματα που θα έπρεπε να προβάλει. Τι γίνεται έχω κάνει κάποιο λάθος;;;

Υπάρχει κάποια σελίδα να το κατεβάσω ξανά και να δοκιμάσω;;;

 

Υ.Γ. Βιντεοκλήση με την μικρή κάμερα κάνει;;;

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

κανει βιντεοκληση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...