Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειδες τελικα White_butter_fly εσυ εισαι με τα συρματακια για το gps κτλ εμενα το gps κτλ παει σφαιρα...αλλα οταν βγαινω εκτος δικτύου ολη την ωρα ειναι ακριβως οπως τα λες.....

ξεχνας και τα gps Και τις καμερες και ολα απλα θελεις ενα τηλ.....:lol::lol:

 

τεσπα ελπιζω να βγαλω ακρη αυριο.....κριμα παντως απογοητεύτηκα πολυ.....ενω ειχα ενθουσιαστεί παρα πολυ στην αρχη....

και παλι καλα που το ανακάλυψα......θα μπορουσα να το ειχα παρει πρέφα το προβλημα μετα απο πολλους μηνες..

 

κατι αλλο το κινητο παιδια ειναι αγορασμενο απο γαλλια κανονικα με εγγύηση απόδειξη αγορας και ολα τα σχετικα...

(pixelmania)

η αλφα κοπυ θα μου το αναγνωρισει αυτο ετσι δεν ειναι....?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατι αλλο το κινητο παιδια ειναι αγορασμενο απο γαλλια κανονικα με εγγύηση απόδειξη αγορας και ολα τα σχετικα...

(pixelmania)

η αλφα κοπυ θα μου το αναγνωρισει αυτο ετσι δεν ειναι....?

 

Ναι, σε θέμα hardware η εγγύηση ισχύει σε όλη την Ευρώπη, οπότε είσαι εντάξει. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

freddaras μήπως υπάρχουν διάφορες επιλογές για το σήμα πχ GSM ή AUTO ή WCDMA; Το έχεις βάλει στο GSM; Το δικό τηλέφωνο (HTC S740) έχει 3 επιλογές Auto, GSM kai WCDMA. Ήταν στο AUTO ... είχα πρόβλημα με το σήμα ... το έβαλα στο GSM και το πρόβλημα λύθηκε ως δια μαγείας. Το έχεις δει αυτό;

 

Αντιγράφω από ξένο forum ... αν θες κανε και τα εξής όπως περιγράφονται παρακάτω

Put the N97 on the desk in front of me. It had 4 bars reception.

Held the N97 in the hand above the same spot. The reception went from 4 bars to sometimes 1 and usually none.

Edited by pixelman
Link to comment
Share on other sites

freddaras μήπως υπάρχουν διάφορες επιλογές για το σήμα πχ GSM ή AUTO ή WCDMA; Το έχεις βάλει στο GSM; Το δικό τηλέφωνο (HTC S740) έχει 3 επιλογές Auto, GSM kai WCDMA. Ήταν στο AUTO ... είχα πρόβλημα με το σήμα ... το έβαλα στο GSM και το πρόβλημα λύθηκε ως δια μαγείας. Το έχεις δει αυτό;

 

 

GSM το εχω φιλε για αυτο εχω φρικαρει.......

και το πιο κουφο απο ολα(το ειπα και πιο πανω δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα) στο νοσοκομειο που ημουν σημερα ημουν εκτος δικτύου συνεχως σε gsm και οταν το γυρνούσα στο 3.5 ειχα 2 γραμμες:confused:

στο δε σπιτι του κολλητού μου που πηγα για καφε και σημερα εκτος δικτυου συνεχως....και στις 3 επιλογες.....

δεν θα το εδινα τοσο μεγαλη σημασια αν δεν διαβαζα ολα τα παραπανω links...θα ελεγα οτι φταιει η καρτα σιμ η wind κτλ...αν και στο ν86 που ειχα και στο ν82 μου με την ιδια καρτα και εταιρία δεν ειχα προβλημα ποτε......

(δες 2 σελιδες περιπου πισω.......ποσος κοσμος εχει προβλημα....με το σημα)

τεσπα θα ξεκαθαρισει το τοπιο αυριο.....

 

Αντιγράφω από ξένο forum ... αν θες κανε και τα εξής όπως περιγράφονται παρακάτω

Put the N97 on the desk in front of me. It had 4 bars reception.

Held the N97 in the hand above the same spot. The reception went from 4 bars to sometimes 1 and usually none.

 

 

το ειπα και πιο πανω.....

το εχω στο γραφειο μου και εχει 2 γραμμες...(και παλι λιγο...)...

το πιανω στο χερι μου παει στη μια γραμμη....

το αφηνω δεξια μου 4 γραμμες το αφηνω αριστερα μου......παει να βγει εκτος δικτύου...

ασε φιλε μου την πατησαμε......το 2010.....:lol::lol::lol:

και το φοβερο ειναι οτι δεν αντιμετωπιζω κανενα αλλο προβλημα.....

ουτε gps ουτε καπακια ουτε restart ουτε τιποτα.......απο ολα αυτα που διαβαζω τοσο καιρο......

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια διαβαζω και ξανα διαβαζω για αυτο το περιβοητο συρματακι και τωρα στο τελευταιο μηνυμα της πεταλουδιτσας και θελω να ρωτησω που μπαινει αυτο το ευλογημενο συρματακι για το gps (και μην μου πειτε εκει που ξερω χαχαχαχα)?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια διαβαζω και ξανα διαβαζω για αυτο το περιβοητο συρματακι και τωρα στο τελευταιο μηνυμα της πεταλουδιτσας και θελω να ρωτησω που μπαινει αυτο το ευλογημενο συρματακι για το gps (και μην μου πειτε εκει που ξερω χαχαχαχα)?

 

Εδώ υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες, με φωτογραφίες.

Όπως έχω πει και παλαιότερα, για μένα έδωσε τη λύση και το λοκάρισμα είναι γρήγορο, η ακρίβεια μεταξύ 10-30m και οι αποσυνδέσεις έχουν μειωθεί στο ελάχιστο.

Συμφωνώ με όσους λένε ότι είναι απαράδεκτο να καταφεύγουμε σε τέτοιες τεχνικές για να βελτιώσουμε μια συσκεύη των x ευρώ, αλλά δεν διατίθεμαι να αφήσω το κινητό μου στην επίσης απαράδεκτη Alpha Copy και να το κρατήσει 2 και 3 μήνες για κάτι που μπορώ, έστω και έτσι "μπακαλίστικα" να διορθώσω μόνη μου.

Πάρε ένα παλιό φορτιστή, ψαλίδι και... άρχισε να πειραματίζεσαι! ;) :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

ωχ καλο μου κουραγιο αυριο αν και την απαντηση την ξερω απο τωρα...

θα το στειλουμε για σερβις για 54 μερες φταίει η καρτα sim φταιει η wind και μπλα μπλα μπλα μπλα.....:X

 

Μην αποκλείεις πάντος να ευθύνεται η εταιρία κινητής που έχεις. Έχει αποδειχθεί ότι η ίδια συσκευή σε διαφορετικά δίκτυα έχει διαφορετικό σήμα.

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, γνώμη μου είναι, πέρα από τους πολύ λογικούς και θεμιτούς ισχυρισμούς "πλήρωσα x ποσό και θέλω η συσκεύη μου να λειτουργεί άψογα", πρακτικά, αξίζει να την αφήσεις και να περιμένεις x μέρες να την πάρεις πίσω (γιατί η Alpha Copy γνωρίζουμε ότι δεν κινείται και με ταχύτητες φωτός... :p) αν και μόνο αν σου είναι απαραίτητη η χρήση του GPS και η απρόσκοπτη λειτουργία του.

Για παράδειγμα, εγώ, που δε χρησιμοποιώ το GPS συχνά, παρά μόνο αν θέλω να πάω κάπου που δεν έχω ξαναπάει ποτέ με το αυτοκίνητο, αλλά και σε αυτή την περίπτωση συνήθως απλά κοιτάω μέσω της εφαρμογής Χάρτες που είναι περίπου το σημείο και δεν χρησιμοποιώ την πλοήγηση, έχω καταφύγει στη λύση με το συρματάκι και δεν θα ασχοληθώ περαιτέρω.

Τώρα, αν για σένα το GPS είναι πολύ σημαντικό, γιατί είναι φυσικό για κάποιους χρήστες να είναι πιο απαραίτητο, τότε, ναι, να το αφήσεις για επισκεύη. ;)

 

Σωστή η άποψη σου Άλβα αλλά είτε το χρησιμοποιούσα είτε όχι.Μόνο που έχουμε δώσει τόσα λεφτά για το κινητό θέλω να είναι άψογο όπως είπες από κάθε άποψη.Οπότε θα το πάω και ότι γίνει,γίνει. ;)

 

ειδες τελικα White_butter_fly εσυ εισαι με τα συρματακια για το gps κτλ εμενα το gps κτλ παει σφαιρα...αλλα οταν βγαινω εκτος δικτύου ολη την ωρα ειναι ακριβως οπως τα λες.....

ξεχνας και τα gps Και τις καμερες και ολα απλα θελεις ενα τηλ.....:lol::lol:

 

τεσπα ελπιζω να βγαλω ακρη αυριο.....κριμα παντως απογοητεύτηκα πολυ.....ενω ειχα ενθουσιαστεί παρα πολυ στην αρχη....

και παλι καλα που το ανακάλυψα......θα μπορουσα να το ειχα παρει πρέφα το προβλημα μετα απο πολλους μηνες..

 

κατι αλλο το κινητο παιδια ειναι αγορασμενο απο γαλλια κανονικα με εγγύηση απόδειξη αγορας και ολα τα σχετικα...

(pixelmania)

η αλφα κοπυ θα μου το αναγνωρισει αυτο ετσι δεν ειναι....?

 

Γι'αυτο παιδιά κάθε φορά που θα παίρνουμε καινούργια συσκευή θα καθόμαστε 1 μέρα και θα ψάχνουμε να δοκιμάζουμε αν δουλεύουν τα πάντα!Χαχα :D Καλή τύχη και σε σένα feedara

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by Itchrist86

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Εδώ υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες, με φωτογραφίες.

Όπως έχω πει και παλαιότερα, για μένα έδωσε τη λύση και το λοκάρισμα είναι γρήγορο, η ακρίβεια μεταξύ 10-30m και οι αποσυνδέσεις έχουν μειωθεί στο ελάχιστο.

Συμφωνώ με όσους λένε ότι είναι απαράδεκτο να καταφεύγουμε σε τέτοιες τεχνικές για να βελτιώσουμε μια συσκεύη των x ευρώ, αλλά δεν διατίθεμαι να αφήσω το κινητό μου στην επίσης απαράδεκτη Alpha Copy και να το κρατήσει 2 και 3 μήνες για κάτι που μπορώ, έστω και έτσι "μπακαλίστικα" να διορθώσω μόνη μου.

Πάρε ένα παλιό φορτιστή, ψαλίδι και... άρχισε να πειραματίζεσαι! ;) :lol:

Το γνωρίζεις όμως πως έτσι χάνεις την εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε σε ποια επιλογή είναι το κινητό μας (Ν-97) από τις τρεις GSM ή AUTO ή WCDMA ????

Ευχαριστώ .-

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε σε ποια επιλογή είναι το κινητό μας (Ν-97) από τις τρεις GSM ή AUTO ή WCDMA ????

Ευχαριστώ .-

 

Μενού - Ρυθμίσεις - Συνδεσιμότητα - Δίκτυο - Λειτουργία Δικτύου .-

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά έγινε κατανοητό γιατί άργησε τόσο η v21, παρόλο που είναι έτοιμη από τα τέλη Δεκεμβρίου. Σήμερα η Nokia κυκλοφόρησε την καινούρια έκδοση του Ovi Maps, που θα προσφέρει στο εξής δωρεάν πλοήγηση, πληροφορίες κίνησης, καιρού και εκδηλώσεων (συναυλίες, παραστάσεις κλπ), καθώς και ταξιδιωτικούς οδηγούς από το Lonely Planet και τη Michelin, για πάντα. Η εφαρμογή διατίθεται ήδη για κάποιες συσκευές, μεταξύ των οποίων και το Nokia Mini, όχι όμως για το N97. Ο λόγος της μη διαθεσιμότητάς του για το N97 έγινε γνωστός από εκπρόσωπο της Nokia, και δεν είναι άλλος από τον περιορισμένο χώρο στο C. Ο ίδιος εκπρόσωπος επιβεβαίωσε πως το νέο Ovi Maps θα ενσωματωθεί στο επόμενο firmware update (ώστε να μην καταλαμβάνει πολύτιμο χώρο από το C), που έρχεται την Πέμπτη 28/1. Δείτε το 3ο μήνυμα στο http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=navigation&thread.id=16082#. ;) Edited by terrestial
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα το Ν97! είναι κάτι που πρέπει να προσέξω ή κάτι που πρέπει να κάνω όπως αναβάθμηση κτλ. Εννοείται οτι θα διαβάσω τα Post σας απλώς ειναι 180 + σελίδες :happy:.

 

Αν κάποιος έχει την καλοσύνη περιλιπτικά να μου πεί οτιδήποτε θα μου είναι χρήσιμο :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.

 

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ

Καλό διάβασμα.

 

Επίσης στο πρώτο μήνυμα του παρόντος θέματος θα βρεις βασικές πληροφορίες για τη συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά έγινε κατανοητό γιατί άργησε τόσο η v21, παρόλο που είναι έτοιμη από τα τέλη Δεκεμβρίου. Σήμερα η Nokia κυκλοφόρησε την καινούρια έκδοση του Ovi Maps, που θα προσφέρει στο εξής δωρεάν πλοήγηση, πληροφορίες κίνησης, καιρού και εκδηλώσεων (συναυλίες, παραστάσεις κλπ), καθώς και ταξιδιωτικούς οδηγούς από το Lonely Planet και τη Michelin, για πάντα. Η εφαρμογή διατίθεται ήδη για κάποιες συσκευές, μεταξύ των οποίων και το Nokia Mini, όχι όμως για το N97. Ο λόγος της μη διαθεσιμότητάς του για το N97 έγινε γνωστός από εκπρόσωπο της Nokia, και δεν είναι άλλος από τον περιορισμένο χώρο στο C. Ο ίδιος εκπρόσωπος επιβεβαίωσε πως το νέο Ovi Maps θα ενσωματωθεί στο επόμενο firmware update (ώστε να μην καταλαμβάνει πολύτιμο χώρο από το C), που έρχεται την Πέμπτη 28/1. Δείτε το 3ο μήνυμα στο http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=navigation&thread.id=16082#. ;)

 

Δωρεάν εφαρμογή GPS!!! Και όχι μόνο... Πολύ καλή κίνηση της Νοκια.

Ξέρει κανείς τι άλλο θα περιλαμβάνει το νέο firmware;

Edited by pixelman
Link to comment
Share on other sites

Μην αποκλείεις πάντος να ευθύνεται η εταιρία κινητής που έχεις. Έχει αποδειχθεί ότι η ίδια συσκευή σε διαφορετικά δίκτυα έχει διαφορετικό σήμα.

 

:rolleyes::rolleyes:

και που να το ξερω εγω αυτο......:rolleyes:

αν ειναι να το πουλανε μονο μεσω κοσμοτε.....:rolleyes:

η αλλιως να εχω την πολυτέλεια να το ξερω...

τελος παντων θα δειξει σημερα.......

πολυ ευχάριστα τα νεα με την νεα αναβαθμιση.....

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά έγινε κατανοητό γιατί άργησε τόσο η v21, παρόλο που είναι έτοιμη από τα τέλη Δεκεμβρίου. Σήμερα η Nokia κυκλοφόρησε την καινούρια έκδοση του Ovi Maps, που θα προσφέρει στο εξής δωρεάν πλοήγηση, πληροφορίες κίνησης, καιρού και εκδηλώσεων (συναυλίες, παραστάσεις κλπ), καθώς και ταξιδιωτικούς οδηγούς από το Lonely Planet και τη Michelin, για πάντα. Η εφαρμογή διατίθεται ήδη για κάποιες συσκευές, μεταξύ των οποίων και το Nokia Mini, όχι όμως για το N97. Ο λόγος της μη διαθεσιμότητάς του για το N97 έγινε γνωστός από εκπρόσωπο της Nokia, και δεν είναι άλλος από τον περιορισμένο χώρο στο C. Ο ίδιος εκπρόσωπος επιβεβαίωσε πως το νέο Ovi Maps θα ενσωματωθεί στο επόμενο firmware update (ώστε να μην καταλαμβάνει πολύτιμο χώρο από το C), που έρχεται την Πέμπτη 28/1. Δείτε το 3ο μήνυμα στο http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=navigation&thread.id=16082#. ;)

 

Δηλαδή όταν πλήρωνες τη συνδρομή πώς δούλευε; Τότε πως έφτανε η μνήμη;

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όταν πλήρωνες τη συνδρομή πώς δούλευε; Τότε πως έφτανε η μνήμη;

Σωστή παρατήρηση!:!:

Αλλά μήπως οι προηγούμενες εκδόσεις ήταν πιο light?

Μιλάμε για την καινούρια τώρα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όταν πλήρωνες τη συνδρομή πώς δούλευε; Τότε πως έφτανε η μνήμη;

 

Η νέα έκδοση σαφώς θα είναι πιο απαιτητική σε MB καθώς προσφέρει πολλές νέες δυνατότητες. Έτσι, για το N97 που έχει μικρό χώρο στο C θα ανσωματωθεί στη ROM με την νέα αναβάθμιση.

1 εβδομάδα πρέπει να περιμένουμε, δε θα πέσει η ζάχαρη στο νερό...! :lol: ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Η νέα έκδοση σαφώς θα είναι πιο απαιτητική σε MB καθώς προσφέρει πολλές νέες δυνατότητες. Έτσι, για το N97 που έχει μικρό χώρο στο C θα ανσωματωθεί στη ROM με την νέα αναβάθμιση.

1 εβδομάδα πρέπει να περιμένουμε, δε θα πέσει η ζάχαρη στο νερό...! :lol: ;)

 

Αν βάλουνε κομμάτια στην ROM κάτι άλλο πρέπει να αφαιρέσουν από εκεί.

Δείχνει το πράγμα ότι κάνανε μακακία με την μνήμη C (νομίζοντας ότι δεν θα ενοχλήσει κανέναν αφού υπαρχουν τα 32GB) και τώρα κάνουν αλχημίες με το λειτουργικό για να μπορέσουν να τα φέρουν βόλτα.

 

Δεν νομίζω πάντως να βάλουν τίποτα σε ROM. Κάτι άλλο θα κάνουνε, έχω κάποιες σκέψεις αλλά δεν έχω στοιχεία οπότε τις κρατάω για μένα

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όταν πλήρωνες τη συνδρομή πώς δούλευε; Τότε πως έφτανε η μνήμη;

Και τότε στη ROM ήταν.

 

Αν βάλουνε κομμάτια στην ROM κάτι άλλο πρέπει να αφαιρέσουν από εκεί.

Δείχνει το πράγμα ότι κάνανε μακακία με την μνήμη C (νομίζοντας ότι δεν θα ενοχλήσει κανέναν αφού υπαρχουν τα 32GB) και τώρα κάνουν αλχημίες με το λειτουργικό για να μπορέσουν να τα φέρουν βόλτα.[/size]

Τίποτα δε θα αφαιρέσουν. Το Ovi Maps ήταν πάντα μέρος του firmware. Απλά, υπάρχει πάντα η δυνατότητα να εγκαταστήσεις κάποια νέα έκδοση στη C, πριν αυτή ενσωματωθεί στο επόμενο firmware update.

Link to comment
Share on other sites

Και τότε στη ROM ήταν.

 

 

Τίποτα δε θα αφαιρέσουν. Το Ovi Maps ήταν πάντα μέρος του firmware. Απλά, υπάρχει πάντα η δυνατότητα να εγκαταστήσεις κάποια νέα έκδοση στη C, πριν αυτή ενσωματωθεί στο επόμενο firmware update.

 

Αν είναι πιο απαιτητικό από τις προηγούμενες εκδώσεις και θέλει πιο πολύ μνήμη και με δεδομένο το πεπερασμένο του χώρου που είναι διαθέσιμος, κάτι θα πρέπει να κόψουν.

 

Αλλά αυτό που λές είναι οτι αφού είναι στην ROM τότε όποια καινούρια έκδοση θα "αχρηστεύει" την εγκατεστημένη και να κάθεται στην C. Πρακτικά θα υπάρχουν δύο εκδόσεις, με την υπόθεση ότι ένα απλό πρόγραμμα δεν μπορεί να αλλάζει κομμάτια της ROM.

Ολο το σκηνικό δεν μου φαίνεται απόλυτα λογικό, κάτι κάπου δεν έχω καταλάβει καλά.

 

Οχι ότι θα αλλάξει κάτι στη ....ζωή μου, κουβέντα να γίνεται...!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά δυστυχώς θα περιμένω 2 μήνες διότι σήμερα έδωσα το κινητό για να το στείλουν στην Φιλανδία!Οπότε για όσους το εγκαταστήσουν το νεο firwmare ελπίζω να σας βγάλει ασπροπρόσωπους

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά δυστυχώς θα περιμένω 2 μήνες διότι σήμερα έδωσα το κινητό για να το στείλουν στην Φιλανδία!Οπότε για όσους το εγκαταστήσουν το νεο firwmare ελπίζω να σας βγάλει ασπροπρόσωπους

 

Για το GPS θα στο κρατήσουν 2 μήνες; Κρίμα! :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Για το GPS θα στο κρατήσουν 2 μήνες; Κρίμα! :(

 

Βασικά ξέρεις τι έκανα Άλβα;Πρόλαβα το κινητό γιατί θα το έστελναν αύριο και το ξανα πήρα σήμερα πίσω με σκοπό να βάλω το νεο firmware μπας και στρώσει αν και δεν νομίζω.Γιατί το gps εμένα μια λόκαρε και έμενε εκεί ή δεν λόκαρε καθόλου ή έχανε το σήμα και το ξανα έβρησκε.Οπότε ρώτησα να το κρατήσω για δοκιμή και μου είπαν ναι.Απλά αν δεν αλλάξει κάτι τσάμπα χάνω 1 εβδομάδα από το να το έστελνα.Και κάτι ακόμα.Πρίν βάλουμε την v21 είναι καλο ένα hard format και μετά η εγκατάσταση της;

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...