Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τη δονηση ξερω πως απενεργοποιηται οταν ο αλλος ειναι σε κατασταση offline,νομιζω το ιδιο ισχυει και για τα smileys.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς αν όταν βρίσκεσαι σε κατάσταση offline και αλλάξεις την φωτογραφία σου αν η αλλαγή θα φανεί στις επαφές σου; δηλ. οι επαφές θα δουν μια άλλη φωτογραφία παρόλα που εγώ θα φαίνομαι εκτός;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Παω να συνδεθω και μου βγαζει μηνυμα για ενημερωση του προγραμματος πατω οκ αλλα οταν παει να ολοκληρωθει η εγκατασταση μου βγαζει λαθος...ξερει κανεις γιατι?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν όταν βρίσκεσαι σε κατάσταση offline και αλλάξεις την φωτογραφία σου αν η αλλαγή θα φανεί στις επαφές σου; δηλ. οι επαφές θα δουν μια άλλη φωτογραφία παρόλα που εγώ θα φαίνομαι εκτός;

 

Για αλλαγή φωτογραφίας, όπως και προσωπικού μυνήματος ενημερώνονται οι επαφές σου από κάτω κάτω που λέει What's new... Είτε το κάνεις όταν είσαι online, είτε offline..

Link to comment
Share on other sites

Για αλλαγή φωτογραφίας, όπως και προσωπικού μυνήματος ενημερώνονται οι επαφές σου από κάτω κάτω που λέει What's new... Είτε το κάνεις όταν είσαι online, είτε offline..

 

Ναι αλλά σε ενημερώνουν για την τελευταία αλλαγή νομίζω, δηλ. αν αλλάξεις δυο φόρες συνεχόμενα θα ενημερώσουν μόνο για τη τελευταία.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά σε ενημερώνουν για την τελευταία αλλαγή νομίζω, δηλ. αν αλλάξεις δυο φόρες συνεχόμενα θα ενημερώσουν μόνο για τη τελευταία.

 

Ναι, όντως ισχύει αυτό που λες..

Link to comment
Share on other sites

μπαινω σήμερα στο messanger και βλέπω οτι μου χει διαγράψει όλες τις επαφές, δεν υπαρχουν πουθενα τι να κάνω? καμμια βοήθεια
Link to comment
Share on other sites

μπαινω σήμερα στο messanger και βλέπω οτι μου χει διαγράψει όλες τις επαφές, δεν υπαρχουν πουθενα τι να κάνω? καμμια βοήθεια

 

Δοκίμασες να κάνεις unistall και install ξανά το Windows Live Messenger? Ή να μπεις από άλλο pc??

Link to comment
Share on other sites

μπαινω σήμερα στο messanger και βλέπω οτι μου χει διαγράψει όλες τις επαφές, δεν υπαρχουν πουθενα τι να κάνω? καμμια βοήθεια

Δοκιμασε και το web messenger να δεις αν τις εχεις.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

μπαινω σήμερα στο messanger και βλέπω οτι μου χει διαγράψει όλες τις επαφές, δεν υπαρχουν πουθενα τι να κάνω? καμμια βοήθεια

 

Οκ ασε το messenger. Οταν πας στο hotmail σου στην επιλογη "επαφες" στους δειχνει?? Αν ναι το προβλημα ειναι αλλου...

 

Αν οχι τοτε αλλαξε κωδικους στο ηδη υπαρχον λογαριασμο σου ή αλλιως φτιαξε νεο και ξαναβαλτες απο την αρχη!! :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι . καθε φορα που συνδεομαι στο msn μου βγαζει πανω απο τις επαφες οτι εχω μια προσκληση σε δικτυο αλλα οταν παταω για να την δω δεν μου εχει τιποτα στο προφιλ μου στις προσκλησεις.

 

γιατι γινεται αυτο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά, θα έπρεπε να σε μεταφέρει στο Hotmail.com όπου υπάρχουν εκεί οι προσκλήσεις που δέχεσαι. Έλεγξέ το και ενημέρωσέ μας. :)
Link to comment
Share on other sites

ναι εκει πηγαινω αλλα δεν εχει τιποτα! δεν εχω account στο hotmail αλλα υπαρχει το προφιλ μου κανονικα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο πράγμα συμβαίνει.. Μου λέει ότι έχω 2 προσκλήσεις αλλά όταν πατάω και μου ανοίγει η σελίδα δεν υπάρχουν προσκλήσεις!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα δεν μου κανει εγκατασταση...μου βγαζει οτι πρεπει να κατεβασω την τελευταια εκδοση και οταν παει να εγκαταστηθει,μου βγαζει οτι δεν ειναι δυνατη....ξερει κανεις τι παιζει?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα δεν μου κανει εγκατασταση...μου βγαζει οτι πρεπει να κατεβασω την τελευταια εκδοση και οταν παει να εγκαταστηθει,μου βγαζει οτι δεν ειναι δυνατη....ξερει κανεις τι παιζει?

 

Κανε απεγκατασταση του windows live messenger και πηγαινε στη σελιδα του να ξανακατεβασεις την εφαρμογη.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση - Απορία :

Σε windows xp με προφίλ 2 χρηστών πως είναι δυνατόν στον έναν χρήστη να συνδέεται κ-α-ν-ο-ν-ι-κ-ό-τ-α-τ-α και στο άλλο προφίλ να βγάζει error και να κάνει σύνδεση μόνο με το παλιό messenger??

Υπάρχει καμιά λύση γι' αυτό;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Πριν απο λίγες μέρες έκανα ενα φορμάτ στο PC μου και σήμερα πέρασα τα καινούρια Windows και άρχισα να ξαναπερνάω προγράμματα.Ουσιαστικό πρόβλημα δεν αντιμετώπισα μέχρι την στιγμή που το messenger αρχισε να μου κάνει κάτι περίεργα.Ενώ μπαίνει κανονικά,βλέπω τις επαφές μου,μετα απο λίγο αποσυνδέεται μόνο του και μετα ξαναμπαίνει(και αυτό επαναλαμβάνεται).Κοίταξα firewall,και το antivirus αλλα έχω την εντύπωση οτι δεν φταίνε αυτά.

Αν έχει κανείς καμία ιδέα θα με βοηθούσε ιδιαιτέρως!!

 

Ευχαριστώ!!

 

Σημείωση:Παρατήρησα οτι οταν το έχω στο appear offline δεν με πετάει...

Link to comment
Share on other sites

Στα windows 7 όταν έχεις πολλά παράθυρα στο messenger (και σε άλλα προγράμματα βέβαια) τα βάζει όλο στα taskbar και δεν σε ειδοποιεί αν χτύπησε κάποιος μήνυμα ή όχι.. (τουλάχιστον έτσι κάνει αυτό το pc που δουλεύω αυτή τη στιγμή) αυτό πως θα γίνει να αλλάξει;

Εχω όλους τους ήχουν ενεργοποιημένους και στο msn και στο pc, ωστόσο δεν καταλαβαίνω πότε μου στέλνουν μήνυμα, κτλ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στα windows 7 όταν έχεις πολλά παράθυρα στο messenger (και σε άλλα προγράμματα βέβαια) τα βάζει όλο στα taskbar και δεν σε ειδοποιεί αν χτύπησε κάποιος μήνυμα ή όχι.. (τουλάχιστον έτσι κάνει αυτό το pc που δουλεύω αυτή τη στιγμή) αυτό πως θα γίνει να αλλάξει;

Εχω όλους τους ήχουν ενεργοποιημένους και στο msn και στο pc, ωστόσο δεν καταλαβαίνω πότε μου στέλνουν μήνυμα, κτλ...

Τρέξε τον σε windows vista sp2 compatibility mode και θα λειτουργεί όπως παλιά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...