Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

FM ραδιοφωνάκι χωρίς ακουστικά "παίζει"; Να ακούγεται ο ήχος απο τα εξωτερικά ηχεία δηλαδή... Αν ναι έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας;

 

Μπορεί να παίξει και από τα εξωτερικά ηχεία ,αρκεί να έχεις συνδεδεμένα

τα ακουστικά γιατί παίζουν το ρόλο κεραίας .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια εκεινο το προγραμματακι που ειχε σταθμους online (υπηρχε στο 86) δεν υπαρχει στο 97...?

 

FM ραδιοφωνάκι χωρίς ακουστικά "παίζει"; Να ακούγεται ο ήχος απο τα εξωτερικά ηχεία δηλαδή... Αν ναι έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας;

 

υπαρχει αν αγορασεις εξωτερικα ηχεια...

εγω το εκανα και το αποτελεσμα ειναι σουπερ:)

 

απ οτι διαβασα φιλε freddara οταν χρησιμοποιεις το gps εχεις ενεργοποιημενο το το a-gps. Πραγμα που σημαινει οτι χρεωνεσαι. Το ποσο δεν το ξερω ακριβως.

Και εγω...αλλα νομιζω και οι υπολοιποι ιδιοκτητεσ του Ν97 δεν εχουν καποιο προβλημα με το GPS οταν εχουν ενεργοποιημενο το a-gps. Το θεμα ειναι οταν το εχεισ απενεργοποιημενο ποση ωρα κανει να λοκαρει δορυφορουσ και καθε ποσο χανει το σημα κατα την πλοηγηση

 

το εκανα σημερα φιλε μου

βρηκε σημα σε 2 με 3 λεπτα........το εχασε για κανα 2 δευτερόλεπτα αλλα μετα ολα καλα.....ολα αυτα με το garmin.....

παντως και το n86 χωρις a-gps αργουσε αρκετα να βρει σημα.........

μαλιστα μια φορα εκανε πανω απο 10 λεπτα....

τελος παντων για μενα το θεμα gps ειναι τελειωμενο...δεν υπαρχει προβλημα....

αυτο που με φρικαρει ειναι το καπακι της καμερας....που μαλλον εκει κατι δεν παει καλα.......

σε ολα τα αλλα το κινητο ειναι σουπερ...!!!!!!!!!!!!!

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Ηθελα να ρωτήσω αν συμβαίνει και σε κανέναν αλλο ,αυτο το τρελλό:μόλις εγκαταστήσω μια εφαρμογή ,κολλάει το τηλ.στο λογότυπο της ΝΟΚΙΑ :mad:και η μόνη λύση είναι να βγάζω την κάρτα(F) και μετά απο αρκετές προσπάθειες ν'ανοίγει.Το είχα ξανα αναφέρει πριν λίγο καιρό.Αλλά τότε συνέβαινε με 1-2 εφαρμογές.Τώρα οποια εφαρμογή και να βάλω κολλάει:wacko:Hard format εχει γίνει σε όλους τους δίσκους, και στην κάρτα...
Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα του "κολλήματος στο logo NOKIA". Παιδιά έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία για πολύ διάστημα με αυτό το πρόβλημα. Τελικά, βρήκα (όπως πολλές φορες αναφέρθηκε στο συγκεκριμένο forum) ότι είναι κάποια ή κάποιες εφαρμογές. Στη δική μου περίπτωση ήταν κάποια παιχνίδια. Όταν τα είχα στην Ε: δεν άνοιγε παρά μόνο μετά από hard format. Μόνο και μόνο γι αυτό, πήρα κάρτα μνήμης για να παίρνω backup και να ξανακάνω restore. Πέρασα σχεδόν όλες τις εφαρμογές στην F: και απέκτησα το πρόβλημα του int70 (δηλαδή το N97 ξεκινούσε μόνο όταν έβγαζα την κάρτα).

Ξαναπερνώντας πάλι τις εφαρμογές στην Ε: και αφήνοντας μόνο τα παιχνίδια στην F: ανακάλυψα ότι στη δική μου τουλάχιστον περίπτωση το πρόβλημα υπήρχε στα παιχνίδια και συγκεκριμένα

Global Race, KORA (ένα ραλάκι), ASPHALT 4 από "μαγαζάκια" και τα Μοolan, Bagatelle Touch και High Speed από το ovi store( μόλις τα απεγκατέστησα, "παίζει" κανονικά ο N97)

Αυτή τη στιγμή έχω στην F: και δουλεύει το κινητό τα: RThunder, NFS, Solitaire, Touch card.

Ελπίζω να βοήθησα.

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα του "κολλήματος στο logo NOKIA". Παιδιά έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία για πολύ διάστημα με αυτό το πρόβλημα. Τελικά, βρήκα (όπως πολλές φορες αναφέρθηκε στο συγκεκριμένο forum) ότι είναι κάποια ή κάποιες εφαρμογές. Στη δική μου περίπτωση ήταν κάποια παιχνίδια. Όταν τα είχα στην Ε: δεν άνοιγε παρά μόνο μετά από hard format. Μόνο και μόνο γι αυτό, πήρα κάρτα μνήμης για να παίρνω backup και να ξανακάνω restore. Πέρασα σχεδόν όλες τις εφαρμογές στην F: και απέκτησα το πρόβλημα του int70 (δηλαδή το N97 ξεκινούσε μόνο όταν έβγαζα την κάρτα).

Ξαναπερνώντας πάλι τις εφαρμογές στην Ε: και αφήνοντας μόνο τα παιχνίδια στην F: ανακάλυψα ότι στη δική μου τουλάχιστον περίπτωση το πρόβλημα υπήρχε στα παιχνίδια και συγκεκριμένα

Global Race, KORA (ένα ραλάκι), ASPHALT 4 από "μαγαζάκια" και τα Μοolan, Bagatelle Touch και High Speed από το ovi store( μόλις τα απεγκατέστησα, "παίζει" κανονικά ο N97)

Αυτή τη στιγμή έχω στην F: και δουλεύει το κινητό τα: RThunder, NFS, Solitaire, Touch card.

Ελπίζω να βοήθησα.

Εμένα μου το έχει κάνει και με εφαρμογές αποκλειστικά της Nokia. Ακολουθεί τυχαίο μοτίβο, μια τη μία μια την άλλη, είναι πολύ δύσκολο να βρεις και να απομονώσεις τις εφαρμογές που το προκαλούν. Πιστεύω πως είναι θέμα του λειτουργικού και όχι κάποιας εφαρμογής, κάτι που έχει σίγουρα να κάνει με τις εξωτερικές μνήμες E και F, καθώς δεν εμφανίζεται με εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες στο C. Πολύ καλά κάνεις και εγκαθιστάς τα πάντα στο F, έτσι ώστε να μπορείς να ξεπεράσεις ενδεχόμενο κόλλημα με την αφαίρεση της κάρτας. Υπάρχει όμως κι άλλος τρόπος:

 

1) Με κλειστό το κινητό, το συνδέεις στο φορτιστή.

2) Μόλις ανάψει η οθόνη, το αποσυνδέεις.

3) Πιέζεις το διακόπτη για να ανοίξει.

4) Μόλις κάνει τη δόνηση, το ξανασυνδέεις στο φορτιστή.

5) Αυτό ήταν. Θα ξεπεράσει την αρχική οθόνη και θα σου ζητήσει το PIN.

Edited by terrestial
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έχει κάνει και με εφαρμογές αποκλειστικά της Nokia. Ακολουθεί τυχαίο μοτίβο, μια τη μία μια την άλλη, είναι πολύ δύσκολο να βρεις και να απομονώσεις τις εφαρμογές που το προκαλούν. Πιστεύω πως είναι θέμα του λειτουργικού και όχι κάποιας εφαρμογής, κάτι που έχει σίγουρα να κάνει με τις εξωτερικές μνήμες E και F, καθώς δεν εμφανίζεται με εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες στο C. Πολύ καλά κάνεις και εγκαθιστάς τα πάντα στο F, έτσι ώστε να μπορείς να ξεπεράσεις ενδεχόμενο κόλλημα με την αφαίρεση της κάρτας. Υπάρχει όμως κι άλλος τρόπος:

 

1) Με κλειστό το κινητό, το συνδέεις στο φορτιστή.

2) Μόλις ανάψει η οθόνη, το αποσυνδέεις.

3) Πιέζεις το διακόπτη για να ανοίξει.

4) Μόλις κάνει τη δόνηση, το ξανασυνδέεις στο φορτιστή.

5) Αυτό ήταν. Θα ξεπεράσει την αρχική οθόνη και θα σου ζητήσει το PIN.

 

Πολύ καλά έκανες και βάζεις όλες τις εφαρμογές στο F.

 

Εγω ρε παιδια εχω τα παντα εγκατεστημενα στη μνηνη την 32αρα (κοντα στις 100 εφαρμογες και παιχνιδια) και δεν μου εχει κολλησει ποτε το κινητο!! Φτου φτου μη το ματιαξω!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε παιδια εχω τα παντα εγκατεστημενα στη μνηνη την 32αρα (κοντα στις 100 εφαρμογες και παιχνιδια) και δεν μου εχει κολλησει ποτε το κινητο!! Φτου φτου μη το ματιαξω!!

Κρέμασέ του μια χάντρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του κινητού αν υπάρχει η δυνατότητα σίγασης μιας κλήσης. Δηλαδή, είσαι σε ένα γραφείο , σε καλούν , ακούγεται κανονικά ο ήχος κλήσης και για να μην ενοχλήσεις τους συνεργατες σου το βαζεις σε σίγαση ... βγαινεις απο το γραφειο και μετα απαντας στην κλήση ... Αν το κινητό ειναι κλειδωμένο, υπάρχει η δυνατότητα με sliding δεξια η αριστερα ή κάπως αλλιώς ... πρακτικα; Ευχαριστώ προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να αναφέρω κάτι όσον αφορά το GPS.Πήγα σε ένα Nokia Store στο οποίο ανέφερα προηγουμένος σε post.Μου έκαναν μια αναβάθμηση λογισμικού της 20.019 πάλι αλλά μου είπε το παλικάρι ότι είναι διαφορετική διαδικασία από αυτήν του Internet.Οτι είναι καλύτερη.Έπειτα εκεί που δεν έπιανα σήμα με το GPS καθόλου.Μου είπε να βάλω το κινητό ακίνητο στο μπαλκόνι μου σε ενα σημείο που να κοιτάζει ουρανό 15 με 20 λεπτά διότι την 1η φορά θέλει κάποιο χρόνο για να συνδεθεί με τον δορυφόρο.Το έκανα.Και σε 15 λεπτά βρήκε σήμα και δούλεψε το GPS.Όταν ξανά άνοιξα τους χάρτες πλέον έπιασε σήμα σε λιγότερο από ένα λεπτό.Οπότε δοκιμάστετο κατα την γνώμη μου πρίν πάτε για αλλαγή κεραίας.Το GPS σε όλη την διαδικασία το είχα χωρίς a-gps αλλά κανονικά σκέτο GPS Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να αναφέρω κάτι όσον αφορά το GPS.Πήγα σε ένα Nokia Store στο οποίο ανέφερα προηγουμένος σε post.Μου έκαναν μια αναβάθμηση λογισμικού της 20.019 πάλι αλλά μου είπε το παλικάρι ότι είναι διαφορετική διαδικασία από αυτήν του Internet.Οτι είναι καλύτερη.Έπειτα εκεί που δεν έπιανα σήμα με το GPS καθόλου.Μου είπε να βάλω το κινητό ακίνητο στο μπαλκόνι μου σε ενα σημείο που να κοιτάζει ουρανό 15 με 20 λεπτά διότι την 1η φορά θέλει κάποιο χρόνο για να συνδεθεί με τον δορυφόρο.Το έκανα.Και σε 15 λεπτά βρήκε σήμα και δούλεψε το GPS.Όταν ξανά άνοιξα τους χάρτες πλέον έπιασε σήμα σε λιγότερο από ένα λεπτό.Οπότε δοκιμάστετο κατα την γνώμη μου πρίν πάτε για αλλαγή κεραίας.Το GPS σε όλη την διαδικασία το είχα χωρίς a-gps αλλά κανονικά σκέτο GPS

Άλλο είναι το πρόβλημα με το GPS. Όχι ότι αργεί να βρει στίγμα, αλλά ότι το χάνει όταν κινείσαι. Δοκίμασε να το χρησιμοποιήσεις κινούμενος με αμάξι και θα καταλάβεις τι εννοώ. Η κόκκινη βούλα θα γίνεται περιοδικά αχνή (που σημαίνει ότι έχασε το στίγμα), ή θα σε δείχνει στους κάθετους δρόμους και θα εμφανίζει μεγάλη καθυστέρηση. Το cold start (πρώτη ενεργοποίηση ή ενεργοποίηση μετά από πολλές ώρες) είναι λογικό να αργεί λίγο παραπάνω. Τις επόμενες φορές (με την προϋπόθεση ότι είναι κοντά στην προηγούμενη, χρονικά και τοπικά) θα βρίσκει το στίγμα πολύ πιο γρήγορα. Αν ενεργοποιήσεις το A-GPS θα το βρίσκει σε λιγότερα από 10sec. Το A-GPS μην το φοβάσαι, η χρέωση του είναι ελάχιστη, λιγότερη από 10Kb τη φορά, που αντιστοιχούν σε λιγότερο από 0,01€ αν δεν έχεις κάποιο πρόγραμμα δεδομένων. Αν έχεις (που καλά θα κάνεις να έχεις μ' αυτό το κινητό, για να αξιοποιήσεις όλες τους τις δυνατότητες) είναι ανάξια λόγου.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του κινητού αν υπάρχει η δυνατότητα σίγασης μιας κλήσης. Δηλαδή, είσαι σε ένα γραφείο , σε καλούν , ακούγεται κανονικά ο ήχος κλήσης και για να μην ενοχλήσεις τους συνεργατες σου το βαζεις σε σίγαση ... βγαινεις απο το γραφειο και μετα απαντας στην κλήση ... Αν το κινητό ειναι κλειδωμένο, υπάρχει η δυνατότητα με sliding δεξια η αριστερα ή κάπως αλλιώς ... πρακτικα; Ευχαριστώ προκαταβολικα.

 

Όταν χτυπάει το κινητό κλειδωμένο, πήγαινε στο "σαρώστε για να ξεκλειδώσετε". Ξεκλειδώνει και μπαίνει σε σίγαση...

Ισχύει και αυτό που είπε ο stamatis3133 αλλά πρέπει να το ρυθμίσεις.

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

Όταν χτυπάει το κινητό κλειδωμένο, πήγαινε στο "σαρώστε για να ξεκλειδώσετε". Ξεκλειδώνει και μπαίνει σε σίγαση...

Ισχύει και αυτό που είπε ο stamatis3133 αλλά πρέπει να το ρυθμίσεις.

 

Και το ρυθμίζεις πηγαίνοντας Ρυθμίσεις->Τηλέφωνο->Ρυθμ. αισθητήρα->Έλεγχος με περιστροφή και τικάρεις το Σίγαση κλήσεων! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο είναι το πρόβλημα με το GPS. Όχι ότι αργεί να βρει στίγμα, αλλά ότι το χάνει όταν κινείσαι. Δοκίμασε να το χρησιμοποιήσεις κινούμενος με αμάξι και θα καταλάβεις τι εννοώ. Η κόκκινη βούλα θα γίνεται περιοδικά αχνή (που σημαίνει ότι έχασε το στίγμα), ή θα σε δείχνει στους κάθετους δρόμους και θα εμφανίζει μεγάλη καθυστέρηση. Το cold start (πρώτη ενεργοποίηση ή ενεργοποίηση μετά από πολλές ώρες) είναι λογικό να αργεί λίγο παραπάνω. Τις επόμενες φορές (με την προϋπόθεση ότι είναι κοντά στην προηγούμενη, χρονικά και τοπικά) θα βρίσκει το στίγμα πολύ πιο γρήγορα. Αν ενεργοποιήσεις το A-GPS θα το βρίσκει σε λιγότερα από 10sec. Το A-GPS μην το φοβάσαι, η χρέωση του είναι ελάχιστη, λιγότερη από 10Kb τη φορά, που αντιστοιχούν σε λιγότερο από 0,01€ αν δεν έχεις κάποιο πρόγραμμα δεδομένων. Αν έχεις (που καλά θα κάνεις να έχεις μ' αυτό το κινητό, για να αξιοποιήσεις όλες τους τις δυνατότητες) είναι ανάξια λόγου.

 

Οκ terrestial.Θα το δοκιμάσω εν ώρα κίνησης να δώ τι γίνεται

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μαζι με μια ερωτηση.

Στο blackberry ειχα ετοιμασει το mail μου και λοιπα απο εκει και επειτα τα mail (gmail) ερχοντουσαν στο κινητο μονα τους χωρις να χρειαζετε να κανω συνδεση εγω..

στο N97 υπαρχει κατι τετοιο γιατι δεν βρισκω κατι ....

μια βοηθεια ρε παιδια..

Edited by mp3power
Link to comment
Share on other sites

Άλλο είναι το πρόβλημα με το GPS. Όχι ότι αργεί να βρει στίγμα, αλλά ότι το χάνει όταν κινείσαι. Δοκίμασε να το χρησιμοποιήσεις κινούμενος με αμάξι και θα καταλάβεις τι εννοώ. Η κόκκινη βούλα θα γίνεται περιοδικά αχνή (που σημαίνει ότι έχασε το στίγμα), ή θα σε δείχνει στους κάθετους δρόμους και θα εμφανίζει μεγάλη καθυστέρηση. Το cold start (πρώτη ενεργοποίηση ή ενεργοποίηση μετά από πολλές ώρες) είναι λογικό να αργεί λίγο παραπάνω. Τις επόμενες φορές (με την προϋπόθεση ότι είναι κοντά στην προηγούμενη, χρονικά και τοπικά) θα βρίσκει το στίγμα πολύ πιο γρήγορα. Αν ενεργοποιήσεις το A-GPS θα το βρίσκει σε λιγότερα από 10sec. Το A-GPS μην το φοβάσαι, η χρέωση του είναι ελάχιστη, λιγότερη από 10Kb τη φορά, που αντιστοιχούν σε λιγότερο από 0,01€ αν δεν έχεις κάποιο πρόγραμμα δεδομένων. Αν έχεις (που καλά θα κάνεις να έχεις μ' αυτό το κινητό, για να αξιοποιήσεις όλες τους τις δυνατότητες) είναι ανάξια λόγου.

 

xmmm εμενα παλι ολα αυτα μου τα κανε σημερα με το garmin και οχι με το nokia maps.....

 

δεν ειμαι ακομη 100% σιγουρος θα το δοκιμασω...και αυριο αλλα νομιζω οτι ενω με το nokia maps ολα δουλευαν ρολοι σημερα που το δοκιμαζα με το garmin στο αμαξι πραγματικα ζαλίστηκα........οτι να ναι....

μολις ομως εβαζα το nokia maps ολα καλα....

θα το ξαναδω ομως αυριο.....γιατι δεν ειμαι ακομη σιγουρος......

 

παιδια το σημα του κινητου δεν σας φαινεται πολυ χαμηλο....?

ειναι σημεία στο σπιτι μου που ειμαι εκτος δικτύου....ενω στο 86 ημουν φουλ....:blink:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το σημα του κινητου δεν σας φαινεται πολυ χαμηλο....?

ειναι σημεία στο σπιτι μου που ειμαι εκτος δικτύου....ενω στο 86 ημουν φουλ....:blink:

 

κι εγω το ιδιο εχω διαπιστωσει τωρα με το mini σε σχεση με το n95 που ειχα πριν.

Μαλλον εχει πολυ χαμηλο sar

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ιδιο εχω διαπιστωσει τωρα με το mini σε σχεση με το n95 που ειχα πριν.

Μαλλον εχει πολυ χαμηλο sar

Μα το χαμηλο SAR ειναι θαυμα και ολοι το θελουμε!!!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ιδιο εχω διαπιστωσει τωρα με το mini σε σχεση με το n95 που ειχα πριν.

Μαλλον εχει πολυ χαμηλο sar

 

NOKIA N95 --> SAR 0.53

NOKIA N97 --> SAR 0.65

Μάλλον δεν είναι αυτός ο λόγος ;)

Link to comment
Share on other sites

NOKIA N95 --> SAR 0.53

NOKIA N97 --> SAR 0.65

Μάλλον δεν είναι αυτός ο λόγος ;)

 

οποτε κατι συμβαινει εδω.....

παιδια και στο δρομο ειναι σημεία που βγαινω εκτος δικτύου.....:blink:

 

στο δε σπιτι χαμος....

αν αφησω το κινητο στο "τάδε" σημειο μπορει να παρω τις κλησεις μου σε sms 2 ωρες μετα.....:mad::mad:

μακαρι ο λογος να ειναι το χαμηλο σαρ...γιατι αν δεν ειναι αυτος...τοτε....κατι δεν παει καλα εδω.....

Link to comment
Share on other sites

οποτε κατι συμβαινει εδω.....

παιδια και στο δρομο ειναι σημεία που βγαινω εκτος δικτύου.....:blink:

 

στο δε σπιτι χαμος....

αν αφησω το κινητο στο "τάδε" σημειο μπορει να παρω τις κλησεις μου σε sms 2 ωρες μετα.....:mad::mad:

μακαρι ο λογος να ειναι το χαμηλο σαρ...γιατι αν δεν ειναι αυτος...τοτε....κατι δεν παει καλα εδω.....

 

Λέτε ρε παιδιά εσωτερικά ο τρόπος κατασκευής του κινητού να επηρεάζει κάπως την κεραία του GPS του;Να μπλοκάρει την μέγιστη λήψη σήματος;Είναι παράξενο να κοστίζει μια νέα συσκευή τόσα χρήματα και να παρουσιάζει τέτοιο πρόβλημα.Δεν μπορεί να βάζουμε εμείς σαν χρήστες όπως κάνανε κάποιοι το συρματάκι για σήμα και ολόκληρη Nokia να μην το σκέφτηκε και ειδικά σε μια τέτοια συσκευή

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με το σημα.. Εχω Cosmote και εχω σημα , σημα ΚΑΜΠΑΝΑ σε λογκους βουνα και πεδιαδα :p Και με το GPS ειμαι υπερευχαριστημενος.. Ειναι απλα τελειο. Edited by Panos277
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με το σημα.. Εχω Cosmote και εχω σημα , σημα ΚΑΜΠΑΝΑ σε λογκους βουνα και πεδιαδα :p Και με το GPS ειμαι υπερευχαριστημενος.. Ειναι απλα τελειο.

 

Εννοώ μόνο το GPS όχι το A-GPS.Εδώ μέσα πολλοί έχουν αναφέρει το πρόβλημα με το GPS.Εγω πάντως το έδωσα σε ένα Nokia Store το κινητό που ξέρω τον υπάλληλο και Ο Θεός Βοηθός :D

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...