Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο και σε εμένα...

 

To ιδιο και στο ΤΡ2 μου παρολο που εχω το 3.5 εγκατεστημενο... Φαινεται πολυ καλη δουλεια που δυστυχως δεν εχω καταφερει να δοκιμασω :(

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ti να πω ρε παιδια εμενα στο HD και στο HD2 τρεχει μια χαρα.Tωρα ειδα οτι το εχουν κατεβασει 75 φορες και κανεις αλλος δεν ειπε τιποτα.Μηπως να βγαζατε και να ξαναβαζατε το cf;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

το 3.5 θελει για να δουλεψει

 

Εχω βάλει το 3.5 ..

Εφτιαξα εναν φάκελο και έβαλα μέσα τα 2 αρχεία , τρέχω το exe αλλά μου βγάζει error

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Τι άλλο πρέπει να υπάρχει στον φάκελο πέρα από τα 2 αρχεία που έχει μέσα??????????

Τιποτα.Αυτα τα δυο μονο.Το cf το εχετε βαλει στην καρτα;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει γινει πατατα εκ μερους μου.Αλλο dll επρεπε να υπαρχει οχι αυτο που εχω βαλει.Θα ανεβασω σε δυο λεπτα το σωστο.

Λοιπον απο εδω http://rapidshare.com/files/324513418/Outlook.dll κατεβαστε το αρχειο και βαλτε το στον ιδιο φακελο με τα αλλα.Sorry παιδες για την βλακεια μου

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είναι οκ!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πειράζει φίλε μου,τα λάθη για τους ανθρώπους είναι.

Μια ερώτηση μόνο,αν θέλουμε αν το βγάλουμε δλδ να μην φαίνονται οι εορτές τι κάνουμε?

 

Ευχαριστώ πολύ και χρόνια πολλά.

 

ΕDIT:Όταν λες βάλτε το με τα άλλα τι εννοείς? όλα μαζί δλδ σύνολο 3 αρχεια η το exe και το outlook.dll μόνο?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει γινει πατατα εκ μερους μου.Αλλο dll επρεπε να υπαρχει οχι αυτο που εχω βαλει.Θα ανεβασω σε δυο λεπτα το σωστο.

Λοιπον απο εδω http://rapidshare.com/files/324513418/Outlook.dll κατεβαστε το αρχειο και βαλτε το στον ιδιο φακελο με τα αλλα.Sorry παιδες για την βλακεια μου

 

Έβαλα σε ένα φάκελο τα 3 αρχεία (το .exe και τα 2 .dll) και φαίνεται να παίζει άψογα στο HTC Touch Cruise μου με περιβάλλον Manilla2D!

 

Σε ευχαριστούμε και πάλι φίλε ioma!:)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Xμμμ εβαλα και τα τρια αρχεια σε εναν φακελο στην καρτα μνημης απο οπου ετρεξα το exe.

Και δεν εγινε τιποτα. Στιγμιαια βγηκε πανω στην taskbar η λεξη Form1, αλλα κατα τ'αλλα δεν μπηκαν οι γιορτες στο ημερολογιο. Εχω το 3.5 οπως εγραψα παραπανω, υπαρχει περιπτωση να κανω κατι λαθος?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Tελικά και στο δικό μου ναι μεν τρέχει τώρα αλλά πέρασε μόνο μια γιορτή στις 22.12 αλλά μετά τίποτα άλλο....

Καμία διευκρίνηση?????????????

Link to comment
Share on other sites

Tελικά και στο δικό μου ναι μεν τρέχει τώρα αλλά πέρασε μόνο μια γιορτή στις 22.12 αλλά μετά τίποτα άλλο....

Καμία διευκρίνηση?????????????

 

Καθε μερσ θσ εμφανιζει αυτους που γιορταζουν.Σημερα ας πουμε δεν γιορταζει κανεξς και δεν εμφανιζει τιποτα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Καθε μερσ θσ εμφανιζει αυτους που γιορταζουν.Σημερα ας πουμε δεν γιορταζει κανεξς και δεν εμφανιζει τιποτα

 

έβαλα και τα 3 αρχεία σε ένα folder (eortologio) μέσα στο Programs files στο Storage Card...

έτρεξα το exe δεν έβγαλε κανένα μνμ ότι έγινε η εγκατάσταση.

Σήμερα δεν μου εμφανίζει καμία γιορτή γιατί λογικά δεν θα γιορτάζει κανείς..πήγα στο ημερολόγιο και δεν έχει βάλει γιορτές στις επόμενες μέρες...

 

Δεν δουλεύει έτσι ? δλδ εάν πάω εγώ στις 25 Δεκεμβρίου δεν θα μου δείξει ποιοι γιορτάζουν ?

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

έβαλα και τα 3 αρχεία σε ένα folder (eortologio) μέσα στο Programs files στο Storage Card...

έτρεξα το exe δεν έβγαλε κανένα μνμ ότι έγινε η εγκατάσταση.

Σήμερα δεν μου εμφανίζει καμία γιορτή γιατί λογικά δεν θα γιορτάζει κανείς..πήγα στο ημερολόγιο και δεν έχει βάλει γιορτές στις επόμενες μέρες...

 

Δεν δουλεύει έτσι ? δλδ εάν πάω εγώ στις 25 Δεκεμβρίου δεν θα μου δείξει ποιοι γιορτάζουν ?

καθε μερα εμφσνιζει την συγκεκριμενη γιορτη.ειμαι διακοπες

και θα τα πουμε οταν γυρισω παιδια

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

καθε μερα εμφσνιζει την συγκεκριμενη γιορτη.ειμαι διακοπες

και θα τα πουμε οταν γυρισω παιδια

 

Σούπερ!σήμερα εμφάνισε κανονικά την γιορτή!ευχαριστούμε:)

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ!σήμερα εμφάνισε κανονικά την γιορτή!ευχαριστούμε:)

 

επιβεβαιωνω! Ειχα μπερδευτει γιατι δεν εδειξε καποια εγκατασταση, αλλα ολα οκ! Thaaanks!

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση μόνο,αν θέλουμε αν το βγάλουμε δλδ να μην φαίνονται οι εορτές τι κάνουμε?

 

 

 

Μπορείς να μας πεις βήμα βήμα τον τρόπο απεγκατάστασης ???

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις βήμα βήμα τον τρόπο απεγκατάστασης ???

 

Πέρα από το μεμονωμένο delete της κάθε γιορτής δεν ξέρω άλλο,αυτό ρωτάω και εγώ.:);)

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτοντως τις επομενες γιορτες σας τις βγαζει? Δηλαδη εμενα μου λεει πως σημερα γιορταζει ο Ευγενιος κλπ, αλλα αν παω στις 25 πχ δεν μου δειχνει καποια σημειωση. Ισχυει αυτο?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτοντως τις επομενες γιορτες σας τις βγαζει? Δηλαδη εμενα μου λεει πως σημερα γιορταζει ο Ευγενιος κλπ, αλλα αν παω στις 25 πχ δεν μου δειχνει καποια σημειωση. Ισχυει αυτο?

 

Nαι ,έτσι είναι και σε εμένα,πρέπει να αλλάξει η ημερομηνία στην συσκευή για να σου δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το μεμονωμένο delete της κάθε γιορτής δεν ξέρω άλλο,αυτό ρωτάω και εγώ.:);)

 

Απλά έβαλα το δικό σου μνμ για να μας απαντήσουν γιατί έχω και εγώ την ίδια απορία..

 

 

Nαι ,έτσι είναι και σε εμένα,πρέπει να αλλάξει η ημερομηνία στην συσκευή για να σου δείξει...

 

Σωστά ...πρέπει να αλλάξει η ημερομηνία για να στην εμφανίσει..

 

 

Εγώ έκανα import ενα xls που έχει όλες τις γιορτές στο outlook και έκανα συγχρονισμό και τις πέρασε και στο κινητό...

Απλά θέλω να αφαιρέσω την εγκατάσταση που έκανα με το exe....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Σβηνετε το exe αλλα και απο το noftication queue την καταχωριση του προγραμματος.To προγραμμα δειχνει την γιορτη της ημερας και οχι τις επομενες.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Σβηνετε το exe αλλα και απο το noftication queue την καταχωριση του προγραμματος.To προγραμμα δειχνει την γιορτη της ημερας και οχι τις επομενες.

 

Σε ευχαριστούμε...;)

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Εχω χάσει επισόδεια απ'οτι φαίνεται, αλλά θα το κοιτάξω για το WM 6.5.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους σας. :)

 

Σε samsung i780 original rom wm 6 pro

λειτουργει κανονικά , έχω συγχρονισμένες 1200 επαφές!!

 

ΑΛΛΑ!!! :cry:

Βάζοντας ημερομηνία 31/12 ώρα 11:59. Μόλις γυρίζει η ημερομηνία σε 1/1 κολλάει το κινητό!!!! Δεν ξεκολάει !!! Τις τελευταίας φορές το επανέφερα με Hard Reset. :mad:

 

Την τελευταία φορά περίμενα και μόλις το εσωτερικό ρολόι γύρισε στις 2/1 όλα κανονικά. :shifty:

 

Επίσης πρόσεξα πως αν οριστεί το εορτολόγιο "με ερώτηση κατα την εναρξη" και απενεργοποπιηθεί μόλις ξεκινήσει το τηλ , τότε στην 1/1 το τηλ και πάλι λειτουργεί, ενώ με εορτολόγιο κολλάει τελείως!!!!

 

Έχεις κανείς παρατηρήσει κάτι τέτοιο στο δικό του? :O

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...