Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Για το hardware σωστά το AEKMap. Για το software όμως... FingerKeyboard 2.1.

 

Τώρα όσον αφορά τη ROM, ας απαντήσει κάποιος από τους κατόχους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ, για πειτε μου μια σταθερη rom...πληκτρολογια μετα βαζω το aek ( για το hardware) και το resco ...υπαρχει κατι καλυτερο απο αυτα?

 

Καλησπερα.Σου προτεινω αυτη την ROM:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=543276 09 Oct 2009 - shifu V4.0 WWE released.Δοκιμασμενη οσο δεν παιρνει,γρηγορη,σταθερη,πληρης,ομορφη,χωρις bugs.Ανεπιφυλακτα.:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Σου προτεινω αυτη την ROM:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=543276 09 Oct 2009 - shifu V4.0 WWE released.Δοκιμασμενη οσο δεν παιρνει,γρηγορη,σταθερη,πληρης,ομορφη,χωρις bugs.Ανεπιφυλακτα.:)

 

 

παρα πολυ καλη rom... ολα λειτουργουν αψογα μεχρι τωρα και ειναι και γρηγορη!

:up:
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλη rom... ολα λειτουργουν αψογα μεχρι τωρα και ειναι και γρηγορη!

επειδή ψάχνομαι και εγώ να αλλάξω rom και να παω σε 6.5 αφήνοντας αυτήν της υπογραφής μου ....αν διαπιστωσεις κάτι που δεν σου αρέσει ενημέρωσε......

πλέον το kaizer είναι παλιό και οι αναφορές για αυτό έχουν ελαχιστοποιηθεί....:(

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

σημερα παρατηρησα οτι δεν λειτουργει καλα το hardware πληκτρολογιο με την shifu V4.0 WWE... οταν π.χ. παταω FN και Q δεν μου βγαζει @ αλλα το 2.... θα δω μηπως φταιει καποιο αλλο προγραμμα και θα ενημερωσω
:up:
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιείς το AEKMap;

 

αυτο χρησιμοποιουσα και νομιζα οτι φταιει αυτο, αλλα και μετα την απεγκατασταση του, εχω παλι το ιδιο προβλημα:(

:up:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είσαι σίγουρος ότι έχεις βάλει τα σωστά layouts που υπάρχουν ειδικά για το kaiser; Σε άλλη rom με τις ίδιες ακριβώς ρυθμίσεις στο aekmap δεν είχες πρόβλημα; Στο thread που υπάρχει για τη συγκεκριμένη rom μήπως αναφέρεται κάτι εκεί;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι έχεις βάλει τα σωστά layouts που υπάρχουν ειδικά για το kaiser; Σε άλλη rom με τις ίδιες ακριβώς ρυθμίσεις στο aekmap δεν είχες πρόβλημα; Στο thread που υπάρχει για τη συγκεκριμένη rom μήπως αναφέρεται κάτι εκεί;

 

τα σωστα layouts εβαλα... αλλωστε και μετα την απεγκατασταση του aek παλι ειχε το ιδιο προβλημα... εβαλα μια official 6.1 eng και λειτουργουσε κανονικα και χωρις και με aek.

:up:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδια.. μολις εκατσα πανω στο kaiser και εσπασε η touch screen.

ειναι ολη ασπρη κα ιμια μαυρη μουτζουρα πανω δεξια, πρακτιακ το κινητο ειναι μη χρησιμοποιησιμο..

 

μη με ρωτησετε πως διαολο εγινε, εχει γινει στο παρελθον και δεν ειχε παθει τιποτε...

 

εχει κανεις ιδεα για κοστος αντικατάστασης?

 

αν και προβληαμτιζομαι με το αν αξιζει για τοσο απλαιο κιντο μαλλον ειναι μονοδρομος... καθως δεν εχω παρει backup εδω και κανα διμηνο και εχω μεσα πολυ κρισμα πραγματα.. :(

 

αργκκχχ :X

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.. μολις εκατσα πανω στο kaiser και εσπασε η touch screen.

ειναι ολη ασπρη κα ιμια μαυρη μουτζουρα πανω δεξια, πρακτιακ το κινητο ειναι μη χρησιμοποιησιμο..

 

μη με ρωτησετε πως διαολο εγινε, εχει γινει στο παρελθον και δεν ειχε παθει τιποτε...

 

εχει κανεις ιδεα για κοστος αντικατάστασης?

 

αν και προβληαμτιζομαι με το αν αξιζει για τοσο απλαιο κιντο μαλλον ειναι μονοδρομος... καθως δεν εχω παρει backup εδω και κανα διμηνο και εχω μεσα πολυ κρισμα πραγματα.. :(

 

αργκκχχ :X

Αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να παραγγείλεις την οθόνη και να την αλλάξεις μόνος σου ;) Το αν αξίζει ή όχι το ξέρεις μόνο εσύ βάσει της τσέπης σου και των αναγκών σου ;) Θα σου βγει πιο φτηνά αν αποφασίσεις να την αλλάξεις μόνος σε σχέση με το service της ace hellas (ρώτα όμως πρώτα για να είσαι σίγουρος). Οθόνη μπορείς να παραγγείλεις από το ebay ή από τα παρακάτω site http://cnn.cn/shop/8925-tilt-kaiser-c-277_448.html και https://www.gsm4world.us/tytn-ii-kaiser-p4550-p-297_210.html Έχε υπόψιν ότι η οθόνη αποτελείται από 2 μέρη, την κυρίως οθόνη και το digitizer που μπαίνει από πάνω.

 

Edit: Φυσικά υπάρχουν και άλλα site από τα οποία μπορείς να παραγγείλεις οθόνη για το kaiser. Απλώς τα 2 που ανάφερα είναι δοκιμασμένα από μένα και είναι αξιόπιστα. Ότι παρήγγειλα ήταν γνήσιο.

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να παραγγείλεις την οθόνη και να την αλλάξεις μόνος σου ;) Το αν αξίζει ή όχι το ξέρεις μόνο εσύ βάσει της τσέπης σου και των αναγκών σου ;) Θα σου βγει πιο φτηνά αν αποφασίσεις να την αλλάξεις μόνος σε σχέση με το service της ace hellas (ρώτα όμως πρώτα για να είσαι σίγουρος). Οθόνη μπορείς να παραγγείλεις από το ebay ή από τα παρακάτω site http://cnn.cn/shop/8925-tilt-kaiser-c-277_448.html και https://www.gsm4world.us/tytn-ii-kaiser-p4550-p-297_210.html Έχε υπόψιν ότι η οθόνη αποτελείται από 2 μέρη, την κυρίως οθόνη και το digitizer που μπαίνει από πάνω.

 

Edit: Φυσικά υπάρχουν και άλλα site από τα οποία μπορείς να παραγγείλεις οθόνη για το kaiser. Απλώς τα 2 που ανάφερα είναι δοκιμασμένα από μένα και είναι αξιόπιστα. Ότι παρήγγειλα ήταν γνήσιο.

 

ευχαριστώ πολύ αγαπητε, βλέπω γυρω στα 70$ πανε μονο τα ανταλακτικά... το ζητημα ειναι αν χαλασε και τιποτε άλλο γμτ.... ασ επου με εβαλε σε σκεψη γιατι εχει και το κουτι ολοκληρο και το δικο μου εχει κανα 2-3 ραγισματάκαι εδω και κει..

 

τωρα θα μου πεις εισαι τοσο σιγουρος οτι το χεις να το λυσεις καινα το ξαναδεσεις απο την αρχη? παιζεται....

 

ACE να υπολογιζω τα διπλα? κανα 150ρι δλδ η και πιο πολλα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η τιμή που θα σου πει η ACE Hellas θα είναι απαγορευτική. Δεν έχεις όμως να χάσεις τίποτα αν επικοινωνήσεις μαζί τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ αγαπητε, βλέπω γυρω στα 70$ πανε μονο τα ανταλακτικά... το ζητημα ειναι αν χαλασε και τιποτε άλλο γμτ.... ασ επου με εβαλε σε σκεψη γιατι εχει και το κουτι ολοκληρο και το δικο μου εχει κανα 2-3 ραγισματάκαι εδω και κει..

 

τωρα θα μου πεις εισαι τοσο σιγουρος οτι το χεις να το λυσεις καινα το ξαναδεσεις απο την αρχη? παιζεται....

 

ACE να υπολογιζω τα διπλα? κανα 150ρι δλδ η και πιο πολλα?

Εγώ άλλαξα όλο το κουτί (housing), το hard πληκτρολόγιο και τον μηχανισμό slide. Πριν όμως αγοράσω τα ανταλλακτικά έριξα μια ματιά στο service manual του kaiser όπου έχει οδηγίες (και με φωτογραφίες) για το πως να διαλύσεις όλο το κινητό. Επίσης στο youtube κυκλοφορούν βιντεάκια με οδηγίες αποσυναρμολόγησης - συναρμολόγησης. Έτσι κατάλαβα ότι μπορώ να το κάνω μόνος και το έκανα. Δεν είναι και ότι πιο εύκολο αλλά με λίγη προσοχή γίνεται. Δεν σε προτρέπω να το κάνεις, απλώς σου αναφέρω αυτό που έκανα εγώ βάσει του ότι δεν ήθελα να πληρώσω ακριβά την εργασία και τα ανταλλακτικά στο service της ace hellas. Και το χειρότερο είναι πως το service της ace στην Θεσ/νίκη έχει κλείσει και δεν ήθελα να περιμένω ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Εγώ άλλαξα όλο το κουτί (housing), το hard πληκτρολόγιο και τον μηχανισμό slide. Πριν όμως αγοράσω τα ανταλλακτικά έριξα μια ματιά στο service manual του kaiser όπου έχει οδηγίες (και με φωτογραφίες) για το πως να διαλύσεις όλο το κινητό. Επίσης στο youtube κυκλοφορούν βιντεάκια με οδηγίες αποσυναρμολόγησης - συναρμολόγησης. Έτσι κατάλαβα ότι μπορώ να το κάνω μόνος και το έκανα. Δεν είναι και ότι πιο εύκολο αλλά με λίγη προσοχή γίνεται. Δεν σε προτρέπω να το κάνεις, απλώς σου αναφέρω αυτό που έκανα εγώ βάσει του ότι δεν ήθελα να πληρώσω ακριβά την εργασία και τα ανταλλακτικά στο service της ace hellas. Και το χειρότερο είναι πως το service της ace στην Θεσ/νίκη έχει κλείσει και δεν ήθελα να περιμένω ;)

 

γκλουυυππ..

υποθετω το βρισκω ψαχνοντας Online το service manual e?

ξεκιναω το ψαξιμο λοιπον και για αυτο και για videakia...

 

 

το αμεσο ζητουμενο ειναι πως περνω backup απο κινητο που λειτυργει αλλά εχει νεκρή οθόνη, ΧΩΡΙΣ να χρησιμοπιησω το active sync.

 

το active sync οταν γυρισα απο διακοπες και εβαλα το κινητο να συγχρονισει με το Pc Οπως ειχα κανει αλλες 30-35 φορες στους 21 μηνε ςπου το χα τοτε, επανεφερε το κινητο στην κατάσταση που ηταν πριν τις διακοπες, σβηνοντας ΟΛΑ τ ακινητα και μυνηματα που ειχα αποθηκευεσι κατα τις διακοπες

( και ναι αυτο σημαινει οτι εχασα ολα τα νουμερα κινητων που ειχα... βρε ολο το καλοκαιρι στις διακοπες.. κατάρα!)...

 

τι προτεινετε?

to PIM απο οτι θυαμμαι τρεχει μεσα απο το κινητο οποτε δε μπορω να το χρησιμοποιησω τωρα...

 

ασχετο-σχετικο

 

 

παιρνω απο τοππρωι καθε 10-20 λεπτα στο service της ACE να παρω μαι ενδεικτικη τιμη και δε το σηκωνουν... ημαρτον

 

επιττελςου μιλησα με ACE

173.5 € το κόστος αντικατάστασης οθόνης...

 

αντε τωρα να βρω πως θα κανω backup στα τυφλα :p

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

επιττελςου μιλησα με ACE

173.5 € το κόστος αντικατάστασης οθόνης...

 

αντε τωρα να βρω πως θα κανω backup στα τυφλα :p

 

sto ebay παιζει με καμία 40. εχω αλλαξει δύο φορές. backup και δεδομένα τραβάς με το mymobiler (****τα προγράμματα.)

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

εδω υπάρχει ενα θεματάκι οτι δε θέλω να χρησιμοποιησω active sync που θα απει αυτοματα να κανει synchronisation..

 

την τελευταια φορα το εσισε το κινητο...

με ασυρματο ισως ...

 

με βαζεις σε πειρασο γιατι και το δικο μου case εχει φαειπολλά στραπάτσα...

 

ψιλα κατσαβιδια κλπ εχω, εκεινο το εργαλειακι που ειναι σα σπατουλιτσα να βρω μοναχα...

 

νομιζω με υπομονη μπορω να το κάνω και γω...

 

φτανει να μην αλλα΄ξω οθόνη και μετα δε δουλευει :p

 

επ΄σιης καλά κατάλαβα απο τις οδηγιες που βλεπω στο βιλβιαρακί οτι για να αλλάξω οθόνη πρέπει να το λύσω πρακτικά σχεδον όλο το κινητο? τι λειει καποιος που το χει ηδη κάνει;

 

αν ναι δε τιθεται ζητημα θα πάρω και νεο κελυφος...

 

ερωτηση για το Mymobiler.... μηπως πρεπει να πατησω αποδοχη στην οθονη του κινητου? αν ναι ..εχ ωπροβλημα γιατι πολύ απλα η οθόνη ειναι νεκρη... οποτε δε μπορω να το κάνω!

 

γιατι μου βγαζει please wait isntalling my mobiler on your phone και παπαλααααα δε γιενται ποτε τιποτα.

 

αν μου πεικαποις στα τυφλα τι πρεπει να κανω ( λχ αριστερά, κατω, enter) μονο ετσι θα δουλεψει,..ισως?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Tα συνεχόμενα μηνύματα αντιτίθενται στους κανονισμούς του forum. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως να κοιτάξεις στα μεταχειρισμένα για καινούργια συσκευή; Πιστεύω ότι δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς περαιτέρω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εδω υπάρχει ενα θεματάκι οτι δε θέλω να χρησιμοποιησω active sync που θα απει αυτοματα να κανει synchronisation..

 

την τελευταια φορα το εσισε το κινητο...

με ασυρματο ισως ...

 

με βαζεις σε πειρασο γιατι και το δικο μου case εχει φαειπολλά στραπάτσα...

 

ψιλα κατσαβιδια κλπ εχω, εκεινο το εργαλειακι που ειναι σα σπατουλιτσα να βρω μοναχα...

 

νομιζω με υπομονη μπορω να το κάνω και γω...

 

φτανει να μην αλλα΄ξω οθόνη και μετα δε δουλευει :p

 

επ΄σιης καλά κατάλαβα απο τις οδηγιες που βλεπω στο βιλβιαρακί οτι για να αλλάξω οθόνη πρέπει να το λύσω πρακτικά σχεδον όλο το κινητο? τι λειει καποιος που το χει ηδη κάνει;

 

αν ναι δε τιθεται ζητημα θα πάρω και νεο κελυφος...

 

ερωτηση για το Mymobiler.... μηπως πρεπει να πατησω αποδοχη στην οθονη του κινητου? αν ναι ..εχ ωπροβλημα γιατι πολύ απλα η οθόνη ειναι νεκρη... οποτε δε μπορω να το κάνω!

 

γιατι μου βγαζει please wait isntalling my mobiler on your phone και παπαλααααα δε γιενται ποτε τιποτα.

 

αν μου πεικαποις στα τυφλα τι πρεπει να κανω ( λχ αριστερά, κατω, enter) μονο ετσι θα δουλεψει,..ισως?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Tα συνεχόμενα μηνύματα αντιτίθενται στους κανονισμούς του forum. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

 

ουσιαστικά πρέπει να το λύσεις όλο.

είναι εύκολο....! με προσοχή όμως/

την πλαστική την σπάτουλα δεν είναι στανταρ να την έχεις . αλλά στην στέλνουν μαζί με την οθόνη.

πήγαινε στο activesync ( αφου του πατήσεις να κάνει στοπ όταν ξεκινήσει) και απενεργοποιησε όλες τις επιλογές συνχρονισμού.

στο Mymobiler θα πατήσεις το αριστερο πλήκτρο και το οκ γενικά και θα εγκατασταθεί.

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ουσιαστικά πρέπει να το λύσεις όλο.

είναι εύκολο....! με προσοχή όμως/

 

Πρέπει να "πιάνει" το χέρι σου, αλλιώς... :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φίλε για να αλλάξεις όθόνη πρέπει να το λύσεις όλο ....υπάρχουν βέβαια και οδηγίες να αλλάξεις οθόνη λύνωντας μόνο το πρόσθιο τμήμα ....αλλα΄δεν στο συνιστώ είναι πιο δύσκολο και πιοό επικίνδυνο σου προτείνω να πάρεις και ένα full case από

http://cgi.ebay.com/Original-Housing-Cover-For-HTC-Tytn-II-P4550-KAISER_W0QQitemZ120361595237QQcmdZViewItemQQptZPDA_s_Pocket_PC_s?hash=item120361595237&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A3|294%3A50

η τιμή είναι ξεφτίλα για όλα και ειναι γνήσια τα μερη και έχουν και τους μεταλικους οδηγους στις τρ'υπες για τις βίδες (γιαττί άλλα ανταλλακτικά από αλλού δεν τις έχουν και μετά τα πράγματα είναι πολύ δυσκολα(πρέπει να βγάλεις τους όδηγους από τα παλιά μέρη)

έχει και τα πλαστικά ανοιχτήρια και τα δυο κατσαβίδια που σου χρειάζονται.

το θέμα το γνωριζω πολύ καλα εχω αλλάξει καλύμματα 3 φορές

* το πληκτρολογιο να ξερεις δεν θα είναι το ίδιο με αυτο που έχεις αλλα και αυτό το θεμα ...λύνεται

συμβουλή μου ...προχώρα σε ένα .....ρίζικό χειρουργείο και οθόνη και case.....αξιζει

σου βρήκα και οθόνη από τον ίδιο πού είναι τσεκαρισμένος .....

http://cgi.ebay.com/LCD-Ecran-Screen-For-HTC-Kaiser-Tytn-II-P4550-TILT-8925_W0QQitemZ190340838543QQcmdZViewItemQQptZFR_JG_T%C3%A9l%C3%A9phonie_Accessoires_PDA?hash=item2c5132b48f

 

 

και εγω εδω έιμαι να σε βοηθήσω και βημα βημα αν θες....:)

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

στο Mymobiler θα πατήσεις το αριστερο πλήκτρο και το οκ γενικά και θα εγκατασταθεί.

 

χμμ περιμενω να μου βγάλει ενα μυνημα που ελει ( το mymobiler) , σεκαρω να δω αν τρεχει στο κινητο, και καπακι λει οτι επιχηρει να το εγκαταστήσει.... παταω αριστερο και "enter" και δε γινεται τιποτε.... αναρωτειμαι τι σκατά φταιει... εισαι σιγουρος οτι απλα πατάω αριστερη παυλα και το κετνρικό κουμπι? δε θυμαμαι τι ςκινησει ςπου κανεις για εγκατάσταση.. και αναρωτιεμαι μηπως φταιει τιποτε αλλο,..μηπως πεταγεται κανενα παράθυρο αλλαο μπροστά και δεν εχει focuσ το παραθυρο εγκατάσταση λογου χάρη.

 

γμτ, αν δουλευε το mymobiler και μου φερνε στο PC την "εικονα" του titan θα γινονταν ολα πολυ πιο ευκολα...

 

επίσςη παιδες θα ακολουθησω τη συμβουλή σας... θα απραγγείλω τα ανταλακτικα ( κουτικαι οθόνη) και θα επιχηρεισω την εγχείρηση...:X

 

για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε.

 

με προβληαμτιζει μονο το οτι δεν μπορω να πάρω πλήρες backup. το activesync to εκοψα, μετα φροντισα να του πω οτι θα δινει προτεραιότητα στα αποθηκεευμενα στο κινητο και αθα αντικαθιστα αυτα στο Pc, και το ετρεξα.....

 

με εχεουν ζωσει τα φιδια τωρα γιατι κινητα που εχια περασει πτιν μια βδομαδα ΔΕΝ εμαφανιζονται στο outlook.. πολυ φοβαμαι οτι τα εσβησε και απο κινητο και ας του χω βαλει την παραπάνω ρυθμιση...

Link to comment
Share on other sites

χμμ περιμενω να μου βγάλει ενα μυνημα που ελει ( το mymobiler) , σεκαρω να δω αν τρεχει στο κινητο, και καπακι λει οτι επιχηρει να το εγκαταστήσει.... παταω αριστερο και "enter" και δε γινεται τιποτε.... αναρωτειμαι τι σκατά φταιει... εισαι σιγουρος οτι απλα πατάω αριστερη παυλα και το κετνρικό κουμπι? δε θυμαμαι τι ςκινησει ςπου κανεις για εγκατάσταση.. και αναρωτιεμαι μηπως φταιει τιποτε αλλο,..μηπως πεταγεται κανενα παράθυρο αλλαο μπροστά και δεν εχει focuσ το παραθυρο εγκατάσταση λογου χάρη.

 

γμτ, αν δουλευε το mymobiler και μου φερνε στο PC την "εικονα" του titan θα γινονταν ολα πολυ πιο ευκολα...

 

επίσςη παιδες θα ακολουθησω τη συμβουλή σας... θα απραγγείλω τα ανταλακτικα ( κουτικαι οθόνη) και θα επιχηρεισω την εγχείρηση...:X

 

 

για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε.

 

με προβληαμτιζει μονο το οτι δεν μπορω να πάρω πλήρες backup. το activesync to εκοψα, μετα φροντισα να του πω οτι θα δινει προτεραιότητα στα αποθηκεευμενα στο κινητο και αθα αντικαθιστα αυτα στο Pc, και το ετρεξα.....

 

με εχεουν ζωσει τα φιδια τωρα γιατι κινητα που εχια περασει πτιν μια βδομαδα ΔΕΝ εμαφανιζονται στο outlook.. πολυ φοβαμαι οτι τα εσβησε και απο κινητο και ας του χω βαλει την παραπάνω ρυθμιση...

 

φίλε προχώρα στη επεμβαση χωρις buck up....γιατι να χαθούν τα δεδομένα σου ...οθόνη μονο θα αλλάξεις...hard reset δεν προκειται να γινει κατα την αποσυναρμολογηση ....οποτε προχώρα κανονικά

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...