Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά απο 4 φορτίσεις βρίσκομαι στο average. Οι φορτίσεις έχουν γίνει όλες με ανοικτό κινητό και αφού το κινητό έχει αδειάσει τελείως.
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εμενα παλι οταν αδειαζει τελειως κλεινει :P

 

και τωρα σοβαρα να πω πως μαλλον ισως φταιει οντως που το φορτιζα κλειστο αλλα θα το διαπιστωσουμε συντομα...

thanks για την ενημερωση παντως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποιο barcode reader αναγνωρίζει τα περισσοτερα προιοντα και δίνει τις περισσότερες πληροφορίες γι αυτά? Δλδ ποιό είναι καλύτερο?

Ευχαριστώ.

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

SMS Scheduler version 0.75(0) (Unsigned)

 

http://img2.tinypic.info/files/hrtna9amn2jovx2ipe85.jpg

 

SMS Scheduler is a simple but effective SMS scheduling application, which with you can schedule outgoing SMS messages with timer, either to be sent once, or with different repeat options.

 

Designed for S60 OS 9.1 Symbian smartphones, and tested only with Nokia S60 devices. This version should work with All S60 3rd & 5th edition devices, including Nokia 5800 and N97.

 

 

 

Download.. :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλο και γρηγορο αλλα πχ. δεν μπορει να παιζει τα βιντεο στο youtube.:( Καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Καλο και γρηγορο αλλα πχ. δεν μπορει να παιζει τα βιντεο στο youtube.:( Καμια λυση?

 

Μονο ο default broswer (nokia) μπορει να παιξει flash , προς το παρών..

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Kατι που ανακαλυψα πριν λιγο που επαιζα με τον x-plore και δεν θυμαμαι να το εχω διαβασει :O

 

Eαν παμε επανω σε ενα οποιοδηποτε αρχειο και πατησουμε το πρασινο πληκτρο κλησης μας βγαζει απευθειας στην αποστολη μεσω bluetooth. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ίσχυε και στις προηγούμενες εκδόσεις του Xplore gianpithio, όχι μόνο για τα 5th Edition αλλά και για τα 3rd Edition. :)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το έστησα το email στο Νοκια 5530 και μου δουλεύει τέλεια με σύνδεση wifi...

 

Με Cosmote GPRS δεν συνδέεται....

 

Σε σένα δουλεύει με GPRS Cosmote? κάποιας άλλης εταιρείας το GPRS/3G ή με wifi?

 

Μάλλον δεν ενδιαφέρει σχεδόν κανένα να λαμβάνει email στο κινητό του με αυτό το τρόπο...:cry:

Τελικά δεν δουλεύει στη Cosmote το όλο θέμα..Δουλεύει μια χαρά στη Vodafone, οπότε μετακομίζω για Vodafone...

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν αναφέρθηκε. Windows live messenger για s60v5 (γνήσιο) διαθέσιμο στο ovi store πλέον. Περίπου 2,4 MB η εφαρμογή , δουλέυει μια χαρά με wlan.
Link to comment
Share on other sites

ναι και φαινεται αρκετα καλο ενσωματωνει το contact list sto contact list του τηλεφωνου και εχει και ξεχωριστο folder για hotmail στο μενου με τα μηνηματα.
Link to comment
Share on other sites

ναι και εγώ το έβαλα και είναι τέλειο!και στα μηνύματα όπως λέει και ο omegalos έχει εικονίδιο hotmail και πατάω επιλογές μετά συγχρονισμός και παίρνω τα νέα μου mails όποτε θέλω!μέχρι 50 γίνετε να αποθηκεύσεις δηλαδή αν έχεις ένα νέο mail σβήνετε το πιο παλιό και πάντα θα έχει 50!
Link to comment
Share on other sites

ναι και φαινεται αρκετα καλο ενσωματωνει το contact list sto contact list του τηλεφωνου και εχει και ξεχωριστο folder για hotmail στο μενου με τα μηνηματα.

 

ναι και εγώ το έβαλα και είναι τέλειο!και στα μηνύματα όπως λέει και ο omegalos έχει εικονίδιο hotmail και πατάω επιλογές μετά συγχρονισμός και παίρνω τα νέα μου mails όποτε θέλω!μέχρι 50 γίνετε να αποθηκεύσεις δηλαδή αν έχεις ένα νέο mail σβήνετε το πιο παλιό και πάντα θα έχει 50!

 

Αυτο γινότανε και πρίν, με τη συντόμευση e-mail στην αρχική οθόνη ρύθμιζες το γραμματοκιβώτιο hotmail, απλά τώρα το κάνει μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο γινότανε και πρίν, με τη συντόμευση e-mail στην αρχική οθόνη ρύθμιζες το γραμματοκιβώτιο hotmail, απλά τώρα το κάνει μονο του.

 

Kλαι εγω που ειχα ηδη φτιαξει λογαριασμο Hotmail πως θα σβησω τον παλιο για να κρατησω τον νεο?? μου εχει 2 τωρα:worry:

Link to comment
Share on other sites

Kλαι εγω που ειχα ηδη φτιαξει λογαριασμο Hotmail πως θα σβησω τον παλιο για να κρατησω τον νεο?? μου εχει 2 τωρα:worry:

 

Μηνύματα, ρυθμίσεις, ε-μαιλ, γραμματοκιβώτια, διαγραφή

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα τελειως τυχαια οτι ενω ειναι πολυ ωραιος ο καινουργιος opera οτι πχ στο sport24.gr περα απο την κεντρικη σελιδα οταν πατας στην κεντρικη εικονα για να διαβασεις το αρθρο τοτε τα σκιζει ολα στην εμφανιση και δεν μπορεις να το διαβασεις γιατι αλλαζει τελειως τη σελιδα σαν μορφοποιηση...

ενω στον ενσωματωμενο που εχει το 5800 μας το δειχνει τελεια οπως πρεπει να ειναι (μονο το βιντεο δεν εμφανιζει για να παιξει) που εχει με τις φασεις στο τελος του αρθρου αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...)

 

δευτερο θεμα ειναι αν εχει βρει κανεις πως μπαινουν τα ελληνικα οταν θελω να γραψω κατι γιατι αυτο δε το εχω βρει...ακομα...

Link to comment
Share on other sites

η τελευταία έκδοση είναι η Opera Mobile 10 beta??αν εννοείς αυτή nothing είναι πολύ καλή όσο για τα ελληνικά πήγαινε Setting--->Advanced--->Inline editing και βάλτο στο off και μετά πήγαινε να γράψεις πχ στο google και θα δεις ότι δεν θα βγάζει αυτό το πληκτρολόγιο που έχει η opera αλλά αυτό που έχει το κινητό και έτσι θα μπορείς να γράψεις ελληνικά και όχι μόνο!!!Και θα ήθελα να ρωτήσω δεν γίνετε να του βάλουμε flash με κάποιον τρόπο?όπως στο browser του 5800
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι με το Mini opera 5. Σε ενα απο τα κενα tabs δεν εγραψα μαλλον σωστα τη διευθυνση και το κουτακι αυτο μου βγαζει error. Πως γίνεται να το αλλάξω? Να βαλω μια αλλη διευθυνση? Ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι με το Mini opera 5. Σε ενα απο τα κενα tabs δεν εγραψα μαλλον σωστα τη διευθυνση και το κουτακι αυτο μου βγαζει error. Πως γίνεται να το αλλάξω? Να βαλω μια αλλη διευθυνση? Ξερει κανεις?

 

πήγαινε πάνω στο κουτάκι και πάτα το πλήκτρο 1....

θα σου βγάλει να κάνεις clear ή edit.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρατηρησα οτι στο δικο μου μετα την αναβαθμιση οταν ανοιγω την εφαρμογη mobilex δεν δουλευει η μπαρα κυλισης.Συμβαινει και κοποιον αλλο αυτο η το δικο μου εχει φαει κολημα;
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το Windows live messenger από το ovi και μετά απο αυτό όταν κάνω restart το κινητό κολάει και δεν παίρνει μπρος παρά μόνο αν βγάλω την κάρτα μνήμης. Το απεγκατέστησα λοιπόν και ησύχασα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...