Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θελω ενα κινητο για την σκοπια.θα ειναι συνεχεια στο ρευμα,αν δεν υπαρχει προβλημα.το θελω για τηλεοραση και να εχω μεσα καμμια ταινια να βλεπω.αα και για καμμια απλη περιηγηση στο ιντερνετ.ποιο προτεινεται γυρω στα 100 ευρω?
Link to comment
Share on other sites

μαζί σου ;)

Εξάλλου είναι τα μόνα δοκιμασμένα εδώ από παιδιά του φόρουμ.

Να δώσω και ένα link για το v709 http://www.exp-chinashop.com/showproduct.asp?id=189

και ενα για το Κ599 http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2907

Και για τα 2 ίσως μπορείς να βρεις καλύτερες τιμές αλλά δεν θα ήθελα να σου προτείνω κάτι που δεν είναι σίγουρο

 

αυτα θα σε βολεψουν φιλαρακι :) στο πρωτο σαιτ θα τα βρεις και τα δυο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οντως αυτο το τελευταιο "i-phone" φαινεται πολυ καλο!Στα συν και η καμερα με φλας και το 3.5 audio jack!Φαινεται να συγκεντρωνει ολα τα χαρακτηριστικα σ ενα κινητο.Να ρωτησω ομως κατι? Σ αυτο το site

http://www.diytrade.com/china/4/products/5926708/HOT_iPhone_3Gs_W350_Wifi_Java_TV_mobile_phone_with_3_5_inch_screen.html

το δειχνει με 480χ640 αναλυση οθονης ενω σ αλλα site...

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3199

 

το δινει με 320χ240 αναλυση...

Τι παιζει ρε παιδια?Το χει κανεις να μας πει τι παιζει?Αν οντως εχει ολα αυτα μαλλον για best buy το κοβω...

Link to comment
Share on other sites

Το 640*480 ξέχνα το,απλά αποκλείεται.Το solomobi είναι αρκετά σωστό στα περισσότερα χαρακτηριστικά που δίνει οπότε λογικά το 240*320 θα ισχύει.Γενικά δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο σαν κινητό σε σχέση με τα άλλα που έχουμε δει και δεν υπάρχει κάποιος να το έχει δοκιμάσει για να μας πςι τι λέει.Πάρε το και γράψε μας τις εντυπώσεις σου

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα...αν ηταν 640χ480 θα το παιρνα επιτοπου... εχει το φλας και εχει το 3.5 audio jack.Δεν προσφερει κατι καινουριο,απλα εχει αυτα τα συν.Με την αναλυση τωρα δεν ξερω...!Μηπως ισχυει το ιδιο και για το v709?Συμφωνα με drouli εχει κανονικα 640χ480...
Link to comment
Share on other sites

Ανάλυση vga 640*480 δεν έχει κανένα κινέζικο,σκέψου ότι πριν 1,5 χρόνο την πρωτοείδαμε σε δημοφηλές κινητό- το HTC Diamond(υπήρχνα και κάτι eten λίγους μήνες πριν που ποτέ δεν υπήρξαν δημοφηλή και σέρνονταν λόγω των απαιτήσεων της οθόνης).To πιθανότερο είναι να έχει το 240*320.Το v709 έχει ανάλυση 320*480.Το audio jack σίγουρα είναι 3,5 και όχι 2,5;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

100 ευρώ το κινητό, 20 ευρώ τα μεταφορικά για ems, 10 ευρώ για το western union και 3 ευρώ στον κούριερ που θα στο φέρει για την παράσταση στο τελωνείο.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το thunder που εγραψε ο φιλος πιο πανω και απο αξιοπιστο site το μονο αρνητικο ειναι οι 3 ιντσες στην οθονη.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα μου βγει 133Ε και δεν θα παω στο τελωνειο.υπαρχει περιπτωση να μου βαλουν extra δασμους στο τελωνειο?

αν παρεις ενα εχεις ελαχιστες πιθανοτητες να πληρωσεις τελωνειο.

εγω δεν εχω πληρωσει ποτε

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ...ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΜΣ Κ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ...VODAFONE ΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
θεε μου για σενα τον τρελλογιατρο τον επισκεφτομαι συχνα,δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια δεν εχω γκομενα δεν εχω λεφτα---ΑΡΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συμφωνα με την νεωτερη ρυθμιση στους τελωνειακους δασμους οτιδηποτε κοστιζει κατω απο 300 € δεν υποκειται σε ελεγχο...Προσωπικα εγω απο Κινα μεχρι 130 € δεν εχω πληρωσει λεπτο.Συν οτι απο συγκεκριμενο site με απλο ταχυδρομιο κατευθειαν σπιτι μου!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συμφωνα με την νεωτερη ρυθμιση στους τελωνειακους δασμους οτιδηποτε κοστιζει κατω απο 300 € δεν υποκειται σε ελεγχο...Προσωπικα εγω απο Κινα μεχρι 130 € δεν εχω πληρωσει λεπτο.Συν οτι απο συγκεκριμενο site με απλο ταχυδρομιο κατευθειαν σπιτι μου!

Μην λες πράγματα που δεν ισχύουν...Φ.Π.Α. θα πληρώσεις ανεξαρτήτως ποσού σύμφωνα με τον πίνακα TARIC http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/cgi-bin/tarsect?Lang=EL&Taric=1600000000&ProdLine=00&SimDate=20091006&Country=----------&Download=0&Periodic=0&YesNo=1&Indent=-1&Action=0#OK

Από τον συγκεκριμένο πίνακα βρίσκετε τον κωδικό αυτού που εισάγετε και το βάζετε εδώ http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/cgi-bin/tarchap?Lang=EL όπως και την χώρα από την οποία εισάγετε το προϊόν.Με αυτό τον τρόπο βλέπουμε αν πρέπει να πληρώσουμε κάποιο επιπλέον φόρο εκτός του Φ.Π.Α.Το ότι για πολλά προϊόντα δεν πληρώνουμε τίποτα έχει να κάνει με το ότι κάνουν τα στραβά μάτια οι τελωνιακοί καθώς δεν γίνεται να χάνουν τόσο χρόνο με αυτά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ...ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΜΣ Κ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ...VODAFONE ΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

 

πηγαινε http://www.jaga.gr πατα υποστηριξη και διαλεξε vodafone

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Καινούριος στην παρέα. Σήμερα αγόρασα από WIND το ΤΤ30 (V30A). Γνωρίζετε αν υπάρχει software για επεξεργασία της ατζέντας σε PC; Και ποιά είναι η επίσημη ιστοσελίδα της μαμάς εταιρείας; Δεν βρίσκω άκρη μέσω Google και Yahoo. Ευχαριστώ εκ των προτέρων, Ηλίας.
Link to comment
Share on other sites

ηλια, να σε ρωτησω κατι? γιατι επελεξες αυτο το κινητο απο τοσα κινεζικα που κυκλοφορουν και μαλιστα γιατι δεν το πηρες απο to ebay να σου βγει γυρω στα 50ευρω φθηνοτερα?
Link to comment
Share on other sites

ηλια, να σε ρωτησω κατι? γιατι επελεξες αυτο το κινητο απο τοσα κινεζικα που κυκλοφορουν και μαλιστα γιατι δεν το πηρες απο to ebay να σου βγει γυρω στα 50ευρω φθηνοτερα?

Δεν ξέρω να κυκλοφορούν κινέζικα με dual sim και TV tuner στην Ελλάδα από επίσημα καταστήματα. Στο e-bay ξέρω ότι κυκλοφορούν μεταχειρισμένα και άνευ εγγύησης (αυτό έχει 2 χρόνια). Έχεις υπόψη σου αν υπάρχει software για επεξεργασία της ατζέντας σε PC και ποιά είναι η επίσημη ιστοσελίδα της μαμάς εταιρείας;

Link to comment
Share on other sites

Μην λες πράγματα που δεν ισχύουν...Φ.Π.Α. θα πληρώσεις ανεξαρτήτως ποσού σύμφωνα με τον πίνακα TARIC http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/cgi-bin/tarsect?Lang=EL&Taric=1600000000&ProdLine=00&SimDate=20091006&Country=----------&Download=0&Periodic=0&YesNo=1&Indent=-1&Action=0#OK

Από τον συγκεκριμένο πίνακα βρίσκετε τον κωδικό αυτού που εισάγετε και το βάζετε εδώ http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/cgi-bin/tarchap?Lang=EL όπως και την χώρα από την οποία εισάγετε το προϊόν.Με αυτό τον τρόπο βλέπουμε αν πρέπει να πληρώσουμε κάποιο επιπλέον φόρο εκτός του Φ.Π.Α.Το ότι για πολλά προϊόντα δεν πληρώνουμε τίποτα έχει να κάνει με το ότι κάνουν τα στραβά μάτια οι τελωνιακοί καθώς δεν γίνεται να χάνουν τόσο χρόνο με αυτά

 

Φιλε trackera το λεω επειδη ειχα ρωτησει...συγκεκριμενα μου χαν πει οτι κατω απο 300 Ε πλεον δεν τα κοιτανε καν...Ισως αυτη ειναι πιο σωστη διατυπωση

απο το ¨δεν πληρωνω ΦΠΑ"...Εγω προσωπικα εχω 5 στα 5 με παραγγελιες εως 150Ε.Ουτε λεπτο δεν εχω πληρωσει...κι ο ταχυδρομος στην πορτα του σπιτιου μου.Ουτε για παραλαβη δεν παω!Η απ οτι φαινετα τυπικα ή ατυπα αυτα τα ορια περι μη ελεγχου ισχυουν ...εστω κι αν αυτο λεγεται ¨στραβα ματια ¨ειτε τελικα οντως εχουν οριο ελεγχου.Αν ισχυει κατι αλλο sorry για την παραπληροφορηση...Απλα σημειωση ...παραλαμβανω παντα με απλο ταχυδρομειο...δεν ξερω αν αυτο παιζει καποιο ρολο...ισως!Αν καποιος αλλος εχει παραλαβει τον τελευταιο καιρο κατι ας μας πει ...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μου ανοιξει τη σελιδα ρε φιλε.δεν υπαρχει καποιος αλλος τροπος να τις κατεβασω απο καπου μηπως?
θεε μου για σενα τον τρελλογιατρο τον επισκεφτομαι συχνα,δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια δεν εχω γκομενα δεν εχω λεφτα---ΑΡΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μου ανοιξει τη σελιδα ρε φιλε.δεν υπαρχει καποιος αλλος τροπος να τις κατεβασω απο καπου μηπως?

 

φιλε απο τον υπολογιστη μπαινεις στη σελιδα, εννοειται οτι θα περασεις τις ρυθμισεις χειροκινητα εγω

 

μολις μπηκα στη σελιδα,κατσε τις κατεβαζω εγω και τις ποσταρω

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

ελα φιλε ξεζιπαρισε το αρχειο εχει μεσα mms και vodafone live

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...