Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν εχεις εγκαταστησει σωστα τους drivers που χρειαζεται και δεν κανεις φλασαρισμα με grandprix δεν εχεις προβλημα(εχω περασει παρα πολλες μαγειρεμενες και επισημες χωρις προβλημα)

 

@soom

συμφωνω μαζι σου 100% το iphone για δευτερο και για γνωριμια με το μηλο ειναι καλη επιλογη

βασικα το μεγαλυτερο μειονεκτημα του iphone κατ'εμε ειναι η αδυναμια συνδεσης με οπιοδηποτε υπολογιστη εκτος απο αυτον που εκανες το restore (και οι λυσεις τυπου winscp ειναι δυσκολες να εφαρμοστουν )

Δυστυχως δεν θα ειναι η πρωτη γνωριμια μου μαζι του...! Και λεω δυστυχως, γιατι μου το εκλεψαν! ;)

Παρόλα αυτά δεν έχει καμία σχέση η ευκολία φλασαρίσμος στη μια συσκευή και την άλλη. Ακόμα και ότι με κάποιον τρόπο το samsung μπορεί να γίνει τούβλο είναι μείον. Επίσης η ευκολία φλασαρίσματος on-the-fly από την sdcard στα HTC μέσα σε 1-1:30 λεπτό, απλά δεν έχει ανταγωνιστή.

Σε αυτο, αν και δεν εχω εμπειρια απο φλασαρισματα σε αλλες συσκευες, νομιζω οτι ειναι τοπ. Και ας το «πηρε» απο την eten σαν ιδεα.

 

Και για να το πω και εδω:

Χαζεύοντας στο uTube βιντεο βρηκα αυτο:

 

Αν θελετε το UI του Hero στο κινητο σας.. Ειναι πολυ ωραιο, ιδιαιτερα για εσας που εχετε ms3!!! :):)

 

Οταν με το καλο τελειωσω το διαβασμα του thread(τελειωνει, αλλες 120 σελιδουλες μου εμειναν:happy:), και αρχισω να παιζω με ρομς, θα φτασει η στιγμη που περιμενω:

Η υπογραφη του Δημητρη σε συνδυασμό με το MS3 και μονο οτι ακριβως χρειαζομαι!:happy::happy:

 

Οσο για τα 6.5, δεν εχουμε παρα να περιμενουμε μεχρι τις 6 Οκτωβρίου που θα τα ανακοινώσει η Microsoft επίσημα(ή τουλαχιστον έτσι διάβασα)...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η υπογραφη του Δημητρη σε συνδυασμό με το MS3 και μονο οτι ακριβως χρειαζομαι!:happy::happy:

Έτσι το έχω και γω :p

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω και γω :p

:lol::p

Το ξέρω! Το έχεις αναφέρει μερικές φορές μέσα στο φόρουμ.. Και μερικοί ακόμα που δεν θυμάμαι τώρα...!:lol::lol:

Πρέπει να πηγαίνει καλά πάντως, ε Νίκο;;;:confused:

Link to comment
Share on other sites

:lol::p

Το ξέρω! Το έχεις αναφέρει μερικές φορές μέσα στο φόρουμ.. Και μερικοί ακόμα που δεν θυμάμαι τώρα...!:lol::lol:

Πρέπει να πηγαίνει καλά πάντως, ε Νίκο;;;:confused:

μια χαρά πάει :ninja:

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά πάει :ninja:

 

:lol::lol:

Υπομονή..

Και για οποιον ενδιαφερεται.. Πηγα σημερα στο πλαισιο.

Εχει βαση για τον αεραγωγο universal, δεν ειχε κουτι, μεσα σε σακουλακια ηταν, για ολα τα κινητα, σε δυο μεγεθη, και προσαρμοζεται σε αεραγωγους, ολο μαζι 21€. Μια χαρα και ειανι αυτο ακριβως που εψαχνα. Θα παω να το δοκιμασω αυριο. Αν τελικα κανει στο αυτοκινητο, θα βγαλω και φωτο, just in case καποιο παιδακι που πηδησε προς «αλλα φρουτα», θελησει εναν για το δικο του μηλαρακι...!:happy::p

Link to comment
Share on other sites

κανονικα επρεπε να σου επαιζαν τα βιντεακια

μαλλον κατι θα εχεις εγκαταστησει και μπλοκαρει το youtube

αφου σου ζηταει flash player δοκιμασε πρωτα αυτο (απλη εγκατασταση -αντιγραφεις το αρχειο στην καρτα και με κλικ επανω του γινεται η εγκατασταση)

http://download.macromedia.com/pub/flash/devices/pocket_pc/installers/fp7_ppc_en.cab

και πες μας

-η γνωμη μου ειναι να κανεις hard reset -θα χαθουν τα παντα απο το κινητο σου θα ειναι δηλαδη οταν οπως το αγορασες

http://www.hardreset.eu/htc_touch_hd_hard_reset_soft_reset_en.html

φιλε σε ευχαριστω παρα πολυ που απαντησες αλλα δεν βοηθησε...καμια ιδεα τι το προκαλει??? για να γλιτωσω το hard reset γιατι βαριεμαι να τα ξαναπερναω ολα...

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα:blink: δεν σε αναγνωριζω :lol:

 

 

 

πες τα Νικο :happy:

 

Άλλες συσκευές δοκίμασες? με άλλα λειτουργικά. τα win mobile για εμένα ψόφησαν

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρει κανείς αν και πως γίνεται να εξαφανίσουμε το εικονίδιο bluetooth στο επάνω taskbar όταν έχουμε το bt ανοιχτό; :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Και πως θα καταλαβαίνεις ότι είναι ανοιχτό; Δεν νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο αφού (χωρίς να είμαι σίγουρος) αυτά τα εικονίδια είναι μέσα σε dll αρχείο και θα πρέπει να κάνεις το κάνεις edit και αν δουλέψει
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

φιλε σε ευχαριστω παρα πολυ που απαντησες αλλα δεν βοηθησε...καμια ιδεα τι το προκαλει??? για να γλιτωσω το hard reset γιατι βαριεμαι να τα ξαναπερναω ολα...

 

πιθανοτατα καποιο προγραμμα που εγκατεστησες μπορει να στο εκανε

αλλος τροπος ειναι να απεγκατασεις ενα ενα προγραμμα μηπως και ξαναστρωσει

αν και δεν ειναι ο πιο σωστος τροπος αυτος

για μενα το hard reset ειναι μονοδρομος

Link to comment
Share on other sites

Άλλες συσκευές δοκίμασες? με άλλα λειτουργικά. τα win mobile για εμένα ψόφησαν

 

Θαναση γεια σου φιλε :)

 

πιστευω οτι κανεις πλακα...με ξερεις καλα ;)

 

παντα δοκιμαζω νεες συσκευες οσο και αν μου στοιχιζει αυτο......

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θαναση γεια σου φιλε :)

 

πιστευω οτι κανεις πλακα...με ξερεις καλα ;)

 

παντα δοκιμαζω νεες συσκευες οσο και αν μου στοιχιζει αυτο......

Θαναση πριν απο λιγες ημερες ειχε και ενα hero,και εχει και ενα Ν86.Οποτε πιστευω οτι εχει δοκιμασει ολα τα λειτουργικα....

Δημητριε αποψε ειναι flash-night!Παω Κερατεα με laptop,εξωτερικο σκληρο με τις ρομ που μου ειπες,και βοηθεια μας!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Θαναση πριν απο λιγες ημερες ειχε και ενα hero,και εχει και ενα Ν86.Οποτε πιστευω οτι εχει δοκιμασει ολα τα λειτουργικα....

Δημητριε αποψε ειναι flash-night!Παω Κερατεα με laptop,εξωτερικο σκληρο με τις ρομ που μου ειπες,και βοηθεια μας!!!:)

 

μου ειναι αδυνατον πλεον να μπορεσω να αναφερω τα τηλ που εχουν περασει απο τα χερια μου ολα αυτα τα χρονια.....δεν τα θυμαμαι....:confused:

 

ποτε δεν εχω παρει μια συσκευη που να μην την εχω ξεψαχνισει...

καθε τηλ στα χερια μου θα πει οτι εχει και δεν εχει να πει...αν μου αρεσουν αυτα που θα μου πει...θα μεινει λιγο παραπανω στα χερια μου....

αν οχι δρομο...

 

ποτε δεν εχω μεινει με λιγοτερες απο 4 συσκευες...

σιγουρα εχω φαει πατατες και πατατες σε καποιες αγορες,αλλα εγω να ειμαι καλα!

 

εχουν συμβιωσει στα χερια μου,παραλληλα πολλες φορες,συσκευες με symbian,uiq,apple,wm,sony ericsson yawa phones....και android....:wacko:

 

μαζι με το iphone 3g 16g ειχα το καιζερ,το hd,ενα Ν82 ενα C905 και

πολλοι τετοιοι συνδιασμοι πανε και ερχονται ....

τωρα εχω το καιζερ(σταθερα),το hd,ενα Ν86 και ενα samsung 2700 για την παραλια και την βρωμα στην δουλεια και ενα C905...

 

ολα μου τα τηλ ειναι παντα φουλ ξεκλειδωμενα και non branded...αρα πιστευω οτι ξερω τι κανω με αυτα...

τελος το off....

 

Ηλια τσεκαρε καλα τι πιθανον θα σου χρειαστει και παρε τηλ ;)

οτιδηποτε δεν σου αρεσει η δεν σε βολευει,μιλα να σου πω πως θα το εξαφανισεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι αυτη η εκδοση του hd 2που περιμενω:mad::mad::mad:

.....καλα ειμαι και με το hd 1 :O

το μονο ενθαρυντικο ειναι οτι λεει touch 2....:O

 

Δημήτρη αποκλείεται... θα είναι λάθος αν η HTC βγάλει κάποιο μοντέλο για αντικαταστάτη του HD με specs κατώτερα του Omnia II...

 

Παιδιά δεν είναι το HD2 αυτό. Αυτό έρχεται ως συνέχεια του Touch. Το HD2 ακούγεται ότι θα ανακοινωθεί 10 Σεπτέμβρη.

 

Το HD2 λέγεται ότι θα έχει επεξεργαστή στα 628 MHz (αντί για τον 528MHz που έχει το HD), ίδιο μέγεθος οθόνης (3.8") και ανάλυση (800x480), και θα είναι με Android και όχι Windows WM 6.5 που έχει το Touch 2.

 

Η έκδοση θα είναι η Android 2.0 που θα υποστηρίζει ανάλυση WVGA.

Link to comment
Share on other sites

 

μαζι με το iphone 3g 16g ειχα το καιζερ,το hd,ενα Ν82 ενα C905 και

πολλοι τετοιοι συνδιασμοι πανε και ερχονται ....

τωρα εχω το καιζερ(σταθερα),το hd,ενα Ν86 και ενα samsung 2700 για την παραλια και την βρωμα στην δουλεια και ενα C905...

 

Τι λιτό παιδί, καλά πόσες τις έχεις κι εσυ;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην να πω και εγω δυο λογια....

Ειμαι κατοχος του συγκεκρημενου τηλεφωνου εδω και περιπου 3 μηνες και πιστευω ΕΓΩ προσωπικα οτι ειναι μακραν η καλυτερη ή μια τουλαχιστον απο της καλυτερες συσκευες στα windows mobile...

Βλεπω οτι εδω μεσα εχετε ολοι απο 8-10 κινητα :p ..... ζωη να εχετε και τα τα χαιρεστε :lol: ή τα αλλαζετε σαν πουκαμισα....και παιρνετε αλλο.. ξαναγυρνατε στο ιδιο το ξαναπουλατε και παει λεγοντας....(οχι προς θεου πως δεν κανετε καλα ή κανετε κατι κακο...).Εαν μπορουσα ή οσο μπορω το προσπαθω και εγω...οχι σ'αυτο το ρυθμο.

Παρακολουθοντας το side αυτο εδω και τον τελευταιο καιρο ομως... το μονο αισθημα που μου δημιουργησατε ειναι να αρχιζω να ψαχνομαι και εγω για καινουρια συσκευη(οχι οτι ειμαι δυσαρεστημενος απο τη δικια μου...το αντιθετο μαλιστα και ΥΠΕΡΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ)αλλα διαβαζοντας αυτα που λετε(παρολο που την εχω τοσο λιγο καιρο).....αρχιζω να ψαχνομαι και εγω για iphone οχι επειδη νιωθω οτι θα ειμαι καλυτερα ετσι αλλα επειδη με μπριζοσατε.....π.χ τα windows πεθαναν,το Adroid ειναι το μελλον,το iphone κανει παπαδες..κτλ κτλ κτλ... :lol:

Σιγουρα εχετε εμπειριες και τα λετε αλλα λιγο σεβασμο στο κατ εμε ΜΕΓΑΛΟ HTC HD και την επιλογη που ειχατε ή εχετε ακομη στη διαθεση σας....

Οχι επειδη αλλαζετε εσεις συσκευη :p :lol: και κανετε λαθος επιλογη να παρετε στο λαιμο σας κι αλλους?....

Αυτα :lol: :p

Και μια βοηθεια ...

Νομιζω οτι ειχα βρει την επιλογη για να απενεργοποιησω το skin που μου βγαζει το λογοτυπο της Cosmote οταν ενεργοποιω την συσκευη αλλα δεν μπορω να το βρω τωρα και να το απενεργοποιησω....

Ξερει κανεις?

Ελπιζω φυσικα να αντισταθω.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην να πω και εγω δυο λογια....

Ειμαι κατοχος του συγκεκρημενου τηλεφωνου εδω και περιπου 3 μηνες και πιστευω ΕΓΩ προσωπικα οτι ειναι μακραν η καλυτερη ή μια τουλαχιστον απο της καλυτερες συσκευες στα windows mobile...

Βλεπω οτι εδω μεσα εχετε ολοι απο 8-10 κινητα :p ..... ζωη να εχετε και τα τα χαιρεστε :lol: ή τα αλλαζετε σαν πουκαμισα....και παιρνετε αλλο.. ξαναγυρνατε στο ιδιο το ξαναπουλατε και παει λεγοντας....(οχι προς θεου πως δεν κανετε καλα ή κανετε κατι κακο...).Εαν μπορουσα ή οσο μπορω το προσπαθω και εγω...οχι σ'αυτο το ρυθμο.

Παρακολουθοντας το side αυτο εδω και τον τελευταιο καιρο ομως... το μονο αισθημα που μου δημιουργησατε ειναι να αρχιζω να ψαχνομαι και εγω για καινουρια συσκευη(οχι οτι ειμαι δυσαρεστημενος απο τη δικια μου...το αντιθετο μαλιστα και ΥΠΕΡΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ)αλλα διαβαζοντας αυτα που λετε(παρολο που την εχω τοσο λιγο καιρο).....αρχιζω να ψαχνομαι και εγω για iphone οχι επειδη νιωθω οτι θα ειμαι καλυτερα ετσι αλλα επειδη με μπριζοσατε.....π.χ τα windows πεθαναν,το Adroid ειναι το μελλον,το iphone κανει παπαδες..κτλ κτλ κτλ...

Σιγουρα εχετε εμπειριες και τα λετε αλλα λιγο σεβασμο στο κατ εμε ΜΕΓΑΛΟ HTC HD και την επιλογη που ειχατε ή εχετε ακομη στη διαθεση σας....

Οχι επειδη αλλαζετε εσεις συσκευη και κανετε λαθος επιλογη να παρετε στο λαιμο σας κι αλλους?....

Αυτα

 

Και μια βοηθεια ...

Νομιζω οτι ειχα βρει την επιλογη για να απενεργοποιησω το skin που μου βγαζει το λογοτυπο της Cosmote οταν ενεργοποιω την συσκευη αλλα δεν μπορω να το βρω τωρα και να το απενεργοποιησω....

Ξερει κανεις?

Ελπιζω φυσικα να αντισταθω.... :lol:

 

κανενας δεν θελει να παρει στον λαιμο του κανεναν!!

απλα παντα θα ψαχνουμε για κατι καλυτερο απο αυτο που εχουμε!

 

ειναι και ο σκοπος υπαρξης του ανθρωπου :rolleyes:

να πειραματιζεται και να βελτιωνεται :happy:

 

ενταξει στοιχιζει κατι παραπανω....:( αλλα το ευχαριστιομαστε :lol:

 

για το προβλημα που λες....ριξε αυτο μεσα στα windows και κανε επανεκινηση.. θα σου ζητησει επιβεβαιωση 2 φορες κατα την αντικατασταση .

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια μικρη βοηθεια.....

Την ειχα ξανακανει την ερωτηση αλλα δεν πηρα απαντηση....

Ειμαι στο προγραμμα i της Cosmote και εχω 1,5GB δωρεαν το μηνα.....

Το θεμα ειναι οτι προσπαθω να συνδεσω το HD μου με το λαπτοπ μου ετσι ωστε να το χρησημοποιησω ως μοντεμ για να εχω ιντερνετ.....

Ενω συνδεεται κανονικα με το ΑctiveSyng ....δεν εχω ιντερνετ στο λαπτοπ μου...

Εαν συνδεσω το λαπτοπ μου με οποιαδιποτε πηγη ιντερνετ ειτε μεσω wifi ειτε μεσω bluthouth ειτε με internet the Go τοτε εχω ιντερνετ και στο HD μου....

Συμπερασμα οτι το HD μου μπορει να παρει κανονικα ιντερνετ απο οποιοδιποτε υπολογιστη(εχει δοκιμαστη και με αλλους)....ΑΛΛΑ δεν μπορει να δωση.....και οχι τιποτε αλλο παει τσαμπα καθε μξνα 1GB γιατι μεσω τηλεφωνου στο ιντερνετ δεν ξοδευει αρκετα ΜΒ το μηνα αντε να φτασω τα 500MB με το ζορι :( :wacko:

Εχω δοκιμαση και ενα προγραμμα απο τους XDA το wifi internet sharing αλλα δεν μπορω να συνδεθω απο το HD σαν ασυρματο wifi με το λαπτοπ μου...μα καλα τι κανω λαθος...εστω και με καλωδιο

Υπαρχη λυση?.....εεεε σε σας το λεω παιδια zaxarakis κτλ κτλ κτλλ... :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια μικρη βοηθεια.....

Την ειχα ξανακανει την ερωτηση αλλα δεν πηρα απαντηση....

Ειμαι στο προγραμμα i της Cosmote και εχω 1,5GB δωρεαν το μηνα.....

Το θεμα ειναι οτι προσπαθω να συνδεσω το HD μου με το λαπτοπ μου ετσι ωστε να το χρησημοποιησω ως μοντεμ για να εχω ιντερνετ.....

Ενω συνδεεται κανονικα με το ΑctiveSyng ....δεν εχω ιντερνετ στο λαπτοπ μου...

Εαν συνδεσω το λαπτοπ μου με οποιαδιποτε πηγη ιντερνετ ειτε μεσω wifi ειτε μεσω bluthouth ειτε με internet the Go τοτε εχω ιντερνετ και στο HD μου....

Συμπερασμα οτι το HD μου μπορει να παρει κανονικα ιντερνετ απο οποιοδιποτε υπολογιστη(εχει δοκιμαστη και με αλλους)....ΑΛΛΑ δεν μπορει να δωση.....και οχι τιποτε αλλο παει τσαμπα καθε μξνα 1GB γιατι μεσω τηλεφωνου στο ιντερνετ δεν ξοδευει αρκετα ΜΒ το μηνα αντε να φτασω τα 500MB με το ζορι :( :wacko:

Υπαρχη λυση?.....εεεε σε σας το λεω παιδια zaxarakis κτλ κτλ κτλλ... :p :lol:

Είναι λογικό να μη σου δουλεύει γιατί δεν το κάνεις σωστά. Όταν συνδέσεις τη συσκευή με τον υπολογιστή επίλεξε την τρίτη επιλογή (internet sharing) και όχι το Activesync και όλα θα γίνουν αυτόματα σε 10 δευτερόλεπτα και θα έχεις κανονικά ιντερνετ στον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια μικρη βοηθεια.....

Την ειχα ξανακανει την ερωτηση αλλα δεν πηρα απαντηση....

Ειμαι στο προγραμμα i της Cosmote και εχω 1,5GB δωρεαν το μηνα.....

Το θεμα ειναι οτι προσπαθω να συνδεσω το HD μου με το λαπτοπ μου ετσι ωστε να το χρησημοποιησω ως μοντεμ για να εχω ιντερνετ.....

Ενω συνδεεται κανονικα με το ΑctiveSyng ....δεν εχω ιντερνετ στο λαπτοπ μου...

Εαν συνδεσω το λαπτοπ μου με οποιαδιποτε πηγη ιντερνετ ειτε μεσω wifi ειτε μεσω bluthouth ειτε με internet the Go τοτε εχω ιντερνετ και στο HD μου....

Συμπερασμα οτι το HD μου μπορει να παρει κανονικα ιντερνετ απο οποιοδιποτε υπολογιστη(εχει δοκιμαστη και με αλλους)....ΑΛΛΑ δεν μπορει να δωση.....και οχι τιποτε αλλο παει τσαμπα καθε μξνα 1GB γιατι μεσω τηλεφωνου στο ιντερνετ δεν ξοδευει αρκετα ΜΒ το μηνα αντε να φτασω τα 500MB με το ζορι :( :wacko:

Υπαρχη λυση?.....εεεε σε σας το λεω παιδια zaxarakis κτλ κτλ κτλλ... :p :lol:

 

απλα το συνδεεις σε μορφη internet sharing

 

ετσι το τηλ συνδεεται στο ιντερνετ και παιρνει το λαπτοπ ip απο το τηλ:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απλα το συνδεεις σε μορφη internet sharing

 

ετσι το τηλ συνδεεται στο ιντερνετ και παιρνει το λαπτοπ ip απο το τηλ:)

 

Που την κανω την ρυθμηση αυτη φιλε μου καλε καλε μου φιλε :) εχω σκαση....

Link to comment
Share on other sites

Που την κανω την ρυθμηση αυτη φιλε μου καλε καλε μου φιλε :) εχω σκαση....

Με το που συνδέσεις τη συσκευή στον υπλογιστή σου βγάζει ένα μενού με τρεις επιλογές. Διάλεξε την τελευταία. Αν δε στο βγάζει αυτό το μενού πες μας για να σου πούμε από πού θα το ενεργοποιήσεις πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Με το που συνδέσεις τη συσκευή στον υπλογιστή σου βγάζει ένα μενού με τρεις επιλογές. Διάλεξε την τελευταία. Αν δε στο βγάζει αυτό το μενού πες μας για να σου πούμε από πού θα το ενεργοποιήσεις πάλι.

 

Οχι δεν μου βγαζη τετοιο μενου οταν συνδεω την συσκευη με το λαπτοπ :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μου βγαζη τετοιο μενου οταν συνδεω την συσκευη με το λαπτοπ :)

Τότε πήγαινε στις ρυθμίσεις, πάτα να δεις όλες τις ρυθμίσεις, επίλεξε το τρίτο tab που είναι οι συνδέσεις και από κει κλικ στο USB to PC ή όπως αλλιώς το έχει στα ελληνικά. Σε αυτό που θα σου ανοίξει μετά τίκαρε το τελευταίο κουτάκι που λέει να σε ρωτάει πάντα πώς να συνδεθεί κάθε φορά που βάζεις το καλώδιο. Την επόμενη φορά που θα συνδέσεις τη συσκευή με το λαπτοπ θα σου βγάλει το μενού που σου λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...