Jump to content

[LG Arena (KM900)] Οδηγός Φλασαρίσματος / Εκδόσεις Firmware


Spidey
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια πρόταση για την καλύτερη λειτουργία του thread. Αντί να γράφετε απλά το όνομα της έκδοσης κάθε firmware, πιστεύω ότι θα ήταν καλό να γράφατε και τα κύρια χαρακτηριστικά κάθε μιας (τι βελτιώνει, τι δεν έχει, κτλ). Όσο έψαξα δυστυχώς δε βρήκα κάποιο επίσημο changelist για να ξέρουμε τι μας γίνεται...

Θα γίνει και αυτό.

Σήμερα δοκίμασα και δεν κατάφερα τίποτε μάλων όχι φίλε μου (ένα απο τα λίγα κατά της)

 

μια χαρά υποστηρίζει.. κανε factory reset και θα στρωσει.....

 

Έκανα κι εγώ factory reset αλλά τίποτα. Δεν τις αποθηκεύει που να χτυπιέσαι!

Άντε να δούμε..:)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά κατέβασα την έκδοση V10B_02.CAB και όταν την κατεβάζω μου λέει .cab αλλα μετά όταν την ανοίγω μου λέει V10B_02.wdb .τι πρέπει να κάνω.??
Link to comment
Share on other sites

παιδιά κατέβασα την έκδοση V10B_02.CAB και όταν την κατεβάζω μου λέει .cab αλλα μετά όταν την ανοίγω μου λέει V10B_02.wdb .τι πρέπει να κάνω.??

 

Δεν το ανοίγεις το αρχείο, το αφήνεις όπως το κατέβασες :)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

μουτυχε και μένα κανα δυο φορές και τελικά εφταιγε η cosmote

 

 

:confused:

Η Cosmote γιατί να φταίει? Αφού δεν ξεκίναγε καν το process της κλήσης! Πατούσα για κλήση, είτε το πράσσινο κουμπί είτε το φωνιτική κλήση στην επαφή και το κινητό με έγραφε κανονικότατα!!!! Άλλο το να έχω drop-call. Δεν έφτανα καν εκεί!

 

 

Έκανα κι εγώ factory reset αλλά τίποτα. Δεν τις αποθηκεύει που να χτυπιέσαι!

 

Ούτε και μένα. Με τπτ. Τι reset του έκανα, τι λουκούμι του έταξα αλλά αυτό... Του πατάς να βάλει τα κομμάτια και δεν κάνει τπτ.

Προσωπικά την πάτησα με την αναβάθμιση. Δεν κατάλαβα ότι θα προχωρούσε σε αναβάθμιση του κινητού. Νόμισα ότι θα έκανε αναβάθμιση την σουήτα. Μετά φοβήθηκα να το αποσυνδέσω (μη και δεν ξεκινάει μετά) και έτσι....:worry:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια σώζει λίστες τραγουδιών η V10C_01:

1. "Νέα λίστα αναπαραγωγής" από το short menu πάνω αριστερά,

2. Δίνουμε όνομα και σώζουμε πατώντας το εικονίδιο της δισκέτας πάνω αριστερά,

3. Επιλέγουμε τα τραγούδια "τικάροντας" αριστερά τους και

4. Πατάμε στο πάνω μέρος στο κέντρο "Προσθήκη τραγουδιών"

και έτοιμη...

Μπορούμε επίσης να προσθέσουμε τραγούδια αργότερα. Αυτό που δεν έχω βρει είναι πώς διαγράφουμε μια λίστα.

Επίσης δεν ξέρω αν υπήρχε πριν (εγώ δεν την είχα προσέξει) η πολύ χρήσιμη "τυχαία σειρά" που αν πατήσεις πάνω της αρχίζει η αναπαραγωγή της λίστας σε shuffle.

 

Κατά τα άλλα, το gps δεν είδα να συμπεριφέρεται καλύτερα, ακόμα μου λέει να στρίψω αμέσως μετά τη στροφή, κάνει ίδιο χρόνο να κλειδώσει με την V10M_02 που είχα πριν και απέκτησα πρόβλημα σύνδεσης του δικού του browser με wi-fi αν χρησιμοποιώ wpa στο ρούτερ μου (speedtouch 780), ο opera κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια σώζει λίστες τραγουδιών η V10C_01:

1. "Νέα λίστα αναπαραγωγής" από το short menu πάνω αριστερά,

2. Δίνουμε όνομα και σώζουμε πατώντας το εικονίδιο της δισκέτας πάνω αριστερά,

3. Επιλέγουμε τα τραγούδια "τικάροντας" αριστερά τους και

4. Πατάμε στο πάνω μέρος στο κέντρο "Προσθήκη τραγουδιών"

και έτοιμη...

Μπορούμε επίσης να προσθέσουμε τραγούδια αργότερα. Αυτό που δεν έχω βρει είναι πώς διαγράφουμε μια λίστα.

Επίσης δεν ξέρω αν υπήρχε πριν (εγώ δεν την είχα προσέξει) η πολύ χρήσιμη "τυχαία σειρά" που αν πατήσεις πάνω της αρχίζει η αναπαραγωγή της λίστας σε shuffle.

 

Κατά τα άλλα, το gps δεν είδα να συμπεριφέρεται καλύτερα, ακόμα μου λέει να στρίψω αμέσως μετά τη στροφή, κάνει ίδιο χρόνο να κλειδώσει με την V10M_02 που είχα πριν και απέκτησα πρόβλημα σύνδεσης του δικού του browser με wi-fi αν χρησιμοποιώ wpa στο ρούτερ μου (speedtouch 780), ο opera κανένα πρόβλημα.

 

Ακριβώς αυτό κάνω τόσο καιρό. Απλά, μόλις φτάνω στο τελευταίο βήμα, πατώ προσθήκη και δε γίνεται τίποτα. Δεν προχωράει παραπέρα όσες φορές και να πατήσω. Για να σβήσεις playlist απλά διέγραψε όλα τα τραγούδια που έχεις σ'αυτήν.

 

edit: φαίνεται οτι με τη νέα έκδοση (αυτή τουλάχιστον που έχω εγώ) έπαθε ένα είδος αλτσχάιμερ το αρένα, γιατί δεν αποθηκεύει λίστες και "ξεχνάει" όσες λέξεις γράψεις στο λεξικό t9 μετά απο επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, εμένα αυτό το έκανε με τις άλλες (η original ήταν vodafone και μετά φλάσαρα την V10M_02 σε cab). Τώρα όλα ok. "Τυχαία σειρά" υπήρχε και πριν ή τώρα προστέθηκε, γιατί το θεωρούσα σοβαρή παράλειψη και θέλω να σιγουρευτώ πως δεν ήμουν γκαβός τόσο καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, εμένα αυτό το έκανε με τις άλλες (η original ήταν vodafone και μετά φλάσαρα την V10M_02 σε cab). Τώρα όλα ok. "Τυχαία σειρά" υπήρχε και πριν ή τώρα προστέθηκε, γιατί το θεωρούσα σοβαρή παράλειψη και θέλω να σιγουρευτώ πως δεν ήμουν γκαβός τόσο καιρό.

Όχι, μια χαρά είναι η όρασή σου!:lol: Τώρα το έβαλαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ανοίγεις το αρχείο, το αφήνεις όπως το κατέβασες :)

 

ναι αλλα όταν μου βγλαει το dos τι να γράψω v10b_02.cab ή v10b_02.wdb??

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό κάνω τόσο καιρό. Απλά, μόλις φτάνω στο τελευταίο βήμα, πατώ προσθήκη και δε γίνεται τίποτα. Δεν προχωράει παραπέρα όσες φορές και να πατήσω. Για να σβήσεις playlist απλά διέγραψε όλα τα τραγούδια που έχεις σ'αυτήν.

 

edit: φαίνεται οτι με τη νέα έκδοση (αυτή τουλάχιστον που έχω εγώ) έπαθε ένα είδος αλτσχάιμερ το αρένα, γιατί δεν αποθηκεύει λίστες και "ξεχνάει" όσες λέξεις γράψεις στο λεξικό t9 μετά απο επανεκκίνηση

 

αρκετά περιεργα αυτά τα φαινόμενα.. φαίνετε οτι το φλασαρισμα μερικές φορές δεν πετυχαίνει 100%.. δεν υπάρχει άλλη εξήγηση..

 

εγω αυτό που κάνω είναι να προσπαθώ να έχω όσο πιο "καθαρό" γίνεται το κινητό..

 

το σβήνω, βγάζω μπαταρία-σιμ-καρτα μνήμης και μετα το ξανα-ανάβω μόνο με τη μπαταρία.. και τοτε φλασαρω..

 

στη θέση σου θα δοκίμαζα να του περάσω πάλι τη 10C..

 

ίσως θα έπρεπε μάλιστα να φλασαρουμε χωρίς μπαταρία.. έτσι κάνουν στο σερβις της LG πάντως

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

αρκετά περιεργα αυτά τα φαινόμενα.. φαίνετε οτι το φλασαρισμα μερικές φορές δεν πετυχαίνει 100%.. δεν υπάρχει άλλη εξήγηση..

 

εγω αυτό που κάνω είναι να προσπαθώ να έχω όσο πιο "καθαρό" γίνεται το κινητό..

 

το σβήνω, βγάζω μπαταρία-σιμ-καρτα μνήμης και μετα το ξανα-ανάβω μόνο με τη μπαταρία.. και τοτε φλασαρω..

 

στη θέση σου θα δοκίμαζα να του περάσω πάλι τη 10C..

 

ίσως θα έπρεπε μάλιστα να φλασαρουμε χωρίς μπαταρία.. έτσι κάνουν στο σερβις της LG πάντως

 

Ακριβός αυτά κάνω και γω φιλαράκι μου αλλά δεν κάνει τίποτε που να χτυπάς το κολ…. Σου κάτω φαίνεται ότι είναι αυτό που λέει ο steed το φλασάρισμα δεν πετυχαίνει καλά σε όλους

Όσο για το gps δοκίμασε στο wetravel settings-routing και βάλε car ή foot αναλόγως την περίσταση για περισσότερη ακρίβεια

Link to comment
Share on other sites

Χτες προσπαθησα να βαλω την V10b_02.cab αλλα....(ουζο 12).

 

Πανε ολα καλα μεχρι που παει στο 4% και δεν γινεται τιποτα.

 

Εβαλα και τα kp500-360 tools.Δεν του αρεσουν τα dll...!!!

 

Το εκανα και με τον οδηγο του jimdem582 και με τον ελληνικο.

 

Τιποτα αποτελεσμα 00 ,μηπως να κατεβασω το kdz αρχειο και να ξαναδοκιμασω;

 

Καμια ιδεα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό κάνω τόσο καιρό. Απλά, μόλις φτάνω στο τελευταίο βήμα, πατώ προσθήκη και δε γίνεται τίποτα. Δεν προχωράει παραπέρα όσες φορές και να πατήσω. Για να σβήσεις playlist απλά διέγραψε όλα τα τραγούδια που έχεις σ'αυτήν.

 

edit: φαίνεται οτι με τη νέα έκδοση (αυτή τουλάχιστον που έχω εγώ) έπαθε ένα είδος αλτσχάιμερ το αρένα, γιατί δεν αποθηκεύει λίστες και "ξεχνάει" όσες λέξεις γράψεις στο λεξικό t9 μετά απο επανεκκίνηση

 

 

 

Ακριβώς τα ίδια και εγώ!! Δεν νομίζω να πάθανε ομαδικό αλτσχάιμερ!:lol:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αναβαθμιση απο V10b σε V10c οι εντυπώσεις μου ειναι απογοητευτικές.:O

Εκτος του youtube via wifi όλα τα αλλα είναι χαλια.

Δεν σώζει λίστες στην μουσική πράγμα απαράδεκτο για μένα,

η οθόνη έχει γίνει πολύ αργή και όταν βάζω κάμερα και πάω να ρυθμίσω μετά κολλάει και θέλει restart.

Γενικά όλο το κινητό έχει γίνει πολύ αργό μέχρι και το κρυφό menu σέρνεται.

 

Έχω μια ερώτηση για οποιον ξέρει μπορώ να γυρίσω πίσω το κινητό με ποιο παλιό firmware?

 

Και κάτι άλλο γίνετε να βάλω το wetravel εάν η έκδοση είναι branded?

 

Γιατί για να πω και την αλήθεια μου αρέσει πολύ το arena και δεν θέλω να το αντικαταστήσω από τώρα.

 

Δώστε καμια λύση ρε παιδιά να δούμε μήπως και το φτιάξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αναβαθμιση απο V10b σε V10c οι εντυπώσεις μου ειναι απογοητευτικές.:O

Εκτος του youtube via wifi όλα τα αλλα είναι χαλια.

Δεν σώζει λίστες στην μουσική πράγμα απαράδεκτο για μένα,

η οθόνη έχει γίνει πολύ αργή και όταν βάζω κάμερα και πάω να ρυθμίσω μετά κολλάει και θέλει restart.

Γενικά όλο το κινητό έχει γίνει πολύ αργό μέχρι και το κρυφό menu σέρνεται.

 

Έχω μια ερώτηση για οποιον ξέρει μπορώ να γυρίσω πίσω το κινητό με ποιο παλιό firmware?

 

Και κάτι άλλο γίνετε να βάλω το wetravel εάν η έκδοση είναι branded?

 

Γιατί για να πω και την αλήθεια μου αρέσει πολύ το arena και δεν θέλω να το αντικαταστήσω από τώρα.

 

Δώστε καμια λύση ρε παιδιά να δούμε μήπως και το φτιάξουμε.

 

έκανες factory reset μετα την αναβάθμιση?

 

γενικά ακολουθώντας τον οδηγό του jimdem μπορείς να περάσεις σε όποια έκδοση θες χωρίς περιορισμούς..

θα τον βρείς εδω:

http://jimdem582.googlepages.com/jimdemarenatools2

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αναβαθμιση απο V10b σε V10c οι εντυπώσεις μου ειναι απογοητευτικές.:O

Εκτος του youtube via wifi όλα τα αλλα είναι χαλια.

Δεν σώζει λίστες στην μουσική πράγμα απαράδεκτο για μένα,

η οθόνη έχει γίνει πολύ αργή και όταν βάζω κάμερα και πάω να ρυθμίσω μετά κολλάει και θέλει restart.

Γενικά όλο το κινητό έχει γίνει πολύ αργό μέχρι και το κρυφό menu σέρνεται.

 

Έχω μια ερώτηση για οποιον ξέρει μπορώ να γυρίσω πίσω το κινητό με ποιο παλιό firmware?

 

Και κάτι άλλο γίνετε να βάλω το wetravel εάν η έκδοση είναι branded?

 

Γιατί για να πω και την αλήθεια μου αρέσει πολύ το arena και δεν θέλω να το αντικαταστήσω από τώρα.

 

Δώστε καμια λύση ρε παιδιά να δούμε μήπως και το φτιάξουμε.

 

 

Μήπως, όπως λέει και ο προηγούμενος φίλος, δεν έχεις κάνει reset? Δεν δικαιολογείται αλλιώς. Αν μη τι άλλο η 10c είναι πραγματικά γρήγορη. Πιο γρήγορη από την 10b. Αν δεν είχε και το θέμα με τις λίστες...

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θέλως απλώς να υπενθυμίσω ότι το να φωνάζουμε για ποιο λόγο το Αρένα είναι κακό κινητό, ουσιαστικά δεν προσφέρει κάτι πρόσφορο.Και στις 2 περιπτώσεις των παιδιών εδώ που είναι απογοητευμένοι από το κινητό τους, προφανώς πρόκειται για ελαττωματικές συσκευές.Σε όλα τα κινητά, ανεξαρτήτως κατασκευαστή, κάποια θα βγουν ελαττωματικά, και δόξα τω θεώ, η LG σε σχέση με άλλους, τα πάει καλά σε αυτόν τον τομέα,με την έννοια ότι δεν έχουν αναφερθεί εδώ τουλάχιστον, τόσα πολλά παράπονα.

Για όλα τα άλλα προβλήματα, τα περισσότερα έχουν διορθωθεί με αναβαθμίσεις.Όταν ένα κινητό έχει πρόβλημα με διαχείριση ήχου και εικόνας και η αναβάθμιση δε στρώνει τίποτα, τότε μιλάμε για ελαττωματική συσκευή-δεν είναι η πραγματική εικόνα σαφώς αυτή για το Αρένα.Αυτά από μένα και προκαταβολικά σας λέω ότι σε περίπτωση εκτροχιασμού, θα επέμβω.

 

Με το κάκιστο software του LG που είναι ασύμβατο με νύστα και windows 7, έξω προσπαθήσει να κανω αναβάθμιση , και μου λέει ΔΕΝ υπάρχει. Έξω χάσει ατελείωτες ώρες προσπαθώντας να κανω τα προγράμματα τους να λειτουργήσουν σωστά. Τα κατάφερα μονό και μονό επειδή ξερω καλά υπολογιστές, φαντάζομαι ότι άλλοι δεν θα τα καταφέρνουν καθόλου.... Έxω το λειτουργικό της vodafon live. τότε που το πήρα δεν ήξερα όλα αυτά τα προβλήματα παρότι είχα διαβάσει αρκετά από το forum αυτό.. γιατί ΚΑΝΈΝΑΣ δεν ανακοίνωνε τα Πόλλα προβλήματα του κινητού αυτού, αντίθετος λέγανε το φοβερό που είναι. Έτσι και τα ήξερα, θα αγόρασα ipod, κανωντας λίγο υπομονή.

 

Τώρα η μονή λύση για να κανό απλά πράγματα οπως να ακούω audiobooks μακράς διαρκείας και να προχωράω μπροστά και πισω (κάτι που ένα κινητό κινεζικό τον 50 ευρό κάνει απεριόριστα καλύτερα) πρέπει να κανό flasarisma, που δεν έξω ξανακάνει.

ΑΡΆ:

1) αν κανό κάτι στραβά πάει η εγγύηση,

2) Επειδή δεν έξω κάνει ποτέ flasarisma μπορεί να τα κανό θάλασσα και ψάχνομαι...

 

γενικά αυτό το κινητό θέλω να το χαρίσω στην κοπέλα μου και να πάρω ipod μόλις μπορέσω, κατασκευασμενο από την apple, που ξέρει να σχεδιάζει συσκευές και GUI

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει οτι η V10B_02 open europe ειναι η πιο καλη,ειναι αληθεια η μου προτεινετε καποια αλλη

 

Η v10b_02 open europe είναι καλή έκδοση, δεν το λέω μόνο εγώ, το λένε και πολλοί άλλοι.Από την άλλη,όπως λένε και τα παιδιά που την έχουν περάσει εδώ, και η καινούρια ελληνική η v10c, είναι πολύ καλή, αλλά δε σώζει playlists.Για μένα που δε μπορώ χωρίς λίστες, αυτός είναι σοβαρός λόγος να παραμείνω στην v10b_02, αφού είμαι και συνολικά ευχαριστημένος από αυτή.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Με το κάκιστο software του LG που είναι ασύμβατο με νύστα και windows 7, έξω προσπαθήσει να κανω αναβάθμιση i, και μου λέει ΔΕΝ υπάρχει. Έξω χάσει ατελείωτες ώρες προσπαθώντας να κανό τα προγράμματα τους να λειτουργήσουν σωστά. Τα κατάφερα μονό και μονό επειδή ξερό καλά υπολογιστές, φαντάζομαι ότι άλλοι δεν θα τα καταφέρνουν καθόλου.... Έxω το λειτουργικό της vodafon live. τότε που το πήρα δεν ήξερα όλα αυτά τα προβλήματα παρότι είχα διαβάσει αρκετά από το forum αυτό.. γιατί ΚΑΝΈΝΑΣ δεν ανακοίνωνε τα Πόλα προβλήματα του κινητού αυτού, αντίθετος λέγανε το φοβερό που είναι. Έτσι και τα ήξερα, θα αγόρασα υπέχων, κανωντας λίγο υπομονή.

 

Τώρα η μονή λύση για να κανό απλά πράγματα οπός να ακούω audiobooks μακράς διαρκείας και να προχωράω μπροστά και πείσω (κάτι που ένα κινητό κινεζικό τον 50 ευρό κάνει απεριόριστα καλύτερα) πρέπει να κανό flasarisma, που δεν έξω ξανακάνει.

ΑΡΆ:

1) αν κανό κάτι στραβά πάει η εγγύηση,

2) Επειδή δεν έξω κάνει ποτέ flasarisma μπορεί να τα κανό θάλασσα και ψάχνομαι...

 

γενικά αυτό το κινητό θέλω να το χαρίσω στην κοπέλα μου και να πάρω υπέχων μόλις μπορέσω, κατασκευασμενο από την apple, που ξέρει να σχεδιάζει συσκευάσω και γιοι.

 

To κινητό σου είναι εντός εγγύησης.Θα έσωζες τον εαυτό σου από την ψυχική ταλαιπωρία, κάνοντας ένα τηλεφώνημα στην LG να έρθει να το πάρει.

Επίσης, μπορούσες να απαιτήσεις άμεση αντικατάσταση (ξέρω από νομικά για αυτό στο λέω) αν δε σε κάλυπτε η επιδιόρθωση.

Συμβουλή μου:στείλτο στο σέρβις (lg για να σου περάσουνε και ανοιχτή έκδοση, να απαλλαγείς από τη βόντα) και μετά δώρισέ το στην κοπέλα σου, κράτησέ το, εσύ ξέρεις.Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω.

Η κακή άποψή σου για το Αρένα έχει καταγραφεί, από δω και πέρα, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε για το πόσο κακό είναι το κινητό.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

έκανες factory reset μετα την αναβάθμιση?

 

γενικά ακολουθώντας τον οδηγό του jimdem μπορείς να περάσεις σε όποια έκδοση θες χωρίς περιορισμούς..

θα τον βρείς εδω:

http://jimdem582.googlepages.com/jimdemarenatools2

 

Reset έκανα και πριν και μετά την αναβάθμιση,και είμαι σίγουρος ότι πριν το κινητό δούλευε πολύ ποιο smouth..

 

Η αναβάθμιση που έκανα ήταν από το pc suite γης LG,

και σίγουρα μου έβαλε cosmote fimware,

μιας και με τις open εκδόσεις δεν μπόρεσα να τα καταφέρω με τίποτα.

 

Όπως αναφέρω και ποιο πάνω προσπαθώ εδώ και πολλές

μέρες να βάλω την V10b_02 (cab)αλλα δεν γινόταν με τίποτα.

ακολούθησα κατά γράμμα τον οδηγό όλα καλά μέχρι το 4%

μετά μου έλεγε για το LGMUpgradeDL.dll

άλλαξα τα dll δοκίμασα και τα kp500-360 tools,αλλα τα ίδια.

 

Διάβασα και διαβάζω αρνητικά σχόλια για την συσκευή αλλα

εγώ την πήρα γιατί μου άρεσε παρα πολύ από την πρώτη στιγμή που την είδα.

 

Οποια βοήθεια δεκτη και να είστε καλά για το χρόνο που μας αφιερώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλή μου:στείλτο στο σέρβις (lg για να σου περάσουνε και ανοιχτή έκδοση, να απαλλαγείς από τη βόντα) .

 

Δεν ηξερα οτι γινονταν αυτο...

Δεν ξερω αν θα το δεχτουνε αυτο, γιατι δεν εχει κατι χαλασμενο.. εξ αλλου τωρα και για αρκετο διαστημα δεν θα ειμαι αθήνα..... αρα για να το στειλο θα ειναι μπελας...

 

Εχω κατεβασει το pdf - oδηγο για φλασαρισμα που καποιος απο το φορυμ εφτιαξε... και θα το δοκιμασω καποια στιγμη... αλλα αυτα τα πραγματα θελουν χρονο... και εγω γενικα ειχα πολυ λιγο χρονο να ψαχνομαι τοσο πολυ για πως θα κανω το κινητο να κανει πραγματα που ηταν λογικο να κανει.. οπως ενα σωστο progress bar ston ixo...

 

Απλα ειναι καλο να ακουγονται ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ γιατι πρεπει να τα διαβαζει καποιος ολα εδω ... γιατι μπορει ακουγοντας τισ διαφορες αποψεις να παρει καποιο αλλο κινητο η να μην μπει σε εξοδα για ακριβο κινητο και μετα να το μετανιωσει γιατι η καμερα πχ εχει κακη ποιοτητα με λιγο φως.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG Arena (KM900)] Οδηγός Φλασαρίσματος / Εκδόσεις Firmware

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...