Jump to content

BlackBerry Storm 9500/9530


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπερβολές. δεν μου κολλάει πια αν δε δουλεύω πολύ java script. όμως δεν είναι δουλειά αυτή.

 

Σε εμένα δεν είναι καθόλου υπερβολή γιατί είναι εργαλείο δουλειάς. Δεν μπορώ κάθε τρις και λίγο να αναρωτιέμαι τι έχει και να βγάζω μπαταρίες.

 

Θέλω απλά να είναι αξιόπιστο.

 

φίλε damokles η voda έχει το χειρότερο εικονικό σήμα από τις 3 εταιρείες!!!:!::!::!:

 

Φίλε έχω χρησιμοποιήσει και τις τρεις και μπορώ να σου πω με ασφάλεια, π.χ., ότι μόνο στο δίκτυο της Vodafone μπορείς να έχεις απροβλημάτιστα ένα κινητό σε dual mode 2G/3G χωρίς να πέφτουν οι κλήσεις ή να βλέπεις διαρκώς network busy!!!

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

η ερωτηση π εκανα πριν ηταν γραμμενη στα ελληνικα απο to storm ισως γιαυτο την εβγαλε ολη με ερωτηματικα.ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος που μπορω να δω το συνολικο download kai upload που εχω κανει για να ξερω που βρισκομαι.επισις οταν η voda μου λεει οτι εχω 1 giga δωρεαν τι ακριβως εννοει?μονο το download mono to upload,και τα δυο μαζι?ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

και για τα δύο μαζί. πάρε στο 13830 να σου πούνε πόσο μένει.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

πηρα και μου ειπαν οτι επειδη ειμαι καινουργιος χρηστης ακομα δεν φαινετε στην γραμμη μου.εγω προσεξα οτι οταν λειτουργω τον broswer εμφανιζεται επανω δεξια ενα τετραγωνακι που αν πατησεις επανω του γρΑφει κατι ποσα.αλλα νομιζω πως αυτα τα ποσα αφορουνε την συνδεσι που κανεις εκεινη την στιγμη και οχι τα συνολικα tnx pantws.επισης στο option sto screen/keyboard ti akrivws simainei to 'tap interval' to 'hover period' kai to 'swipe sensitivity'? για να μπορεσω να κανω τις ρυθμισεις σωστα ρωταω.

 

και κατι ακομα.το εχω 5 μερες και η οθονη ειναι χαλια απο τιν πρωτη μερα.το click ennow στις γωνιες με το ζορυ.εβαλα το χαρτακι οπως ειδα στο βιντεακι sto youtube που ειπε καποιος αλλα και παλι ασ πουμε στη μια γωνια ειναι χαλια.ειναι σε ολουσ σασ ετσι?αν ειναι να παω στι voda να το αλλαξω τωρα που μπωρο

 

Μαθε να χρησιμοποιεις την Τροποποιηση μηνυματος !

Link to comment
Share on other sites

Youtube: Καλημέρα, προσπάθησα να δω βιντέακι (για να το δοκιμάσω) και μου έβγαλε το μήνυμα, "switch to wap for streaming video"... τί είναι αυτό;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

έχει πρόβλημα η εφαρμογή.

1. Μήπως έχεις βάλει miniopera ή bolt και έχεις δοκιμάσει για youtube (έτσι για το ****το);

2. RSS feeder ελαφρύτερο από το viigo γνωρίζετε;

3. "Εμφανίσητκε" στο bb μου ένα "application center" δεν έχω κάνει κάποια επιπλέον αναβάθμιση από την τελευτία φορά που έβαλα φιρμςαρε (έχω την .114 hybrid)

4. Για καιρό τι χρησιμοποιείται;

5. Πόση μνήμη έχετε ελεύθερη;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

O browser tou BB exei mia epilogi markarismeni pou leei oti otan anoiggei video na to anoigei mesa apo tin wap sindesi tou provider. Mporeite na pate kai na tin apenergopoihsete tin epilogi auti.

 

Den pezei kapio rolo omos...Meta apo megali ereuna pou ekana, to provlima den einai oi siskeues alla o provider..sti diki mou periptosi h Vodafone. Gia kapio logo den epitrepei na ginontai streaming sto diktio tis, youtube video

 

Polloi carriers sto eksoteriko exoun to idio thema apo diafora foroum pou diavazo. Kapioi carriers epitrepoun to youtube mesa apo to eidiko mobile site tou youtube

 

Exo hdh enhmervsei tin Vodafone gia to thema kai mou exoun anoiksei ticket me to provlima. Mou eipan oti tha me enimerosoun mesa stin evdomada gia to provlima

Link to comment
Share on other sites

1. Μήπως έχεις βάλει miniopera ή bolt και έχεις δοκιμάσει για youtube (έτσι για το ****το);

2. RSS feeder ελαφρύτερο από το viigo γνωρίζετε;

3. "Εμφανίσητκε" στο bb μου ένα "application center" δεν έχω κάνει κάποια επιπλέον αναβάθμιση από την τελευτία φορά που έβαλα φιρμςαρε (έχω την .114 hybrid)

4. Για καιρό τι χρησιμοποιείται;

5. Πόση μνήμη έχετε ελεύθερη;

 

ευχαριστώ

 

 

4. Για καιρό ψάχνω κι εγώ κάτι της προκοπής...

5. App memory 21.3mb, Device memory 877.8mb, M.Card 7gb

PIN: 20D9CF1C STORM

 

There are no frontiers

Link to comment
Share on other sites

για καιρο χρησιμοποιω το weather eye ,καλο ειναι απλά μερικες φορες μου εμφανιζεται στην μισή οθόνη και εχει κατι διαφημίσεις.Κατα τα αλλα λειτουργει καλα.
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

για καιρο χρησιμοποιω το weather eye ,καλο ειναι απλά μερικες φορες μου εμφανιζεται στην μισή οθόνη και εχει κατι διαφημίσεις.Κατα τα αλλα λειτουργει καλα.

 

έχω ακούσει και για το weatherbug...

Λόγω windows.. αποφεύγω τα πολλά install & unistall για να μη μένουν σκουπίδια. Υπάρχει τέτοιο θέμα στο ΒΒ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση

Μου εχει βγαλει στην οθονη μια μπαλιτσα σαν υδρογειο σφαιρα κιτρινη με τον αριθμο 1

Τι σημαινει αυτο ???

Ξερεις κανεις ??

Εψαξα στο manual αλλα δεν εχει τιποτε τετοιο συμβολο

 

μια μικρη βοηθεια

 

οκ το βρηκα ειναι μυνημα μεσω wap ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

geia xara exw ena provlima

dn mporw na steilw apo nokia se storm.

apo ericcson stelnw kanonika alla apo nokia me tpt.

thelei kati epipleon na kaneis?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

έχει απαντηθεί ρε παιδιά.

 

μια αναζήτηση... πρέπει να επιλέξεις receive via bt μέσω του explorer του b b.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Έλα, ντε... νομίζω πως οι περισσότεροι εδώ μέσα ψάχνουν να βρουν τι θα ήταν τέλειο για μια επαγγελματική συσκευή αλλά νομίζω πως υπερβάλλουν σ' ένα βαθμό καθώς αυτό που σου προσφέρει η μια συσκευή δεν στο προσφέρει η άλλη και παέι λέγοντας. Αυτό το θεωρώ φυσιολογικό καθώς οι εταιρείες δεν είναι τόσο χαζές ώστε να τα δώσουν όλα σε ένα μοντέλο, χρειάζονται έναν πλουραλισμό στις πωλήσεις ενώ παράλληλα προσπαθούν να πετύχουν την καλύτερη δυνατή ισορροπία ανάμεσα σε κόστος κατασκευής και έσοδα.

PIN: 20D9CF1C STORM

 

There are no frontiers

Link to comment
Share on other sites

Eνημερωτικά:

 

Από 8 Απριλίου 2009 και μέχρι τις 22 Απριλίου, ισχύει προσφορά για το iPhone 3G στα €99 με σύνδεση στο iPhone 400 plus και το BlackΒerry Storm δωρεάν με σύνδεση στο BlackΒerry Surf&Talk 400 plus και άνω.

 

H προηγούμενη προσφορά για δωρεάν BlackΒerry Storm στο Surf & Talk 300 plus παύει να ισχύει.

 

Πιο αναλυτικά

 

Σύμφωνα με την προσφορά, το iPhone3G 8GB διατίθεται στα €99 αποκλειστικά και μόνο για 12μηνη σύνδεση ή φορητότητα ή ex-prepay στα πρόγραμματα:

•iPhone 400 plus για ιδιώτες μόνο

•Business iPhone 540 lite για επαγγελματίες μόνο.Ομοίως, το iPhone 16GB διατίθεται στα €181 στα πιο πάνω προγράμματα.

•Η προσφορά για χαμηλότερη τιμή για το Blackberry Storm έχει λήξει την Τρίτη 7 Απριλίου, και η τιμή λιανικής του Blackberry Storm επανέρχεται από 8/4/2009 στα €458,99. Παρ’ όλα αυτά, η προσφορά για δωρεάν ΒlackberryS tormδιατίθεται για 12μηνη σύνδεση στο πρόγραμμα:

•Blackberry Surf&Talk 400 plus και άνω για ιδιώτες

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρονομετρήσει κανείς το χρόνο εκκίνησης του κινητού μετά από "αφαίρεση της μπαταρίας"....:wacko:

η αληθεια ειναι πως καθυστερει λίγο παραπανω ,φορτωνει καποια πραγματα,δεν ξερω τι? :X

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανα προγραμμα που να αλλαζω μορφη τα βιντεο αλλα να ενωνω και υποτιτλους μαζι?ξερει κανεις?για το storm εννοω ε :)
Link to comment
Share on other sites

dn xreiazete kapoio idiaiterh morfh to storm paizeis sxedon ola ta format sugekrimena paizei kai avi.Twra ena poly kalo programma pou enswmatwnei upotoitlous einai to PocketDvixEncoder !

PIN:20DDA587

BB STORM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...