Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο 2 ποστ του παροντος προσθεσα ολες τις freeware εφαρμογες που εχουν δωθει μεχρι σημερα.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2525930#post2525930

 

Οταν υπαρχει κατι καινουριο θα προστιθεται στο ποστ :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο 2 ποστ του παροντος προσθεσα ολες τις freeware εφαρμογες που εχουν δωθει μεχρι σημερα.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2525930#post2525930

 

Οταν υπαρχει κατι καινουριο θα προστιθεται στο ποστ :)

 

Πολύ καλή ιδέα..

 

Στο site της Nokia India έχει κάποιες ωραίες εφαρμογούλες και παιχνιδάκια..

Θα δουλεύουν στα ευρωπαϊκά μας κινητά?

Έχετε δοκιμάσει καμία?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ιδέα..

 

Στο site της Nokia India έχει κάποιες ωραίες εφαρμογούλες και παιχνιδάκια..

Θα δουλεύουν στα ευρωπαϊκά μας κινητά?

Έχετε δοκιμάσει καμία?

 

Δοκίμασα από την παραπάνω λίστα το SMS Timer, το οποίο φαίνεται να δουλεύει χωρίς πρόβλημα. Δεν ζητάει κωδικό για την εγκατάσταση του..:)

 

Τα δύο παιχνίδια (κάτι με Touch στο όνομα τους) δεν γίνονται εγκατάσταση. Βγάζει μήνυμα ότι μόνο σε ινδικό δίκτυο επιτρέπεται!

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Κανενα app που να αλλαζει φωτογραφια καθε μερα???

 

Δεν χρειαζεσαι εφαρμογη...πηγαινε ρυθμισεις/προσωπικο/θεματα/ταπετσαρια/προβολη διαφανειων

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Δες το αντίστοιχο θέμα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Nokia Sports Tracker has been upated to v2.05 and brings better touch control to the 5800

http://symbianworld.org/1363-nokia-sports-tracker-has-been-upated-to-v205-and-brings-better-touch-control-to-the-5800/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nokia Sports Tracker has been upated to v2.05 and brings better touch control to the 5800

http://symbianworld.org/1363-nokia-sports-tracker-has-been-upated-to-v205-and-brings-better-touch-control-to-the-5800/

 

Γιατί δεν μου λειτουργεί ?

Δεν εκκινεί καν

Link to comment
Share on other sites

Ομοίως, ενώ με την προηγούμενη έκδοση δεν είχα πρόβλημα...

 

Εμένα μια χαρά μου λειτουργεί.... Άνοιξα το πρόγραμμα στο κινητό έκανα check for upadates και πέρασα κατευθείαν την καινούργια έκδοση..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δείχνει στο ποστ 3 υπάρχει σαν θέμα???

Και αυτό το πρόγραμμα (Carbide.ui 3.3 Theme Edition Released) τί κάνει??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο "φύλλο" που φαίνεται είναι το επίσημο θέμα της κόκκινης συσκευής.

 

Το Carbide.ui είναι το επίσημο εργαλείο ανάπτυξης θεμάτων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση

Το thepencil είναι σωστό να μένει ανοιχτό συνέχεια ?

έχει κάποια σοβαρή επίδραση στην διάρκεια ζωής της μπαταρίας ?

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου είχε βγάλει μερικά προβλήματα και το απεγκατέστησα πάντως..λογικά θα μειώνεται..

Σε Χρήση: Nokia 5800XM v31 Hacked Edition , Sony Ericsson w910i

Επίσης στην κατοχή μου: Nokia 6210 , Nokia 6260 , Sony Ericsson k750i

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο "φύλλο" που φαίνεται είναι το επίσημο θέμα της κόκκινης συσκευής.
Aληθεια:confused:??Και γω την κοκκινη συσκευη εχω,αλλα δεν υπαρχει τετοιο θεμα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις το θέμα με μαύρο υπόβαθρο και κόκκινα πλαίσια επιλογής στα μενού...;

Δεν μπορεί.

 

 

Edit: Μάλλον μιλάτε για την οθόνη αναμονής...

Πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις, στα θέματα υπάρχει επιλογή Ενεργή αναμονή. Εκεί θα βρείτε την επιλογή για να εμφανίσετε αυτή τη μορφή της οθόνης αναμονής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις το θέμα με μαύρο υπόβαθρο και κόκκινα πλαίσια επιλογής στα μενού...;

Δεν μπορεί.

 

 

Edit: Μάλλον μιλάτε για την οθόνη αναμονής...

Πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις, στα θέματα υπάρχει επιλογή Ενεργή αναμονή. Εκεί θα βρείτε την επιλογή για να εμφανίσετε αυτή τη μορφή της οθόνης αναμονής.

 

Ρε παιδια ακομα δεν εχω καταλαβει για ποιο "φυλλο" μιλατε...και γιατι γινεται τοσο θεμα για αυτο...!

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά αναρωτιούνται εάν υπάρχει το θέμα που απεικονίζεται σε αυτή την εικόνα:

http://www.symbian-freak.com/images/news/08/10/theme01.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αυτές είναι οι πληροφορίες για της επαφές! Αν στην οθόνη αναμονής επιλέξετε να εμφανίζονται οι επαφές, θα βλέπετε παρόμοιες πληροφορίες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σας ρωτησω κατι σχετικα με το Windows Live Messenger.

 

Εδω http://europe.nokia.com/get-support-and-software/download-software/windows-live/how-to-download φαινεται οτι η χωρα μας δεν υποστηριζεται.

Επισης, οταν παω να το κατεβασω μεσω του κινητου οπως περιγραφεται στο link δεν εχω εικονιδιο ''messenger'' για να κατεβει.

Το αρχειο στη πρωτη σελιδα, ειναι απλα για καποια αλλη χωρα και δεν επιρρεαζει κατι? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφεβαλα.

Η ερωτηση μου ειναι, ποια εκδοση κατεβαζουμε αφου δεν υπαρχει Ελληνικη?

 

 

Το κατεβασα απο το μαγαζακι, παρολαυτα κατα την εισοδο μου αναφερει ''can not allow login''.

Μπορω να κανω κατι?

Link to comment
Share on other sites

είναι γνωστό το πρόβλημα φίλε και δεν λύνεται..αν θες μπορείς να κατεβάσεις το slick που κάνει την ίδια δουλειά!

Σε Χρήση: Nokia 5800XM v31 Hacked Edition , Sony Ericsson w910i

Επίσης στην κατοχή μου: Nokia 6210 , Nokia 6260 , Sony Ericsson k750i

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...