Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια βοηθηστε με σε κατι σας παρακαλω!!!στο htc cruise που εχω,οταν λαμβανω μυνημα αναβει για λιγο η οθονη για να μου πει οτι εχο καποιο μηνυμα(σε περιπτωση που δεν ακουσω τον ηχο),στο hd που πηρα,δεν το κανει αυτο,πιστευω πως ειναι καποια ρυθμιση,εχει κανεις ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια βοηθηστε με σε κατι σας παρακαλω!!!στο htc cruise που εχω,οταν λαμβανω μυνημα αναβει για λιγο η οθονη για να μου πει οτι εχο καποιο μηνυμα(σε περιπτωση που δεν ακουσω τον ηχο),στο hd που πηρα,δεν το κανει αυτο,πιστευω πως ειναι καποια ρυθμιση,εχει κανεις ιδεα?

 

http://montecristoff.webs.com/hdtweak.htm

wake up on new sms

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια περασα νεα rom!!!!:w00t::w00t:

Θα το στησω τωρα με πολυ προσοχή.....

 

Αν (χτυπα ξυλο) χρειαστω την εγγυηση τι πρεπει να κανω; επαναφορα στην rom της ace? αν ναι, που θα την βρω;

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας 4 προγράμματα που κάνουν το ίδιο πράγμα,δηλαδή εναλλαγή οθόνης μεταξύ manila και today κατέληξα ότι πρακτικότερο όλων,με παραπάνω επιλογές και χωρίς να επηρεάζεται καθόλου η εύρυθμη λειτουργία του manila είναι το Second Today.

 

Μιλάω για :

Second Today

TouchFlow Detacher

mToday

Manila Control

 

Τι παραπάνω βρήκες στο Second Today από το TouchFlow Detacher;

Επίσης το Manilla Control μπορεί να φαίνεται σαν πιο πρόχειρο από το Detacher αλλά δεν θέλει service συνέχεια να τρέχει από πίσω για να δουλέψει. Αυτό για μένα είναι ένα μεγάλο μείον του Detacher.

 

Σε ταχύτητα Manilla Control και Touch Flow Detacher είναι τα ίδια. To Detacher δίνει όμως λίγο παραπάνω επιλογές (που όμως μπορείς να έχεις έτσι και αλλιώς με επεξεργασία της registry).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είναι τσεκαρισμένο αυτό?? Ελέγα σήμερα βράδυ να κάτσω να δοκιμάσω τα παραπάνω για να καταλήξω και δεν είναι για μένα οτι ποιο εύκολο..

 

Ναι, αλλά δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

Θα τα βρες στους xda.

Link to comment
Share on other sites

Τι παραπάνω βρήκες στο Second Today από το TouchFlow Detacher;

Επίσης το Manilla Control μπορεί να φαίνεται σαν πιο πρόχειρο από το Detacher αλλά δεν θέλει service συνέχεια να τρέχει από πίσω για να δουλέψει. Αυτό για μένα είναι ένα μεγάλο μείον του Detacher.

 

Σε ταχύτητα Manilla Control και Touch Flow Detacher είναι τα ίδια. To Detacher δίνει όμως λίγο παραπάνω επιλογές (που όμως μπορείς να έχεις έτσι και αλλιώς με επεξεργασία της registry).

 

Kαι τα 2 αυτά στην ουσία καταργούν το πλήκτρο Home!!!!

Το SToday δουλευει ανεξαρτητα σαν πρόγραμμα,δεν δημιουργεί απολύτως κανένα πρόβλημα στο manila.

Επίσης μέσα απο το SToday πολύ εύκολα μπορείς να αλλάξεις τα soft key ,πράγμα που δεν μπορείς να κάνεις με τα άλλα.

Απο την άλλη πάλι το Detacher είναι όντως αρκετά γρήγορο.

Link to comment
Share on other sites

ας ρωτησω και κατι αλλο...

 

γινεται αντι για κουδουνισμα οταν με παιρνουν τηλ να παιζει καποιο video που εχω αποθηκευσει στο κινητο?μηπως υπαρχει καποιο προγραμματακι να κανει αυτη τη δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

ας ρωτησω και κατι αλλο...

γινεται αντι για κουδουνισμα οταν με παιρνουν τηλ να παιζει καποιο video που εχω αποθηκευσει στο κινητο?μηπως υπαρχει καποιο προγραμματακι να κανει αυτη τη δουλεια?

 

 

Ακομα περιμενουμε να μας δωσεις τη λυση,

Επειδη και μενα το κανει αυτο, και δεν ξερω τη λυση, δεν μας την λες, μπας και ακολουθησουμε και μεις τη διαδικασια ? :worry: Αν θες φυσικα :blink:
μια και το βρηκες. Γιατι την κρατας μονο για τον εαυτο σου και δεν θελεις να τη μοιραστεις μαζι με τους υπολοιπους του φορουμ ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

 

Αν (χτυπα ξυλο) χρειαστω την εγγυηση τι πρεπει να κανω; επαναφορα στην rom της ace? αν ναι, που θα την βρω;

 

επαναφερω το ποστ μου για να μην το ψαχνετε οσοι ενδιαφερεστε για επαναφορα στην αρχικη μορφη του HD σας..

 

επισημη (oem) rom

 

http://rapidshare.com/files/19412771...22273__WWE.zip

 

 

επειδη αυτο το αρχειο ΔΕΝ περιεχει ραδιο μεσα,οσοι εχετε αλλαξει ραδιο παραθετω και το official radio που ειχε η συσκευη μας,

απλα θα το φλασαρετε ξεχωριστα,μετα η πριν την ρομ δεν εχει σημασια...δεν ειναι τπτ απλα κανουμε την δουλεια 2 φορες:lol:

 

radio

 

http://rapidshare.com/files/18244885..._09._25.14.zip

 

για φλασαρισμα κατευθειαν απο την καρτα της συσκευης,

(tip......καλα θα ειναι να εχετε καρτα φορμαρισμενη απο τον υπολογιστη σας σε fat32 μορφη...)

 

1.μετονομαστε τα αρχεια (ραδιο-ρομ) απο

 

RUU_Signed.nbh σε BLACIMG.nbh !!

 

2.μετα μεταφερετε στην καρτα της συσκευης το αρχειο που μετονομασατε (προσοχη χυμα μεσα στην καρτα και ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΦΑΚΕΛΟ !!)

3.σβηστε την συσκευη τελειως απο το power button στην κορυφη της συσκευης.

4.πατηστε και κρατηστε πατημενο το κουμπι μειωσης εντασης ηχου (στο πλαι της συσκευης)και παραλληλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΤΗΣ ΕΝΤΑΣΗΣ) πατηστε στιγμιαια το power on-of

5.η συσκευη σας θα μπει σε μορφη bootloader (οθονη με 3 χρωματα στην συσκευη σας)

6.οταν αναγνωρισει το αρχειο που θελετε να φλασαρετε πατηστε (θα εχει ηδη ζητηθει απο την συσκευη σας)τo power button.

7.μολις η διαδικασια τελειωσει απλα θα σας ζητηθει να κανετε επανεκινηση με το stylous απο το soft reset button που ειναι μεσα στο καπακι της μπαταριας ..

 

εισαστε ετοιμοι...

 

τωρα για τα ελληνικα θα πρεπει να κατεβασετε απο το Ελληνικά Forums HTC

το αρχειο με τα ελληνικα σε μορφη cab,που τρεχει απευθειας μεσα απο την συσκευη.

 

η εναλλακτικα το setup.exe που ειναι εκτελεσιμο μεσω του active synch στο pc μας...

 

μην ξεχασετε να διαβασετε

εκει http://wiki.xda-developers.com/index...lackstone_USPL

 

για το πως θα κρατησετε το official spl,ωστε και την εγγυηση να μην χασετε αλλα και τα ελληνικα να τα δεχτει η συσκευη σας :rolleyes:

 

 

σε περιπτωση,οπως εχουν αναφερει καποια παιδια εδω μεσα,δεν περνουν τα ελληνικα

τοτε περαστε αυτην την ρομ που ειναι ΚΑΙ αυτη official,μιας και εχουν δωθει στην ελλαδα HD και με αυτην την ρομ.;)

ειναι επισημη αγγλικη και συμβατη με τα ελληνικα της Ace Hellas.

 

 

http://rapidshare.com/files/200640499/RUU_BlackStone_HTC_Europe_1.14.401.2_Radio_52.49a.25.26_1.09.25.14_Ship.rar

 

 

καλη επιτυχια Δημητρης :luck:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ακομα περιμενουμε να μας δωσεις τη λυση, μια και το βρηκες. Γιατι την κρατας μονο για τον εαυτο σου και δεν θελεις να τη μοιραστεις μαζι με τους υπολοιπους του φορουμ ? :worry:

 

απο οτι ξερω Κωστη δεν αναπαραγει το βιντεο που τυχον εχουμε αντιστοιχισει ως ηχο κλησης/επαφης,αλλα μονο τον ηχο απο το βιντεο;)

 

τουλαχιστον εμενα σε κανενα wm μου δεν εχει δουλεψει ....

 

δεν ξερω ομως μεσω καποιας εφαρμογης αν κατι τετοιο ειναι εφικτο...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα παιδια ειμαι καινουργειος στο forum θα ειθελα να ρωτησω για ενα προγραμμα το οποιο λειτουργει σαν συναγερμος το τηλ οταν το πιασει καποιος χτυπαει το θελω αν ξερετε κατι γιατι το αφεινω εκτεθειμενο καποιες στιγμες λογο δουλειας ευχαριστω

 

κοιταξε αυτο touch off

ενα προγραμματακι/ συναγερμος στο κινητο,εξυπνο και ειδικο για να κανεις πλακα στους φιλους σου :D

εχει πολλα περιθωρια βελτιωσης ακομη και αν καταφερει το παληκαρι που το εχει φτιαξει να βαλει 2-3 πραγματακια ακομη θα ειναι πραγματικο εργαλειο ασφαλειας :happy:

 

 

http://mobile.dlugosz.net.pl/Products/DontTouchMe/tabid/57/Default.aspx

 

περισσοτερα εκει

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=473840

 

direct downloading

 

http://mobile.dlugosz.net.pl/LinkClick.aspx?fileticket=DY-aYhYarv0%3d&tabid=57&mid=380&forcedownload=true

 

δουλευει αψογα στο HD και εχει και πλακα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα το fingerkeyboard και το εγκατεστησα οπως ακριβως λεει στη σελιδα.

δηλαδη:

Για εγκατασταση:

- Δημιουργηστε ενα φάκελο με το ονομα FingerKeyb στο Program Files (καλυτερα στο device memory):

/Program files/FingerKeyb/ και εξαγετε τα αρχεια που βρισκονται στο FingerKeyboard - ΧΧΧΧ edition v1.4.zip στον φακελο αυτο.

Καταληγετε καπως ετσι:

"/Program files/FingerKeyb/Skins"

"Program files/FingerKeyb/Fingerkeyb_register.exe"

"Program files/FingerKeyb/fingerkeyb.dll"

Μετά τρέξτε το Fingerkeyb_register.exe και επιλεξτε το Fingerkeyb.dll. Επιλεγετε το 'Yes' για να το κανετε Register. Το πληκτρολογιο ειναι στο menu ''Other input Methods''.

παταω Fingerkeyb_register.exe και μου πεταει παραθυρακι για register και παταω yes.δε μου ζηταει να επιλεξω το Fingerkeyb.dll....το οποιο οταν το κλικαρω μου γραφει οτι δεν υπαρχει προγραμμα να ανοιξει αυτο το αρχειο...

επισης λεει μετα ''Other input Methods'' , υποτιθεται εννοει εισαγωγη (το εικονιδιο με το πληκτρολογιο) και αλλαζω απο full qwerty σε fingerkeyb και δεν το δεχεται,οπως και ολες τις αλλεσ επιλογες... τι κανω λαθος????:cry::cry::cry:

ακυρο το βρηκα.

@zaharakis

Το post μου αφορουσε τα παραπανω. Sorry αν εδωσα να καταλαβετε λαθος.

@goumas21

Λοιπον, δεν θα μας δωσεις τη λυση ? :confused:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

.....................

καλη επιτυχια Δημητρης :luck:

 

Σ ευχαριστω πολυ Δημητρη!!!!!! μου εφυγε ενα τεραστιο αγχος!!!

1ον γιατι ειχα διαβασει καπου στο navimania:

Να δούμε τώρα κάπως πιο αναλυτικά τις ενέργειες που κάνουμε για να περάσουμε μια νέα ROM.

 

Πρώτα απ' όλα φροντίζουμε να έχουμε αποθηκευμένη στο PC μας την official rom, ώστε αν για κάποιο λόγο θελήσουμε να την επαναφέρουμε να το κάνουμε εύκολα.

και 2ον δεν εβρισκα πουθενα ελληνικη ρομ να κατεβασω!! ειχα βρει μονο τα ελληνικα στο φορουμ της ace αλλα νομιζα οτι ηταν ενα update στην ελληνικη ρομ, οτι τα περνουσες απο πανω δλδ!!

 

 

Οσο για το ποστ σου εγινε bookmark!!!

 

Thnx again!!!!!!:clap::respect::respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βοηθηστε με σε κατι σας παρακαλω!!!στο htc cruise που εχω,οταν λαμβανω μυνημα αναβει για λιγο η οθονη για να μου πει οτι εχο καποιο μηνυμα(σε περιπτωση που δεν ακουσω τον ηχο),στο hd που πηρα,δεν το κανει αυτο,πιστευω πως ειναι καποια ρυθμιση,εχει κανεις ιδεα?

 

Wake Up on New SMS

HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL\

DisableSMSWakeUpEvent=dword=0

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρακαλώ πολυ , επείγων...

Το Vito Audio Notes Touch 1.02 για μαγνητοφώνηση κλήσεων δεν παιζει στο hd ?

Το δοκίμασα, μα η φωνη του συνομηλητή δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου. Δεν θέλω να βάλω ανοιχτή ακρόαση. Διάβασα οτι στο omnia γράφει κανονικά. Μήπως δεν κάνω κάτι σωστα σε κάποια ρύθμιση? Το έχει δοκιμασει κανεις? help:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Ακομα περιμενουμε να μας δωσεις τη λυση, μια και το βρηκες. Γιατι την κρατας μονο για τον εαυτο σου και δεν θελεις να τη μοιραστεις μαζι με τους υπολοιπους του φορουμ ? :worry:

 

σορυ φιλε μου δεν ειχα δει το ποστ σου.

απλα το κανεις εγκατασταση οπως ακριβως λεει αλλα δεν πας στις ρυθμισεις και το πληκτρολογιο.

πρεπει να πατησεις το μικρο εικονιδιο του πληκτρολογιου κατω κατω που εμφανιζει το πληκτρολογιο στην οθονη σου.

υστερα θα δεις διπλα απο αυτο το εικονιδιο ενα μικρο βελακι.

αν πατησεις αυτο το βελακι εμφανιζεται ενα μενου που γραφει:

-ρυθμισεις εισαγωγης μεσω αφης

-αγγλικα/ελληνικα

-phone keypad

-compact qwerty

-full qwerty

-letter recognizer

-αλλες μεθοδοι εισαγωγης

 

Διαλεγεις το τελευταιο και απο το επομενο μενου διαλεγεις Fingerkeyb και εισαι ετοιμος.

Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ ψιλοεπαιζα με το κινητο και προσπαθουσα να δουλεψω ορισμενα προγραμματα κτλ.

χωρις να το παρω χαμπαρι ειχε συνδεθει στο ιντερνετ απο μονο του και μεχρι να το καταλαβω και ενω εχω καρτοκινητο,απο 0,10cents υπολοιπο με πηγε στα -6,50Ευρω...

ρωτησα και ενα φιλο και μου λεει οτι το μονο που μπορω να κανω ειναι να πειραξω τις ρυθμισεις του παροχου για GPRS. Το θεμα ειναι ομως οτι χρησιμοποιω συχνα κλησεις 3G και αν αλλαξω τις ρυθμισεις GPRS το 3G δε θα δουλευει.

 

Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να το εμποδιζω να μπαινει στο ιντερνετ απο μονο του ή τουλαχιστον ρε παιδια να με ρωταει πριν μπει?

 

Και εκτος αυτου καποιο καλο antivirus να βαλω?παρακαλω δωστε και ενα link

 

ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

NoData είναι το πρόγραμμα, μια αναζήτηση στο google και θα το βρεις.

Antivirus δεν χρειάζεται.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

@goumas21

 

Μπορεις να δωσεις τη σελιδα που το βρηκες το Fingerkeyb με τις οδηγιες κλπ γιατι απο το πρωι προσπαθω να βρω μια αξιολογη λυση για sms 160 χαρακτηρων....

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

@goumas21

 

Μπορεις να δωσεις τη σελιδα που το βρηκες το Fingerkeyb με τις οδηγιες κλπ γιατι απο το πρωι προσπαθω να βρω μια αξιολογη λυση για sms 160 χαρακτηρων....

 

ευχαριστω!

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14454

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες και απο μενα.απο χθες κατοχος κι εγω του HD και μεχρι στιγμης πολυ ευχαριστημενος....αλλα ας αναφερω ενα προβληματακι που μου παρουσιαστηκε.

 

πριν ειχα ενα sony ericsson w900.μετεφερα τις επαφες απο το κινητο στην sim.μετα βαζω την sim στο hd μπαινω στις επαφες αλλα τις εχει μπερδεμενες.σε καποιος χαρακτηρες εμφανιζει ενα τετραγωνακι(της ασυμβατοτητας) ενω σε ολες τις επαφες στο τελος εχει βαλει /Μ.

 

για να καταλαβετε....

 

ΓΙΑΝΝΗΣ Κ ----> Κ;ΓΙΑΝΝΗΣ/Μ

ΝΑΝΣΥ ------>ΝΑΝ(ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙ)Υ/Μ

 

τι παιζει??καμια ιδεα???το εχει κανει στο 80% των επαφων μου και ειναι ενοχλητικο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρακαλώ πολυ , επείγων...

Το Vito Audio Notes Touch 1.02 για μαγνητοφώνηση κλήσεων δεν παιζει στο hd ?

Το δοκίμασα, μα η φωνη του συνομηλητή δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου. Δεν θέλω να βάλω ανοιχτή ακρόαση. Διάβασα οτι στο omnia γράφει κανονικά. Μήπως δεν κάνω κάτι σωστα σε κάποια ρύθμιση? Το έχει δοκιμασει κανεις? help:confused::confused::confused:

 

γιατί δεν χρισημοποιείς το Resco Audio Recorder; εγώ το χρισημοποιώ εδώ και αρκετό καιρό και αν και πάντα μιλάω με bluetooth, αυτό καταγράφει τα πάντα μια χαρά;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρακαλώ πολυ , επείγων...

Το Vito Audio Notes Touch 1.02 για μαγνητοφώνηση κλήσεων δεν παιζει στο hd ?

Το δοκίμασα, μα η φωνη του συνομηλητή δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου. Δεν θέλω να βάλω ανοιχτή ακρόαση. Διάβασα οτι στο omnia γράφει κανονικά. Μήπως δεν κάνω κάτι σωστα σε κάποια ρύθμιση? Το έχει δοκιμασει κανεις? help:confused::confused::confused:

 

Το Ομνια εχει υποστηριξη στο hardware να καταγραφοντε και οι 2 φωνες.

Στο HD αυτη η δυνατοτητα ΔΕΝ υπαρχει οποτε μονο με ανοιχτη ακροαση!:)

Α,παρεπιπτοντος για τους μη εχοντες τη δυνατοτητα να διαβασουν τις αγγελιες πουλαω το δικο μου HD 1 ημερας(ειναι το 2ο) απο Γερμανο με ndrive 170euro κατω!!

Οποιος θελει ΡΜ.

Ps

Sorry για το offtopic!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Το Ομνια εχει υποστηριξη στο hardware να καταγραφοντε και οι 2 φωνες.

Στο HD αυτη η δυνατοτητα ΔΕΝ υπαρχει οποτε μονο με ανοιχτη ακροαση!:)

Α,παρεπιπτοντος για τους μη εχοντες τη δυνατοτητα να διαβασουν τις αγγελιες πουλαω το δικο μου HD 1 ημερας(ειναι το 2ο) απο Γερμανο με ndrive 170euro κατω!!

Οποιος θελει ΡΜ.

Ps

Sorry για το offtopic!:)

 

οπως ανέφερα και παραπάνω, με το Resco Audio Recorder καταγράφονται οι συνομιλίες αυτόματα (μέσω μιας ρύθμισης) και ακούγονται και οι 2 φωνές (και του καλούμενου και αυτού που καλεί).

Σίγουρα δεν ακούγεται τόσο καλά αυτή του καλούμενου, αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν ακούγεται καθόλου. Και πάλι λέω ότι το χρισημοποιώ αρκετό καιρό...

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησις προς οσους εχουν την απ'ότι φαίνεται ΠΟΛΥ καλη THDV7.5 του Laurentius : Το video playback εχει διαφορες απο την stock?

 

Γενικα είναι τόσο γρήγορα αποκρίσιμη όσο λένε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...