Jump to content

ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ WINDOWS XP ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ


parafron4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια γινετε κατι κατι τετοιο???εψαξα λιγο στο site της microsoft αλλα δεν βρηκα

κατι...εχει κανεις καμια ιδεα??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν κανεις REPAIR με ενα CD ελληνικων XP και το serial number το δικο σου,οτι θα εισαι οκ.

 

Δεν ειμαι σιγουρος ομως αν θα παιζει με το δικο σου serial number

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

νομίζω υπάρχει σχετικό θέμα. κάνε μια αναζήτηση.

 

λύση πρέπει να υπάρχει.

 

δες και στο insomnia.gr που ειδικεύεται στα pc.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν κανεις REPAIR με ενα CD ελληνικων XP και το serial number το δικο σου,οτι θα εισαι οκ.

 

Δεν ειμαι σίγουρος ομως αν θα παιζει με το δικο σου serial number

Δεν νομίζω να γίνεται Επιδιόρθωση με άλλο cd των XP.Σε εμένα δεν μου έκανε Επιδιόρθωση στα XP Professional το cd των XP Media Center.Πάντως με μία αναζήτηση στο internet μπορείς να βρείς τα XP.:)

Link to comment
Share on other sites

βρηκα στο νετ μια εκδοση win xp black edition αλλα ειναι στα αγγλικα κ αυτος ειναι

ο λογος που ψαχνω το patchaki....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

1. Mην βάζετε στον υπολογιστή σας ότι βρείτε στο δίκτυο. Windows xp black edition δεν υπάρχει, είναι απλά μία συρραφή software που εγκαθίσταται μαζί με το λειτουργικό. Μάθετε να βάζετε στο μηχάνημα σας μόνο το software που σας είναι απαραίτητο. Αν δεν το κάνετε αυτό, μετά μην απορείτε όταν εμφανίζονται διάφορα προβλήματα.

 

2. Για την αλλαγή της γλώσσας του λειτουργικού υπάρχει το MUI (multilingual user interface), όπως έχει αναφερθεί παλιότερα, π.χ. εδώ: http://www.myphone.gr/forum/archive/index.php/t-8031.html

Θα σου πρότεινα να το αποφύγεις και να κάνεις ότι λέω στο 1. Εγκατέστησε/Άφησε ως έχει το ελληνικό λειτουργικό που θέλεις και βρες ξεχωριστά το software που χρειάζεσαι.

 

3. Αν δεν είσαστε απόλυτα σίγουροι για κάτι δεν σας υποχρεώνει κανείς να το γράψετε. Σκεφτείτε ότι αυτός που ρωτάει μπορεί να βρεθεί σε δυσκολότερη θέση ακολουθώντας λανθασμένες συμβουλές.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...