Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως είχες βάλει το καλώδιο USB σε κατάσταση "Μαζικής Μεταφοράς". Όταν το ενεργοποιώ αυτό, χάνω κι εγώ τις εφαρμογές μου που είναι εγκατεστημένες στην κάρτα? Με απενεργοποίησή του εμφανίζονται πάλι.

-- Οχι. Οταν βαζεις το καλωδιο δεν σ'αφηνει να μπεις σε εφαρμογες. Εμενα το εκανε τυχαια δυο φορες ,οταν μπηκα στις εφαρμογες ελειπε ενα εικονιδιο, ομως πατωντας στο κενο η εφαρμογη ανοιγε. Εκανα ριμπουτ και επανηλθε το εικονιδιο.

-Εκτοτε δεν το ξαναεκανε,αλλα εγω καλου κακου εκανα και φορματ στην καρτα.

 

-- Με το αλλο που ρωταω δεν απαντα κανενας.

αν πατησετε για να ανοιξει, στο φακελο "εικονες και βιντεο", η πρωτη φωτο με την κυματομορφη την μεγαλη (wavelength) ,οταν ανοιγει ,μετα απο 1 δευτερο ,κλεινει μονη της;

-Μπορει να το δοκιμασει καποιος;

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν πατησετε για να ανοιξει, στο φακελο "εικονες και βιντεο", η πρωτη φωτο με την κυματομορφη την μεγαλη (wavelength) ,οταν ανοιγει ,μετα απο 1 δευτερο ,κλεινει μονη της;

 

-- Με το αλλο που ρωταω δεν απαντα κανενας.

 

-Μπορει να το δοκιμασει καποιος;

Στο δικό μου δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι προσφορά είναι αυτή στο Γερμανό?παίρνεις την συσκευή 249 ευρώ λιγότερα?ισχύει ακόμα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια το τηλ ειναι τελειοοοο..σχεδον κανενα προβλημα μεχρι στιγμης..το μονο προβλημα ειναι οτι ανοιγω το wifi κ την μια μου δειχνει μια ασπρη σελιδα με ενα βελακι κ την αλλη μπαινει κανονικα πχ μπαινω facebook αλλα οταν παταω κωδικους να συνδεθω μου λεει οτι ειναι λαθος γιατι????

 

θα μου απαντησει καποιος κ εμενα??:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

θα μου απαντησει καποιος κ εμενα??:(:(:(

 

Πηρες μια απαντηση , αν γνωριζει καποιος αλλος θα σου απαντησει....

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

θα μου απαντησει καποιος κ εμενα??:(:(:(

Γιατί προφανως τους βάζεις λάθος. Είσαι σίγουρος ότι είναι σωστοί?? Η άσπρη σελίδα με το βελάκι εμφανίζεται όταν είσαι σε fullscreen και περιμένεις να ανοίξει η σελίδα?? Αν ναι σε όλους έτσι κάνει...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα συμβαίνει

- Που σημαινει παω για σκληρη επανεκκινηση;; :mad: .

- Γιατι αραγε :( μονο σ'αυτη την φωτο το κανει ,την ανοιγει και μολις την εμφανισει, ... αυτοματα επιστρεφει πισω στα εικονιδια.

 

product code 0578313, Germany v 11.0.008

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

παιδια το τηλ ειναι τελειοοοο..σχεδον κανενα προβλημα μεχρι στιγμης..το μονο προβλημα ειναι οτι ανοιγω το wifi κ την μια μου δειχνει μια ασπρη σελιδα με ενα βελακι κ την αλλη μπαινει κανονικα πχ μπαινω facebook αλλα οταν παταω κωδικους να συνδεθω μου λεει οτι ειναι λαθος γιατι????

 

Εχω την ενυπωση και αυτο προκειται μονο για το Facebook οτι αν δεν εγκαταστησεις στο προφιλ σου την υπηρεσια Facebook mobile δεν γινεται να συνδεθεις απο κινητο...ετσι νομιζω δλδ...ελπιζω να ειναι αυτο....!Τωρα αν ειναι κατι αλλο...δεν μπορω να βοηθησω γιατι δεν εχω ακομα το κινητο στα χερια μου...!

Link to comment
Share on other sites

Εχω την ενυπωση και αυτο προκειται μονο για το Facebook οτι αν δεν εγκαταστησεις στο προφιλ σου την υπηρεσια Facebook mobile δεν γινεται να συνδεθεις απο κινητο...ετσι νομιζω δλδ...ελπιζω να ειναι αυτο....!Τωρα αν ειναι κατι αλλο...δεν μπορω να βοηθησω γιατι δεν εχω ακομα το κινητο στα χερια μου...!

 

θα το τσεκαρω ευχαριστωωωωωωω!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν φτιαχνετε,ειναι κατασκευαστικο το προβλημα(καλουπι και συναρμογη πλαστικων).ας ελπισουμε οτι στην επομενη παρτιδα να το εχουν διορθωσει

 

Γειά σας, εγώ πήρα το κινητό (μπλε) το Σάββατο που μας πέρασε απο Vodafone. Το μοναδικό πρόβλημα που φαίνεται να υπάρχει είναι ότι δεν εφαρμόζει καλά η πρόσοψη, επάνω δεξιά, με αποτέλεσμα να υπάρχει η σχισμή. Είναι εμφανέστατα λάθος σχεδίασης ή αστοχίας υλικού και απορώ πως βγήκε στην παραγωγή. Για εμένα πιο πιθανό είναι να υπάρχει αστοχία υλικού μια και η λάθος σχεδίαση είναι χοντρό... Εγώ μάλλον θα το κρατήσω μέχρι να έρθουν οι νέες παρτίδες και μετά θα ζητήσω αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την ενυπωση και αυτο προκειται μονο για το Facebook οτι αν δεν εγκαταστησεις στο προφιλ σου την υπηρεσια Facebook mobile δεν γινεται να συνδεθεις απο κινητο...ετσι νομιζω δλδ...ελπιζω να ειναι αυτο....!Τωρα αν ειναι κατι αλλο...δεν μπορω να βοηθησω γιατι δεν εχω ακομα το κινητο στα χερια μου...!

Δε νομίζω φίλε μου. Δεν έχω βάλει κάτι στο προφιλ μου και συνδέομαι κανονικά στο facebook απο το 5800

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω φίλε μου. Δεν έχω βάλει κάτι στο προφιλ μου και συνδέομαι κανονικά στο facebook απο το 5800

 

εχεις κανει καποια ρυθμιση στο wifi η κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας στο εικονίδιο διαδίκτυο στο μενού. Το συγκεκριμένο βελάκι το θυμάμαι κι εγώ, το έχω δει. Μήπως μπαίνεις μέσω gprs?

 

οχι οχι κανονικα μπαινω..

Link to comment
Share on other sites

Από την ημέρα που πέρασα την έκδοση 11.0.009 δεν μπορώ να εγκαταστήσω τίποτα. Βγάζει σφάλμα πιστοποιητικού. Ούτε θέμα που είχα βάλει πριν την αναβάθμηση. Στις ρυθμήσεις διαχείρησης εφαρμογών έχω επιλεγμένο το 'όλα' και 'απενεργοποιημένος έλενχος πιστοπ.' Έχει δοκιμάσει κανείς με αυτή την έκδοση;
Link to comment
Share on other sites

Κάνε hard format!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα μου εκανε κατι κουλα πρωτη φορα. Τραβουσα φωτογραφια και εσβηνε. Μου το εκανε 5-6 φορες τωρα το εχω κανα 3ωρο δεν εχει κανει κατι.
Link to comment
Share on other sites

Από την ημέρα που πέρασα την έκδοση 11.0.009 δεν μπορώ να εγκαταστήσω τίποτα. Βγάζει σφάλμα πιστοποιητικού. Ούτε θέμα που είχα βάλει πριν την αναβάθμηση. Στις ρυθμήσεις διαχείρησης εφαρμογών έχω επιλεγμένο το 'όλα' και 'απενεργοποιημένος έλενχος πιστοπ.' Έχει δοκιμάσει κανείς με αυτή την έκδοση;

 

Δεν ειναι μονο της 11.0.009,εχει παρατηρηθει και νωριτερα.

 

CERTIFICATE EXPIRED Bug ?

 

1) Παρε ενα back up για να μην χασεις τα δεδομενα σου

2)Αφαιρεσε την Micro sd

3)Αφαιρεσε την sim καρτα

4)Κανε φορματ με *#7370#

5)Η συσκευη θα κανει reboot

6)Διαλεξε χωρα ,ημερομηνια κλπ

7)Τοποθετησε παλι την Micro sd

8)Μην τοποθετησεις ομως την sim καρτα ακομα.

9) Αν εχεις ηδη εγκατεστημενες εφαρμογες στην Micro sd,

λογικα θα ξεκινησει η εγκατασταση των περισσοτερων .

Δοκιμασε να Κανεις εγκατασταση τωρα εφαρμογες

Λογικα θα εισαι οκ

10) Κανε επαναφορα απο back up.

11)Τοποθετησε την sim

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...5η μέρα που έχω το κινητό και άρχισε τα κουλά του!Το κουμπί της κάμερας δεν ανοίγει αυτόματα την κάμερα παρα μόνμο λειτουργεί ενώ έχει ανοιστεί η εφαρμογή της κάμερας!Επίσης όταν ανοίγω το κινητό και βάζω το πιν το κινητό εμφανίζει μια μαύρη οθόνη και μόνο αν πατήσω το κουμπί του μενού ανοίγει!!Καμιά ιδέα!Του έχω κάνει φορματ όταν το πήρα!Η σχισμή πάνω δεξιά είναι δεδομένη!Να πω πως το κουμπί της κάμερας λειτουργούσε κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει άλλος το παρακάτω πρόβλημα με την ovi suite ?

Οταν συνδέω το τηλέφωνο με καλωδιο στην usb μου βγαίνει συνεφάκι Found new hardware MTP Device το οποίο αναβοσβήνει συνεχώς και δεν αναγνωρίζει το τηλ. με συνέπεια να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω το nokia music. (Σε pc suite mode το αναγνωρίζει!)

Link to comment
Share on other sites

με τοσα προβληματα που μαθαινω εδω αρχιζω και το μετανιωνω για το 5800....
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι στα ελληνικα. Αν η συσκευή δεν είναι ελληνική και δεν έχει φορτωμένους χάρτες ελλάδας και φωνητικές οδηγίες, τότε τα περνάς πολύ εύκολα με το Μaploader.

 

Δηλαδη σε εσενα φιλε μου , σου μιλαει κανονικα Ελληνικα και σε καθοδηγει το κινητο?

Καποιο παιδι ακομη που χρησιμοποιει το gps για επιβεβαιαωση της Ελληνικης γλωσσας καθοδηγησης?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...