Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το msn και μενα στις αρχες που το έβαλα δούλευε κανονικα. Απο χτες μου λεει cant allow login. Οποτε slick και βλεπουμε. Μακαρι να βγει καποιο όπως το fring να επιτρέπει και κλήσεις ομιλίας, πόσο μαλλον κλήσεις βιντεο χρησιμοποιώντας την εσωτερική κάμερα....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χμμ.. Πως μπορούμε να δούμε αν έχουμε την ίδια έκδοση ή όχι;

Μήπως είναι πρόβλημα έκδοσης...

 

Μέσω Wi-Fi προσπαθώ και εγώ...

έχω την 5.002.1001en που είναι στα αγγλικά-κινέζικα αλλά έχω να μπω από τη Πέμπτη οπότε θα δοκιμάσω πάλι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

έχω την 5.002.1001en που είναι στα αγγλικά-κινέζικα αλλά έχω να μπω από τη Πέμπτη οπότε θα δοκιμάσω πάλι

 

Όντως δεν λειτουργεί....

Link to comment
Share on other sites

Office για το κινητό υπάρχει??Είναι στα ελληνικά?? Πού μπορώ να το βρώ??Στα γνωστά μαγαζάκια??

Επίσης καλό είναι να αναφέρουμε ποιες εφαρμογές λειτουργούν (όπως προανέφερα σε παλαιότερο post μου) , μια περίληψη για το πού χρησιμεύει η κάθε εφαρμογή και ποιες εφαρμογές δεν πρέπει να λείπουν από το κινητό μας!!!

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Windows Live Messenger for 5th Edition

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/21/Wlm_logo-ic.png/202px-Wlm_logo-ic.png

 

Λήψη!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

to egkatestisa alla mou vgazei endeixi "messenger can not allow login"....kamia idea??

 

 

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greenglish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

to egkatestisa alla mou vgazei endeixi "messenger can not allow login"....kamia idea??

 

 

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greenglish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.

 

και εμενα..

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη Best Birthday κυκλοφορησε στο μαγαζακι :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Paidia kati allo,mporei kapoios na mou steili esto se pm apo pou mporo na bro to slick gia to 5800??

Eyxaristo@@

 

http://www.lonelycatgames.com/?app=slick&page=download&platform=symbian

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να αντικαθιστά την "Εκθεση" του ΝΟΚΙΑ 5800? Να μπαίνεις στους φακέλους της κάρτας μνήμης και να σου δείχνει τα περιεχόμενα μόνο, με τη μορφή thumbnails?
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να αντικαθιστά την "Εκθεση" του ΝΟΚΙΑ 5800? Να μπαίνεις στους φακέλους της κάρτας μνήμης και να σου δείχνει τα περιεχόμενα μόνο, με τη μορφή thumbnails?

δεν έχει βγει ακόμα κατι κι εγώ αυτό περιμένω να τα βλεπεις τακτοποιημενα και σε φακέλους

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για τις πολλες ερωτήσεις αλλα όλο προκύπτουν κιάλλα. Για pdf ποιο προγραμμα χρησιμοποιείτε? Εβαλα απο το adobe reader αλλα εχει 15 μερες αδεια....

 

+1 ποιο προγραμμα ντε??

Link to comment
Share on other sites

Το Resco Photo Viewer δεν λειτουργεί στο 5800;

 

Μολης το δοκιμασα. Δεν λειτουργει καθολου. Ανοιγει αλλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο. :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα. Ας ελπίσουμε να βγει σύντομα νέα έκδοση συμβατή. Θα είναι μια σπουδαία προσθήκη στις δυνατότητες του 5800.
Link to comment
Share on other sites

Μολης το δοκιμασα. Δεν λειτουργει καθολου. Ανοιγει αλλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο. :(

οντως ναι κολλάει εκει γιατι δεν αναγνωριζει την αφη προφανώς το δοκιμασα κι εγω τωρα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω κατεβασα το fring για symbian, τελευταια εκδοση ειναι για 9.3 και οχι 9.4 που ειναι το 5800 και ενω εγκαθισταται μετα εχει δυο επιλογες existing user ή new user και οτι και να πατησω κρασαρει. Λογικα θα πρεπει να βγει και αλλη εκδοση συμβατη. Κριμα γιατι ειναι πολυ καλο προγραμματακι και δεν εχουμε ακομα στο 5800 καποιο για να κανουμε VoIp και κλησεις σε msn κτλ
Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή video player? Το smartmovie μόνο?

Επίσης τπτ για customize της αρχικής οθόνης ψάχνω όπως το handy shell αλλά κάτι δεν μου πάει καλά με αυτό

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι πως βλέπω φίλους με iphone και τους ζηλεύω για την πληθώρα εφαρμογών που έχουν να επιλέξουν. Εμείς είμαστε νέα κοινότητα βέβαια ενώ αυτοί είναι 2 χρόνια τώρα στην αγορά. Ελπίζω πάντως να ασχοληθούν με τα symbian όσο περνάει ο καιρός.εξαρτάται και από την νόκια πως θα το προωθήσει. Υπομονή λοιπόν
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά σύντομα θα έχουμε και εμείς πληθώρα εφαρμογών...μην ξεχνάς ότι έρχεται και ένα N97 από πίσω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...