Jump to content

All about Honda


songless_bird
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνωμη που ξαναρωτω αλλα δεν βγαζω ακρη...Στο 1.8 υπαρχει τροπος να μπει οθονη 2 din ??? Απο τον εμπορο που το περιμενω μου λενε κατι για καποιο κομματι απο το Typ-r αλλα μπερδεμενα πραγματα.

 

Απο Καλογεροπουλο μου λενε οτι μπαινει αλλα το εναταλακτικο που χρειαζεται το εχει μονο η Honda.

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβάζοντας τήν νέα ιστοσελίδα τής Honda.gr,μπήκα στόν πειρασμό νά ρωτήσω:"Στην ιστοσελίδα αναφέρεται διαστήματα

σέρβις ανά έτος ή 20.000km.Γιατί μας υποχρεώνεται όταν αγοράσουμε το όχημα

–ανεξαρτήτως συνθηκών οδήγησης - σε σέρβις ανά 6 μήνες ή 10.000km?H ερώτηση τέθηκε στής 20/11/08 τό απόγευμα.Σήμερα 21/11/08 τό μεσημέρι δέχθηκα τηλεφώνημα από τά κεντρικά τής Honda καί απάντησαν στήν ερώτησή μου.Τό απόγευμα έλαβα καί e-mail "Αγαπητέ πελάτη,

 

 

 

Αρχικά σας ευχαριστούμε για την δυνατότητα που μας δίνετε ώστε να επικοινωνήσουμε μαζί σας.

 

Η Γενική Αυτοκινήτων ΑΕ σαν αποκλειστικός εισαγωγέας αυτοκινήτων Honda στην Ελλάδα λαμβάνει υπόψη της κάθε άποψη και προβληματισμό των πελατών της με σκοπό την συνεχή βελτίωση.

 

 

 

Σχετικά με την ερώτησή σας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο site της Honda στην Ελλάδα, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η Γενική Αυτοκινήτων ακολουθεί τις συστάσεις του εργοστασίου κατασκευής.

 

Σε καμία περίπτωση δεν υποχρεώνουμε, αλλά προτρέπουμε τον κάτοχο του αυτοκινήτου να συντηρεί το αυτοκίνητό του σωστά προκειμένου να διασφαλιστεί η αξιοπιστία και η διάρκεια ζωής του.

 

 

 

Συνεπώς όπως διαβάσατε στο site αλλά περιγράφεται επίσης και στο βιβλίο συντήρησης και εγγύησης που παραλάβατε με το αυτοκίνητό σας κατά την αγορά αυτού, η προβλεπόμενη από τον κατασκευαστή συντήρηση των αυτοκινήτων (όσα από αυτά ακολουθούν σταθερά διαστήματα συντήρησης) θα πρέπει να πραγματοποιείται το αργότερο κάθε 12 μήνες ή 20.000km (όποιο από τα δύο έρθει πρώτα).

 

Θα πρέπει πάντα να λαμβάνονται υπόψη οι δυσχερείς οδηγικές συνθήκες, όπου θα πρέπει να εκτελούνται επιπλέον εργασίες συντήρησης σε άλλα χρονικά ή χιλιομετρικά διαστήματα και ανάλογα πάντα το μοντέλο. Για το λόγο αυτό στην επόμενη σελίδα του βιβλίου συντήρησης περιγράφονται οι επιπλέον εργασίες για τις δυσχερείς οδηγικές συνθήκες όπως π.χ. αντικατάσταση λάδι κινητήρα κάθε 10.000 km ή 6 μήνες.

 

 

 

Ελπίζουμε να σας παρείχαμε κατατοπιστικές πληροφορίες.

 

Με τιμή

 

Ευθήμης Γαγάνης

 

General Automotive Co. S.A.

Honda Car Service Manager

Tel. +30 210 3483650

mail: e.gaganis@saracakis.gr"

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 6 ΜΗΝΕΣ Η 10000 ΧΛΜ Ή ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 12 ΜΗΝΕΣ Ή 20.000 ΧΛΜ.ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 6 ΜΗΝΕΣ Η 10000 ΧΛΜ Ή ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 12 ΜΗΝΕΣ Ή 20.000 ΧΛΜ.ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

 

 

 

Εστειλα κι εγω χθες email και περιμενω απαντηση.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ξαναρωτω αλλα δεν βγαζω ακρη...Στο 1.8 υπαρχει τροπος να μπει οθονη 2 din ??? Απο τον εμπορο που το περιμενω μου λενε κατι για καποιο κομματι απο το Typ-r αλλα μπερδεμενα πραγματα.

 

Απο Καλογεροπουλο μου λενε οτι μπαινει αλλα το εναταλακτικο που χρειαζεται το εχει μονο η Honda.

 

Ευχαριστω.

 

 

Ναι υπαρχει καλυμμα 2din που βγαινει σαν ανταλακτικο γνησιο απο την Honda

αλλα δεν θυμαμαι τον κωδικο τωρα, και δεν ειναι και ακριβο (περιπου 60-80 ευρω).

Απλα να ξερεις οτι εαν βαλεις αλλη πηγη 2din, το μαμα ραδιοcd δεν πρεπει να το ξηλωσεις τελειως, πρεπει να το "κρυψεις" (στο ντουλαπακι ή στο υποβραχιονιο το βαζουν συνηθως) για να μην χασεις στην πανω οθονη την ενδειξη της ωρας (ρολοι) και την ενδειξη του AC..

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα τον κωδικο ανταλακτικου για το 2din, πηγαινε στην αντιπροσωπια και ζητησε το ανταλακτικο με κωδ. αριθμο, 77251-smg-g00za
Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει καλυμμα 2din που βγαινει σαν ανταλακτικο γνησιο απο την Honda

αλλα δεν θυμαμαι τον κωδικο τωρα, και δεν ειναι και ακριβο (περιπου 60-80 ευρω).

Απλα να ξερεις οτι εαν βαλεις αλλη πηγη 2din, το μαμα ραδιοcd δεν πρεπει να το ξηλωσεις τελειως, πρεπει να το "κρυψεις" (στο ντουλαπακι ή στο υποβραχιονιο το βαζουν συνηθως) για να μην χασεις στην πανω οθονη την ενδειξη της ωρας (ρολοι) και την ενδειξη του AC..

 

Ευχαριστω πολυ.Ενδιαφρουσα και η παρατηρηση γαι το "κρυψιμο".

 

Βρηκα τον κωδικο ανταλακτικου για το 2din, πηγαινε στην αντιπροσωπια και ζητησε το ανταλακτικο με κωδ. αριθμο, 77251-smg-g00za

 

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Εδω ρωταει και καπιος αλλος συν-Ελληνας.

 

http://www.civinfo.com/forum/ipods-mp3-players-ice/11933-double-din-part-number.html

 

Τι οπτικο αποτελεσμα ειναι οπως το παρακατω ????

 

http://img459.imageshack.us/img459/5286/66607585en31gz4.jpg ?????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει καλυμμα 2din που βγαινει σαν ανταλακτικο γνησιο απο την Honda

αλλα δεν θυμαμαι τον κωδικο τωρα, και δεν ειναι και ακριβο (περιπου 60-80 ευρω).

Απλα να ξερεις οτι εαν βαλεις αλλη πηγη 2din, το μαμα ραδιοcd δεν πρεπει να το ξηλωσεις τελειως, πρεπει να το "κρυψεις" (στο ντουλαπακι ή στο υποβραχιονιο το βαζουν συνηθως) για να μην χασεις στην πανω οθονη την ενδειξη της ωρας (ρολοι) και την ενδειξη του AC..

Aκριβώς έτσι είναι. Και εγώ που το έχω ψάξει το θέμα πολύ, σε αυτά που λες κατέληξα. Δεν υπάρχει αντάπτορας να κάνει αυτή την δουλειά. Ακόμα και εδώ http://www.connects2.com δεν βρήκα κάποιον αντάπτορα.
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ξαναρωτω αλλα δεν βγαζω ακρη...Στο 1.8 υπαρχει τροπος να μπει οθονη 2 din ??? Απο τον εμπορο που το περιμενω μου λενε κατι για καποιο κομματι απο το Typ-r αλλα μπερδεμενα πραγματα.

 

Απο Καλογεροπουλο μου λενε οτι μπαινει αλλα το εναταλακτικο που χρειαζεται το εχει μονο η Honda.

 

Ευχαριστω.

Ο Δελληγιάννης είναι λίγο εκτός αντικειμένου. Να φανταστείς ότι όταν έστειλα τον πατέρα μου για να κάνει το 1ο service και του είπα να τους πει να δουν αν θέλουν ρύθμιση τα φώτα γιατί μας κάνουν σινιάλο τη νύχτα, αυτός απάντησε ότι πρέπει να βάλουμε τον ρυθμιστή της δέσμης στη θέση 2! Φυσικά μόλις το έμαθα πήρα τηλέφωνο τον ηλεκτρολόγο του (είμαι και εγώ ηλεκτρολόγος σε αντιπροσωπεία αυτοκινήτων και το ξέρει ο Δελληγιάννης ότι είμαι της δουλειάς) και αμέσως με εξυπηρέτησε. Όταν ρώτησε ο πατέρας μου τον Δελληγιάννη για 2din του είπε ότι αυτός βάζει ένα kenwood που δείχνει το ρολόι και το a/c στην οθόνη του ( δεν το πολυπιστεύω) και κάνει 2500 ευρώ! Του το έδειξε μάλιστα τοποθετημένο στο δικό του το jeep.

Ο Καλογερόπουλος μου είπε εμένα ότι περιμένει να του έρθει το πλαίσιο του 2din και ο Δελληγιάννης ότι πρέπει να το κάνει παραγγελία στη Honda.

Link to comment
Share on other sites

Ο Δελληγιάννης είναι λίγο εκτός αντικειμένου. Να φανταστείς ότι όταν έστειλα τον πατέρα μου για να κάνει το 1ο service και του είπα να τους πει να δουν αν θέλουν ρύθμιση τα φώτα γιατί μας κάνουν σινιάλο τη νύχτα, αυτός απάντησε ότι πρέπει να βάλουμε τον ρυθμιστή της δέσμης στη θέση 2! Φυσικά μόλις το έμαθα πήρα τηλέφωνο τον ηλεκτρολόγο του (είμαι και εγώ ηλεκτρολόγος σε αντιπροσωπεία αυτοκινήτων και το ξέρει ο Δελληγιάννης ότι είμαι της δουλειάς) και αμέσως με εξυπηρέτησε. Όταν ρώτησε ο πατέρας μου τον Δελληγιάννη για 2din του είπε ότι αυτός βάζει ένα kenwood που δείχνει το ρολόι και το a/c στην οθόνη του ( δεν το πολυπιστεύω) και κάνει 2500 ευρώ! Του το έδειξε μάλιστα τοποθετημένο στο δικό του το jeep.

Ο Καλογερόπουλος μου είπε εμένα ότι περιμένει να του έρθει το πλαίσιο του 2din και ο Δελληγιάννης ότι πρέπει να το κάνει παραγγελία στη Honda.

 

 

Kenwood που να δειχνει το a/c στην οθονη της ??? Μαλλον χλωμο.Οι Kenwood εχουν δικο τους ρολοι αλλα μονο οταν υην εχουμε σε λειτουργια ραδιοφωνου.Ο Καλογεροπουλος εμενα δεν μου ειπε οτι περιμενουν κατι για το 1.8 5d.

 

Στον Δεληγιαννη εχω κανει μονο 4 service στο crv του 2006 και δεν ειχα παραπονο.

Το Jazz το πουλησα ...πριν το πρωτο service και το νεο crv ειναι μολις 3 μηνων.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Kenwood που να δειχνει το a/c στην οθονη της ??? Μαλλον χλωμο.Οι Kenwood εχουν δικο τους ρολοι αλλα μονο οταν υην εχουμε σε λειτουργια ραδιοφωνου.Ο Καλογεροπουλος εμενα δεν μου ειπε οτι περιμενουν κατι για το 1.8 5d.

 

Στον Δεληγιαννη εχω κανει μονο 4 service στο crv του 2006 και δεν ειχα παραπονο.

Το Jazz το πουλησα ...πριν το πρωτο service και το νεο crv ειναι μολις 3 μηνων.

 

Μην πολυβασιζεστε στους dealers, τις πιο πολλες φορες εχουν αγνοια (κοινως ειναι ασχετοι) και πολλες φορες θελουν πιεση για να σου πουν κατι...Να ειναι καλα το Civinfo.com με τις πληροφοριες που μας δινει...

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Μην πολυβασιζεστε στους dealers, τις πιο πολλες φορες εχουν αγνοια (κοινως ειναι ασχετοι) και πολλες φορες θελουν πιεση για να σου πουν κατι...Να ειναι καλα το Civinfo.com με τις πληροφοριες που μας δινει...

 

Ετσι ειναι....Σε πολλα forum υπαρχει καλυτερη ενημερωση.Εψαχνα πλαισιο για 2 din για Jazz 2008 και ο Δεληγιαννης μου ελεγε αλλα για αλλα !!!! Στο http://www.jazzmania.gr πηρα πληροφοριες και το παρηγγειλα στον Παπρα.Με ταλαιπωρια 20 ημερων το εφερε τελικα και το εβαλα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και σε εσένα!

Αυτός ο συναγερμός ξεκινάει από 350 euro ανάλογα απο που θα τον αγαράσεις. Αλλά καλό είναι μαζί με αυτό να αγοράσεις και το διπλοζωνικό ρανταρ το οποίο καλύπτει και την εξωτερική περιοχη του αυτοκινήτου σε περίπτωση που κάποιος πλησιάζει το αυτοκίνητο και αυτό κοστίζει γύρω στα 50 euro και έχει κωδικό "Directed 508D Dual Zone Disturbance Radar Sensor". Υπάρχουν και άλλα παρόμοια μοντέλα με τον παραπάνω συναγερμό από άλλες εταίρειες όπως από την Cobra, Viper, gemini και άλλές πολλές. Αλλά γενικά η Clifford σε αυτό τον τομέα συναγερμών θεωρείται πρωτοπορος και μια απο τις κορυφαίες εταιρείες στην ασφάλεια αυτοκινήτων και μηχανών.

 

Ξεσκονίζω ένα παλιό post σχετικά με την κουβέντα που είχαμε κάνει για τους clifford.

Μήπως ξέρει κανείς πίσω από τοίχο, τι εμβέλεια πρέπει να έχει το σύστημα από το αμάξι προς το remote?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ξεσκονίζω ένα παλιό post σχετικά με την κουβέντα που είχαμε κάνει για τους clifford.

Μήπως ξέρει κανείς πίσω από τοίχο, τι εμβέλεια πρέπει να έχει το σύστημα από το αμάξι προς το remote?

 

Η εμβέλεια δεν είναι κάτι που μπορεί να σου απαντηθεί με σιγουριά γιατί εξαρτάται απο τον τοίχο πχ αν ο τοίχος είναι γεμάτος σίδερα η εμβέλεια μειώνεται δραματικά το ίδιο αν βάλεις και πολλούς τοίχους ανάμεσα. Άλλωστε η εμβέλεια που αναφέρεται είναι μετρημένη βάση της οπτικής επαφής μεταξύ του πομπού και του δέκτη.

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα κι εγω χθες email και περιμενω απαντηση.

 

Λοιπον...Με πηρε τηλ πριν λιγο ο Κος Γαγανης.

 

Για να ισχυει η εγγυηση με την επεκταση της ειναι απαραιτητη μονο η αλλαγη λαδιων και τιποτε αλλο καθε 6μηνο λογω ειδικων καιρικων συνθηκων της Ελλαδας (υψηλες θερμοκρασιες το μεγαλυτερο διαστημα του χρονου) και η ετησια συντηριση ή ανα 20.000 οταν αυτα ερθουν πρωτα.

 

Βρηκα τον κωδικο ανταλακτικου για το 2din, πηγαινε στην αντιπροσωπια και ζητησε το ανταλακτικο με κωδ. αριθμο, 77251-smg-g00za

 

 

Υπαρχει καποια ιστοσελιδα να βρισκουμε ολοι κατι τετοιους κωδικους ???

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 6 ΜΗΝΕΣ Η 10000 ΧΛΜ Ή ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 12 ΜΗΝΕΣ Ή 20.000 ΧΛΜ.ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
Τό σέρβις όπως αναφέρεται πρέπει νά γίνεται κάθε 20.000km ή ένα έτος καί όι εργασίες πού πρέπει νά γίνονται αναφέρονται στό βιβλίο συντήρησης.Τά λάδια προτρέπουν νά τά αλλάζουμε κάθε 10.000km ή 6 μήνες,άν τό όχημα κινείται σέ δύσκολες συνθήκες.Αυτό είναι στήν κρίση τού οδηγού - ιδιοκτήτη.Δέν ακυρώνεται ή εγγύηση,εκτός καί άν ό κινητήρας βρεθεί χωρίς λάδι.
:cool:Σύμπαν καί Θεός αγέννητα.
Link to comment
Share on other sites

Τό σέρβις όπως αναφέρεται πρέπει νά γίνεται κάθε 20.000km ή ένα έτος καί όι εργασίες πού πρέπει νά γίνονται αναφέρονται στό βιβλίο συντήρησης.Τά λάδια προτρέπουν νά τά αλλάζουμε κάθε 10.000km ή 6 μήνες,άν τό όχημα κινείται σέ δύσκολες συνθήκες.Αυτό είναι στήν κρίση τού οδηγού - ιδιοκτήτη.Δέν ακυρώνεται ή εγγύηση,εκτός καί άν ό κινητήρας βρεθεί χωρίς λάδι.

 

Στο post 2191 γραφω τι μου ειπε ο Κος Γαγανης. Λαδια και μονο λαδια υποχρεωτικα καθε εξαμηνο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

διαβασα ενα προσφατο αρθο που συγκρινε Honda Civix Type S , VW Scirocco , Volvo C30.

Περιοδικο Auto Trith( μπειτε στο συγκεκριμενο Site).

 

Πολύ ωραίο το Scirocco πηγα και το ειδα σημερα..

Αλλα και το Civic μια χαρά ειναι..

 

Ειναι ομως δυνατον να μην υπερτερει πουθενα εναντι του Scirocco ουτε καν στο εσωτερικο??

 

Μηπως ολα αυτα ειναι και λιγο κατευθυνομενα τελικα???

 

Ή εγω ειμαι τοσο καχυποπτος..

 

Ποια ειναι η αποψη σας για ενα τεστ ανα μεσα στα δυο αυτοκινητα??

Samsumg Galaxy S GT-I9000

Running cm 10.11-SNAPSHOT M5

Έκδοση Android: 4.4.2, RAM: 371 MB

Ευχαριστω που λυνετε τις αποριες μου:)

Link to comment
Share on other sites

που να δεις και το εμετικο συγκριτικο που ειχαν κανει οι 4 τροχοι αναμεσα σε honda civic και golf gt οταν πρωτοβγηκε το civic....οτι πληρωνεις παιρνεις.....κατι τετοια συγκριτικα γραψτε τα στα μεγαλα σας φρυδια
Link to comment
Share on other sites

 

Μηπως ολα αυτα ειναι και λιγο κατευθυνομενα τελικα???

 

 

 

Στην Ελλαδαρα τετοια πραγματα ????? ΠΟΤΕ φιλτατε μου.

 

Μονο πουλημενοι ειναι μερικοι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα φιλε lima,οπως και να το κανουμε,το Honda ειναι japan,και αυτο τα λεει ολα!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τό σέρβις όπως αναφέρεται πρέπει νά γίνεται κάθε 20.000km ή ένα έτος καί όι εργασίες πού πρέπει νά γίνονται αναφέρονται στό βιβλίο συντήρησης.Τά λάδια προτρέπουν νά τά αλλάζουμε κάθε 10.000km ή 6 μήνες,άν τό όχημα κινείται σέ δύσκολες συνθήκες.Αυτό είναι στήν κρίση τού οδηγού - ιδιοκτήτη.Δέν ακυρώνεται ή εγγύηση,εκτός καί άν ό κινητήρας βρεθεί χωρίς λάδι.

 

Δυστυχώς φίλε μου η αλλαγή λαδιών είναι υποχρεωτική ανά εξάμηνο !!

Η μαμά Honda επιβάλλει αλλαγή λαδιών ανα έτος . Η "φιλολαική" εισπρακτική πολιτική του Σαρακάκη όμως επιβάλλει την αλλαγή ανά εξάμηνο .

Εύχομαι κάποτε η μαμά Honda να κατανοήσει τις απώλειες που της προκαλεί η παρουσία του εν λόγω αντιπροσώπου στην Ελλάδα . ( δεν μιλώ μόνο για την αλλαγή λαδιών αλλά και για την γενική πολιτική του , άλλωστε είναι γνωστό σε ολόκληρη την αγορά !! )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου η αλλαγή λαδιών είναι υποχρεωτική ανά εξάμηνο !!

Η μαμά Honda επιβάλλει αλλαγή λαδιών ανα έτος . Η "φιλολαική" εισπρακτική πολιτική του Σαρακάκη όμως επιβάλλει την αλλαγή ανά εξάμηνο .

Εύχομαι κάποτε η μαμά Honda να κατανοήσει τις απώλειες που της προκαλεί η παρουσία του εν λόγω αντιπροσώπου στην Ελλάδα . ( δεν μιλώ μόνο για την αλλαγή λαδιών αλλά και για την γενική πολιτική του , άλλωστε είναι γνωστό σε ολόκληρη την αγορά !! )

 

Και ακουσα για πωληση του Σ.

 

Λετε ????

 

http://forum.redliners.gr/forum/topic.asp?whichpage=3&TOPIC_ID=8406񌵌

 

http://www.euro2day.gr/news/enterprises/122/articles/151131/Article.aspx

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...