Jump to content

-=Change Navibox MainMenu by MinOtaVrS=-


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://img186.imageshack.us/img186/7109/naviwolfwo1.th.jpghttp://img186.imageshack.us/images/thpix.gif

 

Οδηγός και αρχεία για όσους ενδιαφέρονται να αλλάξουν το menu του Navibox χωρίς να πειράξουν αρχεία windows και rom files...

Εκτιμώμενος χρόνος: 10 λεπτά

 

Προσοχή: προτού κάνετε οτιδήποτε κρατήστε backup όλα τα περιεχόμενα της StorageCard που έχετε στην κατοχή σας.

 

Λίγα λόγια για το WolfNCU …Αυτό που σας χρειάζεται πρωτίστως είναι το WolfNCU, Games & Apllications για WinCE υπάρχουν χιλιάδες free και κάποια από αυτά σας έχω ήδη στο rar στον φάκελο programs έτσι ώστε να έχετε μια μικρή ιδέα για το τι εστί carputer.

 

Το WolfNCU είναι ένα πρόγραμμα πoυ δέχεται skins το οποίο και μας δίνει την δυνατότητα να αλλάξουμε την κεντρική οθόνη του Νavibox (αλλά και οποιουδήποτε multimedia system) δίνοντας μας ένα πολύ καλύτερο και χρηστικότερο μενού μιας και μπορούμε να βάλουμε εμεις σε κάθε πλήκτρο του το software της αρεσκείας μας.

 

Ρυθμίσεις Navibox….

Για να σας δουλέψει θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένο στο Νavibox απο τις ρυθμίσεις to Auto Navi (δείτε το σχετικό video στο MinOtaVrS blog εδώ)και να έχετε φροντίσει να έχετε κάνει rename το WOLFNCU. EXE σε WP_NAVI.EXE και να το έχετε βάλει χύμα στην SD μεσα στον φάκελο WP_NAVI\navi\

 

Έτσι με αυτόν τον τρόπο ξεγελάμε το Navibox και αντί να ανοίγει αυτόματα το Destinator (το οποίο έχουμε φροντίσει να το μεταφέρουμε από πριν στην SD στον φάκελο DestinatorApps/Destinator) ανοίγει το WolfNCU

 

Είναι σημαντικό να θυμάστε ότι το path είναι SDMMC Disk\WP_NAVI\NAVI\wp_navi.EXE (όπου SDMMC DISK είναι η Storage Card toy Navibox)

 

(extract και CopyPaste στην SD)...

Μετά τα παραπάνω κατεβάστε το έτοιμο και τροποποιημένο WolfNCu (WolfNCU_NAVI.rar) που σας έχω ετοιμάσει ειδικά για το Νavibox (δεν χρειάζονται renames) κάντε το extract και CopyPaste στο path SDMMC Disk\WP_NAVI\ της SD και θα ειστε ΟΚ.

 

WolfNCU files to Navibox εδώ: http://rapidshare.com/files/163925568/WolfNCU_NAVI.rar

 

Για τους γνωρίζοντες το παραπάνω rar έχει επάνω του πολύ δουλειά γιατι είναι σεταρισμένα έτοιμα όλα τα ini files και στα 2 skins (που μου άρεσαν) για να διαβάζει σωστά την κάρτα. Να φανταστείτε ότι για να γίνουν σωστά αυτά χρειάστηκαν 2 ημέρες και εκατοντάδες δοκιμές (skins, paths, appls, button ergonomy κλπ)και πάνω κάτω (αμάξιà σπίτι) μέχρι να βρω την σωστή έκδοση του wolf που τα κάνει μέσω paths.

 

Νέα Skins…

Επειδή τα skins ανανεώνονται να θυμάστε ότι αν κατεβάσετε ένα νεο skin θα πρέπει να αλλάξετε αυτά που έχει και να ορίσετε εκ νέου τα paths (SDMMC Disk\........)στο το skin480x234.ini που έχει το καινούριο skin. More Skins θα βρείτε εδώ:

http://rapidshare.com/files/16393405...Navi_Skins.rar

 

Όταν με το καλό δουλέψει ….

Όταν με το καλό σας δουλέψει το Wolf θα διαπιστώσετε ότι αν όχι όλα τα περισσότερα buttons δεν δουλεύουν γιατί πολύ πιθανόν να μην έχετε τα προγράμματα αυτά στην SD μπορείτε λοιπόν αν πατήσετε το πλήκτρο settingsà skin (δείτε πως σε ακόμα ένα video που έχω ανεβάσει στο MinOtaVrS Blog εδώ και να του ορίσετε εσείς την διαδρομή για το πρόγραμμα της αρεσκείας σας.

 

Too many thanks στον φίλο ibiza2003 (aka golf5) για την σημαντική βοήθεια και την έτοιμη γνώση που μου έδωσε έτσι ώστε αυτό το project να γίνει πραγματικότητα... και πάλι σε ευχαριστώ πάρα πολύ bro και να περνάς καλά http://www.navimania.gr/images/smilies/bigsmile.gif.

 

Υπενθυμίζεται ότι όλα τα παραπάνω τα κάνετε με δική σας ευθύνη και θα πρέπει να έχετε σχετική εμπειρία…

 

Ξέχασα να αναφέρω οτι το password για τα rar fles είναι το : wolfncu_navibox

 

Enjoy….

By MinOtaVrS

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω.. Ετοιμάζομαι να τοποθετήσω ένα Kenwood DDX 8022 στο αμάξι και το navibox ( τα έχω αγοράσει όλα , μόνο το ραντεβού με τον ηλεκτρονικό μένει )

 

Και εκεί που πίστευα πως είμαι στο 80% από πλευράς multimedia στο αμάξι , βλέπω τι απίστευτη δουλειά έχει γίνει εδώ! Πιστεύω πως φτάνουμε στο 95% multimedia , super !!

 

Φυσικά το 100% θα ήθελε USB 3G GSM modem στο navibox ώστε να έχουμε και ίντερνετ! ( πετάω ιδέες εγω ;)

 

MinOtaVrS ένα μεγάλο ευχαριστώ από μένα Όταν με το καλό τα σεττάρω όλα θα ποστάρω εδώ.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ μου να εισαι καλά και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια

 

Πιστευω οτι οταν με το καλό μεγαλώσει κι αλλο το community θα ανεβουν τοσο οι απαιτησεις οσο και οι moντες.... αρα με καταλληλα modifications (ακομα και σε επιπεδο rom) όλα είναι πιθανά ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Δε μου δουλεύει το κοντέρ με τίποτα. Έχεις καμιά ιδέα τι κάνω λάθος;

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Δε μου δουλεύει το κοντέρ με τίποτα. Έχεις καμιά ιδέα τι κάνω λάθος;

 

tha prepei prwta na exeis anoixei kai kleisie ena opoiodipote navigaton prog like miomap destinator garmin or igo :)

Link to comment
Share on other sites

tha prepei prwta na exeis anoixei kai kleisie ena opoiodipote navigaton prog like miomap destinator garmin or igo :)

 

Το έβαλα να ανοίγει αυτόματα το destinator στο power on. Αλλά και πάλι , αφού βγω συνεχίζει να μη δουλεύει. Ίσως να έκανα κάτι στις ρυθμίσεις ή στο c/p. Θα το αφαιρέσω και θα περάσω ένα φρέσκο να δούμε τι θα γίνει. Πάντως από εμφάνιση το θέμα που διάλεξες είναι ότι καλύτερο και ταιριάζει σχεδόν σε όλα τα αυτοκίνητα με σκούρο ταμπλό.

Δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πολύ , δεν έχω βάλει άλλο navigation πάνω ακόμα, δεν έχω προσθέσει κάποιο πρόγραμμα , τίποτα. Εν καιρό όμως θα μεγαλουργήσω!

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα να ανοίγει αυτόματα το destinator στο power on. Αλλά και πάλι , αφού βγω συνεχίζει να μη δουλεύει. Ίσως να έκανα κάτι στις ρυθμίσεις ή στο c/p. Θα το αφαιρέσω και θα περάσω ένα φρέσκο να δούμε τι θα γίνει. Πάντως από εμφάνιση το θέμα που διάλεξες είναι ότι καλύτερο και ταιριάζει σχεδόν σε όλα τα αυτοκίνητα με σκούρο ταμπλό.

Δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πολύ , δεν έχω βάλει άλλο navigation πάνω ακόμα, δεν έχω προσθέσει κάποιο πρόγραμμα , τίποτα. Εν καιρό όμως θα μεγαλουργήσω!

 

Thats the spirit :)

 

Δοκιμασε μια αλλη καθαρη εκδοση wolf γιατι μαλλον κατι παιζει με τα ini σου... ειμαι σιγουρος οτι θα στρωσει επισης δοκιμασε να στησεις miomap ... να το ανοιξεις και αμεσως μετα να δεις αν σου ειδε το gps του wolf γιατι το dest an παρατηρησεις κατα το ανοιγμα και το κλεισιμο του κανει disable το gps του skin και θελει na to ενεργοποησεις εσυ με το χερι πατωντας πανω στο off

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά

 

θέλω να αγοράσω ένα RNS-e Audi Navigation Plus και το ερώτημα μου είναι το εξής!!!

Γίνεται να βάλω νάβιμποξ σε αυτό ή όχι???

Και αν ναι τι θα χρειαστώ!!!

Φιλικά

 

Νικόλας

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

θέλω να αγοράσω ένα RNS-e Audi Navigation Plus και το ερώτημα μου είναι το εξής!!!

Γίνεται να βάλω νάβιμποξ σε αυτό ή όχι???

Και αν ναι τι θα χρειαστώ!!!

Φιλικά

 

Νικόλας

 

Παρε την Outsourcing επισημη αντιπροσωπια για το Navibox σε αυτο το τηλεφωνο 210 4854110 και ζήτα ή τον Μπάμπη ή το κ. Φώτη oτι σου πουν ειναι νομος... :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λοιπον δεν ξερω αν μπορειτε να βοηθησετε αλλα δεν βγαζω ακρη και εχω σπαστει:wacko:¨

εχω ενα kenwood kvt 522 dvd και το naviboxγια αρχη πηρα μια καρτα SD 4g αλλα είχε format fat32 και οσο και αν την εκανα διαμορφωση σε fat αυτη δεν εστρωνε.οποτε δοκιμασα μια 2αρα και τελικα δουλεψε οποτε ειχε προβλημα η 4αρα πρεπει να ψαξω να βρω συμβατη.

ολα αυτα βεβαια εφοσον δουλεψει σωστα το navibox και wolfncu.

το προβλημα μου ειναι πως δεν δειχνει αναλογικο η ψηφιακο κοντερ ουτε υψωμετρο ουτε πιξιδα και οταν κλεινω διακοπτη και ανοιγω απο την αρχη το μηχανημα ερχετε η ημερομηνια στα αρχικα δηλαδη 1-1-2007 και ορα12:00.

κανω εξοδο και φτιαχνω τρην ωρα απο το System του navibox και η ωρα με την ημερομηνια στρωνει , μεχρι την επομενη φορα που θα ανοιξω το μηχανημα ( δωσω ρευμα ) .

αυτο βεβαια το κανει και με την μαμα καρτα χωρις το wolfcnu και δεν ξερω πως να το στρωσω. το αλλο που μου κανει αλλα φυσικα πρεπει αν διωρθωσω το παραπανω γιατι αλλιως δεν αξιζει ειναι πως την πρωτη φορα που βαζω το igo8 ανοιγει κανονικα και δειχνει σωστα ( αρχικο σεταπ ) το μενου αλλα την δευτερη και μετα κανει ας πουμε zoom και δεν βλεπεις τα εξοδος και γενικα τα χαμηλα κουμπια.

παρατηρησα δε πως στο συστεμ του navibox εξω δηλαδη εχει φυγει απο ρυθμιση kenwood ( ξερετε κατω δεξια ) και εχει παει και επιλεκσει πανασονικ ( πανελ ).

το destinator δουλευει καλα αν και δεν λεει σωστη ωρα προφανες το γιατι αλλα μολις κανω εξοδο τα ταχυμετρα δεν παιρνουν εντολες .

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ:

1. ΚΑΡΤΑ SD ? ΠΟΙΑ? 4GB ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΛΙΚΑ :)

2. ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΚΛΕΙΝΩ ΡΕΥΜΑ ΑΝΟΙΓΩ ΧΑΝΕΙ ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ NAVIBOX TO KENWOOD ( ΒΑΖΕΙ PANASONIC )

3. GPS δεν δινει εντολες στα ταχυμετρα

4. igo8 δεν προσαρμοζεται σωστα στην οθονη.

 

μοιπως θελει συνεχομενο ρευμα και αν ναι ηταν καποτε ετσι και μου εφαγε την μπαταρια το gps που λειτουργουσε συνεχως.

 

H E L P P P P P P P P PP P P PP P PP P P

Link to comment
Share on other sites

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ:

1. ΚΑΡΤΑ SD ? ΠΟΙΑ? 4GB ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΛΙΚΑ :)

PARE THN PIO APLI TOU PLAISIOY... OSO PIO GRHGORH SE TAXITITA TOSO PIO DISTROPI ME TO NAVIBOX... MALISTA THA SOU ELEGA NA MHN PAREIS 4GB ALLA 2GB ... PISTEPSE ME XWRANE KIRIOLEKTIKA TA PANTA KAI THA EXEIS KAI 200 MB FREE..

 

2. ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΚΛΕΙΝΩ ΡΕΥΜΑ ΑΝΟΙΓΩ ΧΑΝΕΙ ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ NAVIBOX TO KENWOOD ( ΒΑΖΕΙ PANASONIC )

AFTo einbai rythmisi tou by default kai prepei na skefteis poli prin kaneis to parakatw... tha prepei na pas se afton pou sou to topothetise kai na toys peis na pairnei revma subexeia apo thn mpataria... alla an einai na kineis to amaxi sou kathe 5 hmeres xechnato...

 

3. GPS δεν δινει εντολες στα ταχυμετρα

Prwta tha prepei na tou exeis dilwsei thn thira kai thn taxythta mesa apo ta settings tou wolf.

b. tha prepei na kaleis to miomap gia na dei to gps kai meta afou to kleiseis dolevei mia xara... toulaxiston afto kanw egw kai paizei..

 

4. igo8 δεν προσαρμοζεται σωστα στην οθονη.

H E L P P P P P P P P PP P P PP P PP P P

Psaxou edw *********

[moderation mode on]

-Απαγορεύονται τα links για ''κατέβασμα'' λογισμικού

-Επίσης: Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σ ε ευχαριστω πολυ φιλε μου και θα κοιταξω να το φτιαξω .

για την καρτα θα παρω μια 2 αρα αλλα την μεγαλυτερη την ηθελα για το NDrive.

για το ρευμα με την ωρα και την ημερομηνια θεωρω πως ειναι μ@@@Ια να γινετε δηλαδη το destinator για να δουλεψει σωστα πρπει να σε αφισει απο μπαταρια ?

και οταν λεω σωστα εννοω να δειχνει την ωρα αφιξης σωστα πραγμα που γινετε αν εχει την ωρα σωστη. οπτε η εταιρια θα πρεπε να βρει μια λυση και οταν κανεισ εξοδοσ το γπσ να κλεινει αλλα να παραμενει σταντ μπαι το ναωιβοχ οπως ακριβως γινετε με τα pda.\

τωρα για το ταχυμετρο αν καταλαβα καλα πρεπει να εχω το μιο μαπ γιατι το μονο που εχω ειναι το destinator .

και για το Igo8 εβαλα αυτο που βρικα εδω με ελεγχο σε οθονη kenwood και navibox. δεν μπορω να καταλαβω . γιατι την αρχικη εγατασταση εκει που σε ρωτα για τηην γλοσσεσ και φονεσ θα επιλεξεισ μολισ ανοιξει δουλευει σωστα και οταν κλεισεισ ρευμα ανοιξεισ ρευμα κανει τα δικα του και zoom αρει.

παντως σε αυχαριστω πολυ για το ενδιαφερον γιατι θα σκασω αν δεν το φτιαξω ειναι ακτι που στοιχησε και με αυτο γινετε αψωγο

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου minotavrs εσενα που ο νους σου κατεβαζει και καμμια ιδεα γιατι εμενα 2 μερες σερι κοιμηθηκα 7 το πρωι κανωντας δοκιμες και ξαναμαναδοκιμες στο wolf.

Εχεις κατι υποψιν σου για να δουλεπσει το NDrive ? ενημερωτικα να σου πω πως δουλευει κανονικα και με Googlemap και μαλιστα απο το USB του navibox απλα καθε φορα που ανοιγω διακοπτη πρεπει να ξανακουμπωνω το flashaki γιατι δεν κανει ελεγχο απο την αρχη παρα μονο αν το ξεκουμπωσεις και κουμπωσεις .

ενα αυτο , δευτερον δουλευει κλειδωνει ολα δουλευουν καλα ομως στις ρυθμισεις του gps δεν αφηνει να επιλεγεις πορτ και ταχυτητα και εκει που οδηγας και ολα δουλευουν ρολοι καθε μισο λεπτο πρεπει να ακουμπας την οθονη για να ξαναδωσει το στιγμα ( To gps δεν εχει χαθει , απλα δεν διχνει στιγμα )μπορει να φταιει και η εκδοση που εχω και να θελει καποια αλλη.

αλλο τωρα , το igo8 οταν ανοιγει την πρωτη φορα δουλευει σωστα ρυθμιζεις και κανεις το λαθος να το ανοιξεις ξανα και εκει διαπιστωνεις πως η οθονη κρυβει την κατω σειρα και απο σποντα βρισκεις το εξοδος να βγεις αυτο γιατι το κανει ( το εχεις και εσυ στο βιντεο σου απο ο τι διαπιστωσα μηπως το διωρθωσες ) , και πιο MioMap εχεις και που το βρισκω σε παρακαλω

Σε εχω ζαλισει το ξερω αλλα εισαι καλο παιδι και μιλας σε τοσα forums :) δεν θα μου πεις λυση εσυ?????????

δεν μπορω αλλο ξενιχτι :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και οπως παντα ανακαφαλαιωση:

1. Ndrive και gps

2. IGO8 και προσαρμογη στην οθονη

3. MIOMAP ποιο????

4. programs τι να βρισκω για windows ce 5 και αν ξερεις πως λεγετε το kenwood me navibox στο NDrive , τι ονομα του δινει στο ινι αρχειο π.χ ΜΙΟ , TOUCH , TOUCH XL κ.τ.λ

 

ααααααααα και για την ημερομηνια και την ωρα μαθε αν δεν το ξερεις ηδη δηλαδη οτι οταν κλειδωνει κατα τισ 12 τα ξημερωματα και μεχρι περιπου τις 3 δεν δινει ωρα και ημερομηνια αρα δεν ειναι απο ρευμα και μολις δωσει ωρα ολα καλα δειχνει και ταχυμετρο ( απο ι γκο η απο ννταιβ ) απο destinator δεν δινει γιατι το εχουμε επιλογη navigator στο wolf και κανει οff τα ταχυμετρα αν του πεις να ανοιγει απο path δινει και αυτο στοιχεια αλλα αλλαζει τις πορτες ( το γιατι δεν ξερω )

 

ευχαριστω απο εναν οχι και τοσο χασομερη ( αντι να χασομερω ξενιχτω ) αχχααχαχαχααχαχαχα

 

Λοιπον οσο περιμενα να μου πεις κατι εγω στον στοχο μου . τι καταφερα ? ι γο ετοιμο απλα βρισκεισ ενα SYS.txt kai bazeis gia ouonh ta 480 kai 234 αναλογα την οθονη που εχουμε εγω στο kenwood εχω 7 " οποτε εβαλα αυτα που λεω παραπανω.

οσο για το μιο εκανα πατατα και οταν εδεινα απο που να βρισκει χαρτη και αντι να βαζω SDMMC Disk εβαζα σκετο SDMMC και οχι μονο αλλα και το ειχα σε φακελο με ονομα προγραμς και φυσικα η διαδρομη ηταν λαθοσ ( απο την ζαλαδα κανουμε και λαθοι ) .τορα δουλεθει κανονικα και αυτο.

δεν ξερω αν βοηθισα και καποιους αλλους με το ιδιο προβλημα αλλα τουλαχιστον να μην το κρατησω για παρτυ μου.

τωρα φιλε μου δεν σου εμεινε τιποτε αλλο απο το να μας απαντησεις στο 1. για το NDrive και στο 4. ερωτημα.

βλεπεις σε ξεκουραζω κιολας , μεχρι να μου απαντησεισ θα βρω την ακρη :):):):) xaxaxaxaxaxaxa

σε ευχαριστω από τώρα και περιμενω διοτι το ndrive ειναι φοβερο και το θελω και το περιεργο ειναι που δουλευει , αλλα να χανει και να παγωνει μονο του ενω δινει στοιχεια ταχθτητας και πυξιδας και να επανερχετε στην οθονη μονο με αγγιμγα τησ?

περιεργα πραγματα

 

 

ασχετο βαλε και ενα 5 . :) ερωτημα , το χαμηλη μπαταρια στο MIO πως το σταματισες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αυτό με το sys.txt ίσως μου λύσει τα χέρια τελικά :)

Να κάνω και μια ερωτησούλα ... Αν πάρω τα αρχεία της κάρτας του Minotavrs ή του xasomerh και τα κάνω paste σε μια άδεια καρτούλα και την τοποθετήσω στο δικό μου , θα δουλεύουν όλα κανονικά ; Μήπως μόνο το Dest δεν θα δουλεύει γιατί θα είναι από άλλο serial ;

Ρωτάω γιατί αν τελικά κάποιος έχει "στρώσει" μια καρτούλα και τα έχει όλα έτοιμα περασμένα , τότε με πολύ απλές κινήσεις μπορεί ο καθένας μας να έχει ένα ολοκληρωμένο πακέτο και απλά να αλλάζει της προσωπικές του προτιμήσεις

 

Αν αυτό που λέω είναι εύκολο θα εκτιμούσα πολύ ένα π.μ. :)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το sys.txt ίσως μου λύσει τα χέρια τελικά :)

Να κάνω και μια ερωτησούλα ... Αν πάρω τα αρχεία της κάρτας του Minotavrs ή του xasomerh και τα κάνω paste σε μια άδεια καρτούλα και την τοποθετήσω στο δικό μου , θα δουλεύουν όλα κανονικά ; Μήπως μόνο το Dest δεν θα δουλεύει γιατί θα είναι από άλλο serial ;

Ρωτάω γιατί αν τελικά κάποιος έχει "στρώσει" μια καρτούλα και τα έχει όλα έτοιμα περασμένα , τότε με πολύ απλές κινήσεις μπορεί ο καθένας μας να έχει ένα ολοκληρωμένο πακέτο και απλά να αλλάζει της προσωπικές του προτιμήσεις

 

Αν αυτό που λέω είναι εύκολο θα εκτιμούσα πολύ ένα π.μ. :)

 

δεν ειναι τοσο ευκολο να παιξουν ολα μαζι...θελει δοκιμες μοντες και ξεκλειδωματα αναλογα το τι θα του φορεσεις... με το dest μονο δεν θα εχεις προβλήμα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...