Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Εδώ υπάρχουν όλες οι εφαρμογές που εκμεταλλεύονται το accelerometer και τρέχουν στα Diamond και Pro. Οι τολμηροί ας δοκιμάσουν να δουν ποιες από αυτές είναι συμβατές και με το Omnia. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο τις 4 κ 30 μεχρι τωρα απο 100% εινα στο 60% :hypno::w00t::angry::angry: το περιμενα να ερθει και με αγωνια εναμιση μηνα:mad:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους ειμαι και εγω ενας καινουργιος στο club των omnia εδω και 2 μερες αφου απαρνηθηκα το htc diamond (το αγορασα προ διμηνου και το σουταρισα κιολας) απο τις μεχρι τωρα εντυπωσεις μου ακομα δε μπορω να χωνεψω της δυνατοτητες αυτου του "κινητου" οι οποιες ειναι πραγματικα απιστευτες οπως και απιστευτος ειναι (μετα απο διαβασμα 300 Post) ο SAXOVTS. πραγματικος guru συγχαρητηρια ρε φιλε. ποσα omnia να χεις "καψει";

παντως γενικα μπραβο σε ολους για την τρομερη δουλεια που εχετε κανει

Link to comment
Share on other sites

απο τις 4 κ 30 μεχρι τωρα απο 100% εινα στο 60% :hypno::w00t::angry::angry: το περιμενα να ερθει και με αγωνια εναμιση μηνα:mad:

 

δεν δοκιμαζεις το XXHG5/MSHG1 rom?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

hard reset

εγκατασταση netcf 3.5

εγκατασταση diamond.cab

το τρεχω και μου εμφανιζει

 

"παρουσιαστηκε προβλημα με το shell32.exe"

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο πιο ειναι??? οτι με το ομνια δεν μιλαω κιολας στο τηλεφονο το εχω σαν δευτερο αλλα και για το καλο:lol:
Link to comment
Share on other sites

Στο Wireless Manager δεν εμφανίζεται η επιλογή για ενεργoποίση WiFi. Υπάρχει μόνο η επιλογή Bluetooth και Phone. Τι λάθος έκανα;
Link to comment
Share on other sites

με ειπε ο septlc για την XXHG5/MSHG1 και ειπα αν ειναι αγγλικη και πως την περνανε. βασικα πως μπορω να δω τι ρομ εχω.

 

ειναι ελληνικο

Link to comment
Share on other sites

με ειπε ο septlc για την XXHG5/MSHG1 και ειπα αν ειναι αγγλικη και πως την περνανε. βασικα πως μπορω να δω τι ρομ εχω.

 

ειναι ελληνικο

 

δεν έχει σημασία τι εχεις,επίσης η G5 είναι παμπάλαια,έχουν βγει τόσες ρομ που σκίζουν.

η καλύτερη η ΗΙ1,απολες τις απόψεις.

http://www.mediafire.com/download.php?mtze1znuumn

:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτός... :rolleyes:

 

2008.Q1.97.EL

 

ευχαριστώ! :)

hthp://telisv.wordpress.com/2008/10/08/61

οδηγός samsung omnia i900 με πολλά απο όσα έχουν γραφεί στο forum!

Link to comment
Share on other sites

H i900DXHI1 einai h teleftea?

pou mporw na brw allws ellinikes?

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα οτι θα το πω αυτο αλλα η μπαταρια του κινητου ειναι εντελω ς απογοητευτικη!!

ακουσα μια συμβουλη απο εδω να φορτισω μεσω usb και εκτος οτι το εχω 16 ωρες στη usb και δεν εχει πρασινησει το λαμπακι με το που το βαζω στο φορτιστη πρασινιζει αμεσως..

Link to comment
Share on other sites

H i900DXHI1 einai h teleftea?

pou mporw na brw allws ellinikes?

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

H i900DXIH1 einai h teleftea?

pou mporw na brw allws ellinikes?

 

μιλάμε για πειραγμένες ρομ,η τελευταία αγγλική γνήσια είναι η ΗΗ3.

 

http://www.modaco.com/content/i900-omnia-http-i900-modaco-com/271215/rom-download-links-naming-scheme-incorrect-software-version-fix/

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει σημασία τι εχεις,επίσης η G5 είναι παμπάλαια,έχουν βγει τόσες ρομ που σκίζουν.

η καλύτερη η ΗΙ1,απολες τις απόψεις.

http://www.mediafire.com/download.php?mtze1znuumn

:)

 

εγω το παρελαβα σημερα απο expansys και εχει την DXHG3 αυτη η ρομ τι λεει? θελει αλαγη?

Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα οτι θα το πω αυτο αλλα η μπαταρια του κινητου ειναι εντελω ς απογοητευτικη!!

ακουσα μια συμβουλη απο εδω να φορτισω μεσω usb και εκτος οτι το εχω 16 ωρες στη usb και δεν εχει πρασινησει το λαμπακι με το που το βαζω στο φορτιστη πρασινιζει αμεσως..

 

τι ακριβώς σε απογοήτευσε γιατί δεν κάνει να λέμε λόγια που παρασερνουν και τους άλλους καθώς αν για κάτι φημίζεται το ομνια είναι η μπαταρία του και η διάρκεια της.

Link to comment
Share on other sites

apla thelw na balw tin original elliniki... poia einai?

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

εγω το παρελαβα σημερα απο expansys και εχει την DXHG3 αυτη η ρομ τι λεει? θελει αλαγη?

 

κοιτάξτε είναι αναλόγως πως το βλέπει ο καθένας,εγώ πρέπει να έχω βάλει...όλες τις ρομ,απορώ πως δεν έχει καεί ακόμα το ομνια.

ωστόσο και η δική σου ρομ είναι παλιά πλέον.

Link to comment
Share on other sites

apla thelw na balw tin original elliniki... poia einai?

 

ελληνική δεν εχεις τώρα ?

ε δεν υπάρχει και άλλη ελληνική άλλωστε!!!!

\

:)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν πάντως ενδιαφέρον, αυτοί που έχουν ή νομίζουν οτι έχουν πρόβλημα μπαταρίας να γράφουν στα μηνύματά τους κάτι του στιλ :

 

Εκδοση WM : Ελληνικό

Εκδοση ROM : G5

Κατάστημα : Πλαίσιο

 

μπας και βγεί κάποιο συμπέρασμα.

 

Επαναλαμβάνω, οτι ΥΚΣ το ΟΜΝΙΑ ΔΕΝ έχει πρόβλημα μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς σε απογοήτευσε γιατί δεν κάνει να λέμε λόγια που παρασερνουν και τους άλλους καθώς αν για κάτι φημίζεται το ομνια είναι η μπαταρία του και η διάρκεια της.

 

ΤΟ ξαναλέω ... όποιος έχει πρόβλημα με την μπαταρία του ... και δυστηχώς είμαστε πολλοί ... ας κάνει τον κόπο να τηλεφωνήσει στην Εξυπηρέτηση πελατών της SAmsug ... στο 801 11 64000 .

Εκεί θα του πουν ότι το τηλεφωνό του έχει πρόβλημα :P και θα του ζητήσουν να το πάει στο κατάστημα που το αγόρασε για αντικατάσταση ή σε κάποιο εξουσιοδοτημένο service. Αυτά ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

nai elliniki exw

h i900DXHI1 ti einai,...

thelw na thn dokimasw kai an den mou aresei pou tha xana brw thn ellinikh?

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...