Jump to content

[S60 3rd Edition] Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

geia sas paidia! eimai kainourgios edw kai den 3erw kai polla apo s60 v3. thelw na rwtisw an tha mporousate na dwsete kai emena ena pistopoihtiko, to imei mou einai 356962018531492 kai na mou e3igisetai ti tha kanw meta me ton kwdiko pou tha mou dwsete. euxaristw prokatavolika
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia! eimai kainourgios edw kai den 3erw kai polla apo s60 v3. thelw na rwtisw an tha mporousate na dwsete kai emena ena pistopoihtiko, to imei mou einai 356962018531492 kai na mou e3igisetai ti tha kanw meta me ton kwdiko pou tha mou dwsete. euxaristw prokatavolika

 

@Dark_ds: Ο αριθμός σου είναι ο 217936

 

Για το τι θα κάνεις με τον κωδικό μπορείς να ρίξεις μια ματιά στην πρώτη του θέματος, εξηγεί εκεί τι θα πρέπει να κάνεις και εάν δεν τα καταφέρεις εδώ είμαστε. Και εάν μπορείς να γράφεις με Ελληνικά γιατί είναι πιο εύκολα στην ανάγνωση..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Σε E66 παίζουν όλες οι μέθοδοι? Θα κάνει ο patcher για FP1 ή θα κάνω καμια ζημιά...?

 

Ζημια δεν προκειται να κανεις απλα εαν δεν λειτουργει σωστα καποιος τροπος στην συσκευη σου δεν θα μπορουν να κανουν εγκατασταση οι Unsigned εφαρμογες.

 

Επειδη δεν εχω FP2 και δεν μπορω να σου πω για ολους τους τροπους απο αυτα που εχω διαβασει λειτουργει σιγουρα ο: Πρoσβαση στους φακελους Sys, Private και εγκατασταση unsigned εφαρμογων και αυτο που γραφουμε στο 1 ποστ του παροντος με την αιτηση κανονικου πιστοποιητικου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ζημια δεν προκειται να κανεις απλα εαν δεν λειτουργει σωστα καποιος τροπος στην συσκευη σου δεν θα μπορουν να κανουν εγκατασταση οι Unsigned εφαρμογες.

 

Επειδη δεν εχω FP2 και δεν μπορω να σου πω για ολους τους τροπους απο αυτα που εχω διαβασει λειτουργει σιγουρα ο: Πρoσβαση στους φακελους Sys, Private και εγκατασταση unsigned εφαρμογων και αυτο που γραφουμε στο 1 ποστ του παροντος με την αιτηση κανονικου πιστοποιητικου.

 

Οκ θα δοκιμάσω...

FP1 δεν είναι το Ε66? Είπες για FP2, γιαυτό...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, FP1 είναι...

Ξεκίνα τη διαδικασία που σου είπε ο gianpithio.

Είναι η πιο γρήγορη και το καλύτερο, δεν χρειάζεσαι πιστοποιητικό!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

FP1 ειναι μπερδευτικα :O

 

Οπως και να εχει καλο ειναι να παρεις και ενα κανονικο πιστοποιητικο για καθε ενδεχομενο :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

To IMEI μου είναι αυτό: 352942021196776

 

Ευχαριστώ

@meres o αριθμος σου ειναι 218132

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το γραφει στο 1 ποστ του παροντος !
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@Dark_ds: Ο αριθμός σου είναι ο 217936

 

Για το τι θα κάνεις με τον κωδικό μπορείς να ρίξεις μια ματιά στην πρώτη του θέματος, εξηγεί εκεί τι θα πρέπει να κάνεις και εάν δεν τα καταφέρεις εδώ είμαστε. Και εάν μπορείς να γράφεις με Ελληνικά γιατί είναι πιο εύκολα στην ανάγνωση..

 

Ευχαριστώ πολύ menios_t για την βοήθεια! κατάλαβα τι γίνεται με τον αριθμό,περιμένω να ανεβεί στο αλλο φόρουμ το πιστοποιητικό. ευχαριστώ και πάλι:D

Link to comment
Share on other sites

γεία σας παιδία. το imei μου είναι 356993012634511. αν μπορεί κάποιος να μου χορηγήσει ενα πιστοποιητικό. ευχαριστώ εκ των προτέρων:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

γεία σας παιδία. το imei μου είναι 356993012634511. αν μπορεί κάποιος να μου χορηγήσει ενα πιστοποιητικό. ευχαριστώ εκ των προτέρων:rolleyes:

 

@sam28: Ο αριθμός σου είναι ο 218315

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

καίγομαι ένα πιστοποιητικό για έναν φίλο που φεύγει το βραδάκι...:O

ανεβάζω το csr που του έφτιαξα και αν έχει κάποιος την καλοσύνη , φτιάχνει το cer και το ανεβάζει...

thaaaaaanks...:)

Link to comment
Share on other sites

Νίκο δεν γίνεται πλέον με το csr να σου δώσουμε cer.

Θα πρέπει να ποστάρεις το imei της συσκευής του και μετά από κανα δύο μέρες θα έχεις το πιστοποιητικό.

 

Αλλιώς αν βιάζεσαι πολύ, χακαρε τη συσκευή με αυτόν τον τρόπο. Δεν θα χρειαστεί ποτέ του πιστοποιητικό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

συνχαριτηρια παιδια για την δουλεια αν μπορειτε

το emei μου ειναι=359738000263303

σας ευχαριστω

 

@geo_box2 o αριθμος σου ειναι 218559

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

thanks παίδες..είχα χάσει επεισόδια μιας και για το δικό μου έχω πιστοποιητικό και δεν χρειάστηκε νέο..:O

όποιος δε βαριέται το IMEI του είναι το 353262014627680 (νοκια Ε65)

ευχαριστώωω...:)

Link to comment
Share on other sites

thanks παίδες..είχα χάσει επεισόδια μιας και για το δικό μου έχω πιστοποιητικό και δεν χρειάστηκε νέο..:O

όποιος δε βαριέται το IMEI του είναι το 353262014627680 (νοκια Ε65)

ευχαριστώωω...:)

 

@Nikos_s3: Ο αριθμός σου είναι ο 218619

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγχαρητηρια για την τελεια δουλεια που κανετε.αν δεν σας κανει κοπο βαλτε μεκαι μενα στην ουρα.το ΙΜΕΙ μου ειναι 353659011715220 νοκια ε90.ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγχαρητηρια για την τελεια δουλεια που κανετε.αν δεν σας κανει κοπο βαλτε μεκαι μενα στην ουρα.το ΙΜΕΙ μου ειναι 353659011715220 νοκια ε90.ευχαριστω

 

@mips ο αριθμος σου ειναι 218831

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω να μου χορηγηθει ποιστοποιητικο

για την συσκευη μου nokia E51

IMEI:357663019080591

Ευχαριστω

 

α και σε ποιο σιτε πρεπει να μπω για να βρω το ποιστοποιητικο αφου παραλαβω τον αριθμο μου?

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό: http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=37456

Θα σε παρακαλούσα όταν θέλεις να προσθέσεις ή να τροποποιήσεις κάτι στο μήνυμά σου να πατάς στο κουμπί http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif ώστε να αποφεύγεις τα συνεχόμενα posts.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...