Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χωρις πλακα ξερω ενα παιδι(αγορι)που στα 16 του αυτο νομιζε! :lol:

παντως θα συμφωνισω οτι τουλαχιστον ο pliktras πρεπει να περιμενει λιγο για να ξανακανει κινηση!

 

 

 

ρε συ κατα τη γνωμη μου μια χαρα ηταν αυτο που εγραψες!ισως οχι το καλυτερο-θα μπορουσες να ειχες στειλει κατι για να πιασετε συζητηση κ να μη σου στειλει μονο ενα τα λεμε!ασε που αυτο το "με θυμασαι?" που προτειναν μερικοι εμενα θα μου φαινοταν πολυ ηττοπαθες αν μου το εστελναν! :p μη κρινεις τοσο ασχημα τον εαυτο σου κ οπως ειπε κ ο Dead Angel υπαρχουν κ αλλα ενδεχομενα κ οχι μονο το να μη θελει η κοπελα.μπορει να ειναι ντροπαλη,μπορει να μη βρηκε κατι πιο ενδιαφερον να γραψει,μπορει να μην ειναι του μηνυματος,οτιδηποτε!μην απελπιζεσαι! ;)

 

 

οταν γυρισει παντως μην παραλειψεις να τη ρωτησεις πως περασε!απο κει θα φανει καλυτερα κ το ενδιαφερον της(κοτζαμ λονδινο παει,κατι δε θα'χει να πει?)

 

 

Αυτό οφείλω να ομολογήσω οτι με παρηγόρησε αρκετά

 

Όταν έρθει θα την ρωτήσω πως πέρασε και θα φροντίζω να σας ενημερώνω...

 

Πραγματικά σας ευχαριστώ για ακόμα μια φορά όλους...:O:)

 

 

edit-άσχετο, lowbap96 έχεις πραγματικά υπέροχο blog μπράβο σου συνέχισε έτσι:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παίδες ... Διαβάζω τόσο καιρό τα προβλήματα σας και δεν μπορω να βγάλω άκρη !!! Μην κολάτε έτσι ρε .....

Συμβουλη : Επειδή βλέπω 'οτι έχετε προβληματα με το να στέλνετε μηνύματα Πηγαίνετε σε ένα βιβλιοπωλείο και πάρτε το βιβλίο του "love Radio".... Εχει μέσα κάτι τρελά μηνύματα .....

Αν στείλετε απο αυτά τα μνμ σε κοπέλα και δεν τρέχει γονατιστή απο πίσω σας να μην ξαναπαίξω thai boxing ποτέ στη ζωή μου !!! :(

( Προσοχή ο όρκος μου είναι ιερός ) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μπω και εγω στην παρεα!! Πολυ ερωτευμενη οπως και ολοι εδω...! Καλως ορισα!!! :):)
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι το συζητάς τότε, το μεγαλύτερη είναι το λιγότερο το δεσμευμένη όμως είναι λίγο θέμα...έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον ή είναι μονόπλευρο?
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τη δαγκώσαμε πάλι τη λαμαρίνα...Και δυστυχώς είναι 1,5 χρόνο μεγαλύτερη, και δεσμευμένη...

 

Bρε δεν μπαν να ναι,εσυ απο τι στιγμη που ξες οτι ειναι κακο αλλα το γραφεις εχεις παρει την αποφαση σου,αρα δεν θα ακολουθησω τα καθιερωμενα ''μη το κανεις,ειναι κακο πραγμα'' αλλα θα πω ορμα στην γιαγια,κατεστρεψε μια σχεση.Ελπιζω να μην σε προβληματισα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Bρε δεν μπαν να ναι,εσυ απο τι στιγμη που ξες οτι ειναι κακο αλλα το γραφεις εχεις παρει την αποφαση σου,αρα δεν θα ακολουθησω τα καθιερωμενα ''μη το κανεις,ειναι κακο πραγμα'' αλλα θα πω ορμα στην γιαγια,κατεστρεψε μια σχεση.Ελπιζω να μην σε προβληματισα..

 

Μου αρέσει και μένα μια γιαγιά..έχουμε διαφορά 7.5 χρόνια..να ορμήσω και γω;;;; αλλά αυτή μόλις παντρεύτηκε και ειναι και μονόπλευρη η καψούρα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει και μένα μια γιαγιά..έχουμε διαφορά 7.5 χρόνια..να ορμήσω και γω;;;; αλλά αυτή μόλις παντρεύτηκε και ειναι και μονόπλευρη η καψούρα..

 

Βρε ορμα και εσυ στη γιαγια,κατεστρεψε ενα γαμο,καθολου ανεφικτο.Μαλιστα αν δεν πιασει ξεριζωσε τα μπεκ απο τον κηπο τους ή γραψε τον τυπο συνδρομιτη του playboy..:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε ορμα και εσυ στη γιαγια,κατεστρεψε ενα γαμο,καθολου ανεφικτο.Μαλιστα αν δεν πιασει ξεριζωσε τα μπεκ απο τον κηπο τους ή γραψε τον τυπο συνδρομιτη του playboy..:p

 

οφείλω να ομολογήσω ότι είσαι σατανικός:p:p

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τη δαγκώσαμε πάλι τη λαμαρίνα...Και δυστυχώς είναι 1,5 χρόνο μεγαλύτερη, και δεσμευμένη...
η ηλικια δεν ειναι καν προβλημα..αλλωστε μεγαλοδειχνεις..τωρα τα της δεσμευσης....:X

 

Bρε δεν μπαν να ναι,εσυ απο τι στιγμη που ξες οτι ειναι κακο αλλα το γραφεις εχεις παρει την αποφαση σου,αρα δεν θα ακολουθησω τα καθιερωμενα ''μη το κανεις,ειναι κακο πραγμα'' αλλα θα πω ορμα στην γιαγια,κατεστρεψε μια σχεση.Ελπιζω να μην σε προβληματισα..

γιαγια???????????????26,5 χρονων κοπελα(ακριβως οσο εγω) και την λες γιαγιαααα???????????:mad::mad::mad::mad::mad:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γνωριστήκαμε τη Δευτέρα σε κάτι σεμινάρια (Βιβή, αυτά που λέγαμε στο msn για την επιδότηση), -μόλις μπήκε και στο msn παρεπιπτόντως-...και από την 1η στιγμή κολλήσαμε...Κάθε μέρα μαζί, πειράγματα, σου-ξου-μου-ξου, πήγαμε προχθές για καφέ με κάτι άλλα παιδιά, εμείς πάλι μπύρες πίναμε, μετά είχα κανονίσει για μπριζόλες με ένα φίλο, ήρθε κι εκείνη, πάλι μπύρες, ήρθαν και κάτι άλλα παιδιά, πάλι μπύρες εμείς, ε στο καφέ αγκαλίτσες και χαδάκια, φεύγοντας έπεσε και μισό φιλάκι....

Αστα να πάνε, μπλέξαμε...

 

 

Βιβή, όλοι μου λένε ότι μικροδείχνω, εσύ μου λες ότι μεγαλοδείχνω;

Link to comment
Share on other sites

καλά αυτή δεν ήταν δεσμευμένη? τι είδους δέσμευση έχει? αμά είναι τόσο free μην κολάς καθόλου 1,5 χρόνος δεν είναι τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Ναι,η ηλικια δεν ειναι προβλημα... Οσο για τη δεσμευση...προβλημα της! Αμα δεν πειραζει εκεινη εσενα τι σε νοιαζει??? Προφανως δεν τα πανε καλα με τον δικο της! Χαρη της εκανες που εμφανιστηκες στη ζωη της και τη γλιτωσες! ;););)
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ναι όλα αυτά τελείως φιλικά εκ μέρους της; Την προσκάλεσα για ΣΚ αλλά δεν μπορούσε ελέω δέσμευσης...

 

Αυτό δεν μπορούμε να το ξέρουμε.50-50.πρέπει να είμασταν μπροστά για να δούμε τον τρόπο που συζητούσατε...(if you know what i mean) Αλλά δεν είπες τι δέσμευση ειναι...αρραβωνιασμένη..παντρεμένη..απλά σχέση...τι;;;; και δεν υπάρχει λόγος να χάνεις το μεσημεριανό ύπνο ..πέσε κοιμήσου

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν χάνω τον ύπνο μου, έχω δουλειά στο pc...2 χρόνια σχέση έχει η λεγάμενη...

 

Τίποτα δεν ειναι..εμένα η καθηγήτρια είχε 5 χρόνια σχέση και μετά παντρεύτηκε.. Μπορείς να τους το χαλάσεισ.νωρίς ειναι ακόμα..φυσικά αν θέλει και η κοπέλα..από κει και πέρα νομίζω πρέπει να κανείς την προσπάθεια..καθώς η διαφορά ηλικίας δεν λέει τίποτα.. Τώρα αν αυτα που κάνει ειναι φιλικα η κάτι άλλο τοτε δεν μπορούμε να βοηθήσουμε πιο πολύ..μόνο σου πρέπει να το καταλάβεις..εκτός αν κανείς μια εκτενεί αναπαράσταση τι κάνατε..συζητήσεις.. όλα

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τι αναπαράσταση να σου κάνω; Γνωριστήκαμε σε κάτι σεμινάρια και όλο πειράγματα εκατέρρωθεν, στον καφέ αγκαλιές και χάδια, και αποχωρίζοντας αντί να φιληθούμε στο μάγουλο, φιληθήκαμε στα χείλη...Να το κάνω και σε σκετς;
Link to comment
Share on other sites

Τι αναπαράσταση να σου κάνω; Γνωριστήκαμε σε κάτι σεμινάρια και όλο πειράγματα εκατέρρωθεν, στον καφέ αγκαλιές και χάδια, και αποχωρίζοντας αντί να φιληθούμε στο μάγουλο, φιληθήκαμε στα χείλη...Να το κάνω και σε σκετς;

 

Καλά Και εξακολουθείς να υποψιάζεσαι ότι σε βλέπει φιλικα;;;;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τι αναπαράσταση να σου κάνω; Γνωριστήκαμε σε κάτι σεμινάρια και όλο πειράγματα εκατέρρωθεν, στον καφέ αγκαλιές και χάδια, και αποχωρίζοντας αντί να φιληθούμε στο μάγουλο, φιληθήκαμε στα χείλη...Να το κάνω και σε σκετς;

 

Φιλικο δεν ειναι σε καμια περιπτωση....Στην χειροτερη,η κοπελα θελει απλα μια ξεπετα ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙΣ. Στην καλυτερη,ψαρευει τις δικες σου αντιδρασεις για να δει αν αξιζει να χωρισει ωστε να ειναι μαζι σου.

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φταίνε και οι πολλές μπύρες που είχαμε πιει. Πάντως είναι η 1η φορά στη ζωή μου που χάνω κάποιο ματς για χάρη κάποιας...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φταίνε και οι πολλές μπύρες που είχαμε πιει. Πάντως είναι η 1η φορά στη ζωή μου που χάνω κάποιο ματς για χάρη κάποιας...

 

Εκανες τετοια θυσια??? Ε οχι ρε συ... Κοιτα,σοβαρα τωρα,αφου πιστευεις οτι αξιζει δειξε της κατι παραπανω ή αν θελεις ρωτα την κιολας για να σιγουρευτεις....Αν δεις ανταποκριση τοτε θα βρειτε μαζι μια λυση για τον δικο της...

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να τη ρωτήσω βρε συ; Αφού λέμε ότι της πρότινα να έρθει ΣΚ μαζί μου και είπε ότι δεν μπορεί να λέιπει 3ήμερα (χωρίς αυτόν προφανώς..)
Link to comment
Share on other sites

Τι να τη ρωτήσω βρε συ; Αφού λέμε ότι της πρότινα να έρθει ΣΚ μαζί μου και είπε ότι δεν μπορεί να λέιπει 3ήμερα (χωρίς αυτόν προφανώς..)

 

Λογικό μου ακούγεται αυτό που σου είπε...θα τη ρωτήσει ο άλλος που θα πας;; και αυτή τι να του απαντήσει..νομίζω ότι την απάντηση στην έδωσε η εύη-ζωή...η θέλει ξεπέτα..η θέλει να σε δοκιμάσει και να προχωρήσει μαζί σου..μπορεί να μη θέλει να παρατήσει πάνω στον παρορμητισμό της τον σύντροφο..θέλει να σιγουρευτεί

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...