Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τοσο ευκολες απαντησεις αρχιζω και ντρεπομαι που κανω τοσο ηλιθιες ερωτησεις!!! thanks:):)

Πού να δεις εγώ τι ρωτούσα, και μάλιστα και πριν πάρω WM συσκευή ! :lol:

Κάπου στο αρχείο του forum πρέπει να υπάρχουν ακόμα εκείνα τα posts :p:O

 

"Δεν υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις, μόνο ηλίθιες απαντήσεις" ;)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όλα το ίδιο πρωτόκολλο υποστηρίζουν, δεν υπάρχει πρόβλημα ασυμβατότητας. Θα σου συνιστούσα ένα φτηνό, όλα την ίδια δουλειά κάνουν! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλα το ίδιο πρωτόκολλο υποστηρίζουν, δεν υπάρχει πρόβλημα ασυμβατότητας. Θα σου συνιστούσα ένα φτηνό, όλα την ίδια δουλειά κάνουν! :rolleyes:

 

Και εγω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου.βρηκα στο expansys ενα με 26ευρω!!! να μην το ξεφτυλισω και τελειως? ισως κατι ακριβοτερο?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια χαρά τιμή είναι. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο σε συμφέρει σαν αγορά μιας και το expansys βάζει ψηλά έξοδα αποστολής και δε συμφέρει για αγορές μικρής αξίας. Εκτός και αν αγοράσεις και άλλα πράγματα μαζί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τιμή είναι. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο σε συμφέρει σαν αγορά μιας και το expansys βάζει ψηλά έξοδα αποστολής και δε συμφέρει για αγορές μικρής αξίας. Εκτός και αν αγοράσεις και άλλα πράγματα μαζί.

 

οκει για μια ακομα φορα σ ευχαριστω:):):)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άλλαξα το παλιό μου με αυτό http://cgi.ebay.com/Bluetooth-GPS-Receptor-Sensitive-Touch-51ch-Smart2go_W0QQitemZ130236947130QQihZ003QQcategoryZ4668QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 και το προτείνω ανεπιφύλακτα. Είναι τόσο λεπτό που το βάζεις στο πορτοφόλι σου!!!

Επίσεις λοκάρει αμέσως 9 δορυφόρους.Τέλειο!!! και για τιμή 39€ μαζί με ταχυδρομικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα.ρε παιδια ποιο προγραμμα πλοηγησης ειναι το καλυτερο για το τυτν? και αν μπορει κανεις να δωσει και κανενα οδηγο εγκαταστασης γιατι πηγα να βαλω το γκαρμιν χτ και τα εκανα μανταρα:O
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να βαλω το ντεστινειτορ 7 αλλα μου εβγαζε συνεχεια μυνηματα για πληρης μνημη.θα δοκιμασω και το i-go.ευχαριστω ioanna70:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν έχεις πρόβλημα μνήμης με το Destinator 7, βάλε το 6. Τους ίδιους χάρτες παίρνει και κάνει την ίδια δουλειά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις πρόβλημα μνήμης με το Destinator 7, βάλε το 6. Τους ίδιους χάρτες παίρνει και κάνει την ίδια δουλειά.

 

Οκει θα το ψαξω.thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Επειδή είμαι καινούριος στο θέμα windows mobile μέχρι τώρα χρησιμοποιουσα ΝΟΚΙΑ μόνο και κυρίως symbian θα ήθελα τη βοηθεια σας στο παρακάτω ερώτημα ελπίζωντας να μην έχει ξαναειπωθεί.

Πως μπορώ να επιλέξω να χρησιμοποιήσω σαν ringtone κάποιο mp3 που έχω στη κάρτα και να μην το μεταφέρω στη μνήμη του κινητού στο φάκελο Ringtones. Προσπάθησαν να βάλω ένα αλλά για κάποιο λόγο δεν μου το εμφανίζει όταν πάω να επιλέξω ringtone για μια συγκεκριμένη επαφή.

 

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Επειδή είμαι καινούριος στο θέμα windows mobile μέχρι τώρα χρησιμοποιουσα ΝΟΚΙΑ μόνο και κυρίως symbian θα ήθελα τη βοηθεια σας στο παρακάτω ερώτημα ελπίζωντας να μην έχει ξαναειπωθεί.

Πως μπορώ να επιλέξω να χρησιμοποιήσω σαν ringtone κάποιο mp3 που έχω στη κάρτα και να μην το μεταφέρω στη μνήμη του κινητού στο φάκελο Ringtones. Προσπάθησαν να βάλω ένα αλλά για κάποιο λόγο δεν μου το εμφανίζει όταν πάω να επιλέξω ringtone για μια συγκεκριμένη επαφή.

 

Ευχαριστω..

 

μπορείς να χρησιμοποήσεις το ringo mobile το οποίο αντιγράφει κομμάτι του mp3 μεγέθους μόνο 256KB στη μνημη

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να χρησιμοποήσεις το ringo mobile το οποίο αντιγράφει κομμάτι του mp3 μεγέθους μόνο 256KB στη μνημη

 

Δηλαδή μόνο μέχρι 256ΚΒ πρέπει να είναι ο ήχος και αυτός στη μνήμη του κινητού ? Τότε θα πρέπει να περάσω περίπου 5-6 mb ήχους στη μνήμη του κινητού ? Δοκίμασα ένα ήχο 760 Kb και έπαιξε αλλά δεν θέλω να φορτώνω την μνήμη του κινητού.

Eυχαριστώ για την γρήγορη απάντηση που θα πάει θα τομάθω και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Επειδή είμαι καινούριος στο θέμα windows mobile μέχρι τώρα χρησιμοποιουσα ΝΟΚΙΑ μόνο και κυρίως symbian θα ήθελα τη βοηθεια σας στο παρακάτω ερώτημα ελπίζωντας να μην έχει ξαναειπωθεί.

Πως μπορώ να επιλέξω να χρησιμοποιήσω σαν ringtone κάποιο mp3 που έχω στη κάρτα και να μην το μεταφέρω στη μνήμη του κινητού στο φάκελο Ringtones. Προσπάθησαν να βάλω ένα αλλά για κάποιο λόγο δεν μου το εμφανίζει όταν πάω να επιλέξω ringtone για μια συγκεκριμένη επαφή.

 

Ευχαριστω..

 

δημιουργησε ενα φακελο στην καρτα μνημης σου με το ονομα ""My Documents""

και πετα μεσα ΧΥΜΑ οχι σε φακελο,οτι mp3θελεις να χρησιμοποιεις για ηχους κλησης,επαφων κλπ.

 

μετα αν πας στις ρυθμισεις ηχου θα δεις οταν επιλεξεις εισερχομενη κληση,οτι mp3 εχεις βαλει μεσα στον φακελο που εφτιαξες!

αν δοκιμαζεις να επιλεγεις απο το καθε mp3 να οριζεται ως ηχος κλησης η επαφης τοτε αυτοματα αντιγραφεται στον φακελο windows/rings με συνεπεια να φορτωνεις την μνημη του τηλ ασκοπα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να χρησιμοποήσεις το ringo mobile το οποίο αντιγράφει κομμάτι του mp3 μεγέθους μόνο 256KB στη μνημη

 

τζαπα κοπος φιλε μου,απλα απαραδεκτη λυση αυτη.

δοκιμασε αυτο που προτεινω και θα με θυμηθεις :)

 

+οτι το ringo δεν φημιστηκε ποτε για την σταθεροτητα του :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τζαπα κοπος φιλε μου,απλα απαραδεκτη λυση αυτη.

δοκιμασε αυτο που προτεινω και θα με θυμηθεις :)

 

+οτι το ringo δεν φημιστηκε ποτε για την σταθεροτητα του :lol:

 

ok έπαιξε μια χαρά thanks.

Link to comment
Share on other sites

τζαπα κοπος φιλε μου,απλα απαραδεκτη λυση αυτη.

δοκιμασε αυτο που προτεινω και θα με θυμηθεις :)

 

+οτι το ringo δεν φημιστηκε ποτε για την σταθεροτητα του :lol:

 

zaharakis +1!!!! συμφωνώ με αυτό που λες αλλά δεν μπορείς να παίξεις αλλιώς mp3 για sms, τώρα ο φίλος που ήθελε μόνο για ringtone είναι καλύτερη η λύση που πρότεινες, αλλά δεν θυμόμουν σε ποιο folder τα βλέπει....

έχεις καμιά λύση για τ χτύπο μηνυμάτων???

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

zaharakis +1!!!! συμφωνώ με αυτό που λες αλλά δεν μπορείς να παίξεις αλλιώς mp3 για sms, τώρα ο φίλος που ήθελε μόνο για ringtone είναι καλύτερη η λύση που πρότεινες, αλλά δεν θυμόμουν σε ποιο folder τα βλέπει....

έχεις καμιά λύση για τ χτύπο μηνυμάτων???

 

φτιαξε μικρα σε μεγεθος αρχεια σε wav μορφη και πετα τα χυμα μεσα στον φακελο windows :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φτιαξε μικρα σε μεγεθος αρχεια σε wav μορφη και πετα τα χυμα μεσα στον φακελο windows :)

 

χμμμ αυτό είναι το κακό, ότι πρέπει να είναι wav και βαριέμαι τη μετατροπή.... thnx πάντως!

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

χμμμ αυτό είναι το κακό, ότι πρέπει να είναι wav και βαριέμαι τη μετατροπή.... thnx πάντως!

 

παρε τους νεους ηχους απο το diamond της htc που ειναι ετοιμοι για αυτην την δουλεια.

 

http://rapidshare.com/files/134769460/htc_2008.rar

 

και βαλε απο αυτα μεσα στα windows οτι σου αρεσει εσενα.;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παρε τους νεους ηχους απο το diamond της htc που ειναι ετοιμοι για αυτην την δουλεια.

 

http://rapidshare.com/files/134769460/htc_2008.rar

 

και βαλε απο αυτα μεσα στα windows οτι σου αρεσει εσενα.;)

 

Ευχαριστούμε :superman::respect:

Για να έχετε ήχους mp3 απλά ρίξτε όποιο κομάτι θέλετε χύμα στην SD και μετά πάμε Έναρξη/Ρυθμίσεις/Τηλέφωνο και στην λίστα θα δούμε και τα mp3.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...