Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι δεν είναι τα ίδια το 6120 με το 6120 Classic.

Ροζ το έχω δει στο πλαίσιο.

ααα δεν ειναι τα ιδια!καλα που ρωτησα εδω γιατι το απογευμα θα πηγαινα να το παρω και δεν θα ηταν....classic!ροζ υπαρχει αλλα η μ......ω η wind παντα φερνει λιγες επιλογες !αληθεια ποια η διαφορα του απλου απο το classic?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικά δικό μου λάθος!:O

Η ίδια συσκευή είναι, απλά για συντομία δεν γράφουν τη λέξη Classic.

 

Σου είπα πως δεν είναι τα ίδια διότι η Nokia τελευταία βγάζει κινητά με το ίδιο όνομα με παλιότερες συσκευές, με αποτέλεσμα να μπερδευτώ και εγώ νομίζοντας πως υπήρχε παλιό μοντέλο 6120.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δικό μου λάθος!:O

Η ίδια συσκευή είναι, απλά για συντομία δεν γράφουν τη λέξη Classic.

 

Σου είπα πως δεν είναι τα ίδια διότι η Nokia τελευταία βγάζει κινητά με το ίδιο όνομα με παλιότερες συσκευές, με αποτέλεσμα να μπερδευτώ και εγώ νομίζοντας πως υπήρχε παλιό μοντέλο 6120.

μολις το πηρα για την γυναικα μου και της περασα το handyweather απο την epocware .ΑΛΛΑ σαν screensaver αυτη η εφαρμογη δειχνει τον καιρο σημερα και αυριο.ΟΜΩς στο 6120 μετα απο ενα ορισμενο διαστημα 5-90 δευτερολεπτα κλεινει ΕΝΤΕΛΩΣ η οθονη και δεν φαινεται ουτε ο καιρος ουτε τιποτα!δεν γινεται να απενεργοποιηθει η εξοικονομιση οπως στο Ε61ι μου?
Link to comment
Share on other sites

απ'οτι φαινεται και στις πιο σελιδες..και απ οτι το χω ψαξει λιγο κι εγω ..οχι :)

μαλλον σε καποιο απο τα επομενα firmware!

Link to comment
Share on other sites

Παιδία, έχει πάνω από τρεις ώρες που έχω αρχίσει το update από 3.70 σε 4.21 Εχω κολλήσει στο step 3/3 updating the software - preparing installation η "μπάρα" κινείται ενώ καμμιά ώρα σχεδόν μετά την εκκίνηση της διαδικασίας μου έκανε restart την συσκευή. Υπάρχει μήνυμα που λέει "Do not disconnect the cable or switch off the phone" οπότε δεν μπορώ να βγάλω και την μπαταρία όπως προτάθηκε πιο πάνω. Υπάρχει καμμιά άλλη πρόταση;

 

Ευχαριστώ.

ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχει κολλήσει τόση ώρα, δεν έχεις και πολλές επιλογές.

Δοκίμασε να βγάλεις την μπαταρία για 5sec και δοκίμασε να το εκκινήσεις ξανά.

Αν δεν γίνει τίποτα κάνε format.

Αν και πάλι δεν γίνει τίποτα πήγαινε το σε Nokia Shop.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα φαίνεται να διορθώνεται. Ευτυχώς όταν ξαναέβαλα την μπαταρία ήταν όλα εντάξει. Απεγκατέστησα το Nokia Updater και το ξαναεγκατέστησα γιατί υποψιάστηκα ότι δεν είχε γίνει σωστή εγκατάσταση. Τώρα κάνει updating καινονικά και έχει ήδη προχωρήσει πέραν του σημείου που είχε πρόβλημα. Ευχαριστώ.

 

Ολα ΟΚ.

Και πάλι ευχαριστώ, ;)

ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Μία εβδομάδα το άντεξα. Από τα χειρότερα κινητά στην ιστορία της ΝΟΚΙΑ.

 

ευχρησία 1/10

κάμερα 4/10

βίντεο 4/10

ήχος 6/10

 

τα πλήκτρα είναι πολύ σπαστικά ιδίως για να μπεις στο μενού

 

η κάμερα είναι άθλια

 

ο ήχος επιεικώς απαράδεκτος....

Link to comment
Share on other sites

για το 6120 μιλάς;;;

 

γιατί δεν ανταποκρίνεται τίποτα από όσα λες...δηλ δεν σου άρεσε το βίντεο; Ο ήχος...έχεις ακούσει ήχο από SE;; Ευχρηστία; Πλάκα μας κάνεις ....σίγουρα!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μία εβδομάδα το άντεξα. Από τα χειρότερα κινητά στην ιστορία της ΝΟΚΙΑ.

 

ευχρησία 1/10

κάμερα 4/10

βίντεο 4/10

ήχος 6/10

 

τα πλήκτρα είναι πολύ σπαστικά ιδίως για να μπεις στο μενού

 

η κάμερα είναι άθλια

 

ο ήχος επιεικώς απαράδεκτος....

γιατί αυτό, εξήγεισέ μας τι ζητάς από ένα κινητό και με βάση ποιό κινητό βαθμολόγησες έτσι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

τα πλήκτρα σε πλοήγηση είναι δύσχρηστα...για να μπεις στο μενού έπρεπε να πατήσεις και άλλα πλήκτρα μαζί...έχω χοντρά δάχτυλα και δεν με βόλευε καθόλου. Καθόλου βολικά...όσο για τις φωτογραφίες με απογοήτευσαν...για 2mpixels είναι απογοητευτικό το αποτέλεσμα...τις πέρασα στο pc και νόμιζα πως είχα κινητό 1.3 mp! όσο για το φλας μάλλον είναι ένα άχρηστο πλήκτρο και τίποτα παραπάνω...γιατί από νυχτερινή λήψη απογοητεύτηκα και πάλι...Ξαναγύρισα στο παλιό μου Samsung e590. Λυπάμαι πολύ γιατί είμαι παραδοσιακά ΝΟΚΙΑ-ιακιας και αυτό το μοντέλο (ευτυχώς το πήρα με επιδότηση) με απογοήτευσε στη χρήση. Για να βρω το κουμπί μενού έπρεπε να αφήνω νύχι (αν είναι δυνατόν). Αφήστε που τα πλήκτρα παντιόντουσαν με δυσκολία. Ο ήχος του εντάξει ήταν οκ. Απλά όχι κάτι εξαιρετικό...ο ήχος που έχουν τα περισσότερα νέα κινητά....

 

Ελπίζω να σας κάλυψα

Link to comment
Share on other sites

Τασο τα ισοπεδωσες ολα..

 

Κρατησε το ακομη λιγο αρχησε να το περνας προγραμματακια και πιστευω πως θα αρχισει να σου αρεσει ,εαν παρεις κατι στραυα απο την αρχη ειναι δυσκολο να αλλαξεις γνωμη αλλα σαν παραδοσιακος ΝΟΚΙΑ-ιακιας που εισαι περιμενα να διαβασω καλυτερα λογια. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μία εβδομάδα το άντεξα. Από τα χειρότερα κινητά στην ιστορία της ΝΟΚΙΑ.

 

ευχρησία 1/10

κάμερα 4/10

βίντεο 4/10

ήχος 6/10

 

τα πλήκτρα είναι πολύ σπαστικά ιδίως για να μπεις στο μενού

 

η κάμερα είναι άθλια

 

ο ήχος επιεικώς απαράδεκτος....

 

τα πλήκτρα σε πλοήγηση είναι δύσχρηστα...για να μπεις στο μενού έπρεπε να πατήσεις και άλλα πλήκτρα μαζί...έχω χοντρά δάχτυλα και δεν με βόλευε καθόλου. Καθόλου βολικά...όσο για τις φωτογραφίες με απογοήτευσαν...για 2mpixels είναι απογοητευτικό το αποτέλεσμα...τις πέρασα στο pc και νόμιζα πως είχα κινητό 1.3 mp! όσο για το φλας μάλλον είναι ένα άχρηστο πλήκτρο και τίποτα παραπάνω...γιατί από νυχτερινή λήψη απογοητεύτηκα και πάλι...Ξαναγύρισα στο παλιό μου Samsung e590. Λυπάμαι πολύ γιατί είμαι παραδοσιακά ΝΟΚΙΑ-ιακιας και αυτό το μοντέλο (ευτυχώς το πήρα με επιδότηση) με απογοήτευσε στη χρήση. Για να βρω το κουμπί μενού έπρεπε να αφήνω νύχι (αν είναι δυνατόν). Αφήστε που τα πλήκτρα παντιόντουσαν με δυσκολία. Ο ήχος του εντάξει ήταν οκ. Απλά όχι κάτι εξαιρετικό...ο ήχος που έχουν τα περισσότερα νέα κινητά....

 

Ελπίζω να σας κάλυψα

 

Η πρώτη μου σκέψη όταν διάβασα τα παραπάνω, ήταν ότι πήρες ελαττωματική συσκευή!!! :confused:

Βασικά ας κάνουμε μια σύγκριση εμπειριών.

Θα σου πω τις δικές μου εντυπώσεις:

1. Οι φωτογραφίες είναι πολύ ικανοποιητικές στον υπολογιστή.

2. Όταν λες νυχτερινή λήψη τι εννοείς; Υπάρχει χωριστά ενεργοποίηση νυχτερινής λήψης και χωριστά το φλας. Το φλας τη νύχτα είναι πάρα πολυ ικανοποιητικό (έχω βγάλει φωτογραφίες σε μαύρα σκοτάδια και αποστάσεις από λίγα εκατοστά έως πάνω από μέτρο). Επίσης υπάρχει και ρύθμιση ανάλογα τον φωτισμό που βρίσκεσαι (ηλιοφάνεια, λάμπα, κτλ).

3. Ο ήχος είναι πολύ καλύτερος και δυνατότερος από αρκετά άλλα κινητά που έχω ακούσει (δεν ξέρω τι έχεις ακούσει εσύ και ίσως έχεις βάλει αυστηρότερο κριτήριο).

4. Το βίντεο είναι πολύ καλό, αν και δεν πλησιάζει την ποιότητα του n93i πχ.

5. Το φλας του όμως είναι πολύ καλύτερο από το φλας του n93i.

 

Αν επιμένεις για την ποιότητα των φωτογραφιών, πολύ ευχαρίστως να σου ανεβάσω μερικές σε όποιες συνθήκες θες τραβηγμένες :) Ρίξε μια ματιά πάντως στις ρυθμίσεις σου.

 

Όσον αφορά τα πλήκτρα, μη ξεχνάμε ότι είναι ένα από τα σχετικά μικρά κινητά. Τόσο μικρό, κι όμως χωράει τόσα πολλά. Βέβαια το πόσο θα ικανοποιεί κάποιον χρήστη, είναι καθαρά υποκειμενικό... Ανάλογα τις ανάγκες του καθενός. Και ανάλογα τα προγράμματα που θα έχει μέσα... :)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία ρε παιδιά μετά από χρήση ραδιοφώνου και internet κρατάει μια μέρα...όσο για τα πλήκτρα δεν μπόρεσα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να τα συνηθίσω...είναι το πιο "ανώμαλο" πληκτρολόγιο EVER. Σε αυτό δεν μπορείτε να μου αλλάξετε γνώμη με τίποτα. Γιατί όλα σχεδόν τα ΝΟΚΙΑ έχουν είτε joystic είτε ένα φυσιολογικό πληκτορολόγιο πρόσβασης και το συγκεκριμένο μοντέλο έχει το πληκτρολόγιο ΜΕΝΟΥ αριστερά στη γωνία. Μην αναφερθώ και στη μαλακ.... το Vodafone Live που εμφανίζεται δεξιά και που δεν μπόρεσα να το βγάλω. Το επόμενο πρωϊνό σηκώθηκα είδα πως είχε κάνει πλοήγηση μόνη της η συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία ρε παιδιά μετά από χρήση ραδιοφώνου και internet κρατάει μια μέρα...όσο για τα πλήκτρα δεν μπόρεσα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να τα συνηθίσω...είναι το πιο "ανώμαλο" πληκτρολόγιο EVER. Σε αυτό δεν μπορείτε να μου αλλάξετε γνώμη με τίποτα. Γιατί όλα σχεδόν τα ΝΟΚΙΑ έχουν είτε joystic είτε ένα φυσιολογικό πληκτορολόγιο πρόσβασης και το συγκεκριμένο μοντέλο έχει το πληκτρολόγιο ΜΕΝΟΥ αριστερά στη γωνία. Μην αναφερθώ και στη μαλακ.... το Vodafone Live που εμφανίζεται δεξιά και που δεν μπόρεσα να το βγάλω. Το επόμενο πρωϊνό σηκώθηκα είδα πως είχε κάνει πλοήγηση μόνη της η συσκευή.

 

Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου, πρόκειται για vodafone live συσκευή. Εδώ πάω πάσο, γιατί η vodafone πειράζει τις συσκευές της για να ενσωματώσει το vodafone live, με ότι αυτό συνεπάγεται.

(Προσωπικά το δικό μου ΔΕΝ είναι vodafone live).

Όσο για τη μπαταρία, όπως έχω πει σε παλιότερο μου μήνυμα, σε μένα κρατάει 2 μέρες με σκληρή χρήση και 4 μέρες με μέτρια χρήση.

Και όσο για το πληκτρολόγιο, εξαρτάται από το ΤΙ πληκτρολόγιο έχει συνηθίσει ο κάθε χρήστης. Προσωπικά δεν με βολεύει ΚΑΘΟΛΟΥ το joystic στα κινητά. Παραδέχομαι ότι το πληκτρολόγιο είναι για μικρά δάχτυλα. Αυτό οφείλεται στο ότι τα πλήκτρα δεν είναι υπερυψωμένα και δεν ξεχωρίζουν εύκολα μεταξύ τους (στην αρχή δυσκόλευε κι εμένα αυτό).

Και προς Θεού, δεν προσπαθούμε να σου αλλάξουμε γνώμη. Σου δίνουμε απλώς τη δική μας οπτική γωνία για να κάνεις σύγκριση με τις δικές σου εντυπώσεις. Συζήτηση κάνουμε :)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ. Ευτυχώς που δεν έσκασα 200 ευρώ για να το αγοράσω γιατί θα έκλαιγα τα λεφτά μου...Αυτό το μενού γιατί το έβαλαν σε ένα πλάγιο πλήκτρο αριστερά και πατιόταν με τόση δυσκολία...καλά μαλ.... στη Νόκια; Η μπαταρία μου κρατούσε 1 με 1.5 μέρα μετά από χρήση κάμερας-ίντερνετ-ραδιοφώνου (μετά βίας δηλαδή). Όσο για το πλήκτρο vodafone live είχα γραφτεί στο πρόγραμμα vodafone live internet plus (που είναι για 3.5 ευρώ το μήνα) και πήρα τηλέφωνο τη vodafone και μου είπαν πως ήδη είμαι χρεωμένος με 6 ευρώ από GPRS. Αν είναι δυνατόν!!! Και όταν έμπαινα στο internet έμπαινα μέσω του προφίλ Vodafone Live!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ. Ευτυχώς που δεν έσκασα 200 ευρώ για να το αγοράσω γιατί θα έκλαιγα τα λεφτά μου...Αυτό το μενού γιατί το έβαλαν σε ένα πλάγιο πλήκτρο αριστερά και πατιόταν με τόση δυσκολία...καλά μαλ.... στη Νόκια;

 

μπορείς να απενεργοποιήσεις την ενεργή αναμονή. Τότε θα μπαίνεις από το κεντρικό κουμπί στο μενού. Αυτό το κουμπί που λες σε όλα τα symbian υπάρχει. Δεν είχες ποτέ σου symbian?:confused:

 

Η μπαταρία μου κρατούσε 1 με 1.5 μέρα μετά από χρήση κάμερας-ίντερνετ-ραδιοφώνου (μετά βίας δηλαδή).

 

με τέτοια χρήση δηλ πόσο ήθελες να κρατάει; Η χρήση που του κάνεις είναι αρκετά ενεργοβόρα εάν δεν το έχεις καταλάβει και τα περισσότερα κινητά τόσο θα κράταγαν στα χέρια σου.

 

Όσο για το πλήκτρο vodafone live είχα γραφτεί στο πρόγραμμα vodafone live internet plus (που είναι για 3.5 ευρώ το μήνα) και πήρα τηλέφωνο τη vodafone και μου είπαν πως ήδη είμαι χρεωμένος με 6 ευρώ από GPRS. Αν είναι δυνατόν!!! Και όταν έμπαινα στο internet έμπαινα μέσω του προφίλ Vodafone Live!!!!

 

και σε αυτό φταίει το 6120;:confused:

 

Οταν αγοράζουμε μία συσκευή την κοιτάμε και την περιεργαζόμαστε. Εσύ ένα παραπάνω που έχεις και χοντρά δάκτυλα όπως λες! Το 6120 είναι η πιο μικρή συσκευή σε μέγεθος που είναι smartphone. Λογικό είναι να είναι πιο κομπακτ σε όλα της πλην της οθόνης βεβαίως!:D

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εντάξει "τα παίρνεις" από τη Νόκια, ίσως να δουλεύεις και με ποσοστά αφού έχεις σαν avatar κινητό ΝΟΚΙΑ. Ένα παραμένει το θέμα. Το πλήκτρο Μενού βρίσκεται ΑΡΙΣΤΕΡΑ. Και δεν πάει κεντρικά...Τι στο δια.... κινέζικα μιλάω; εκτός αν δεν έχεις δει ποτέ σου το συγκεκριμένο μοντέλο:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ένα είναι το σίγουρο ότι ΠΡΟΤΡΕΧΕΙΣ και βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα.

 

Ναι έχω το 7650 του 2001....:frog::lol:

 

Aν και δε σε αφορά είχα παλιότερα το 6120. Τώρα έχω ένα LG Prada. Με εγκρίνεις ως αξιόπιστο συνομιλητή ή σου φταίω κι εγώ; :rolleyes:

 

Στο μενού σου έγραψα ξεκάθαρα τι να κάνεις, τώρα εκτός από το να ειρωνεύεσαι καλό είναι να διαβάζεις κ προσεκτικότερα τι γράφω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εντάξει "τα παίρνεις" από τη Νόκια, ίσως να δουλεύεις και με ποσοστά αφού έχεις σαν avatar κινητό ΝΟΚΙΑ. Ένα παραμένει το θέμα. Το πλήκτρο Μενού βρίσκεται ΑΡΙΣΤΕΡΑ. Και δεν πάει κεντρικά...Τι στο δια.... κινέζικα μιλάω; εκτός αν δεν έχεις δει ποτέ σου το συγκεκριμένο μοντέλο:cool:

 

Τώρα φίλε μου μάλλον πλάκα μας κάνεις????

 

Καλά σου απάντησε το παλικάρι, όταν κάνουμε κάτι στραβό εμείς δεν γίνεται να χρεώνουμε το κινητό γι αυτό... Σε αυτά που σου είπε έχει απόλυτο δίκιο. Έπρεπε να το είχες τσεκάρει πριν την αγορά, όχι μετά... Γι αυτό πλέον υπάρχουν άλλωστε τα στάντ των συσκευών, για να τις βλέπουμε και να τις επεξεργαζόμαστε. Αν δεν το έκανες προ αγοράς ποιός λές να φταίει η Nokia?

Προσωπικά και εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το τηλέφωνό μου, του έχω φορτώσει τα χίλια μύρια, GPS κτλ και δουλεύει σαν σκυλί, για τις φωτό δεν έχω να πώ τίποτα μιας και έχω 12ΜΡ φωτογραφική και κάνω έτσι την δουλειά μου, ναι οκ το πληκτρολόγιο είναι ελαφρώς τι μικρό, αυτό όμως δεν το είχες δει από πριν? Τι έκανες? Ξύπνησες ένα πρωινό και είπες πάω να αγοράσω αυτό??? Ε τότε σίγουρα δεν φταίει κανένα κινητό και καμία εταιρία. Όσο γι αυτό που λές για το Internet μάλλον θα πρέπει να τσεκάρεις τον πάροχό σου...

 

Μην παρεξηγηθείς, συζήτηση κάνουμε...

 

(Αγαπητή μου Nokia τα ποσοστά μου στο γνωστό λογαριασμό στην Ελβετία, ευχαριστώ:lol:)

Link to comment
Share on other sites

εντάξει "τα παίρνεις" από τη Νόκια, ίσως να δουλεύεις και με ποσοστά αφού έχεις σαν avatar κινητό ΝΟΚΙΑ. Ένα παραμένει το θέμα. Το πλήκτρο Μενού βρίσκεται ΑΡΙΣΤΕΡΑ. Και δεν πάει κεντρικά...Τι στο δια.... κινέζικα μιλάω; εκτός αν δεν έχεις δει ποτέ σου το συγκεκριμένο μοντέλο:cool:

 

Aπλα και κατανοητά:

Μπές στις ρυθμίσεις...

Απενεργοποίησε την ενεργή αναμονή, και όταν θα πατάς το κεντρικό κουμπάκι, θα σε βάζει στο μενού.

 

Ατυήν την συσκευή την έχω εγώ εδώ και 6 μήνες και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος για τα πράγματα που την πήρα (πειραματισμος με Symbian εφαρμογές). Δέν είναι μια οτι κι ότι συσκευή που λές θα πάω να την πάρω, ψάχνεις να δείς τα καλα και τα κακά της και πας την βλέπεις πρίν την πάρεις.

 

και πρίν πεις πάλι οτι το πλήκτρο μενου βρίσκεται αριστερά δές τί σου είπα και εγώ στην αρχή του post, και ο φίλος που (προφανώς) δέν καταλαβαίνει ελληνικά και παίρνει ποσοστά απο την nokia καθώς έχει nokia συσκευη στο avatar του.

 

Κατάλαβες;

Αν δέν ξές πώς να κάνεις αυτό που σου είπαμε, ρώτησε το απλα και ευγενικά. Και αν πάλι δέν σ'αρέσει, πούλησε την και πάρε ένα Nokia 3210 του 1999 να βολευτείς... (omg, τί να πώ...)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ οτι βγήκε νεο fw, δέν σημαίνει οτι είναι άμεσα διαθέσιμο σε όλες τις χώρες του κόσμου οπου πωλείται η συγκεκριμένη συσκευη ;)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...