Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει εφαρμογη που να μας δειχνει ποιοι γιορταζουν στο ACTIVE STANDBY(ενεργη αναμονη) των κινητων νοκια ?δοκιμασα μια εφαρμογη με το ονομα "εορτολογιο" αλλα δεν δειχνει στην οθονη αναμονης τα ονοματα που γιορταζουν.εκτος και αν δεν εκανα κατι εγω σωστα

 

διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=56776 ειναι μονο 14 σελιδες. πολυ καλο κι ευκολο....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτά τα patcharismata και xackarismata είναι ασφαλή αν γίνει κανένα λάθος?

Το κινητό μπορεί να επανέλθει με κάποιο τρόπο αν χρειαστεί?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα patcharismata και xackarismata είναι ασφαλή αν γίνει κανένα λάθος?

Το κινητό μπορεί να επανέλθει με κάποιο τρόπο αν χρειαστεί?

ναι, κανεις ενα φορματ και ησυχασες. αν και δε θα γινει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή δεν μπορώ να ψάξω σε 180 σελίδες, μπορεί κάποιος να μου πεί αν υπάρχει εορτολόγιο για το E51 μου?

 

Ευχαριστώ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη που να μου δινει τον χαρτη της Αθηνας, offline, στο κινητο? Διχως χρηση gps?

 

Μου εδειξε φιλος το ipod touch που ειχε αγορασει απο Αγγλια, και ειχε λεει μεσα και χαρτη της Αθηνας! Επαθα σοκ!

 

Μιλαμε για τρομερη απεικονιση, σαν κανονικος εντυπος χαρτης.

 

Εγω εχω περασει το route66 στο κινητο μου, που παιζει και χωρις gps, αλλα για χρηση του ως χαρτης Αθηνας, δεν θα ελεγα οτι ειναι της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω περασει το route66 στο κινητο μου, που παιζει και χωρις gps, αλλα για χρηση του ως χαρτης Αθηνας, δεν θα ελεγα οτι ειναι της προκοπής.

 

Εχεις μεινει πισω .

ΔΙΑΒΑΣΕ τα θεματα του garmin & sygic ......

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή δεν μπορώ να ψάξω σε 180 σελίδες, μπορεί κάποιος να μου πεί αν υπάρχει εορτολόγιο για το E51 μου?

 

Ευχαριστώ;)

 

3-4 post πιο πανω :mad:

Link to comment
Share on other sites

3-4 post πιο πανω :mad:

 

Ναι, αλλά είναι για Pocket pc, δεν είναι για Nokia Symbian που έχει το Ε51 μου

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μεινει πισω .

ΔΙΑΒΑΣΕ τα θεματα του garmin & sygic ......

 

ευχαρίστως να διαβασω, αλλα που ειναι τα θεματα του garmin και sygic?

Link to comment
Share on other sites

ευχαρίστως να διαβασω, αλλα που ειναι τα θεματα του garmin και sygic?

μπροστα στα ματια σου :p

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193327

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193920

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά είναι για Pocket pc, δεν είναι για Nokia Symbian που έχει το Ε51 μου

Δοκίμασε το Εορτολόγιο v3.1.

 

 

Make the folder E:\Patches on your phone.

All the supplied/future patches should be copied into this folder.

Patch files are simple text files you can open in any text editor.

Λόγω του ότι δεν έχω κάρτα μνήμης δοκίμασα να φτιάξω τον φάκελο στο C:\Patches, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται και πάλι τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ΞΞ±ΞΉ, αλλά Ρίναι Ξ³ΞΉΞ± Pocket pc, δΡν Ρίναι Ξ³ΞΉΞ± Nokia Symbian ΟΞΏΟ Ξ*ΟΡι ΟΞΏ Ξ51 ΞΌΞΏΟ

 

Einai k gia symbian. Tha kaneis oti leei k sto telos syxronismo mesa apo to pc suite. Sorry gia ta greeklish grafo apo kinito me plus non stop

Link to comment
Share on other sites

 

αυτοι οι χαρτες δουλευουν διχως gps? offline? ρωτω για να μην ριχτω στο διαβασμα και στην 100η σελιδα ανακαλυψω ενα ποστ που λεει οτι δουλευουν μονο με gps.

Link to comment
Share on other sites

αυτοι οι χαρτες δουλευουν διχως gps? offline? ρωτω για να μην ριχτω στο διαβασμα και στην 100η σελιδα ανακαλυψω ενα ποστ που λεει οτι δουλευουν μονο με gps.

Ναι, μπορείς να περιηγηθείς στους χάρτες... αλλά στίγμα όπως είναι φυσικό δεν θα έχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ok, γιατι αν θυμαμαι καλα, υπαρχουν και προγραμματα-χαρτες, που δεν σου επιτρεπουν καν να τα ξεκινησεις/ανοιξεις, αν δεν βρουν στη συσκευη σου gps.
Link to comment
Share on other sites

Και το sygic και το garmin ανοίγουν κανονικά και χωρίς GPS. Αλλά κατά την γνώμη καλύτερο είναι το garmin για χρήση χωρίς GPS
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Όχι. :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας! Κοίταξα πίσω στο forum για ηχογράφηση χωρίς μπιπ κ βρήκα το Total Recall. Που μπορώ να το ζητήσω σαν εφαρμογή; Εν τω μεταξύ, υπάρχει κάτι πιο αξιόπιστο ;
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ψάξεις στα γνωστά μαγαζάκια

 

---

 

Δέν βρήκα αναφορά στο Mobbler του last.fm εδώ μέσα. Αν έχει αναφερθεί μπορείτε να το σβήσετε:

 

Mobbler - Last.fm Mobile Scrobbler

http://www.shareapic.net/preview3/007647062.jpg http://www.shareapic.net/preview3/007647064.jpg

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

georgesim διάβασε και το μήνυμα #6 από S60 Platform FAQ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με την εφαρμογη DivXPlayer η PowerMovie..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...