Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai απλα μην περιμενεις τρελλη αποδοση

 

ευχαριστώ.!Εντάξει τα βασικά μου αρκούν..Ισα να παιζει λίγο δηλαδή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω...;)ομως μπηκα με card reader και δεν εχει επιλογη διαγραφη κανοντας δεξι κλικ..τι κανω τωρα?λετε να φταιει που εχω vista??:cry:

Πως δεν έχει την επιλογή Διαγραφή... δεν μπορεί.

Επέλεξε τον φάκελο που περιέχει το θέμα που θέλεις και πάτα Shift + Delete.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ φιλοι μ..!!! Παιδια κσερετε αν... ΟΤΑΝ κυκλοφορηση το μαυρο 8α εχει διαφορα στην τιμη και αν 8α περιεχεται και σε αυτο 2gb μνημη με χαρτες..? και αφου 8α εχει το πιο καινουριο firmwire φυσιολογικα 8α εχει και την πιο καινουρια εκδοση ngage 'η ασχετο αυτο..?:worry:( και για αλλη μια φορα τι προτεινετε ασημι 'η μαυρο?) ευχαριστω...!

 

 

 

YΓ: Δν εχω προβλημα στο χρωμα...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

φιλε μιας και είχα μπει στο δίλλημα και παρράγγειλα το ασημί και αύριο θα το έχω, σου προτείνω απο οσο έψαξα να πάρεις το ασημί.

1)Τιμή θα έχουν ίδια απο οτι λενε ενω ακουγετε οτι μπορεί και το μαύρο να εινια και ακριβότερο

τώρα με το μαύρο κερδίζεις ενα τελέυταίο firmwrare που το ιδιο κάνεις και στο ασημί με μια απλή αναβάθμιση μέσω του υπολογιστή σου!

Και γενικα ολα σε software hardware θα ειναι ιδια.

Οσο για τους χάρτες nokia maps εχουν και τα 2 .κατι λενε οτι για το μαύρο θα ειναι προαιρετικοι.Οπως και να είναι ειναι μούφα οι χάρτες και όλοι βάζουν άλλους οποτε κ εδω δεν τίθεται θέμα.

 

Αν δεν κολλάς στο χρώμα και αν δεν θες να περιμένεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20-30 μερεςχτύπα το και μεγεία..

*ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ:Παράγγηλα τετάρτη-πεμτη με τιμη Ιντερνετ 473 και τώρα ειναι στα 477 ενω τα αντιστοιχα κινητα σε αυτην την κατηγορια τιμής έπεσαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όποιο χρώμα και να πάρει κανείς από τα δύο, το τηλέφωνο είναι απλά κορυφή. :D
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Συμφώνω και πιστεύω να αυτοεπιβεβεωθω αύριο π θα το χω στα χερια μου.

:offtopic: Χρνια πολλά και καλά μεγάλε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑΙΑ!!! Ευχαριστω πολυ παιδια για το ενδιαφερον και τις συμβουλες.. και τελικα το αποφασισα 8α παρω το ασημι!:D Απλως τωρα υπαρχει ενα προβλημα.. ενω ειχα παρει τηλ. το E-SHOP kai eixa ma8ei timh kai ta loipa.. mphka x8es kai dn to briskv poy8ena sta proionta toys..

μηπως kserete giati ayto??

 

ΥΓ τιμη e-shop 480 ευρω....:

 

(και μηπως κσερει κανεις τιμη απο νοκια shop??)

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή στα Νοκια shop είναι 515 €.

Η τιμή στο e-shop μέχρι την πέμπτη ήταν 473 όπως και στο πλαίσιο αλλά έχει εξαντληθεί από ότι μου είπαν τηλεφωνικά και δεν γνωρίζουν ποτέ θα είναι διαθέσιμο. Το πλαίσιο το έκανε 477 και από ότι μου είπαν μιας και το παρήγγειλα δεν είναι σίγουρο ότι θα το έχω γιατί τους τελείωσαν τα αποθέματα και περιμένουν νέα παραλάβει 15 Απριλίου και σε white .

Όπου και να έψαξα ετοιμοπαράδοτο σε λογική τιμή δεν βρήκα το Σάββατο στην Θεσσαλονίκη όλοι μου έλεγαν περιμένουν νέα παραλαβή.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή στα Νοκια shop είναι 515 €.

Η τιμή στο e-shop μέχρι την πέμπτη ήταν 573 όπως και στο πλαίσιο αλλά έχει εξαντληθεί από ότι μου είπαν τηλεφωνικά και δεν γνωρίζουν ποτέ θα είναι διαθέσιμο. Το πλαίσιο το έκανε 577 και από ότι μου είπαν μιας και το παρήγγειλα δεν είναι σίγουρο ότι θα το έχω γιατί τους τελείωσαν τα αποθέματα και περιμένουν νέα παραλάβει 15 Απριλίου και σε white .

Όπου και να έψαξα ετοιμοπαράδοτο σε λογική τιμή δεν βρήκα το Σάββατο στην Θεσσαλονίκη όλοι μου έλεγαν περιμένουν νέα παραλαβή.

 

Φιλε μ.. μωλις μπηκα στο site toy plaisioy kai h timh t einai sta 520 kai toy germanoy sta 525.... eisai sigoyros oti sthn nokia einai 515 mias kai einai kai pio konta sthn perioxh m..?

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ.. μωλις μπηκα στο site toy plaisioy kai h timh t einai sta 520 kai toy germanoy sta 525.... eisai sigoyros oti sthn nokia einai 515 mias kai einai kai pio konta sthn perioxh m..?

Ναι, 515 έχει σε Nokia Shop.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

vgike anavathmish.

version: 11.0.117

;)

 

Αρκετό καιρό τώρα ;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια 515.17 € .

Από ότι φαίνετε οι καινούργιες παραλαβές μπορεί να έχουν νέο λογισμικό. Αλλιώς δεν εξηγείτε η έλλειψη που υπάρχει. Η υποτιθέμενη ημερομηνία κυκλοφορίας του μαύρου από 2 Απριλίου έχει πάει 10 Μάιου από όσο διαβάζω. Περιμένω ένα μήνα το μαύρο άδικα και τώρα δεν βρίσκω ούτε το ασημί.

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια 515.17 € .Για ότι έγραψα είμαι σίγουρος.

Από ότι φαίνετε οι καινούργιες παραλαβές μπορεί να έχουν νέο λογισμικό. Αλλιώς δεν εξηγείτε η έλλειψη που υπάρχει. Η υποτιθέμενη ημερομηνία κυκλοφορίας του μαύρου από 2 Απριλίου έχει πάει 10 Μάιου από όσο διαβάζω. Περιμένω ένα μήνα το μαύρο άδικα και τώρα δεν βρίσκω ούτε το ασημί.

 

 

Φιλε μ ...και εγω το ιδιο ελεγα να κανω αλλα..τελικα 8α παω και 8α παρω το ασημι...(που μ αρεσει και πιο πολυ σαν χρωμα:p) Οποτε 8α το παρω 'η απο το νοκια shop 'η απο το e-shop 8α παρω αυριο τηλ. στο e-shop- πειραια και 8α ρωτησω πωσ και τι εχει γινει και 8α δω..ο μονος προβληματισμος μ τωρα ειναι το αν το e-shop 8α το φερι με το καινουριο fw λογω της εκσαντλησεως των απο8εματων... ενω το νοκια shop οχι..! και τωρα για την τιμη του e-shop δν κσερω αν 8α την ανεβασει και ποσο.. 8α παρω αυριο τηλ. και 8α μα8ω...

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ ...και εγω το ιδιο ελεγα να κανω αλλα..τελικα 8α παω και 8α παρω το ασημι...(που μ αρεσει και πιο πολυ σαν χρωμα:p) Οποτε 8α το παρω 'η απο το νοκια shop 'η απο το e-shop 8α παρω αυριο τηλ. στο e-shop- πειραια και 8α ρωτησω πωσ και τι εχει γινει και 8α δω..ο μονος προβληματισμος μ τωρα ειναι το αν το e-shop 8α το φερι με το καινουριο fw λογω της εκσαντλησεως των απο8εματων... ενω το νοκια shop οχι..! και τωρα για την τιμη του e-shop δν κσερω αν 8α την ανεβασει και ποσο.. 8α παρω αυριο τηλ. και 8α μα8ω...

 

Υπόθεση έκανα ότι μπορεί να έρθει με νέο λογισμικό.

Στο e-shop το έχουν βγάλει από το site τους δεν φαίνεται είχα αποθηκεύσει ώμος το link και δες τη γράφει.

Δοκίμασε και εσύ μήπως βγάλεις άκρη. Καλή σου τύχη.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή στα Νοκια shop είναι 515 €.

Η τιμή στο e-shop μέχρι την πέμπτη ήταν 573 όπως και στο πλαίσιο αλλά έχει εξαντληθεί από ότι μου είπαν τηλεφωνικά και δεν γνωρίζουν ποτέ θα είναι διαθέσιμο. Το πλαίσιο το έκανε 577 και από ότι μου είπαν μιας και το παρήγγειλα δεν είναι σίγουρο ότι θα το έχω γιατί τους τελείωσαν τα αποθέματα και περιμένουν νέα παραλάβει 15 Απριλίου και σε white .

Όπου και να έψαξα ετοιμοπαράδοτο σε λογική τιμή δεν βρήκα το Σάββατο στην Θεσσαλονίκη όλοι μου έλεγαν περιμένουν νέα παραλαβή.

 

το Πλαίσιο το δίνει 477 για αγορά on-line

Link to comment
Share on other sites

το Πλαίσιο το δίνει 477 για αγορά on-line

swstos:D.ta 520 euro tou plaisiou einai plasmatika afou to agorazeis 477 apo internet kai passto katastima kai to pairneis..;)

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

το N82 black καποια μαγαζια αλλαξαν την ημερομηνια διαθεσιμοτητας απο 2 απριλιου που ειχε ανακοινωθει σε 10 μαιου. τι να πω, ζησε μαι μου να φας τριφυλλι

 

το κοβω να αγοραζω αυριο η το white ή το silver. αν δε μου αρεσει οταν βγει το μαυρο αλλαζω την προσοψη. :<

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω καποιον αν γνςριζει κατι για αυτο.Εχω συνδεση στο ιντερνετ ασυρματα στον υπολογιστη μου μεσω μοντεμ και ασυρματου ρουτερ (ξεχωριστων συσκευων).Για να μπω στο ιντερνετ μεσω υπολογιστη δηλωνω username kai password αναγκαστικα λογω εταιρειας.Ο ρουτερ μου δεν παρεχει το ιντερνετ παρα μονο διανεμει ασυρματα το ιντερνετ απο το μοντεμ κοινως.Οταν με το κινητο ψαχνω το δικτυο του σπιτιου μου το βρισκει με φουλ σημα αλλα λογω ελλειψης registration (username-password) λαμβανω μη αποκριση πυλης οταν παω να συνδεθω.Τι ρυθμισεις πρεπει να κανω?

 

krima an kaneis de gnwrizei:wacko:

Link to comment
Share on other sites

το Πλαίσιο το δίνει 477 για αγορά on-line

 

Ναι αντι για 4 εβαλα 5 :O μπερδετικα. Το διορθωσα:O.

 

το N82 black καποια μαγαζια αλλαξαν την ημερομηνια διαθεσιμοτητας απο 2 απριλιου που ειχε ανακοινωθει σε 10 μαιου. τι να πω, ζησε μαι μου να φας τριφυλλι

 

το κοβω να αγοραζω αυριο η το white ή το silver. αν δε μου αρεσει οταν βγει το μαυρο αλλαζω την προσοψη. :<

 

Αυτό σκέφτηκα και εγώ περιμένω ένα μήνα τώρα άδικα παρατράβηξε το αστείο χτες που είδα το white μου άρεσε , και στην τελική αφού μπορούν να αλλαχτούν τα καλύμματα να περιμένω 1 μήνα και αν.

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι να έχει δοθεί:

 

Nokia N82 Service Manual 1&2

 

http://img.skitch.com/20080404-b7ywxkckfyp4wk8a76jfassmfd.jpg

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πρεέπει να εφαγα το τελευταιο κομμάτι απο πλαίσιο την τετάρτη χαχα!Αυριο θα το έχω μου ηρθε και verification mail που σημαινει οτι ολα είναι εντάξει ε;

 

υ.γ.:αν το παραγγείλεις μεσω ιντερνετ και το πάρεις απο καταστημα πληρώνεις τιμή καταστήματος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωπα.. μπερδευτικα τωρα..γινεται να το κανω κρατηση online και να παω στο καταστημα και να δωσω τα λεφτα της online αγορας..? εξειγειστε μ σασ παρακαλω....
[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...