Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800 Arte, Sapphire Arte, Carbon Arte, Gold Arte


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει νεότερο τέτοιο handsfree, είναι το BH-903: http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_344294

Ωστόσο το arte δεν είναι στον σχετικό κατάλογο με τα συμβατά κινητά, παρότι είναι το 6500 classic που είναι ουσιαστικά το ίδιο τηλέφωνο. Το BH-903 είναι αρκετά ακριβό, τόσο που δεν ξέρω αν έχει νόημα (στο expansys κάνει €185).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 695
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Υπάρχει νεότερο τέτοιο handsfree, είναι το BH-903: http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_344294

Ωστόσο το arte δεν είναι στον σχετικό κατάλογο με τα συμβατά κινητά, παρότι είναι το 6500 classic που είναι ουσιαστικά το ίδιο τηλέφωνο. Το BH-903 είναι αρκετά ακριβό, τόσο που δεν ξέρω αν έχει νόημα (στο expansys κάνει €185).

Ναι,το ξέρω πως υπάρχει και νεότερο απλά το HS-12W είναι πιο κυριλέ και πιστεύω πως ταιριάζει περισσότερο με την 8xxx series.Αναφορικά με το νέο μοντέλο δεν με αφορά πόσο κάνει αλλά αν είναι συμβατό.Όποιος μπορεί να βοηθήσει...please.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Το HS-12W είναι πολύ παλιό πλέον κι επειδή στα bluetooth handsfree η διαφορά ενός ή δύο χρόνων στην εξέλιξη έχει τεράστια σημασία, θα σου έλεγα να το αποφύγεις. Έτσι κι αλλιώς το Arte δεν υπάρχει στο compatibility list, αλλά και να ήταν δεν καταλαβαίνω γιατί ταιριάζει καλύτερα με αυτό το handsfree. Το Arte είναι μαύρο κι αυτό είναι ασημί, ούτε στο σχέδιο έχουν καμία σχέση ούτε πουθενά. Ξαναλέω όμως, ότι το HS-12 είναι πολύ παλιό, πρέπει να είναι 2 χρόνια στην αγορά.
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia dustuxos to NSS den leitourgei me to 8800 Arte mas!!! eno to anagnorizei kai leei oti grafei tin allagi tou product code apo aggliko se elliniko ean to ksanaelegksis den exei allaksi!!! Mipos ksereis kapoios kati i giati? Prepei na perimenoume nea ekdosi tou NSS?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Εγινα προσφατα μελος της κοινωτητας του MyPhone(παρολο που σας παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο) επειδη χρειαζομαι καποιες απαντησεις.Εδω και 3 βδομαδες ειμαι κατοχος του NOKIA 8800 Arte.Μολις χτες παρατηρησα οτι εχει προβλημα με το μηχανισμο στο πορτακι και ακουγεται ενας μικρος θορυβος την στιγμη που ανοιγει το πορτακι και λιγο πριν κλεισει εντελως.Ο ηχος μοιαζει μεταλικος σαν να βρισκει κατι,αλλα ειναι πολυ ελαφρυς.Εννοειται οτι μολις πηρα χαμπαρι τι παιζεται εκνευριστηκα απιστευτα,καθως ειναι ανεπιτρεπτο ενα κινητο των 1000 ευρω να παρουσιαζει τετοια προβληματα την στιγμη που δεν μου εχει πεσει ποτε κατω και το προσεχω σαν τα ματια μου.Επικοινωνησα και με το Media Markt απο οπου και το αγορασα και με την NOKIA και μου ειπαν οτι θα σταλθει για service.Εγω δεν θελω να το παω για σervice και να ανοιχτει καινουργιο τηλεφωνο,και να μου επιστραφει με γραντζουνια απο κατσαβιδι,ουτε να μου το κρατησουν για 2 μερες.και φυσικα θα ζητησω αντικατασταση η ακομα και επιστρωγη χρηματων αλλα το θεμα ειναι θα βγαλω ακρη??Περιμενω τις απαντησεις σας.Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

wxxxxxxxxxxx einai geniko to fainomenoooooooo....kai emena to kanei kai to paw gia antikatastash alla twra pou to les kai sy xanw tis elpides mou oti to kainourgio tha einai ok....tous keratades 1100 euros kai exei problhmata tetoiou eidous....
Link to comment
Share on other sites

Ωχ....Ελπιζω απλα να ειμαστε 2 απλα ατυχοι και να μην ειναι καθολικο φαινομενο αυτο.Απαραδεκτο την στιγμη που τα προηγουμενα τηλ τις σειρας δεν ειχαν κανενα απολυτος προβλημα,αλλα και γιατι κοστιζει 1000 ευρω.Το 8800 που ειχα,ειχε φαει τοσο κακομεταχειρηση(μιλαμε για βαρβαρα πραγματα-στενες επαφες πρωτου τυπου με πλακακι κλπ)και δεν ειχε βγαλει αχνα στην κυριολεξια.Ελπιζω τουλαχιστον να πετυχω αντικατασταση και οχι επισκευη.Τι να πω...ειδωμεν
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω τουλαχιστον να πετυχω αντικατασταση και οχι επισκευη.Τι να πω...ειδωμεν

 

Να θυμισω επισης οτι η σειρα 8800 λαμβανει ιδιαιτερη

μεταχειριση στο service :

 

# Nokia Care Premium Service* with an array of care services such as:

- 24-month handset warranty*

- Priority repair service at selected Nokia Care Centers*

# * In selected markets only

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

kalispera psaxnw na agorasw kai egw to arte,mln tha to parw apo ebay gurw sta 750eurw new apo ameriki, i pio fthinh timh sthn ellada poia einai? kai se poio magazi? akoma ematha oti an to ferw apo eksw dn mporw na balw ellinika? isxuei?

euxaristw polu ;)

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

kalispera psaxnw na agorasw kai egw to arte,mln tha to parw apo ebay gurw sta 750eurw new apo ameriki, i pio fthinh timh sthn ellada poia einai? kai se poio magazi? akoma ematha oti an to ferw apo eksw dn mporw na balw ellinika? isxuei?

euxaristw polu ;)

 

Σύμφωνα με το πλουσιότερο παπί του κόσμου (Skroutz), το φθηνότερο είναι από το Pixmania, στα 914 ευρώ. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

είχα το κινητό για μια εβδομάδα περίπου και μου άησε άριστες εντυπώσεις, μακάρι να βγαίνουν συχνά τέτοια ποιοτικα τηλέφωνα αλλά με χαμηλότερη τιμή. Το μόνο που δεν με ενθουσιάσε είναι η κάμερα η οποία δεν έλεγε και πάρα πολλά.
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι μετριότατη η κάμερα αλλά ταυτόχρονα πολύ καλύτερη από οτιδήποτε άλλο έχει μπει σε κινητά της συγκεκριμένης σειράς... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι μετριότατη η κάμερα αλλά ταυτόχρονα πολύ καλύτερη από οτιδήποτε άλλο έχει μπει σε κινητά της συγκεκριμένης σειράς... :rolleyes:

καλά ναι εννοήται . Γενικότερα έχει πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά από οποιοδήποτε άλλο της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kalispera,apo simera eimai kai egw katoxos tou kinitou,einai apisteuto...

pou mporoume kanena kalutero thema gia to kinito?

euxaristw polu

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Το εχω παρει και γω το κινητο μου το φερανε απο Τουρκια και προσπαθησα να βαλω Ελληνικα με το Nemesis αλλα δεν δουλευει
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για windows live ή hotmail κτλ για το arte? Υπάρχει για τα series 60. Λογικά δεν θα έχουν βγάλει κάτι και για αυτό? Ξερει κανεις, κάτι?
Link to comment
Share on other sites

H φωτογραφικη του δεν ειναι καλη οταν ο φωτισμος ειναι χαμηλος, εβγαλα φωτο εξω στον ηλιο και ηταν μια χαρα! Αν και δεν το περιμενα! Υπεροχο τηλεφωνο αν και λιγο βαρυ....:p Μ'εχει βολεψει κ η θηκη του πολυ !!
What comes around, goes around ! So, beware your Karma:)
Link to comment
Share on other sites

to exw agorasei kai egw pleon to arte,alla dn exei polu kalh donhsh to kinito,eseis eiste euxaristimenoi me thn donhsh tou kinitou?filika xasapakos
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για windows live ή hotmail κτλ για το arte? Υπάρχει για τα series 60. Λογικά δεν θα έχουν βγάλει κάτι και για αυτό? Ξερει κανεις, κάτι?

Όχι δεν υπάρχει κάτι.:(

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...