Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

AFTOM TOM XARTI PAIDIA TON VAZO OPOS EINAI SRO FAKELO GARMIN I XRIAZETE KAPOIO KSEKLIDOMA PROTA?

 

Όπως είναι, είναι έτοιμος - ξεκλείδωτος.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

TON EVLA FILE MOY STI MASS MEMORY STON FAKELO GARMIN ALLA TO PROGRAMA DEN TON VLEPEI POYTHENA!

 

Θέλει αλλαγή ονομασίας (το αρχείο), νομίζω το αναφέρει κάπου. Δώσ' του ένα όνομα GMAPSUPP.IMG ή GMAPPROM.IMG ή GMAPSUP2.IMG. Ένα όνομα από αυτά που δε χρησιμοποιείται ήδη από άλλο χάρτη.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Θέλει αλλαγή ονομασίας (το αρχείο), νομίζω το αναφέρει κάπου. Δώσ' του ένα όνομα GMAPSUPP.IMG ή GMAPPROM.IMG ή GMAPSUP2.IMG. Ένα όνομα από αυτά που δε χρησιμοποιείται ήδη από άλλο χάρτη.

 

ton fakelo i ta arxeia ena ena?

Link to comment
Share on other sites

Το χαρτη. Μπες μεσα στο φακελο Garmin δες ποια ονομασια δεν χρησιμοποιεις απο της παραπανω στους αλλους χαρτες που εχεις και μετονομασε το χαρτη σε ενα απο τα ονοματα που σου ειπε ο @leftezi χωρις να πειραξεις την καταληξη :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγίες που δόθηκαν παραπάνω για nokia n95 μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε όλα τα κινητά της εταιρίας με ενσωματωμένο gps? Αν όχι σε όλα σε πια από αυτά? Ας πούμα στο nokia n95 8gb sto 6110?

Περιμένω τις απαντήσεις σας

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Απαντηση: Yparxei επιλογη: ΕΡΓΑΛΕΙΑ --> ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-->ΓΕΝΙΚΕΣ-->ΕΝΤΟΠ.ΘΕΣΗΣ . Μπορεις να βαλεις να μην γινεται ποτε χρηση internet ωστε να αποφευχθουν τυχον χρεωσεις...:!:

 

@kinitakias! δεν υπαρχει αυτη η επιλογη με την σειρα που την εγραψες!μας την ξαναγραφεις σωστα πλιζ?¨αλλου ειναι τα εργαλεια και αλλου οι ρυθμισεις!και γενικες που εχει?

Link to comment
Share on other sites

@kinitakias! δεν υπαρχει αυτη η επιλογη με την σειρα που την εγραψες!μας την ξαναγραφεις σωστα πλιζ?¨αλλου ειναι τα εργαλεια και αλλου οι ρυθμισεις!και γενικες που εχει?

 

χμμ, αναφερομαι σε n82 και e90...

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγίες που δόθηκαν παραπάνω για nokia n95 μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε όλα τα κινητά της εταιρίας με ενσωματωμένο gps? Αν όχι σε όλα σε πια από αυτά? Ας πούμα στο nokia n95 8gb sto 6110?

Περιμένω τις απαντήσεις σας

ευχαριστώ πολύ

Για ποιες οδηγιες θελεις να πεις?

 

Το Garmin στο Ν95 λειτουργει 100% στο 6110 δεν νομιζω πως θα υπαρχει καποιο προβλημα οποτε και εκει! για ποιο σιγουρα ας μας πει καποιος που εχει 6110 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@kinitakias! δεν υπαρχει αυτη η επιλογη με την σειρα που την εγραψες!μας την ξαναγραφεις σωστα πλιζ?¨αλλου ειναι τα εργαλεια και αλλου οι ρυθμισεις!και γενικες που εχει?

 

Στο μενου του κινητου εννοει. Οχι του garmin...

Link to comment
Share on other sites

geia sas.telika pios einai o kaliteros xartis ektos apo auton pou exei egkatestimeno mesa sto nokia 6110 otan to pernis,gia na perashs?eimai apo patra kai psaxnw na exei kai ta perixora kalabrita aigio kai ola auta me fwnitikes odigies,opws einai autos pou exei idi epanw.naste kala
Link to comment
Share on other sites

@kinitakias! δεν υπαρχει αυτη η επιλογη με την σειρα που την εγραψες!μας την ξαναγραφεις σωστα πλιζ?¨αλλου ειναι τα εργαλεια και αλλου οι ρυθμισεις!και γενικες που εχει?

 

Βασει δικτύου και Υποβοηθούμενο GPS λέγονται,το βάσει δικτύου κάνει χρήση του GPRS και το υποβοηθούμενο ενδέχεται επίσης(A-GPS),αν τα ξετικάρεις θα μείνει το Ενσωματωμένο που δεν χρεώνει.

Link to comment
Share on other sites

- You are ready! Run MapSource and choose the map named:

GreeceAnavasi350

 

Have nice and safe trips around our beautiful country!

 

Τι πρέπει να κάνω βάζω όλο το φάκελο μέσα τρέχω το αρχείο και μετά !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ έχω μπερδευτεί με τον anavasis 3.5.

Τον κατέβασα τον ξεζίπαρα και μου έβγαλε ενα φάκελο anavasi350, που μέσα έχει 330 αρχεία .img και δυο αρχεία anavasi (ένα .img και ένα tdb).

Το θέμα είναι τι πρέπει να περάσω και που μέσα στο τηλέφωνο και ποιό αρχείο πρέπει να μετονομάσω.

Το τηλέφωνό μου είναι το 6110 και έχω ήδη περασμένο τον 3 σε 1.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθειά σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ έχω μπερδευτεί με τον anavasis 3.5.

Τον κατέβασα απο το , τον ξεζίπαρα και μου έβγαλε ενα φάκελο anavasi350, που μέσα έχει 330 αρχεία .img και δυο αρχεία anavasi (ένα .img και ένα tdb).

Το θέμα είναι τι πρέπει να περάσω και που μέσα στο τηλέφωνο και ποιό αρχείο πρέπει να μετονομάσω.

Το τηλέφωνό μου είναι το 6110 και έχω ήδη περασμένο τον 3 σε 1.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθειά σας.

 

afto pou katebases einai gia pc mapsource,katebase to etoimo img apo dw

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σας δουλευει ο anavasis 3.50 εμενα κολαει υπερβολικα , αργει να επαναυπολογισει διαδρομη , και οταν βαζω διαδρομη μεγαλυτερη των 70ΚΜ μου βγαζει προβλημα μνημης .

Αντιμετωπιζει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα

Exv To Nokia N95 8GB

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σας δουλευει ο anavasis 3.50 εμενα κολαει υπερβολικα , αργει να επαναυπολογισει διαδρομη , και οταν βαζω διαδρομη μεγαλυτερη των 70ΚΜ μου βγαζει προβλημα μνημης .

Αντιμετωπιζει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα

Exv To Nokia N95 8GB

 

Το ιδιο προβλημα με Ε90

Link to comment
Share on other sites

ibiza σε ευχαριστώ. Όλα καλά.

Απ΄ ότι είδα αντικατάστησε τον παλιο anavasis.

Τώρα όμως διάδασα οτι κολλάει και καθηστερεί.

Το έχει δοκιμάσει κανένας με 6110;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι προβληματικη απλα ακομα ειναι Beta το routing το λεει και στο επισημο site της αναβασης,σε μενα πηγα μεχρι και 150 χλμ.διαδρομη σε μεγελυτερες βγαζει σφαλμα μνημης

δηλαδη δεν μπορει να υπολογισει.Υπομονη θα φτιαχτει.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και νεωτερος χαρτης της αναβασης η αυτος που εχουμε v3.50 ειναι ο τελευταιος?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Απο το 1 ποστ του παροντος.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...