Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82 (Pre-Release)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ οταν βαζεις τον κωδικο σου βγαζει το λογισμικο ?γιατι εμενα μου βγαζει λαθος κωδικο:(

 

Οχι εμένα κανονικά μου βγάζει ότι υπάρχει η 10.0.046 για το Ν82.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://img138.imageshack.us/img138/5071/screenshot0051zo1.th.jpg

στην εικονα, θα επρεπε το ασπρο φοντο να ειναι στο χρωμα του θεματος αλλα δεν ειναι. το περιεργο ειναι οτι σε ενα 6120 που το δοκιμασα ηταν κανονικα στο χρωμα που επρεπε.

αν δε βαριεστε, δοκιμαστε το να μου πειτε :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

και σε μένα τα ίδια κάνει,και σε άλλα όπως το New Gold(Pizero) τα ίδια,τι να κάνεις......:(

Link to comment
Share on other sites

Akouou diafora atoma na paraponiountai gia tin camera toy N82,kai toys rotao ego YPARHEI kalytero camera phone apo to N82 poy sou prosferei oso soy prosferei to N82 san synolo kai se logiki timi?? Opoios thelei to N82 MONO gia fotos na parei kanena digital camera me 200 euro
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

αυτη η λειτουργια εχει επιλεχθει, αλλιως δεν κανει τοσο καλο focus. αν κανει focus σε ενα σημειο, γυρω γυρω θολωνει, λογικο ειναι.
Μα στην κοντινη ληψη δεν υπαρχει αυτοματη εστιαση. Πως εστιαζει τοτε σε συγκεκριμενο σημειο και θολωνει τα υπολοιπα;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

και σε μένα τα ίδια κάνει,και σε άλλα όπως το New Gold(Pizero) τα ίδια,τι να κάνεις......:(

Κανε ενα restart και θα εχει κανονικα το φοντο,το εχω παθει απειρες φορες στο Ν80

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα restart και θα εχει κανονικα το φοντο,το εχω παθει απειρες φορες στο Ν80

 

Μπα είναι θέμα θέματος και πάλι,γιαυτό μου τη δίνουν και λίγο τα διάφορα θέματα που είναι πχ.SVG και δεν ξέρω και 'γω τι,όσο πιο απλό γίνεται νάναι το θέμα για να έχει σχεδόν μηδενικά bugs.

 

Akouou diafora atoma na paraponiountai gia tin camera toy N82,kai toys rotao ego YPARHEI kalytero camera phone apo to N82 poy sou prosferei oso soy prosferei to N82 san synolo kai se logiki timi?? Opoios thelei to N82 MONO gia fotos na parei kanena digital camera me 200 euro

 

Σωστά,πες τα χρυσόστομε:);)

Link to comment
Share on other sites

Play with settings - Portrait | Close-up | Landscape | Sports | Night | Night portrait :)

 

η σελιδα ειναι για κινητο βασικα, αλλα φαινεται και στο Pc.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια σε όλους!

 

Μιας και σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή, θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι επίσημα διαθέσιμη από την Alpha Copy κτλ. δηλαδή περιλαμβάνει κατ' ευθείαν Ελληνικό μενού & T9 κτλ.

 

Thanks!

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ενδιαφερομαι να το αγορασω ποτε ερχεται Ελλαδα? ακουσα κατι για το πρτωτο τριμηνο του 2008 κατι πιο συγκρεκριμενο υπαρχει? επισης σε τι χρωματα βγαινει? Χρονια Πολλα Καλη Χρονια με υγεια και χαρα σε ολους:):)
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα καλη χρονια να εχουμε:):) διαθεσιμοτητα ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ μαλλον μεσα στον Ιανουαριο να δουμε ομως
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ενδιαφερομαι να το αγορασω ποτε ερχεται Ελλαδα? ακουσα κατι για το πρτωτο τριμηνο του 2008 κατι πιο συγκρεκριμενο υπαρχει? επισης σε τι χρωματα βγαινει? Χρονια Πολλα Καλη Χρονια με υγεια και χαρα σε ολους:):)
το αναμενουμε/ουνε/ετε :p

το χρωμα που βλεπεις στις περισσοτερες φωτος προς το παρον, ασημι/μπεζ, το οποιο ειναι πολυ ομορφο κατ εμε απο κοντα.

Μιας και σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή, θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι επίσημα διαθέσιμη από την Alpha Copy κτλ. δηλαδή περιλαμβάνει κατ' ευθείαν Ελληνικό μενού & T9 κτλ.

επισημα οχι ακομα, Ελληνικα παντως και Τ9 μπορεις να εχεις κανονικα.
Μα στην κοντινη ληψη δεν υπαρχει αυτοματη εστιαση. Πως εστιαζει τοτε σε συγκεκριμενο σημειο και θολωνει τα υπολοιπα;
τι εννοεις δεν υπαρχει αυτοματη εστιαση; τα υπολοιπα θολωνουν γιατι βρισκονται σε αλλο βαθος απο το κεντρο της φωτογραφιας. ο φακος εστιαζει στο κεντρο...αν καταλαβα καλα τι λες.
Akouou diafora atoma na paraponiountai gia tin camera toy N82,kai toys rotao ego YPARHEI kalytero camera phone apo to N82 poy sou prosferei oso soy prosferei to N82 san synolo kai se logiki timi?? Opoios thelei to N82 MONO gia fotos na parei kanena digital camera me 200 euro
+1
Link to comment
Share on other sites

παιδία εγω απο τις φωτογραφίες που βλέπω το κινητο συγκρίνετε άνετα με φωτογραφική μηχανή!!!:):yahoo:

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

επισημα οχι ακομα, Ελληνικα παντως και Τ9 μπορεις να εχεις κανονικα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινήσεις!

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις δεν υπαρχει αυτοματη εστιαση; τα υπολοιπα θολωνουν γιατι βρισκονται σε αλλο βαθος απο το κεντρο της φωτογραφιας. ο φακος εστιαζει στο κεντρο...αν καταλαβα καλα τι λες.

Με ποια λειτουργια το κανουμε να μην εστιαζει στο κεντρο;
Link to comment
Share on other sites

Με ποια λειτουργια το κανουμε να μην εστιαζει στο κεντρο;

στο "τοπιο" και στο "σπορ" δεν εστιαζει στο κεντρο.

 

ασχετο, με την Ελληνικη αναβαθμιση, μου εμφανισε και την εφαρμογη θεματα στο μενου, ενω πριν δεν υπηρχε αν δεν κανω λαθος παρα μονο στις ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

....ασχετο, με την Ελληνικη αναβαθμιση, μου εμφανισε και την εφαρμογη θεματα στο μενου, ενω πριν δεν υπηρχε αν δεν κανω λαθος παρα μονο στις ρυθμισεις.

 

Για παρέθεσε σχετικό screenshot,δηλαδή το εικονίδιο "θέματα" ειναι στο μενού(είτε στο Βασικό φάκελο ή σε άλλο φάκελο)?:confused:

Link to comment
Share on other sites

στο "τοπιο" και στο "σπορ" δεν εστιαζει στο κεντρο.

 

Λογικό είναι, λειτουργεί ανάλογα και με τις ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές με τη ρύθμιση εστίασης στη λειτουργία "εστίαση στο άπειρο" (με το χαρακτηριστικό εικονίδιο με το βουναλάκι ;))

 

ασχετο, με την Ελληνικη αναβαθμιση, μου εμφανισε και την εφαρμογη θεματα στο μενου, ενω πριν δεν υπηρχε αν δεν κανω λαθος παρα μονο στις ρυθμισεις.

 

 

Δηλαδή στο μενού "Ρυθμίσεις" δεν υπάρχει η καρτέλα με τα θέματα???

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

http://www.box.net/shared/k47444so4w

Αυτό το θέμα εδώ έχει κάποια εφέ σε γραφικά,ειδικότερα στον κέρσορα λίστας.

http://dailymobile.se/2007/12/30/symbian-s60-theme-week-52/

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι, λειτουργεί ανάλογα και με τις ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές με τη ρύθμιση εστίασης στη λειτουργία "εστίαση στο άπειρο" (με το χαρακτηριστικό εικονίδιο με το βουναλάκι ;))
ακριβως :)

Δηλαδή στο μενού "Ρυθμίσεις" δεν υπάρχει η καρτέλα με τα θέματα???

υπαρχει, αλλα υπαρχει και εικονιδιο "θεματα".

 

@rostropol, screenshot το απογευμα, δεν ειμαι σπιτι. εγω παραξενευτηκα διπλά, πρωτον γιατι ειδα οτι εμφανιστηκε εικονιδιο και δευτερον γιατι στην αρχη δεν το ειχα δει και μου κανει εντυπωση...στις εφαρμογες μπηκε το εικονιδιο, τι να πω..

http://www.box.net/shared/k47444so4w

Αυτό το θέμα εδώ έχει κάποια εφέ σε γραφικά,ειδικότερα στον κέρσορα λίστας.

http://dailymobile.se/2007/12/30/sym...theme-week-52/

αναβοσβηνει η επιλογη στη λιστα; το εχουν και αλλα θεματα αν ειναι αυτο. :)
Link to comment
Share on other sites

τα θεματα στο μενου. αρχικα ηταν στις εφαρμογες..

 

Καταπληκτικό και με κάνει να απορώ που είναι το δικό μου:confused:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...