Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82 (Pre-Release)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καπως ετσι..

 

να πω την αμαρτια μου ρε παιδια, δεν καταλαβαινεις απο πουθενα οτι ειναι ξενο ή Ελληνικο το κινητο..πρεπει να βαλεις το nss και να διαβασει το product code για να το δεις, αλλιως τιποτα.

 

επισης να επισημανω αυτο που ειχε πει ο nervous για το 6120 οταν εκανε την τελευταια αναβαθμιση, οτι στο κινητο δεν αλλαξε τιποτα, οπως ηταν πριν εμεινε, δε χρειαστηκε restore..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο.κ. μην αισθανεσαι τυψεις που το ´χεις.

και μεις θα το παρουμε one way or another.

Δεν ειναι και η πρωτη πρωτη φορα, που (εγω τουλαχιστον περριμενω καποιο μοντελο).

Αν και εδω που τα λεμε, σημερα σε μια στιγμη αυτοκριτικης, ειπα ...ενταξει...εχει παραγινει με την multimedia πλευρα των κινητων.

Προσπαθουν εδω και τοσα χρονια να δωσουν μια καμερα της προκοπης σε symbian περιβαλλον, την οποια σε σε κανα μηνα , ουτε καν θα χρησημοποιουμε.

Να εκμηστηριευτω πως δεν απολαυσα κανενα κινητο περισσοτερο απο το e65.

Απλοτητα -μεγεθος-αναμονη- καλο slide και φυσικα τιμη.

Δεν κανω συγκριση (μην παραξηγηθώ) απλως λεω τα σύκα-σύκα...Αυτη τη στιγμη εαν έβγαινε αντικαταστατης του e65 , θα το προτιμουσα σε σχεση με τα 200.000 χιλιάρικα του ν82.

και σιγα μην εχει την αναμονη του ν73, με τέτοιο επεξεργαστή.Και χωρίς λειτουργία "νάρκης"

Δεν τα λέτε όμως...

Ολα τα θετικα βλέπω να βγαίνουν στην επιφάνεια, θαρρείς και είμαστε αντιπροσωποι και το προωθούμε:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΊΣΕΙΣ!!!!

 

Μιά που μιλάμε για αναβαθμίσεις, μήπως αγαπητέ nikoscat έπαθες κάτι πρωτοχρονιάτικα;;; :blink:Τί αναβάθμιση κάνεις αφού η τρέχουσα αναβάθμιση του κινητού σου είναι ή ίδια με την διαθέσιμη 10.0.0.046.....Εκτός κι αν την είχες ταγμένη, άγιες μέρες τώρα....:lol:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΊΣΕΙΣ!!!!

 

Τί αναβάθμιση κάνεις αφού η τρέχουσα αναβάθμιση του κινητού σου είναι ή ίδια με την διαθέσιμη 10.0.0.046.....Εκτός κι αν την είχες ταγμένη, άγιες μέρες τώρα....:lol:

 

Καλη Χρονια ,Χρονια Πολλα σε ολους ! :)

 

Ισως ηθελε να δοκιμασει την αλλαγη που εχει

κανει στο product code :ninja:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα θετικα βλέπω να βγαίνουν στην επιφάνεια, θαρρείς και είμαστε αντιπροσωποι και το προωθούμε:p

δεν εχει αρνητικα το κινητακι :p

3 μερες αναμονη και συνεχιζω με 2 γραμμες ακομα...για να δουμε

με τι χρηση;

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΊΣΕΙΣ!!!!

 

Μιά που μιλάμε για αναβαθμίσεις, μήπως αγαπητέ nikoscat έπαθες κάτι πρωτοχρονιάτικα;;; :blink:Τί αναβάθμιση κάνεις αφού η τρέχουσα αναβάθμιση του κινητού σου είναι ή ίδια με την διαθέσιμη 10.0.0.046.....Εκτός κι αν την είχες ταγμένη, άγιες μέρες τώρα....:lol:

.....

Καλη Χρονια ,Χρονια Πολλα σε ολους ! :)

 

Ισως ηθελε να δοκιμασει την αλλαγη που εχει

κανει στο product code :ninja:

ακριβως :D

Link to comment
Share on other sites

ωρα που βρηκα να κανω αναβαθμιση :lol:

 

http://img293.imageshack.us/img293/3530/untitledzu1.th.jpg http://img166.imageshack.us/img166/8554/untitledgl4.th.jpg

 

 

Καααλη Χρονια!

 

Και'γω το απόγευμα έκανα επανεγκατάσταση με το NSU,κάθε μέρα βάζω στο http://europe.nokia.com/appmanager/UnitedStatesEnglishEUROPE_NOKIA_COM_3/Get_support;JSESSIONID_NCOM=6pGvHldQHhTx52zK3hHc5Pd8syvpJnvJJpLJ2ZjGZbfVsvPJs3Pp!-861654813?_nfpb=true&_windowLabel=T129023962541194421053046&_pageLabel=P915754&wsrp-urlType=blockingAction&wsrp-url=&wsrp-requiresRewrite=&wsrp-navigationalState=&wsrp-interactionState=_action%3D%2Fpageflows%2FSoftwareVersion%2FgetVersion&wsrp-mode=&wsrp-windowState= το 0551523 για να δω αν βγήκε νεα έκδοση λογισμικού,η μαγεία του να αναβαθμίζεις το "ελληνικό" πλέον Ν82:);)

Link to comment
Share on other sites

paidia kali xronia!xthes imoun se ena clubaki kai evgala fotos me to thirio kai oloi epathan plaka!!!oi fotos itan teleies!

stin dipla parea itan enas me n95 8g kai eklege!!!!foveres foto!distixws den mporw na tis anevasw gia na min ekthesw kosmo kai katastaseis.....

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σε ολους και καλη χρονια...

πραγματικα το κινητακι μου αρεσε παρα πολυ και μαλλον θα ειναι το επομενο μου....

να ρωτησω μερικα πραγματακια για τα παιδια που το εχουν....

1)οι photos λετε ολοι οτι ειναι οτι καλυτερο εχει δωσει σε καμερα η νοκια μεχρι τωρα...με φλας που μαμαει κανονικα κτλ..αυτες ομως που ανεβασε ενα απο τα παιδια πιο πανω.....δεν με ενθουσίασαν.....μπορει καποιος να ανεβασει περισσοτερες....?:)

2)το βιντεο ειναι στα επιπεδα του n95...???

3)οταν ακους mp3 ο ηχος ειναι δυνατος απο τα ακουστικα...?? τα ηχεία του κινητου ειναι σαν του Ν95 ...(δυνατα δηλαδη...?)

4)το σκανδαλο να μην ακουγεται το ραδιο δυνατα απο τα ηχεια οταν το εχεις στο μεγαφωνο εχει επιτελους λυθει η παραμενει.....(N95)....?

5)στην χρηση του σας ειναι ευκολο....?κουμπια πληκτρολογιο κτλ...?sms γραφεις ανετα....?

6)δείκτης σαρ αν επιτρεπεται.....??χαμηλος.....?

ευχαριστω παιδια εκ των προτέρων..για ολες τις απαντησεις.....:p

Link to comment
Share on other sites

KALI HRONIA SE OLOYS

 

einai gegonos to black N82 i einai fotoshop??

 

Είναι γεγονός ότι το συγκεκριμένο μαύρο Ν82 είναι p/s :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι γεγονός ότι το συγκεκριμένο μαύρο Ν82 είναι p/s :lol:

 

Ειδικά στο φλας του ξέφυγε του καλλιτέχνη τελείως:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και'γω το απόγευμα έκανα επανεγκατάσταση με το NSU,κάθε μέρα βάζω στο http://europe.nokia.com/appmanager/UnitedStatesEnglishEUROPE_NOKIA_COM_3/Get_support;JSESSIONID_NCOM=6pGvHldQHhTx52zK3hHc5Pd8syvpJnvJJpLJ2ZjGZbfVsvPJs3Pp!-861654813?_nfpb=true&_windowLabel=T129023962541194421053046&_pageLabel=P915754&wsrp-urlType=blockingAction&wsrp-url=&wsrp-requiresRewrite=&wsrp-navigationalState=&wsrp-interactionState=_action%3D%2Fpageflows%2FSoftwareVersion%2FgetVersion&wsrp-mode=&wsrp-windowState= το 0551523 για να δω αν βγήκε νεα έκδοση λογισμικού,η μαγεία του να αναβαθμίζεις το "ελληνικό" πλέον Ν82:);)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ οταν βαζεις τον κωδικο σου βγαζει το λογισμικο ?γιατι εμενα μου βγαζει λαθος κωδικο:(
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η ερωτηση μου ισως ειναι ανοητη αλλα οταν βγει το καινουργιο OS, θα υπαρχει καποιος ανεπισημος τροπος για να κανουμε update; Πρωτη φορα που εχω S60 αλλα βλεπω πως εχει πολλα glitches, ειναι δυνατον να φυγουν με τα firmware updates;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η ερωτηση μου ισως ειναι ανοητη αλλα οταν βγει το καινουργιο OS, θα υπαρχει καποιος ανεπισημος τροπος για να κανουμε update; Πρωτη φορα που εχω S60 αλλα βλεπω πως εχει πολλα glitches, ειναι δυνατον να φυγουν με τα firmware updates;

Με firmware updates ναι είναι δυνατόν να λυθούν αρκετά προβληματάκια, αλλά να βάλεις πιο νέα έκδοση λειτουργικού συστήματος όχι δεν γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

http://img138.imageshack.us/img138/5071/screenshot0051zo1.th.jpg

στην εικονα, θα επρεπε το ασπρο φοντο να ειναι στο χρωμα του θεματος αλλα δεν ειναι. το περιεργο ειναι οτι σε ενα 6120 που το δοκιμασα ηταν κανονικα στο χρωμα που επρεπε.

αν δε βαριεστε, δοκιμαστε το να μου πειτε :)

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Εσείς πως μπορείτε και ξαναπερνάτε το firmware μέσα από το NSU; Εγώ όταν το είχα δοκιμάσει μου έβγαζε μήνυμα ότι η συσκευή δεν υποστιρίζεται...

 

Να και μερικές φωτογραφίες που τράβηξα με κοντινή λήψη:

 

Κουραμπιέδες:

http://img123.imageshack.us/img123/7433/24122007028iq0.th.jpg

Ένα λεμόνι:

http://img181.imageshack.us/img181/985/01012008012wu0.th.jpg

Καφές:

http://img89.imageshack.us/img89/921/01012008016rd6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι οι περισσοτεροι ποσταρετε φωτο με κοντινες ληψεις??μηπως στις μακρυνες τα χαλαει λιγο το κινητο?λεω,μηπως...και μην το παρετε στραβα,κι εγω υποψηφιος αγοραστης ειμαι αλλα θελω να την ψαξω καλα πριν το αγορασω μετα το φιασκο που επαθα με το Κ850..500 ευρω στο ντουκου και δεν θελω να την ξαναπατησω...
Link to comment
Share on other sites

Απιστευτες φωτογραφιες!! Το οτι θολωνει περιμετρικα των φωτογραφιων, οφειλεται στην αυτοματη εστιαση; Αν επιλεχθει η λειτουργια για κοντινη ληψη θα φαινονται καλυτερα;
Link to comment
Share on other sites

Απιστευτες φωτογραφιες!! Το οτι θολωνει περιμετρικα των φωτογραφιων, οφειλεται στην αυτοματη εστιαση; Αν επιλεχθει η λειτουργια για κοντινη ληψη θα φαινονται καλυτερα;

αυτη η λειτουργια εχει επιλεχθει, αλλιως δεν κανει τοσο καλο focus. αν κανει focus σε ενα σημειο, γυρω γυρω θολωνει, λογικο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

γιατι οι περισσοτεροι ποσταρετε φωτο με κοντινες ληψεις??μηπως στις μακρυνες τα χαλαει λιγο το κινητο?λεω,μηπως...και μην το παρετε στραβα,κι εγω υποψηφιος αγοραστης ειμαι αλλα θελω να την ψαξω καλα πριν το αγορασω μετα το φιασκο που επαθα με το Κ850..500 ευρω στο ντουκου και δεν θελω να την ξαναπατησω...

 

Εγγυημένα δεν χάνεις τα λεφτά σου,και'γω την ίδια πίκρα πέρασα με το Κ850(ευτυχώς το πήρε ένας φίλος μου και ατυχώς γιατί με κυνηγάει να του το πουλήσω τώρα ή να το πατήσει κάτω αυτός-κατάσταση εκτός ελέγχου ο άνθρωπος:lol::lol:),όμως θα σου έλεγα να μην βιαστείς και να ιεραρχήσεις τις ανάγκες σου προσεχτικά,το Ν82 βγάζει καταπληκτικές κοντινές και καλές φωτογραφίες γενικά(αλλά δεν είναι και ψηφιακή;)),έχει το GPS,το WiFi,το....τόσα πολλά που μπορεί να τα χρειάζεσαι ή μπορει και να μην τα χρειαστείς ποτέ ή ελάχιστα....όπως και νάχει τα 500+ ευρώ είναι πολλά και θέλει σκέψη καθαρή,το να δεις δείγμα φωτογραφίας πχ. τοπίου πάλι δεν πρέπει να είναι καθοριστικό για την αγορά ενός κινητού με πραγματικά αξιοποιήσιμες στην καθημερινότητα πολλαπλάσιες και χρήσιμες δυνατότητες ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...