Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82 (Pre-Release)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα και σε avatar!!! :cool:

 

Και μια ερώτηση... Έχει χειροκίνητη ρύθμιση του ISO στην φωτογραφική μηχανή;

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To Apogevma apektisa apo Alpha Copy N82 (14/12/2007 18:35). Exoun erthi arketa komatia apoti katalava kai stin "apothiki" ginetai o xamos.

 

Τσαμπα μας ξεσηκωσες:p:rolleyes:

 

Πηγα σημερα με τα ζεστα €€ στο χερι στο συγκεκριμενο

νοκια σοπ και το ειδα και αυτο :

 

Η συσκευη που ημουν ετοιμος να παρω απο το συγκεκριμενο καταστημα

δεν προοριζεται για την Ελληνικη αγορα ,κοινως

ηταν παραεισαγωγη :wacko:

 

Δεν ειχε Ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο

ουτε φυσικα Ελληνικες οδηγιες .

Δεν ειδα τι product code ειχε .

Επιπλεον η συσκευασια μαλλον ειχε ανοιχτει

παραπανω απο μια φορα...

 

Οχι οτι ειναι καποιο προβλημα ,αλλα γιατι να αγορασεις

συσκευη που δεν προοριζεται για την Ελληνικη αγορα ,

ενω τα εσταξες γι αυτο το λογο?

 

Γι αυτο Keep your eyes OPEN!

 

 

Το μονο καλο ηταν οτι ειδα το Ν82 απο κοντα .:happy:

Ειναι πολυ ποιο ωραιο απο οτι στις φωτος

και δεν ειναι ασχημοπαπο οπως το λεει

ο Πανος :p

 

Τα πληκτρα ειναι καπως ..αλλα πιστευω οτι

συνηθιζονται ..

 

Φίλε nervous μία παράκληση:

Αν έχεις κάποιον insider στην Alpha Copy (αυτή την εντύπωση έχω... :)), πες του ότι ...καημένοι (:mad:) εδώ στα τοπικά Nokia shops δεν έχουν καμία ενημέρωση, δεν ξέρουν τι τους γίνεται...

Ο άλλος εδώ στο Βόλο τις προάλλες - εμμέσως πλην σαφώς - με απέτρεψε από το να κάνω προπαραγγελία... :X

 

Μην νομιζεις οτι τα πραγματα ειναι καλυτερα στην Αθηνα .

 

Σε αλλο νοκια σοπ που ρωτησα σημερα ,δεν ειχαν

ιδεα ποτε θα ερθει το Ν82 . Εδω καλα καλα που ειπαν

οτι δεν εχουν παραλαβει το Ν81..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τώρα και σε avatar!!! :cool:

 

Και μια ερώτηση... Έχει χειροκίνητη ρύθμιση του ISO στην φωτογραφική μηχανή;

 

Οχι,μονο τέσσερις ρυθμίσεις, Αυτόματη,Χαμηλή,Μεσαία,Υψηλή.

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα μας ξεσηκωσες:p:rolleyes:

 

Πηγα σημερα με τα ζεστα €€ στο χερι στο συγκεκριμενο

νοκια σοπ και το ειδα και αυτο :

 

Η συσκευη που ημουν ετοιμος να παρω απο το συγκεκριμενο καταστημα

δεν προοριζεται για την Ελληνικη αγορα ,κοινως

ηταν παραεισαγωγη :wacko:

 

Δεν ειχε Ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο

ουτε φυσικα Ελληνικες οδηγιες .

Δεν ειδα τι product code ειχε .

Επιπλεον η συσκευασια μαλλον ειχε ανοιχτει

παραπανω απο μια φορα...

 

Οχι οτι ειναι καποιο προβλημα ,αλλα γιατι να αγορασεις

συσκευη που δεν προοριζεται για την Ελληνικη αγορα ,

ενω τα εσταξες γι αυτο το λογο?

 

Γι αυτο Keep your eyes OPEN!

 

 

Το μονο καλο ηταν οτι ειδα το Ν82 απο κοντα .:happy:.....

 

Καλά το υπέθεσα,μάλλον ο τύπος τα πήρε παραεισαγωγή και ήθελε να τα πουλήσει πριν τα Χριστούγεννα,κανονικά θέλει καταγγελία στα κεντρικά της Alpha Copy αυτός,δεν νομίζω να αρέσουν τέτοιες κινήσεις στον κ.Κωνσταντινίδη:down::!:.

Πάντως ο κωδικός στο δικό μου(κατα συνέπεια σε όσα κυκλοφορούν) είναι 0551515(όπως έχει προειπωθεί) και του αναμενόμενου "ελληνικού" είναι 0551523.

Αναρωτιέμαι πως θα φαίνεται με τα ελληνικά γράμματα στο πληκτρολόγιο,a bit cramped & confusing:worry:?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο κωδικός στο δικό μου(κατα συνέπεια σε όσα κυκλοφορούν) είναι 0551515(όπως έχει προειπωθεί) και του αναμενόμενου "ελληνικού" είναι 0551523.

 

Για όσους δε θυμούνται:

0551515: RM-313 SCANDINAVIA

 

Αναρωτιέμαι πως θα φαίνεται με τα ελληνικά γράμματα στο πληκτρολόγιο,a bit cramped & confusing:worry:?

 

 

Το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ:worry:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Τώρα και σε avatar!!! :cool:

Χεχεχε, σωστός. :)

Κάτσε να το αλλάξω κι εγώ. (Edit: Τι λέτε??? Μου πάει, μου πάει????? :happy:)

 

Και μια ερώτηση... Έχει χειροκίνητη ρύθμιση του ISO στην φωτογραφική μηχανή;

Οχι,μονο τέσσερις ρυθμίσεις, Αυτόματη,Χαμηλή,Μεσαία,Υψηλή.

Για κινητό είναι αρκετά καλά υποθέτω. Sounds fair.

 

Το μονο καλο ηταν οτι ειδα το Ν82 απο κοντα .:happy:

Ειναι πολυ ποιο ωραιο απο οτι στις φωτος

και δεν ειναι ασχημοπαπο οπως το λεει

ο Πανος :p

 

Ειρωνικά το λέω αυτό, για όσους το θεωρούν άσχημο. ;)

Εμένα μου αρέσει τρελά πάντως. :D

 

Μην νομιζεις οτι τα πραγματα ειναι καλυτερα στην Αθηνα .

Σε αλλο νοκια σοπ που ρωτησα σημερα ,δεν ειχαν

ιδεα ποτε θα ερθει το Ν82 . Εδω καλα καλα που ειπαν

οτι δεν εχουν παραλαβει το Ν81..

 

Εμάς εδώ στο Βόλο από βδομάδα αναμένεται το Ν81 απ' ό,τι μου είπαν.

 

Απ' ό,τι φαίνεται, όσον αφορά το Ν82, πάει για το νέο έτος η δουλειά.

Δεν έχω πρόβλημα να περιμένω (τηρουμένων των αναλογιών βέβαια).

Θέλω να έχει ελληνικό product code το τηλέφωνο, ώστε να έχω την εγγύηση που δικαιούμαι. ;)

 

Απλά θα είναι χαζό να γίνει όπως με το Ν95.

Θυμόμαστε πόσο είχε αργήσει να έρθει στην αγορά, εξ' ου και τα προβλήματα που είχαν ορισμένοι ανυπόμονοι με ορισμένα Ν95 με product code Ουγκάντας που τους πούλησε η Wind για να αποκομίσει υπερκέρδη. :X

 

Προσωπικά δε θα πέσω σε αυτή την παγίδα (...θα προσπαθήσω τουλάχιστο)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παρά τα ευνοϊκά σχόλια για το Ν82, αρκετοί από αυτούς που έτρεξαν να το αγοράσουν (έστω και παραεισαγωγής) έχουν βάλει αγγελίες πώλησης (όπως π.χ ο matrix). Aυτό σημαίνει ότι στους βασικούς σκοπούς (π.χ. πληκτρολόγηση) δεν έμειναν ικανοποιημένοι; Υπήρξε κάποιο άλλο πρόβλημα; Ή ήθελαν απλώς να το δοκιμασουν;

 

Είναι δε σαφές πως τέτοιες ενέργειες είναι άξιες απορίας...:blink:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

απλα συνεχως ανταλλαζουμε ειναι η καψα που λεμε.......δν μενεις καπου
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

απλα συνεχως ανταλλαζουμε ειναι η καψα που λεμε.......δν μενεις καπου

Αυτό σημαίνει πως δεν κατάφερε να σας "κράτησει" και αυτό φανερώνει πολλά, δηλώνει και υποδηλώνει περισσότερα....;)

 

"Ένα το κρατούμενο..." που λέμε....;);)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε, σωστός. :)

Κάτσε να το αλλάξω κι εγώ. (Edit: Τι λέτε??? Μου πάει, μου πάει????? :happy:)

 

 

 

Για κινητό είναι αρκετά καλά υποθέτω. Sounds fair.

 

 

 

Ειρωνικά το λέω αυτό, για όσους το θεωρούν άσχημο. ;)

Εμένα μου αρέσει τρελά πάντως. :D

 

 

 

Εμάς εδώ στο Βόλο από βδομάδα αναμένεται το Ν81 απ' ό,τι μου είπαν.

 

Απ' ό,τι φαίνεται, όσον αφορά το Ν82, πάει για το νέο έτος η δουλειά.

Δεν έχω πρόβλημα να περιμένω (τηρουμένων των αναλογιών βέβαια).

Θέλω να έχει ελληνικό product code το τηλέφωνο, ώστε να έχω την εγγύηση που δικαιούμαι. ;)

 

Απλά θα είναι χαζό να γίνει όπως με το Ν95.

Θυμόμαστε πόσο είχε αργήσει να έρθει στην αγορά, εξ' ου και τα προβλήματα που είχαν ορισμένοι ανυπόμονοι με ορισμένα Ν95 με product code Ουγκάντας που τους πούλησε η Wind για να αποκομίσει υπερκέρδη. :X

 

Προσωπικά δε θα πέσω σε αυτή την παγίδα (...θα προσπαθήσω τουλάχιστο)

 

Τα συγκεκριμμένα κινητά απευθήνονται στην ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ και κατά συνέπεια χαίρουν κάθε εγγύησης σε Hardware αλλά και firmware εδώ στην ΕΛΛΑΔΑ(ειναι σαν να είχα παει στην Φινλανδία για διακοπές ή δουλειές και να το είχα αγορασει εκεί),σε ότι αφορά τον product code αλλάχτηκε μέσα σε 5" και είμαστε καλυμμένοι και μπορούμε να κάνουμε πάντα firmware upgrade μόνοι μας μέσω NSU και πάντα θα μπάινει το ελληνικό λογισμικό,όσο για τυχόν προβλήματα στο hardware σε καλύπτει 100% κάθε Nokia Shop.

θεωρώ ωστόσο την κινηση σου να αναμείνεις το "ελληνικό"(με ελληνικά στο πληκτρολόγιο)Ν82 πολύ σωστή και κατανοητή για αποφυγή κάθε πιθανής ή απίθανης επιπλοκής που θα μπορούσε να δημιουργηθεί σε θέματα εγγύησης κλπ. από κάποιο Nokia Shop.

Απλώς εγώ και κάποιοι άλλοι που το απέκτησαν τώρα ως παραεισαγωγή Ευρώπης(σε καμμία περίπτωση Ουγκάντας ή εκτός Ε.Ε.)είχαν μεγαλύτερη επιθυμία να το αποκτήσουν και με ότι αυτό συνεπάγεται στα ζητήματα εγγύησης/αναβαθμίσεων/αλλαγής product code κλπ......αφού γνωρίζαμε ότι δεν είναι τα επίσημα Ν82 με το ελληνικό localization.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει πως δεν κατάφερε να σας "κράτησει" και αυτό φανερώνει πολλά, δηλώνει και υποδηλώνει περισσότερα....;)

 

"Ένα το κρατούμενο..." που λέμε....;);)

 

 

Καμια σχεση.Οπως λεει και ο Λευτερης ειμαστε καποια ατομα που αλλαζουμε συνεχεια κινητα.Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται οτι δεν μας αρεσει η' δεν καταφερε να μας κρατησει το κινητο οπως λες.Εγω πχ πηρα το καισερ,μετα το 5610 μετα το Ν81 και μετα το Ν82.Ολα αυτα σε λιγοτερο απο 2 μηνες.Ο Μιχαλης δε(ματριξ) αυτος και αν ειναι για δεσιμο!!!:lol: Καθε μερα τα αλλαζει.Επαναλαμβανω δεν σημαινει οτι δεν μας αρεσουν.

Επισης θα συμφωνησω και με τον rostropol.Δεν τιθεται θεμα καλυψης σε τυχον βλαβη.Μου το ξεκαθαρισαν στην κινητομανια απ'οπου και αγορασα το Ν82.Η εγγυηση σε καλυπτει σε οποιο Νοκια σοπ και αν πας.Το μονο αρνητικο ειναι τα ελληνικα γραμματα στο πληκτολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα πριν λιγο τηλεφωνο σε Wind και Πλαισιο και δεν εχουν καμια επισημη ενημερωση για ημερομηνια...Αναμενουμε λοιπον

 

Μάλλον δεν ήταν ενημερωμένο το κατάστημα wind όπως έχω πει και πριν μέρες στο κατάστημα του συντάγματος μαζί με τον υπάλληλο που φαινόταν σχετικός είδαμε στο σύστημα του ότι η κεντρικη αποθήκη της wind παραλαμβάνει Ν82 στις 21/12 και από την επομένη θα έχουν διατεθεί στα πρώτα καταστήματα της αλυσίδας. Αν και μου φαινόταν απίθανο για να λέει ο φίλος πιο πάνω ότι πρώτη η wind θα το φέρει μάλλον θα τηρηθεί το χρονοδιαγραμμα.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

(Edit: Τι λέτε??? Μου πάει, μου πάει????? :happy:)

 

Noμιζω προτιμω το 3230 :p !

Παλια εβλεπα το avatar σου και σε καταλαβαινα, τωρα ?

 

nervous, κοιτα να μην αλλαξεις και εσυ :p !

 

Καλες αγορες παιδια ! (Ελληνικες παντα :) )

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση.Οπως λεει και ο Λευτερης ειμαστε καποια ατομα που αλλαζουμε συνεχεια κινητα.Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται οτι δεν μας αρεσει η' δεν καταφερε να μας κρατησει το κινητο οπως λες.Εγω πχ πηρα το καισερ,μετα το 5610 μετα το Ν81 και μετα το Ν82.Ολα αυτα σε λιγοτερο απο 2 μηνες.Ο Μιχαλης δε(ματριξ) αυτος και αν ειναι για δεσιμο!!!:lol: Καθε μερα τα αλλαζει.Επαναλαμβανω δεν σημαινει οτι δεν μας αρεσουν.

Mπορεί να αλλάζετε κάθε μέρα κινητό, έχετε όμως κάποιο που εμπιστεύεστε και χρησιμοποιείτε επειδή σας έχει βολέψει...Μου είναι δε δύσκολο να πιστέψω ότι κάθε μήνα ή και πιό τακτικά παραμετροποιείτε το εκάστοτε κινητό που αγοράζετε (μεταφέρετε αρχεία, προγράμματα, επαφές κλπ) και όταν τελικά το φέρετε στα "ίσια" του το πουλάτε και πάλι από την αρχή...Αδυνατώ να το πιστέψω στον βαθμό αυτό, ακόμα και με δεδομένο πως όλοι εδώ λίγο πολύ μας διακατέχει το "σαράκι" της κινητομανίας...;)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παρά τα ευνοϊκά σχόλια για το Ν82, αρκετοί από αυτούς που έτρεξαν να το αγοράσουν (έστω και παραεισαγωγής) έχουν βάλει αγγελίες πώλησης (όπως π.χ ο matrix). Aυτό σημαίνει ότι στους βασικούς σκοπούς (π.χ. πληκτρολόγηση) δεν έμειναν ικανοποιημένοι; Υπήρξε κάποιο άλλο πρόβλημα; Ή ήθελαν απλώς να το δοκιμασουν;

Είναι δε σαφές πως τέτοιες ενέργειες είναι άξιες απορίας...:blink:

απλα συνεχως ανταλλαζουμε ειναι η καψα που λεμε.......δν μενεις καπου

Αυτό σημαίνει πως δεν κατάφερε να σας "κράτησει" και αυτό φανερώνει πολλά, δηλώνει και υποδηλώνει περισσότερα....;)

"Ένα το κρατούμενο..." που λέμε....;)

Καμια σχεση.Οπως λεει και ο Λευτερης ειμαστε καποια ατομα που αλλαζουμε συνεχεια κινητα.Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται οτι δεν μας αρεσει η' δεν καταφερε να μας κρατησει το κινητο οπως λες.Εγω πχ πηρα το καισερ,μετα το 5610 μετα το Ν81 και μετα το Ν82.Ολα αυτα σε λιγοτερο απο 2 μηνες.Ο Μιχαλης δε(ματριξ) αυτος και αν ειναι για δεσιμο!!!:lol: Καθε μερα τα αλλαζει.Επαναλαμβανω δεν σημαινει οτι δεν μας αρεσουν.

Επισης θα συμφωνησω και με τον rostropol.Δεν τιθεται θεμα καλυψης σε τυχον βλαβη.Μου το ξεκαθαρισαν στην κινητομανια απ'οπου και αγορασα το Ν82.Η εγγυηση σε καλυπτει σε οποιο Νοκια σοπ και αν πας.Το μονο αρνητικο ειναι τα ελληνικα γραμματα στο πληκτολογιο.

Mπορεί να αλλάζετε κάθε μέρα κινητό, έχετε όμως κάποιο που εμπιστεύεστε και χρησιμοποιείτε επειδή σας έχει βολέψει...Μου είναι δε δύσκολο να πιστέψω ότι κάθε μήνα ή και πιό τακτικά παραμετροποιείτε το εκάστοτε κινητό που αγοράζετε (μεταφέρετε αρχεία, προγράμματα, επαφές κλπ) και όταν τελικά το φέρετε στα "ίσια" του το πουλάτε και πάλι από την αρχή...Αδυνατώ να το πιστέψω στον βαθμό αυτό, ακόμα και με δεδομένο πως όλοι εδώ λίγο πολύ μας διακατέχει το "σαράκι" της κινητομανίας...

Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων και προτιμήσεων.

Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το να αλλάζει κάποιος τα κινητά σαν τα πουκάμισα, απεναντίας μάλιστα, είναι αναφαίρετο δικαίωμά του το πού θα διαθέσει τα χρήματά του, λαμβάνοντας μάλιστα υπόψη ότι κάποια από αυτά θα τα πάρει πίσω, μιας και θα πουλήσει το τηλέφωνο λίγο καιρό αφότου το αγοράσει.

 

Αν το σκεφτούμε και αλλιώς, αν δεν υπήρχαν οι "φανατικοί κινητομανείς" όπως π.χ. ο φίλος matrix ή οποιοσδήποτε άλλος, δεν θα ξέραμε από πρώτο χέρι τις πρώτες εντυπώσεις για το Ν82 καλή ώρα (ή για οποιοδήποτε άλλο τηλέφωνο) όλοι εμείς που θέλουμε να το αποκτήσουμε και δε θέλαμε να βαδίζουμε στα τυφλά. ;)

 

Noμιζω προτιμω το 3230 :p !

Παλια εβλεπα το avatar σου και σε καταλαβαινα, τωρα ?

 

nervous, κοιτα να μην αλλαξεις και εσυ :p !

 

Καλες αγορες παιδια ! (Ελληνικες παντα :) )

 

Εδώ που τα λέμε ούτε εγώ το συνήθισα (ακόμα) :p

(όπως και να 'χει, ακόμα και με το Ν82 στα χέρια μου, το αγαπημένο μου 3230 δεν το βάζω στην άκρη - ιδίως τώρα που θα μου έρθει το full set από καινούργια καλύμματα που παρήγγειλα στο Nokia shop, θα γίνει τζιτζιλόνι :))

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

συμφωνο με το τελευταιο μηνυμα του ion83 απλα ειναι καψα οποιο σου κολλησει στο μυαλο και το θες!πχ τωρα θελω το ν81 γτ το ν82 μου φενεται λιγο μεγαλο και ελαφρυ:Pλες και θα μου φυγει απο το χερι!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

τελικα το εκανα μια φορα στα ελληνικα και το ξαναγυρισα αυτοματο και τωρα κομπλε αψογο τηλεφωνο μονο το gps δεν ειναι καλα ενημερωμενο...καμια αλλη λυση?γιατι εχει η κοπελα μου το 6110 και με παταει :P xD

 

Ωχ μην μου λες τέτοια! Και είμαι μια ανάσα από το να πουλήσω το 6110, για να πάρω το n82:wacko::wacko::confused::blink:

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Ωχ μην μου λες τέτοια! Και είμαι μια ανάσα από το να πουλήσω το 6110, για να πάρω το n82:wacko::wacko::confused::blink:

 

Πάντος ως τώρα τα παιδιά που το έχουν, έχουν πει τα καλύτερα για τον δέκτη GPS τοθ Ν82 σε σχέση με τα άλλα μοντέλα της νοκια... Λοκάρει πολύ πιο γρήγορα απο ότι λένε....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας απαντησει καποιος ο οποιος το εχει στα χερια του...αληθευει αυτο στο βιντεο δηλαδη οτι ανοιγει το κινητο σε 13 δευτερολεπτα?

 

 

 

Το κινητο αυτο τα ΣΠΑΕΙ !!!!!!!!!!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κανει 12,65 το χω μετρησει!!!:lol:

 

Aυτο ειναι καλο :lol:

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

οτι λοκαρει γρηγορα λοκαρει τωρα ομως δεν νομιζω οτι ειναι οσο πληρες οσο το 6110...γιατι το 6110 ειναι φτιαγμενο για gps:)αλλα ας μιλησει και καποιος αλλος...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...