Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορεις να μας πης αν το gps ειναι ποιο καλο απο ν95 απλο. Καποιος μου ειπε οτι δεν παιζεται, ειναι γρηγορο και εχει ενδειηξης και μεσα σε σπιτι

 

Για να πώ την αλήθεια δε το έχω δοκιμάσει ακόμα.Μόλις το κάνω θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δοκιμασες να το κανεις κατευθειαν μεσο nsu??

και μετα την αναβαθμιση δες αμα εχεις ελληνικα

και μετα κανε μεσο nemesis

στο :google: βρηκα αυτο -0557876 TIM-

 

Δε ξέρω αυτό το τρόπο.Υπάρχει κανένας οδηγός;

Link to comment
Share on other sites

μολις πήρα τηλ. σε αλφα κοπυ και μου είπαν με σιγουρια πως η συσκευή διατίθεται κανονικά σε όλα τα καταστήματα νόκια , φυσικά όμως τα κομμάτια είναι λίγα όπως γίνεται πάντα στην αρχή.......
ck
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αυτό το τρόπο.Υπάρχει κανένας οδηγός;

Πολύ αναλυτικός οδηγός είναι αυτός (πιο αναλυτικός δεν γίνεται:p). Αναφέρεται βέβαια στο Ν73 αλλά είναι η ίδια διαδικασία. Εσύ απλά θα πρέπει να περάσεις το product code που σου έσωσε ο aris_21, δηλ. αυτό: 0550801.

Το Nemesis Service Suite κατέβασέ το από εδώ. Το link για το download βρίσκεται στο κάτω μέρος της σελίδας...;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω επιτελους μετα απο μηνες αναμονης θα το παραλαβω το απογευμα απο νοκια σοπ! Θα σας πω εντυπωσεις το βραδυ, αν και πιστευω θα ειναι τελειο συμφωνα με αυτα που λενε τα παιδια που το εχουν ηδη παρει!
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αναλυτικός οδηγός είναι αυτός (πιο αναλυτικός δεν γίνεται:p). Αναφέρεται βέβαια στο Ν73 αλλά είναι η ίδια διαδικασία. Εσύ απλά θα πρέπει να περάσεις το product code που σου έσωσε ο aris_21, δηλ. αυτό: 0550801.

Το Nemesis Service Suite κατέβασέ το από εδώ. Το link για το download βρίσκεται στο κάτω μέρος της σελίδας...;)

 

Ζήτησα κάποιον οδηγό για το NSU,αυτά με το nemesis τα έχω κάνει αλλά δεν δουλεύει.Διάβασε λίγο παραπάνω και θα καταλάβεις τι εννοώ.Thanks πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αναλυτικός οδηγός είναι αυτός (πιο αναλυτικός δεν γίνεται:p). Αναφέρεται βέβαια στο Ν73 αλλά είναι η ίδια διαδικασία. Εσύ απλά θα πρέπει να περάσεις το product code που σου έσωσε ο aris_21, δηλ. αυτό: 0550801.

Το Nemesis Service Suite κατέβασέ το από εδώ. Το link για το download βρίσκεται στο κάτω μέρος της σελίδας...;)

 

Τελικά δούλεψε με το nemesis.Κατέβασα τη τελευταία version και δούλεψε.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα κάποιον οδηγό για το NSU,αυτά με το nemesis τα έχω κάνει αλλά δεν δουλεύει.Διάβασε λίγο παραπάνω και θα καταλάβεις τι εννοώ.Thanks πάντως.

Ο οδηγός αυτός περιέχει και πληροφορίες για το NSU. Για περισσότερα δες και εδώ.

 

Edit: Αφού έκανες τη δουλεία σου ok τότε. Γι αυτό σου έδωσα και το link του επίσημου site για το NSS, φανταστικά πως θα λυθεί το πρόβλημα αν κατεβάσεις τη τελευταία έκδοση...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο ηρθε τελικα και το φορουμ απ οτι βλεπω θα παρει φωτια!

Οσοι το παρετε σημερα τις εντυπωσεις σας και γρηγορα(ΛΟΛ)γιατι περιμενουμε στη σειρα!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Στη πλακέτα από πίσω γράφει 0557876,αλλά έχει ήδη τα ελληνικά.Δε μπορώ όμως να περάσω τη τελευταία αναβάθμιση.

 

Αλήθεια,από ποιά χώρα είναι;Πάντως είναι made in Finland.

 

Φιλε μου το τηλεφωνο σου ειναι απο Ιταλια και συγκεκριμενα διανεμεται απο το δικτυο της ΤΙΜ. Αυτο ακριβως εχω παρει και εγω απο εδω. Στην πισω πλευρα το τηλεφωνο δεν εχει ενα σηματακι της ΤΙΜ? Αν οχι μαλλον θα το βγαλαν στο καταστημα που το πηρες. Ο λογος που δε σου εβγαλε αναβαθμιση ειναι οτι ακομα δεν εχει "μαγειρεψει" η ΤΙΜ το δικο της firmware. Τα branded firmwares βγαινουν λιγο αργοτερα. Αλλα αφου περασες την αναβαθμιση με το νεμεσις εισαι ΟΚ. Καλοριζικο:)

Link to comment
Share on other sites

To έχω παραγγείλει και το απόγευμα θα πάω να το παραλάβω. Κράτησε όνομα, ελπίζω να μη γίνει καμιά στραβή:worry:. Πάντως μέχρι τις 2 το πλαίσιο δεν είχε παραλάβει ακόμα στην αποθήκη (εγώ το παρήγγειλα από κατάστημα νόκια). Για ότι νεώτερο θα επανέλθω
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα !!!!!!!!!!!!!!! Ειναι μοναδικο. Το gps δουλευη και μεσα σε κλειστο χωρο , αρκετα γρηγορο με φοβερη οθονη, games ngage και με το spiderman 3 την ταινια μεσα. Για οτι καινουριο ενημερωνω
Link to comment
Share on other sites

Εφοσων κυκλοφορησε και επισημα σε Ελληνικη εκδοση

συνεχιζουμε σε νεο θεμα ! :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=188474

Καλοριζικο σε οσους το αποκτησαν :D:p:happy:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...