Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να δω τις "Εικόνες μου" με τους φακέλους μου όπως στα προηγούμενα SE, που θα βρω την "Διαχείρηση Αρχείων"...;;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Για να δω τις "Εικόνες μου" με τους φακέλους μου όπως στα προηγούμενα SE, που θα βρω την "Διαχείρηση Αρχείων"...;;; :worry:

 

menou - organizer - dixeirisi arxeion.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα στο Γερμανο και ζητησα να δω ενα.

Μου εφεραν ενα dummy και το κοιταξα, αλλα ρε παιδια, συγκρινοντας το με το S700 που εχω, ουτε για κλωτσες δεν ειναι.

Σαν αυτα τα κινεζικα, τα ψευτικα παιχνιδακια, που εχουν για τα παιδια.

Και ο φακος να χασκει ανοιχτος, μονιμως...

Αν δε βγαλουν κανα αξιοπρεπες ,στυλ S700, δυστυχως, δεν θα τους κανω το χατηρι.

Ιδωμεν.

Πιθανον, να παρω το Samsung G800,(5Μp κι αυτο), που απ ο,τι διαβασα, θα ελθει το Νοεμβριο στην Ευρωπη.

Απ ο,τι δειχνει, φαινεται πιο αξιοπρεπες για τα λεφτα του, (που θα ειναι κοντα στο SE).

Θοδωρος.

 

Το ίδιο έπαθα και γώ. Στον Γερμανο. Ζητήσαμε να δούμε το τηλεφωνο και μας το βγαλαν απο μια....πλαστική σακούλα. Το dummy ειναι τόσο ψευτικο, τόσο πλαστικό, τόσο ξενέρωμα που η γυναίκα μου μολις το δε είπε: για το παιδί το θέλεις αυτό;:lol: Καλά η SE που τα προμηθευσε, δεν είδε τι λαλακίες έφτιαξε; Και στον Γερμανό δεν θελουν να πουλήσουν;

Carpe Viam

[sIGPIC]http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=88993&dateline=1182420673

Εικόνα Υπογραφής σε Χρήση[/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπαθα και γώ. Στον Γερμανο. Ζητήσαμε να δούμε το τηλεφωνο και μας το βγαλαν απο μια....πλαστική σακούλα. Το dummy ειναι τόσο ψευτικο, τόσο πλαστικό, τόσο ξενέρωμα που η γυναίκα μου μολις το δε είπε: για το παιδί το θέλεις αυτό;:lol: Καλά η SE που τα προμηθευσε, δεν είδε τι λαλακίες έφτιαξε; Και στον Γερμανό δεν θελουν να πουλήσουν;

 

Πάντως δεν ξέρω πως είναι το dummy αλλά το κανονικό είναι όλα τα λεφτά. Δεν είναι το πιο ανθεκτικό κινητό του κόσμου αλλα εμφανισιακά είναι ΤΟΠ!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπαθα και γώ. Στον Γερμανο. Ζητήσαμε να δούμε το τηλεφωνο και μας το βγαλαν απο μια....πλαστική σακούλα. Το dummy ειναι τόσο ψευτικο, τόσο πλαστικό, τόσο ξενέρωμα που η γυναίκα μου μολις το δε είπε: για το παιδί το θέλεις αυτό;:lol: Καλά η SE που τα προμηθευσε, δεν είδε τι λαλακίες έφτιαξε; Και στον Γερμανό δεν θελουν να πουλήσουν;

 

Τα dummies ως γνωστόν δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να βγάλουμε συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για άμεση απάντηση.

Τι περιέχει το πακέτο του τηλεφώνου.

Ευχαριστώ

 

Λοιπόν ελπίζω να τα θυμάμαι σωστά:

 

  • Κινητό (με την 512 M2 μέσα)
  • Μπαταρία
  • Δερμάτινο λουράκι
  • Καλώδιο USB
  • Φορτιστής
  • Handsfree με 2 επικαλύψεις για τα ακουστικά
  • Manuals & CD

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ελπίζω να τα θυμάμαι σωστά:

 

  • Κινητό (με την 512 M2 μέσα)
  • Μπαταρία
  • Δερμάτινο λουράκι
  • Καλώδιο USB
  • Φορτιστής
  • Handsfree με 2 επικαλύψεις για τα ακουστικά
  • Manuals & CD

 

Ευχαριστώ ήσουν γρήγορος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ελπίζω να τα θυμάμαι σωστά:

 

  • Κινητό (με την 512 M2 μέσα)
  • Μπαταρία
  • Δερμάτινο λουράκι
  • Καλώδιο USB
  • Φορτιστής
  • Handsfree με 2 επικαλύψεις για τα ακουστικά
  • Manuals & CD

 

όλα τα παραπάνω +

μια cybershot 5 megapixels! :p

Link to comment
Share on other sites

Τα dummies ως γνωστόν δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να βγάλουμε συμπεράσματα.

Έχωντας παλιά gps που είναι γυαλιστερή η επιφάνεια του απ'έξω (HTC P3600) έλεγα ότι δεν θα πάρω ποτέ κατι που να είναι έτσι ξανά. Μου έδωσαν λοιπόν το dummy και λέω εντάκσει σε διαστάσεις καλό μου φαινεται (οχι όπως το K800 που είναι σα να έχει σηκώσει σούζα αμα το εχεις ακουμπημένο σε τραπέζι. Ανοίγω λοιπόν το κουτί σπίτι μου και είδα ότι ήταν και αυτό γυαλιστερό (a.k.a. δε μπορείς να το ακουμπήσεις γιατί "λαδώνει" :P, κάτι το οποίο δε φαινόταν από το dummy :-O ) και έριξα ένα βρισίδι στη sony δίχως προηγούμενο!!! Έλεος!! Είμαι όλη την ώρα με το πανάκι που καθαρίζω και τα γυαλιά ηλίου από πάνω!!!! Grrrrrrrrrrrrr...

Άσε που έχει και ένα σωρό bugs!!! (h**p://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=157121) Άντε να βγει κανά update μέσω SEUS Να βρω την υγειά μου!!

Link to comment
Share on other sites

bugs ????? εμενα δεν εχει κανενα ..... vodafone το εχεις ??

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα εδω και λιγες μερες δουλευει διχως κολληματα,παλι καλα γιατι στην αρχη εκανε μερικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα εδω και λιγες μερες δουλευει διχως κολληματα,παλι καλα γιατι στην αρχη εκανε μερικα.

 

Είναι το στρώσιμο :lol:

 

Πλάκα πλάκα και μένα στην αρχή μου έκανε το δύσκολο αλλά τώρα έχει ηρεμήσει :) Μόνο το Media θέλει μια μικρή αναβαθμισούλα γιατί τρελαίνεται μετά από μερικά λεπτά συνεχόμενης χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα στο πισω μερος του Κ850 στην πανω μερια δυο αυτοκολητα σιλικόνης (αυτα που βαζει η γυναικα μου στα βαζα απο κατω ..... ειναι μερικα χιλιοστα παχος και διαφανη) και σωθηκα

1.- ακουγεται καλυτερα οταν χτυπά και ειναι ακουμπισμενο κατω

2.- αποφευγεις το γρατσουνισμα στο τσαμακι της καμερας , νερα κλπ !!!

Επισης οταν τραβατε φωτογραφιες προσωπα και ειστε σε αποσταση 1-1,5 μετρα δοκιμαστε και βαλτε το iso 100 ακομα και μερα θα εχετε καταπληκτικα αποτελεσματα !!!! (το ειχε επισυμανει και ενας αλλος φιλος εδω μεσα και ειχε δικαιο !!!!!!)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Καμία φώτο να το δούμε μπορείς να βγάλεις; :) Ίσως από καθρέφτη; :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό το κινητό, αλλά αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα. Στην περίπτωση που δοκιμάζω να γράψω νέα συνάντηση στο ημερολόγιο, αφού συμπληρώνω όλα τα πεδία και τα αποθηκεύω, το τηλέφωνο λέει αποθήκευση οκ, αλλά μετά δεν εμφανίζεται καμία καταχώρηση στο ημερολόγιο!!! Ακόμη και στην περίπτωση που προσπαθώ να κάνω συγχρονισμό από το outlook καμία καταχώρηση δεν "περνιέται" στο κινητό! Αντιμετωπίζει κανένας παρόμοιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους προσθέσανε το K850i στην ελληνική υποστήριξη:

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1&zone=ps&pid=10868

 

Δυστυχώς ακόμα δεν μπορείς να το επιλέξεις στον λογαριασμό σου στο Fun and Downloads...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε ένας καλός μου φίλος πριν από μία εβδομάδα. Το περιεργάστηκα πολλή ώρα. Με τίποτα δεν δικαιολογεί τα χρήματα αυτά. Το θεωρώ φθηνιάρικο, δύσχρηστο, η φωτ. μηχανή του αδιάφορη, η οθόνη του κατά πολύ κατώτερη αυτών της Νόκια. Σε ό,τι αφορά τις μουσικές του δυνατότητες μετριότατο. Σκέτη απογοήτευση. Καλά έκανα κι επέστρεψα στη Νόκια. Ποτέ ξανά Έρικσσον.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα στο πισω μερος του Κ850 στην πανω μερια δυο αυτοκολητα σιλικόνης (αυτα που βαζει η γυναικα μου στα βαζα απο κατω ..... ειναι μερικα χιλιοστα παχος και διαφανη) και σωθηκα

1.- ακουγεται καλυτερα οταν χτυπά και ειναι ακουμπισμενο κατω

2.- αποφευγεις το γρατσουνισμα στο τσαμακι της καμερας , νερα κλπ !!!

Επισης οταν τραβατε φωτογραφιες προσωπα και ειστε σε αποσταση 1-1,5 μετρα δοκιμαστε και βαλτε το iso 100 ακομα και μερα θα εχετε καταπληκτικα αποτελεσματα !!!! (το ειχε επισυμανει και ενας αλλος φιλος εδω μεσα και ειχε δικαιο !!!!!!)

 

kati tetio prepei na exei kai i piso epifaneia tou w880i. pados opos les kai esi einai poli praktiko. poli kali protasi:):)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα κλείνει 1 εβδομάδα που το έχω το κινητό και μπορώ να πώ πως είμαι καταευχαριστημένος :D Αυτό που ήθελα ήταν ένα βελτιωμένο Κ750 ( καθώς και με εκείνο ήμουν - και είμαι - πολύ ικανοποιημένος ) και το βρήκα απόλυτα :)
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι τα flash themes? Ξέρει κανείς κάποια σελίδα για θέματα + παιχνίδια + εφαρμογές για το k850i? Έχει κανείς κανένα προγραμματάκι για να μετατρέψω βίντεο για το k850i? Thanks!@!
[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...