Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως αμέ.....είναι απο τις 1/8/2007 στην ΝΟΚΙΑ. Λένε ότι είναι ακόμα στην Γερμανία...:mad:

 

Γ.

Α, τόσο καλά. Καλά κρασια δηλαδη.... Δε σου εχουν πει πότε περιπου θα το πάρεις; Είναι δηλαδη θέμα hardware;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α, τόσο καλά. Καλά κρασια δηλαδη.... Δε σου εχουν πει πότε περιπου θα το πάρεις; Είναι δηλαδη θέμα hardware;

 

Οχι, είναι επτασφράγιστο μυστικό :lol:

 

Ξέρεις, είναι μέχρι να τα πάρει κανείς και να αρχίσει τις καφρίλες....τεσπα :mad:

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μπώ στο internet μέσα απο το κινητό και δε τα 'χω καταφέρει.

Μπορει να μου πει κάποιος, τι ρυθμίσεις χρειάζεται να κάνω ώστε να βλέπω internet μέσα απο το Ν93?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Μόνο δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, και ως προς το σύμπαν διατηρώ κάποιες αμφιβολίες! ---Albert Einstein---
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εμενα μου τελειώνει αμέσως η μπαταρία! Μιλάω για 12 με 14 ωρες το πολύ, χωρις να μιλάω καθόλου! Άλλαξα μάλιστε μπαταρία και τα ίδια πάλι.... Καμιά ιδέα;
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Απο τις 1/8/2007 το πήρα σήμερα, μετά απο πολύ βρισίδι και απειλές, διότι μάλλον το είχαν χάσει και τελικά μου έδωσαν καινούργιο. Είναι πραγματικά κρίμα μια εταιρεία σαν την ΝΟΚΙΑ να έχει μια αντιπροσωπεία για σφαλιάρες με υπαλλήλους για ΠΟΛΛΕΣ σφαλιάρες.

 

Μου έφαγαν βέβαια το κορδονάκι απο το καπάκι της κάμερας....τι να πει κανείς άμα μπλέξεις με γυφταριά.

 

Τουλάχιστον έχω καινούργιο τηλέφωνο...το τελευταίο ΝΟΚΙΑ που ποτέ θα έχω.

 

Μια ερώτηση/επιβεβαίωση πλήζ

 

Η τελευταία version έιναι η:

 

V 20.0.058

09-10-2006

RM-55

 

Σωστά?

 

Θενκς :)

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση/επιβεβαίωση πλήζ

Η τελευταία version έιναι η:

V 20.0.058

09-10-2006

RM-55

 

Σωστά?

Ναι αυτή είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Guest spastis
Εμενα μου τελειώνει αμέσως η μπαταρία! Μιλάω για 12 με 14 ωρες το πολύ, χωρις να μιλάω καθόλου! Άλλαξα μάλιστε μπαταρία και τα ίδια πάλι.... Καμιά ιδέα;

 

2 ιδέες. 1) χαλασμένος φορτιστής. Πολύ πιθανό και να μη φορτίζει στο 100% την μπαταρία. 2) Μήπως έχεις βάλει κάποιο theme που για αδιευκρίνιστους λόγους τρώει υπερβολική μπαταρία?--- Δοκίμασε την αλλαγή theme και αν όχι αλλαγή φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

καμια νέα αναβάθμιση δεν έχει κυκλοφορήσει για το κινητό μας?

Όχι δεν έχει βγει....

Η τελευταία version έιναι η:

V 20.0.058

09-10-2006

RM-55

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

se mena giati exei diaforetiki imerominia?

V20.0.058

21-10-06

rm-55

N93(07.01)

Εδώ αναφέρει 09-10-2006, ε 12 μέρες διαφορά δεν λέει τίποτα...:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλα η νοκια απελπισια μεχρι πριν βγει τοΝ95 το Ν93 ηταν η ναυαρχιδα τησ νοκια και εδω και 1 χρονο δεν εχει βγαλει ουτε μια αναβαθμιση
Link to comment
Share on other sites

exo ena problhma me to nokia.Tora teleutaia pao na egk ena pexnidi sis kai mou bgazei to munhma otan pao na kano install,certificate expired.Ta java pexnidia ta egkathista kanonika omos.

ti sumbainei?kai ti mporo na kano ?

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

exo ena problhma me to nokia.Tora teleutaia pao na egk ena pexnidi sis kai mou bgazei to munhma otan pao na kano install,certificate expired.Ta java pexnidia ta egkathista kanonika omos.

ti sumbainei?kai ti mporo na kano ?

Έχει λήξει το πιστοποιητικό!

 

Άλλαξε την ημερομηνία κανα εξάμηνο πίσω και ξανακάνε εγκατάσταση. Αν δεν γίνει και πάλι τίποτα βάλε τη ακόμη πιο πίσω. Θα πρέπει να πέσεις σε περίοδο που ίσχυε το πιστοποιητικό.

 

Επίσης πήγαινε τις ρυθμίσεις της Διαχείρισης Εφαρμογών και βάλε στο Εγκατάσταση Λογισμικού->Όλα και στο Έλεγχος Πιστοποιητικών->Απενεργοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

chris euxaristo gia thn apanthsh.apla me thn hmeromhnia tora.tha prepei na thn exo monima etsi ?ana 6amhno piso?kai giati to kanei auto??
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

chris euxaristo gia thn apanthsh.apla me thn hmeromhnia tora.tha prepei na thn exo monima etsi ?ana 6amhno piso?kai giati to kanei auto??

Όχι την ημερομηνία τη γυρίζεις πίσω για να κάνεις εγκατάσταση και μετά τη γυρνάς πάλι στη σωστή.

Αυτό γίνεται ώστε να πέσεις σε περίοδο που ίσχυε το πιστοποιητικό με το οποίο είναι υπογεγραμμένη η εφαρμογή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Εδω και 2 μερες το κινητο ( Ν93 ) καθε φορα που το κανω restart μου ζηταει ωρα και ημερομηνια.Ξερει κανεις το λογο ? καποια ιδεα ? ( τελευταιο firmware )
Link to comment
Share on other sites

file teleuteio firmware einai to 20.0.58!

paidia exo problima me to kinito i fotografies bgainoun poli tholes to zoom douleeui apo misa kai pano to idio kai video otan erxontai minimata den mou ta deixnei prepei na kleino to kinito kai na to ksana anoigo!kserete ti na kano ektos format ekana!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

exo to eksis provlima.. sta minimata grafo me T9 k otan to kinito den exei mia leksi sto leksiko tou prepei na tn grapso k meta patao kanonika ok.. otan omos pao na ksanagrapso tn idia leksi den einai perasmeni sto leksiko tou...

giati auto? exei kaneis kamia idea?

thx:)

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest spastis
Καλημερα σε ολους.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Εδω και 2 μερες το κινητο ( Ν93 ) καθε φορα που το κανω restart μου ζηταει ωρα και ημερομηνια.Ξερει κανεις το λογο ? καποια ιδεα ? ( τελευταιο firmware )

 

Ολως παραδόξως, το ίδιο άρχισε να κάνει και εμένα. Πρέπει να έχει χαλάσει το εξάρτημα που διατηρεί την ωρα και ημερομηνία όταν το τηλ. ειναι κλειστό. Φυσικά και έχω δοκιμάσει hard reset, επανεγκατάσταση firmware, δίχως τύχη μιας και το πρόβλημα φαίνεται να είναι hardware.. Νομίζω χρειαζόμαστε nokia shop....:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Εδω και 2 μερες το κινητο ( Ν93 ) καθε φορα που το κανω restart μου ζηταει ωρα και ημερομηνια.Ξερει κανεις το λογο ? καποια ιδεα ? ( τελευταιο firmware )

Ολως παραδόξως, το ίδιο άρχισε να κάνει και εμένα. Πρέπει να έχει χαλάσει το εξάρτημα που διατηρεί την ωρα και ημερομηνία όταν το τηλ. ειναι κλειστό. Φυσικά και έχω δοκιμάσει hard reset, επανεγκατάσταση firmware, δίχως τύχη μιας και το πρόβλημα φαίνεται να είναι hardware.. Νομίζω χρειαζόμαστε nokia shop....:(
Δε θα καταφέρετε τίποτα με την επίσκεψη σε nokia shop. Προφανώς έχει τελειώσει η εσωτερική μπαταρία. Παρόλο που δεν ακούγεται πολύπλοκο, δεν έχουν εκπαιδευτεί να την αλλάζουν. Παλαιότερα είχα τσακωθεί για το ίδιο πρόβλημα με άλλο μοντέλο της nokia... :X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...