Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον εχω στηλει σε pm ειδη τον φακελο
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exw brei etimo route 66 spasmeno to dokimasa se n95 kai doulebei telia. periexei 1 fakelo pou leei bima pros bima ti na kaneis gia na min kourazomaste einai 56mb ksrei kapios pou borw na to kanw upload na to kanw na to baloume?
Link to comment
Share on other sites

exw brei etimo route 66 spasmeno to dokimasa se n95 kai doulebei telia. periexei 1 fakelo pou leei bima pros bima ti na kaneis gia na min kourazomaste einai 56mb ksrei kapios pou borw na to kanw upload na to kanw na to baloume?

Εαν θελεις το κανεις upload εδω :rolleyes:

 

Υ.Γ.

Τα λινκ μπενουν παντα αναμεσα σε:

[code*]...λινκ...[*/code] χωρης το *

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ekana pedes rapid

http://rapidshare.com/files/55435039/ROUTE_66_CR_CKED.rar

 

an iparxei kapio problima pite mu na kanw kai allou :PP

perimenw sxolia kai problimata

ps dokimasmeno se n95 doulebei perifima

*****arismeno :D perimenwwwwwwwwwwwww soxliaa tsagia :D

Link to comment
Share on other sites

ekana pedes rapid

http://rapidshare.com/files/55435039/ROUTE_66_CR_CKED.rar

 

an iparxei kapio problima pite mu na kanw kai allou :PP

perimenw sxolia kai problimata

ps dokimasmeno se n95 doulebei perifima

*****arismeno :D perimenwwwwwwwwwwwww soxliaa tsagia :D

 

kalimera, na se rotiso kati, auto pou vrikes einai mazi me tis epiprosthetes leitourgies tou route66 i mono o xartis tis athinas??? ti thelo na po....exei diladi mesa kai kameres asfaleias, i ton kairo, i allo xarti i mono tis elladas? eyxaristo!

Link to comment
Share on other sites

kalimera, na se rotiso kati, auto pou vrikes einai mazi me tis epiprosthetes leitourgies tou route66 i mono o xartis tis athinas??? ti thelo na po....exei diladi mesa kai kameres asfaleias, i ton kairo, i allo xarti i mono tis elladas? eyxaristo!

 

Από όσο ξέρω το Route δεν παίρνει POI για κάμερες κλπ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω κατεβασει αυτη την εκδοση: Route66 Mobile v7.3.545 Multilanguage και στην εγκατασταση μου λεει οτι το πιστποιητικο εχει ληξει. Εχω δοκιμασει διαφορες ημερομηνιες (ακομα και 1,5 χρονο πισω) αλλα τιποτα). Ξερει καποιος που το εχει εγκαταστησει, τι περιοδο να βαλω?

 

Η συσκευη ειναι Ν95.

Link to comment
Share on other sites

Μηπος πρεπει να το κανεις sign?

 

Edit:

Mολης το ειδα, δεν κανει εγκατασταση στο κινητο σου γιατι πρεπει να το κανεις sign.. βαλε αυτη την εκδοση που δεν χρειαζεται sign :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μηπος πρεπει να το κανεις sign?

 

Edit:

Mολης το ειδα, δεν κανει εγκατασταση στο κινητο σου γιατι πρεπει να το κανεις sign.. βαλε αυτη την εκδοση που δεν χρειαζεται sign :)

 

Επειδή έχω ακούσει ότι οι signed εκδόσεις του Route κάνουν μόνο για εξωτερικό gps, είσαι σίγουρος ότι αυτή η έκδοση που προτείνεις θα δουλέψει?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω ακούσει ότι οι signed εκδόσεις του Route κάνουν μόνο για εξωτερικό gps, είσαι σίγουρος ότι αυτή η έκδοση που προτείνεις θα δουλέψει?

Δεν εχω Ν95 και δεν μπορω να απαντησω σιγουρα. Αν και δεν νομιζω να ειναι ετσι..

Εσυ ποτε το ακουσες? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει οντως να ισχυει αυτο που λεει ο junglist, διαβαζοντας μερικα posts πιο κατω στο link που εβαλες.
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει οντως να ισχυει αυτο που λεει ο junglist, διαβαζοντας μερικα posts πιο κατω στο link που εβαλες.

Στηλε μου σε pm το imei σου..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω Ν95 και δεν μπορω να απαντησω σιγουρα. Αν και δεν νομιζω να ειναι ετσι..

Εσυ ποτε το ακουσες? :)

 

SIGNED για εξωτερικό GPS

 

UNSIGNED (που πρέπει να γίνει signed με το ΙΜΕΙ της συσκευής που θα περαστεί) για το εσωτερικό GPS του Ν95

 

:)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σας.εχω το n95 κ ενας φιλος απο δω μεσα ειχε την καλοσυνη κ μου εστειλε το route 66 7.03(545) signed.το κατεβασα,το εκανα αποθηκευση στη μνημη τηλεφωνου.μου εμφανισε το εικονιδιο του route66.οταν παω να το ανοιξω μου εμφανιζει το εξης μηνυμα:resource error resourse files are missing.please reinstall the application.ξερει κανεις τι γινετε ?εκανα κατι λαθος?αν μπορει ας βοηθησει καποιος θα του ειμαι υπόχρεος.αν θελετε σας στελνω κ το imei μου.σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σας.εχω το n95 κ ενας φιλος απο δω μεσα ειχε την καλοσυνη κ μου εστειλε το route 66 7.03(545) signed.το κατεβασα,το εκανα αποθηκευση στη μνημη τηλεφωνου.μου εμφανισε το εικονιδιο του route66.οταν παω να το ανοιξω μου εμφανιζει το εξης μηνυμα:resource error resourse files are missing.please reinstall the application.ξερει κανεις τι γινετε ?εκανα κατι λαθος?αν μπορει ας βοηθησει καποιος θα του ειμαι υπόχρεος.αν θελετε σας στελνω κ το imei μου.σας ευχαριστω

 

Τοποθετησες τον σωστο χαρτη,στο σωστο directory ?

Το λαθος αυτο,αφορα το παραπανω .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω γιατι οπως ειπα ενας φιλος απο εδω θελοντας να βοηθησει μου την εκανε singed κ την σηκωσε στο rapid shαre απο κει την κατεβασα εγω.αν μπορεις κ ξερεις βοηθα με
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω γιατι οπως ειπα ενας φιλος απο εδω θελοντας να βοηθησει μου την εκανε singed κ την σηκωσε στο rapid shαre απο κει την κατεβασα εγω.αν μπορεις κ ξερεις βοηθα με

 

Αν δε βαριέσαι διάβασε στις προηγούμενες σελίδες τι έκαναν άλλοι χρήστες που είχαν το ίδιο πρόβλημα.Κάτι θα βρεις.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

exw brei etimo route 66 spasmeno to dokimasa se n95 kai doulebei telia. periexei 1 fakelo pou leei bima pros bima ti na kaneis gia na min kourazomaste einai 56mb ksrei kapios pou borw na to kanw upload na to kanw na to baloume?

Φίλε , το εγκατέστησα και εγώ σε Ν 95 αλλά δεν μου βρίσκει το εσωτερικό GPS με αποτέλεσμα με το που το ανοίγω να μου βγάζει " Νο GPS ".

Εννοείται ότι στις ρυθμίσεις το έχω επιλέξει , αλλά και με τους χάρτες της Νοκια ΄κάνω κανονικά navigation.Μήπως ξέρεις κάτι ;

p.s : Εάν ξέρει κάποιος άλλος ας απαντήσει

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

p.s 2 : ΑΚΥΡΟ , ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

kgeorgou
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να το εγκαταστησω σε 6120c και μου βγαζει το μυνημα οτι "το πιστοποιητικο εχει ληξει" και σταματαει η εγκατασταση παρολο που δεν εχω ενεργοποιημενη την επιλογη για τα πιστοποιητικα.Καμια βοηθεια?
Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να το εγκαταστησω σε 6120c και μου βγαζει το μυνημα οτι "το πιστοποιητικο εχει ληξει" και σταματαει η εγκατασταση παρολο που δεν εχω ενεργοποιημενη την επιλογη για τα πιστοποιητικα.Καμια βοηθεια?

Πρέπει να το κάνεις sign.

Προκειμένου να δεις τι είναι αυτό (αν δε γνωρίζεις) κάνε αναζήτηση να δεις τι παίζει στο θέμα των εφαρμογών.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

εχω κανει τα παντα (λεμε τωρα)...βλεπω και τους φακελους που πρεπει να βλεπω.τα εχω βαλει ολα στα σωστα φακελακια....εχω και το χαρτη.

 

οταν ανοιγω το route66 μου ζητα ενεργοποιηση ή μεσω Internet (οπου και με παραπέμπει στο site του route66 ) ή μέσω SMS όπου πρεπει να σταλεί sms με το product key!

 

τι κανουμε??

'70s
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

εχω κανει τα παντα (λεμε τωρα)...βλεπω και τους φακελους που πρεπει να βλεπω.τα εχω βαλει ολα στα σωστα φακελακια....εχω και το χαρτη.

 

οταν ανοιγω το route66 μου ζητα ενεργοποιηση ή μεσω Internet (οπου και με παραπέμπει στο site του route66 ) ή μέσω SMS όπου πρεπει να σταλεί sms με το product key!

 

τι κανουμε??

 

Υπάρχουν αν θυμάμαι καλά 2 λύσεις:

1η και πιο εύκολη.Αν έχεις τη σωστή version περασμένη, απλά γράφεις τον κωδικό 00000 ή 12345 (δε θυμάμαι ακριβώς) και γίνεται register.

2η λύση, βρίσκεις το αρχειάκι activationkey.dat (από τον φάκελο που είχε τη σπασμένη έκδοση) και το περνάς στον φάκελο του route66 και δεν πρόκεται να σου ξαναβγάλει μήνυμα για register.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...